Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ria_ είπε:

Αχ τη ωραίο δώρο ,εγώ βρε κορίτσια τόσα χρόνια που δε τα λες και πολλά 6 είναι ,νοιωθω ότι έχω εξαντλήσει πολλά δώρα και δε μου έρχεται τι να του πάρω. Έχει γενέθλια τη Κυριακή του πήρα ένα τζιν που ήθελε και του ετοιμάζω πάρτυ έκπληξη με ένα φιλικό μας ζευγάρι ,πήρα μπαλόνια καπελάκια υπερπαραγωγή φέτος... Και εγώ θέλω ένα τέτοιο πάρτυ ,βασικά σε μένα αρέσουν και αφού δε μου τα κάνουν τα κάνω αλλού..χαχα ελπίζω μη με βρίσει μόνο γτ παίζει και η ομάδα του χαχαχα... Αυτό το δώρο που είπες το σκέφτηκα για την επέτειο μας και μας αρέσουν πολύ αυτά

Ο άντρας μου πέρσι έγινε 30 έχει γενέθλια με τον κολλητό του με μια μέρα διαφορά, και πάντα τα κάνουν μαζί και έκαναν ένα boat party ήταν πολύ ωραία!! Εγώ του έχω κάνει και ταξίδια δώρο και γυαλιά ηλίου και ρούχα αλλά πλέον πιστεύω ότι δεν είναι τα υλικά αγαθά είναι να κάνουμε δώρα τα οποία να μας φέρνουν πιο κοντά και να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα! Όταν θα βγούμε από την καραντίνα θα του κάνω δώρο ένα διήμερο γιατί το χρειαζόμαστε 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ο άντρας μου πέρσι έγινε 30 έχει γενέθλια με τον κολλητό του με μια μέρα διαφορά, και πάντα τα κάνουν μαζί και έκαναν ένα boat party ήταν πολύ ωραία!! Εγώ του έχω κάνει και ταξίδια δώρο και γυαλιά ηλίου και ρούχα αλλά πλέον πιστεύω ότι δεν είναι τα υλικά αγαθά είναι να κάνουμε δώρα τα οποία να μας φέρνουν πιο κοντά και να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα! Όταν θα βγούμε από την καραντίνα θα του κάνω δώρο ένα διήμερο γιατί το χρειαζόμαστε 

Αχ πολύ ωραίο πάρτυ θα ήταν,μπράβο. Εμένα την ίδια μέρα με τον άντρα μου έχουν η γιαγιά μου και η κοπέλα του αδερφού μου χαχα...Ναι σύμφωνο με αυτό που λες,δεν είναι μόνο τα υλικά εννοειται γενικά Μ αρέσει να περνώ χρήσιμα δώρα όχι απλά για να πάρω ,λέω να το τολμήσω και εγώ να του κάνω κανένα διήμερο δώρο μόλις βγούμε από την καραντίνα... Δε τ έχω κάνει τώρα γτ λέω μη γίνει τίποτα το κανονησω και δεν αλλά νομίζω και εμείς όπως και όλοι το χρειαζόμαστε .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Ο άντρας μου πέρσι έγινε 30 έχει γενέθλια με τον κολλητό του με μια μέρα διαφορά, και πάντα τα κάνουν μαζί και έκαναν ένα boat party ήταν πολύ ωραία!! Εγώ του έχω κάνει και ταξίδια δώρο και γυαλιά ηλίου και ρούχα αλλά πλέον πιστεύω ότι δεν είναι τα υλικά αγαθά είναι να κάνουμε δώρα τα οποία να μας φέρνουν πιο κοντά και να ξεφύγουμε από την καθημερινότητα! Όταν θα βγούμε από την καραντίνα θα του κάνω δώρο ένα διήμερο γιατί το χρειαζόμαστε 

Εγω γυαλια ηλιου του πηρα κοριτσια dolce gabbana.. μου αρεσαν πολυ.. θα του κανω και παρτυ εκπληξη..ωραια θα ηταν να του εδινα ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλα πουυυυ

Link to comment
Share on other sites

Just now, elena93 είπε:

Εγω γυαλια ηλιου του πηρα κοριτσια dolce gabbana.. μου αρεσαν πολυ.. θα του κανω και παρτυ εκπληξη..ωραια θα ηταν να του εδινα ενα θετικο τεστ εγκυμοσυνης αλλα πουυυυ

Σίγουρα και εγώ θα το ήθελα γιατί έχω γενέθλια τον Απρίλιο αλλά πουυυ χαχαχα!  Δε πειράζει όποτε θα έρθει το τεστ θετικό θα είναι έκπληξη όποτε έρθει κορίτσια!!

