Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Έχω καιρό να μπω στο φόρουμ, χαιρετώ τα νέα κορίτσια και εύχομαι τα καλύτερα σε όλες! Είμαι σε προετοιμασία για εμβρυομεταφορα κατεξυγμενων βλαστοκυστεων. Εχω πολλές γνώσεις όσο αφορά το κομμάτι της ωοληψιας, στην εμβρυομεταφορα ειδικά κατεψυγμένων, έχω πολλές απορίες. Για παράδειγμα 2η ημέρα του κύκλου έκανα οιστραδιολη και είναι 67.Θεωρειται υψηλή? Να ακυρώσω τη διαδικασία? Έκανα και υπέρηχο και δεν υπάρχει κύστη. Γενικά δεν έχω καταλάβει τι θέλει προσοχή στην εμβρυομεταφορα. Είναι η τελευταία μου προσπάθεια και δε θέλω να πάω με ο, τι να ναι συνθήκες. 

Αχνό θετικό με 3 μέρες καθυστέρηση


oneira_glyka

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες! Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης πριν από λίγο κ έδειξε πολυυυυ αχνό θετικό. Το χθεσινό δεν έδειξε τπτ. Όπως κ προχθές. Μπορεί ν σημαίνει κάτι κακό το γεγονός ότι με έστω κ δυο μέρες καθυστέρηση δεν είχε δείξει τπτ κ Τώρα πολύ αχνό?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες! Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης πριν από λίγο κ έδειξε πολυυυυ αχνό θετικό. Το χθεσινό δεν έδειξε τπτ. Όπως κ προχθές. Μπορεί ν σημαίνει κάτι κακό το γεγονός ότι με έστω κ δυο μέρες καθυστέρηση δεν είχε δείξει τπτ κ Τώρα πολύ αχνό?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

συνχαρητηρια καταρχας!!! αυριο πρωι πρωι πηγαινε για μια χοριακη οπωσδηποτε!!! οχι δεν σημαινει τιποτα το αχνο θετικο το πιο πιθανο να εκανες ωορηξια αλλη μερα απο αυτη που υπολογιζες δηλαδη ο κυκλος σου αυτος ισως ηταν 3-4 μερες πιο μεγαλος. 

Link to comment
Share on other sites

@oneira_glyka συγχαρητηρια...το αρνητικο μπορει να ειναι λαθος ομως το θετικο οσο αχνο κ να ειναι δεν ειναι λαθος...αυριο το πρωι να κανεις μια χοριακουλα κ ολα θα πανε καλα! Η ορμονη της εγκυμοσυνης(γοναδοτροπινη) αρχιζει να παραγεται περιπου 3 μερες μετα την εμφυτευση του γονινοποιημενου ωαριου..κ γιαυτο τις προηγουμενες μερες δεν εδειξαν τα τεστ!(επισης μπορει να φταει κ η μαρκα των τεστ αν ειναι διαφορετικη μεταξυ τους μπορει και τα mlU π ανιχνευουν αναλογως ποσο ευαισθητα ειναι να διαφερουν!) Ευχομαι ενα μεγαλο νουμερο χοριακης ολα να πανε καλα!:D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες! Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης πριν από λίγο κ έδειξε πολυυυυ αχνό θετικό. Το χθεσινό δεν έδειξε τπτ. Όπως κ προχθές. Μπορεί ν σημαίνει κάτι κακό το γεγονός ότι με έστω κ δυο μέρες καθυστέρηση δεν είχε δείξει τπτ κ Τώρα πολύ αχνό?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συγχαρητήρια.απο ότι βλέπω έχεις ήδη 2 μικρά παιδάκια.να τα χαίρεσαι.ενα θετικό τεστ Δεν είναι λάθος.κανε μια χοριακη Αύριο.οτι καλύτερο κορίτσι Μου!! !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Καλησπέρα σε όλες τις κοπέλες! Έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης πριν από λίγο κ έδειξε πολυυυυ αχνό θετικό. Το χθεσινό δεν έδειξε τπτ. Όπως κ προχθές. Μπορεί ν σημαίνει κάτι κακό το γεγονός ότι με έστω κ δυο μέρες καθυστέρηση δεν είχε δείξει τπτ κ Τώρα πολύ αχνό?Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα κανει 2 τεστ clear blue το ενα την 1η ημερα της καθυστερησης (με σταθεροτατο κυκλο) και το αλλο τη δευτερη. Ηταν και τα 2 αρνητικα ομως λιγους μηνες μετα ειχα μια κορουλα! Συγχαρητηρια λοιπον!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κ σημερα θετικό..Δεν κατάφερα χοριακη. Με δύο μικρά Π θέλουν καρότσι κ χωρίς ασανσέρ δε μπορούσα μόνη κάπως Ν παω. Θ μιλήσω με τη γιατρό Μ τη Δευτέρα.Γτ σε καμία  Εγκυμοσύνη δεν Μ είπε Ν κανω..Ν ξέρω. Σας ευχαριστώ πολύ!!!ελπίζω να πάνε όλα καλά.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κ σημερα θετικό..Δεν κατάφερα χοριακη. Με δύο μικρά Π θέλουν καρότσι κ χωρίς ασανσέρ δε μπορούσα μόνη κάπως Ν παω. Θ μιλήσω με τη γιατρό Μ τη Δευτέρα.Γτ σε καμία  Εγκυμοσύνη δεν Μ είπε Ν κανω..Ν ξέρω. Σας ευχαριστώ πολύ!!!ελπίζω να πάνε όλα καλά.

Πρόσεχε με το βάρος.αλλα από ότι βλέπω και τα 2 πρέπει να τα αλλάζεις αρα πολλές αγκαλιές.ολα να πάνε σούπερ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...