Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια από ποιο μήνα και μετά σας αφήνει ο γιατρός να βάφετε νύχια; Εμένα μου έχει απαγορέψει τα μαλλιά αλλά τα νύχια μου έχει πει από την αρχή ότι μπορώ να τα βάφω. Εγω βέβαια φοβάμαι και δεν τα έχω βάψει έως τώρα αλλά τώρα που ανοίγει ο καιρός έλεγα μήπως φτιάξω λίγο τα ποδαράκια. Πήρα και μανό από το φαρμακείο για να μην έχει πολλά χημικά (λέμε τώρα..)

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, elena93 είπε:

Το ειδα..φαινετε η γραμμη αχνη αλλα φαινετε να ειναι λεπτη..δεν ξερω μπορει να κανω και λαθος

Αχνη ροζ κόκκινη γραμμή.μηπως το εκανα νωρις;και δν δείχνει ουτε η χωριακη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Foula32 είπε:

Αχνη ροζ κόκκινη γραμμή.μηπως το εκανα νωρις;και δν δείχνει ουτε η χωριακη;

Καλησπέρα! Φαίνεται αχνό θετικό το τεστάκι σου, όντως. Μήπως έκανε λάθος το μικροβιολογικό; Θα μπορούσε και το τεστ να είναι ελαττωματικό βέβαια, αλλά είπες πως έκανες τρία και ήταν όλα θετικά;! Πολύ περίεργο να είναι όλα ελαττωματικά...

Έχεις άλλο τεστάκι να επαναλάβεις;

Link to comment
Share on other sites

Α καλά οι άντρες μυστήρια τρένα χαχα .εμένα με έσπασε τα νεύρα χτες γτ του είπα πρέπει πρωί να πάμε το δείγμα για το σπερμοδιαγραμμα , και μου έλεγε να δούμε μήπως σε κανενα γίνεται απόγευμα λέω δε γίνεται μας είπε και ο γιατρός και το μικροβιολογικό πρέπει το πρωί .. και αχ δε μπορώ με το που θα ξυπνήσω και μετά θα πάω στη δουλειά και και γκρίνια... Λέω έλεος εγώ τόσες θυσίες και άλλες τόσες θα κάνω αν χρειαστεί εσύ μη χάσεις να γκρινιάξεις για ένα δείγμα που θα δωσεις... Δε μίλησε μετά...ε μα έλεος βρε κορίτσια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλησπέρα! Φαίνεται αχνό θετικό το τεστάκι σου, όντως. Μήπως έκανε λάθος το μικροβιολογικό; Θα μπορούσε και το τεστ να είναι ελαττωματικό βέβαια, αλλά είπες πως έκανες τρία και ήταν όλα θετικά;! Πολύ περίεργο να είναι όλα ελαττωματικά...

Έχεις άλλο τεστάκι να επαναλάβεις;

Οχι.και κουραστικά.3 τεστ ελαττωματικά;όλα σε εμενα;τι να πω.το μικροβιολογικο δν μας είπε καν το αποτέλεσμα τι σημαίνει.επρεπε να ρωτήσουμε εμεις.δν ξερω.τοσο λαθος πια ολα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Foula32 είπε:

Αχνη ροζ κόκκινη γραμμή.μηπως το εκανα νωρις;και δν δείχνει ουτε η χωριακη;

Η χοριακη ανεβαίνει πριν την περίοδο οποτε θα έδειχνε! Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να έγινε λάθος στο μικροβιολογικό! Έχουμε ξανά ακούσει για τέτοια λάθη! Οποτε αν θέλεις μπορείς να επαναλάβεις σε άλλο μικροβιολογικό αύριο !! Εύχομαι να είσαι! 


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agapakiii είπε:

Η χοριακη ανεβαίνει πριν την περίοδο οποτε θα έδειχνε! Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να έγινε λάθος στο μικροβιολογικό! Έχουμε ξανά ακούσει για τέτοια λάθη! Οποτε αν θέλεις μπορείς να επαναλάβεις σε άλλο μικροβιολογικό αύριο !! Εύχομαι να είσαι! 

Μα γινετε να κάνουν λαθος;ετσι;και να αφήσουν μια γυναίκα με λαθος αποτελεσμα;

Just now, Foula32 είπε:

Μα γινετε να κάνουν λαθος;ετσι;και να αφήσουν μια γυναίκα με λαθος αποτελεσμα;

Και 3 τεστ να ειναι λαθος;3;από διαφορετικές εταιρίες.και τα πήρα εγω;τόσο τυχερή πια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Foula32 είπε:

Αχνη ροζ κόκκινη γραμμή.μηπως το εκανα νωρις;και δν δείχνει ουτε η χωριακη;

Φαίνεται η γραμμουλα ισως να έκανε λαθος το εργαστήριο; Να πας αύριο σε άλλο; Ή να κανεις ξανά ένα τεστ; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Α καλά οι άντρες μυστήρια τρένα χαχα .εμένα με έσπασε τα νεύρα χτες γτ του είπα πρέπει πρωί να πάμε το δείγμα για το σπερμοδιαγραμμα , και μου έλεγε να δούμε μήπως σε κανενα γίνεται απόγευμα λέω δε γίνεται μας είπε και ο γιατρός και το μικροβιολογικό πρέπει το πρωί .. και αχ δε μπορώ με το που θα ξυπνήσω και μετά θα πάω στη δουλειά και και γκρίνια... Λέω έλεος εγώ τόσες θυσίες και άλλες τόσες θα κάνω αν χρειαστεί εσύ μη χάσεις να γκρινιάξεις για ένα δείγμα που θα δωσεις... Δε μίλησε μετά...ε μα έλεος βρε κορίτσια.

