Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, VasileiaT είπε:

Μπράβο σου! Ταλαιπωρήθηκες με τον πρώτο αλλά ήσουν τυχερή στη 2η επιλογή σου! Η ταρζανιτσα είναι στο φόρουμ? Από εδώ σε βοηθησε ε? Όπως βοηθάς πολύ κι εσύ εμένα τώρα! Δεν ξέρω αν επιτρέπεται, σε προσωπικό μήνυμα, θα ήθελα κι εγώ πληροφορίες για τον γιατρό σας! Ευχαριστώ πολύ και να προσεχείς τα μωράκια σου!

Αναφέρομαι στο τουτουνι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μπραβο  αγαπη μ...τέλειο ενδομητριο  φερε λιγο κ σε μενα..χαχαχαχαχχαχα με το καλο κ η παναγια μαζι σ.. ολα θα πανε τέλεια 

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Το ενδομήτριο είναι το μόνο πράγμα στο αναπαραγωγικό μου συστημα που δουλεύει...χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κ γω θα συμφωνησω με τα κορίτσια....πηρα 13 αυγα γονιμοποιηθηκαν τα 12 κ ολες βλαστοκυστες....εβαλα τις 2 κ εχω αλλες 10 πισω μ...σε μας δεν μοίρασαν τα αυγα...κοστος 5000 

Μπράβο! Είσαι έγκυος να φανταστώ!? Εσύ και το τουτουνι στον ίδιο γιατρό ε? Πολύ ενθαρρυντικά τα αποτελέσματά σας! Μπορώ να έχω πληροφορίες κάποιες πληροφορίες για τον γιατρό σας? Θα σου ήμουν ευγνώμων!

πρίν από 54 λεπτά , Andri M είπε:

Καλησπέρα σου Βασιλεία και από εμένα, θα σε συμβούλευα και εγώ να επισκεφθείς και άλλα κέντρα πριν καταλήξεις. Έχω ακούσει από 3 περιπτώσεις εδώ στο φόρουμ για ένα μεγάλο κέντρο ότι δίνει πάντα μόνο 2 βλαστοκύστες. Κόστος 5000. Εγώ την πάτησα ακριβώς έτσι στο Ιασώ με έναν γιατρό Ζ. Έδωσα συνολικά γύρω στις 6.500 ευρώ (έπαιρνε και αμοιβή επίσκεψης κατά την παρακολούθηση και 1350 ευρώ για διαγνωστική υστεροσκόπηση) και πήρα δύο μέτριες βλαστοκύστες που πήγαν άπατες φυσικά. Και ήταν η πρώτη μας προσπάθεια με δανεικά. Τώρα άλλαξα γιατρό και θα ξαναπροσπαθήσω ξανά με δανεικά.  Εμένα με επηρέασε πάρα πολύ το γεγονός ότι δεν είχα παρά μόνο μία προσπάθεια...και μας κόστισε τόσο ακριβά...

Καλησπέρα Andri! Μάλιστα...ομοιοπαθουσα κι εσύ! Βέβαια εσύ προχωρησες, γιατί ρε γαμωτο? Δεν προβληματιστηκες? Να το ψάξεις? Ήταν το πρώτο Κέντρο που πήγες? Κρίμα...κι εγώ σε αυτό έχω σκαλώσει! Ότι θα έχω μόνο για μία μεταφορά. Το ήξερες από την αρχή η σου είπαν, δυστυχώς έχουμε μόνο 2 βλαστοκυστες? Τέλος πάντων, το αφήνεις πίσω και προχωράς! Σου εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα και είμαι σίγουρη γι'αυτό γιατί τώρα ξέρεις! Και τα χρήματα που έδωσες πάρα πάρα πολλά! Έλεος... Σ'ευχαριστώ πολύ που μου παρεθεσες την εμπειρία σου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, VasileiaT είπε:

Μπράβο! Είσαι έγκυος να φανταστώ!? Εσύ και το τουτουνι στον ίδιο γιατρό ε? Πολύ ενθαρρυντικά τα αποτελέσματά σας! Μπορώ να έχω πληροφορίες κάποιες πληροφορίες για τον γιατρό σας? Θα σου ήμουν ευγνώμων!