Just now, Ria_ είπε:

Αχ πολύ ωραίο πάρτυ θα ήταν,μπράβο. Εμένα την ίδια μέρα με τον άντρα μου έχουν η γιαγιά μου και η κοπέλα του αδερφού μου χαχα...Ναι σύμφωνο με αυτό που λες,δεν είναι μόνο τα υλικά εννοειται γενικά Μ αρέσει να περνώ χρήσιμα δώρα όχι απλά για να πάρω ,λέω να το τολμήσω και εγώ να του κάνω κανένα διήμερο δώρο μόλις βγούμε από την καραντίνα... Δε τ έχω κάνει τώρα γτ λέω μη γίνει τίποτα το κανονησω και δεν αλλά νομίζω και εμείς όπως και όλοι το χρειαζόμαστε .

Και εγώ δεν κλείνω ακόμα τίποτα γιατί στη Κύπρο μας βλέπω εμας σπίτι με sms και τους τουριστες να αλωνίζουν έξω χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 είπε:

Σίγουρα και εγώ θα το ήθελα γιατί έχω γενέθλια τον Απρίλιο αλλά πουυυ χαχαχα!  Δε πειράζει όποτε θα έρθει το τεστ θετικό θα είναι έκπληξη όποτε έρθει κορίτσια!!

Χαχα ακριβως..αντε μακαρι για ολες μας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες :)

@Agapakiii - τρέχα για χοριακή! Το τεστάκι σου είναι θετικότατο. Big congrats!!

@elena93 - μπορείς να κανονίσεις κάποιο διήμερο προς το καλοκαίρι που θα είναι καλύτερα τα πράγματα. Να το οργανώσεις από τώρα όμως και να έχετε να το περιμένετε... Οι αναμνήσεις από τα ταξίδια μένουν για πάντα, ενώ τα υλικά αγαθά όχι.

@Ellidr - πως πήγε το beauté μήτρας που θα έκανες σήμερα;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Agapakiii με το καλό κορίτσι μου συγχαρητήρια!!

Εγώ κορίτσια έκανα το τεστ το πρωί αρνητικό αν και είχε σαν μπλε μουτζούρα στο παραθυράκι αποτέλεσματος πρώτη φορά βλέπω τέτοιο... Ακόμα δεν έχω αδιαθετησει και που κ που με ποναει και η κοιλιά μου.. Να το πάρω απόφαση εε; 

  • Ευχαριστώ 1

 

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα.. Σήμερα περίμενα την ακατανομαστη (πάντα στην ώρα της) αλλά δεν έχω αδιαθετησει ακόμα... Επίσης εχθές έκανα χοριακη που βγήκε αρνητική (1) όμως και πριν τον μικρό μου που είχα κάνει χοριακη είχε βγει 1,4 και ήμουν έγκυος (πάντα οι αρνητικές χοριακες μου ήταν 0.1) οπότε αυτό λίγο με μπέρδεψε.. Έχω πάρει και ενα τεστ να κάνω αύριο το πρωί αν δεν έχει έρθει που θα είμαι στην μια μέρα καθυστερήσης.εοθσης τσούζουν σήμερα και οι θηλες μου που μόνο στην εγκυμοσύνη το είχα αυτό... Βρε λέτε; 

Κορίτσι θα ήθελα να σε ρωτήσω αν επιτρέπεται..στις πόσες μέρες καθυστέρηση είχες τέτοια χοριακή και με τι κύκλο?κ τώρα κ στο παρελθόν.κ μετά σε ποια μέρα κύκλου είδες την αύξηση της χοριακης σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Melody90 είπε:

Κορίτσι θα ήθελα να σε ρωτήσω αν επιτρέπεται..στις πόσες μέρες καθυστέρηση είχες τέτοια χοριακή και με τι κύκλο?κ τώρα κ στο παρελθόν.κ μετά σε ποια μέρα κύκλου είδες την αύξηση της χοριακης σου?