Έλα ντε! Και είναι και τελείως ανώδυνη η εξέταση αυτή. Καμία ταλαιπωρία δλδ!

Ρία μου πήγες στο διατροφολόγο; Να μας πεις αν σου δώσει χρήσιμες συμβουλές :) Η διατροφή τελικά είναι πολύ σημαντικός παράγοντας στη προσπάθεια αυτή, οπότε όσο πιο πολλά γνωρίζουμε τόσο πιο καλά! 

Just now, Foula32 είπε:

Μα γινετε να κάνουν λαθος;ετσι;και να αφήσουν μια γυναίκα με λαθος αποτελεσμα;

Και 3 τεστ να ειναι λαθος;3;από διαφορετικές εταιρίες.και τα πήρα εγω;τόσο τυχερή πια 

Σου έχει ξανατύχει να βλέπεις ψευδώς θετικό; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sophaki21 είπε:

Έλα ντε! Και είναι και τελείως ανώδυνη η εξέταση αυτή. Καμία ταλαιπωρία δλδ!

Ρία μου πήγες στο διατροφολόγο; Να μας πεις αν σου δώσει χρήσιμες συμβουλές :) Η διατροφή τελικά είναι πολύ σημαντικός παράγοντας στη προσπάθεια αυτή, οπότε όσο πιο πολλά γνωρίζουμε τόσο πιο καλά! 

Σου έχει ξανατύχει να βλέπεις ψευδώς θετικό; 

Οχι.ππτε.ολα μου τα τεστ ήταν αρνητικά.αλλα 3 στη σειρα;τι να πω.μονο εγω φενεται

Just now, Rafaela_123 είπε:

Φαίνεται η γραμμουλα ισως να έκανε λαθος το εργαστήριο; Να πας αύριο σε άλλο; Ή να κανεις ξανά ένα τεστ; 

Εκανα και μετα την χωριακη παλι αχνο θετικο.ποσα τεστ να κανω.πια.να εχει κανει λαθος το εργαστηριο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria_ είπε:

Α καλά οι άντρες μυστήρια τρένα χαχα .εμένα με έσπασε τα νεύρα χτες γτ του είπα πρέπει πρωί να πάμε το δείγμα για το σπερμοδιαγραμμα , και μου έλεγε να δούμε μήπως σε κανενα γίνεται απόγευμα λέω δε γίνεται μας είπε και ο γιατρός και το μικροβιολογικό πρέπει το πρωί .. και αχ δε μπορώ με το που θα ξυπνήσω και μετά θα πάω στη δουλειά και και γκρίνια... Λέω έλεος εγώ τόσες θυσίες και άλλες τόσες θα κάνω αν χρειαστεί εσύ μη χάσεις να γκρινιάξεις για ένα δείγμα που θα δωσεις... Δε μίλησε μετά...ε μα έλεος βρε κορίτσια.

Και μετά λένε για τις γυναίκες ότι είναι μυστήρια τρένα χαχαχα παρ τον με το καλό και θα το κάνει! Είναι μεν ανώδυνο αλλά και αυτοί χρειάζονται τον χρόνο τους! Και οι άντρες κορίτσια είναι σαν παιδιά θέλουν υπομονή!! 

Just now, Foula32 είπε:

Οχι.ππτε.ολα μου τα τεστ ήταν αρνητικά.αλλα 3 στη σειρα;τι να πω.μονο εγω φενεται

Εκανα και μετα την χωριακη παλι αχνο θετικο.ποσα τεστ να κανω.πια.να εχει κανει λαθος το εργαστηριο;

Να πας αύριο σε άλλο μικροβιολογικό κορίτσι, εδώ κάνουν λάθη με τα δείγματα του κορονοϊού γιατί όχι και στις χοριακες! Πάντως τόσα τεστ διαφορετικά και άχνα και χοριακη 2 είναι πολύ παράξενο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Και μετά λένε για τις γυναίκες ότι είναι μυστήρια τρένα χαχαχα παρ τον με το καλό και θα το κάνει! Είναι μεν ανώδυνο αλλά και αυτοί χρειάζονται τον χρόνο τους! Και οι άντρες κορίτσια είναι σαν παιδιά θέλουν υπομονή!! 

Να πας αύριο σε άλλο μικροβιολογικό κορίτσι, εδώ κάνουν λάθη με τα δείγματα του κορονοϊού γιατί όχι και στις χοριακες! Πάντως τόσα τεστ διαφορετικά και άχνα και χοριακη 2 είναι πολύ παράξενο! 

Και βιοχημικη να ήταν έπεσε σε μισή ωρα;

Just now, Foula32 είπε:

Αχνη ροζ κόκκινη γραμμή.μηπως το εκανα νωρις;και δν δείχνει ουτε η χωριακη;

Λες;τι να πω;τόσο πια.σε άλλες κοπελες πως δειχνει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...