Καλησπέρα Andri! Μάλιστα...ομοιοπαθουσα κι εσύ! Βέβαια εσύ προχωρησες, γιατί ρε γαμωτο? Δεν προβληματιστηκες? Να το ψάξεις? Ήταν το πρώτο Κέντρο που πήγες? Κρίμα...κι εγώ σε αυτό έχω σκαλώσει! Ότι θα έχω μόνο για μία μεταφορά. Το ήξερες από την αρχή η σου είπαν, δυστυχώς έχουμε μόνο 2 βλαστοκυστες? Τέλος πάντων, το αφήνεις πίσω και προχωράς! Σου εύχομαι να τα καταφέρεις σύντομα και είμαι σίγουρη γι'αυτό γιατί τώρα ξέρεις! Και τα χρήματα που έδωσες πάρα πάρα πολλά! Έλεος... Σ'ευχαριστώ πολύ που μου παρεθεσες την εμπειρία σου!

εχω ειδη  μια μικρη 6 μηνων κιολας.ναι στον ιδιο γιατρό ειμαστε

Just now, alina80 είπε:

Ευχαριστώ κορίτσι μου. Το ενδομήτριο είναι το μόνο πράγμα στο αναπαραγωγικό μου συστημα που δουλεύει...χαχα

εμενα τίποτα πλέον.  αχαχαχαχαχα....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, VasileiaT είπε:

Να σου ζήσει!!! Πόσο χαίρομαι να ακούω τέτοια ευχάριστα...παιρνω κουράγιο!

αν δεν σ απαντήσει το τουτουνι για τον γιατρό μας αυριο πρωι η πιο αργα θα σ στειλω εγω προσωπικο μνμ...σε ευχαριστώ πολύ γρηγορα κ στα δικά  σ.. η αισιοδοξία σ θα νικησει στο τελος.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αν δεν σ απαντήσει το τουτουνι για τον γιατρό μας αυριο πρωι η πιο αργα θα σ στειλω εγω προσωπικο μνμ...σε ευχαριστώ πολύ γρηγορα κ στα δικά  σ.. η αισιοδοξία σ θα νικησει στο τελος.....

Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!! Αμήν!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εχω ειδη  μια μικρη 6 μηνων κιολας.ναι στον ιδιο γιατρό ειμαστε

εμενα τίποτα πλέον.  αχαχαχαχαχα....

Καλέ ποιος το @#€_ το αναπαραγωγικό σύστημα. Φάε μπουτακι

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αν δεν σ απαντήσει το τουτουνι για τον γιατρό μας αυριο πρωι η πιο αργα θα σ στειλω εγω προσωπικο μνμ...σε ευχαριστώ πολύ γρηγορα κ στα δικά  σ.. η αισιοδοξία σ θα νικησει στο τελος.....

Θα ήθελα κι εγώ  pm

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Καλέ ποιος το @#€_ το αναπαραγωγικό σύστημα. Φάε μπουτακι

μωρε δεν πα να κουμπουριαστει τι με νοιαζει...για να το φτιαξω παλι για 2ο παιδί  αστο χεστο  ας σαπησει να υσηχασο....χαχαχαχαχχα

τρωω τρωω ολη μερα

Just now, pocm είπε:

Θα ήθελα κι εγώ  pm

αυριο κοριτσια μ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μωρε δεν πα να κουμπουριαστει τι με νοιαζει...για να το φτιαξω παλι για 2ο παιδί  αστο χεστο  ας σαπησει να υσηχασο....χαχαχαχαχχα

τρωω τρωω ολη μερα

αυριο κοριτσια μ 

Καλά μην το λες. Έτσι έλεγα και εγώ. Ένα και εντάξει είμαστε. Γέννησα και όταν με πήγαν να με δουν οι δικοί μου λέω στον άντρα μου "δεν το ξανακάνω", και τώρα ετοιμάζομαι για την δεύτερη εμβρυομεταφορα. Οπότε μεγάλη μπουκιά φάε...

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Καλά μην το λες. Έτσι έλεγα και εγώ. Ένα και εντάξει είμαστε. Γέννησα και όταν με πήγαν να με δουν οι δικοί μου λέω στον άντρα μου "δεν το ξανακάνω", και τώρα ετοιμάζομαι για την δεύτερη εμβρυομεταφορα. Οπότε μεγάλη μπουκιά φάε...

Είσαι μικρή. Καλά κάνεις και προχωράς για δεύτερο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 14/9/2020 at 12:54 ΜΜ, Thia1985 είπε:

Καλημερα

θα πουν την αληθεια

Σε εμένα τουλαχιστον την ειπαν

Μια χαρά, μικρη

Βρε παιδιά, το θέμα είναι να έχει καλά Ωαρια, το έχω ξαναγράψει, η ξαδέλφη μου(γυναικα του ξαδελφου μου) στα 27 που ναι μικρή Κ γέννησε παιδί με πρόβλημα που αποδόθηκε στα Ωαρια της (φυσική σύλληψη) κι η άλλη μου στα 40 υγιέστατο παιδί. Καταλαβαίνω ότι στην Αυχενικη πχ το 40 είναι ρίσκο γιατί αποδεδειγμένα τα ωάρια φθίνουν από τα 35 και μετά αλλά εγω προσωπικά αν δω στην Αυχενικη ότι η δοτρια μου είναι 35 και κατόρθωσε να διορθώσει το σπέρμα του άντρα μου που έχει πολύ συγκεκριμένα Κ σοβαρά θέματα, ειλικρινά, θα της βγάλω το καπέλο Κ στο ΙΑΚ που μου έδωσε παιδι. 

Papy μου πως είσαι?? 

Κοριτσάκι μου είχα μερες να μπω κ τωρα ειδα το μνμ.Προχωραμε αργά αλλά σταθερά.Τα μπεμπάκια μεγαλώνουν κ την άλλη βδομάδα έχω ντόπλερ.Φτιάξαμε κ το δωμάτιο κ γενικοτερα ετοιμαζόμαστε!! Ελπίζω να κυλήσουν όλα ομαλά μεχρι το τέλος..

On 14/9/2020 at 1:19 ΜΜ, Moana είπε:

Συγχαρητήρια! Με το καλο να δεχτείς τα μωρα σου. Εχεις καλη εγκυμοσύνη;

Μια χαρά πηγαίνει.Βέβαια προσέχω αρκετά τη διατροφή μου αλλά κατα τα αλλα δεν έχει αλλάξει η καθημερινότητά μου..Σ'ευχαριστώ πολυ για τις ευχές:x

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Papy είπε:

Κοριτσάκι μου είχα μερες να μπω κ τωρα ειδα το μνμ.Προχωραμε αργά αλλά σταθερά.Τα μπεμπάκια μεγαλώνουν κ την άλλη βδομάδα έχω ντόπλερ.Φτιάξαμε κ το δωμάτιο κ γενικοτερα ετοιμαζόμαστε!! Ελπίζω να κυλήσουν όλα ομαλά μεχρι το τέλος..

Μια χαρά πηγαίνει.Βέβαια προσέχω αρκετά τη διατροφή μου αλλά κατα τα αλλα δεν έχει αλλάξει η καθημερινότητά μου..Σ'ευχαριστώ πολυ για τις ευχές:x

Αχ αυτή η διατροφή 

δε μπορώ να την τηρήσω με τόσες αναγούλες και Τέταρτη έχω πρώιμη καμπύλη σακχάρου Κ φοβάμαι, τι θα κάνω αν βρεθεί κάτι, πως θα παίρνω τόσα χάπια? 

Τα ούτρο μπορώ να τα κατεβάσω μόνο με συκο(αποξηραμενο)τρωω μόνο το πρωί, το μεσημέρι παλεύω με το φαγητό, το βράδυ είναι το δράμα που δε μπορώ να ανοίξω το στόμα καν, αυτά τα χάπια μου ναι εφιάλτης! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...