Ήταν πριν την καθυστέρηση 2 με 3 μέρες αν θυμάμαι καλά.. Ήταν ημέρα Δευτέρα.. Τετάρτη είχα ξανά κάνει χοριακη και ήταν 24 επίσης τότε είχα κύκλο 30 με 32 μερες


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Καλημέρα σε όλες :)

@Agapakiii - τρέχα για χοριακή! Το τεστάκι σου είναι θετικότατο. Big congrats!!

@elena93 - μπορείς να κανονίσεις κάποιο διήμερο προς το καλοκαίρι που θα είναι καλύτερα τα πράγματα. Να το οργανώσεις από τώρα όμως και να έχετε το περιμένετε... Οι αναμνήσεις από τα ταξίδια μένουν για πάντα, ενώ τα υλικά αγαθά όχι.

@Ellidr - πως πήγε το beauté μήτρας που θα έκανες σήμερα;

Όλα πήγαν τέλεια ,Δόξα το Θεό

Η μήτρα μου έγινε καινούργια 

Και έλεγξαν πάλι και τις σάλπιγγες μια χαρά κ αυτές διαβάτες 

Όπως επίσης είδε ο γιατρός μου και ωοθυλάκια στην αριστερή ωοθηκη 

Κάνουμε το σταυρό μας και προχωράμε 

Είχαμε λιγα πονακια μετά αλλά πήρα ντεπον και τώρα ειναι λιγο σαν πόνοι ωορρηξίας.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ήταν πριν την καθυστέρηση 2 με 3 μέρες αν θυμάμαι καλά.. Ήταν ημέρα Δευτέρα.. Τετάρτη είχα ξανά κάνει χοριακη και ήταν 24 επίσης τότε είχα κύκλο 30 με 32 μερες

Τεστ έκανες καθόλου εσύ?ή πήγαινες κατευθείαν για χοριακή?εγώ περιμένω σήμερα είναι 33 ημέρα αν δεν έρθει  αύριο θα πάω κάνω β χοριακή πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Όλα πήγαν τέλεια ,Δόξα το Θεό

Η μήτρα μου έγινε καινούργια 

Και έλεγξαν πάλι και τις σάλπιγγες μια χαρά κ αυτές διαβάτες 

Όπως επίσης είδε ο γιατρός μου και ωοθυλάκια στην αριστερή ωοθηκη 

Κάνουμε το σταυρό μας και προχωράμε 

Είχαμε λιγα πονακια μετά αλλά πήρα ντεπον και τώρα ειναι λιγο σαν πόνοι ωορρηξίας.

Σούπερ!! Βουρ τώρα για το μωράκι σας!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Για όλες μας το εύχομαι!

Σπερμοδιάγραμμα έχετε κάνει εσείς;

Έτσι και εγώ μετά την απόξεση είχα λίγα πονάκια σα περιόδου, όχι τόσο ωορρηξίας. 

Just now, Κωνσταντίνα16 είπε:

Ήταν πριν την καθυστέρηση 2 με 3 μέρες αν θυμάμαι καλά.. Ήταν ημέρα Δευτέρα.. Τετάρτη είχα ξανά κάνει χοριακη και ήταν 24 επίσης τότε είχα κύκλο 30 με 32 μερες

Κωνσταντίνα μου προσπάθησε να χαλαρώσεις, γιατί νομίζω πως από τη λαχτάρα μας δημιουργούμε ένα σοκ στο σώμα μας και το μπλοκάρουμε. Προσπάθησε να ξεχαστείς και αν δεν αδιαθετήσεις μέχρι το ΣΚ να επαναλάβεις ένα τεστάκι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sophaki21 είπε:

Σούπερ!! Βουρ τώρα για το μωράκι σας!! Εύχομαι να είναι ο τυχερός σας μήνας! Για όλες μας το εύχομαι!

Σπερμοδιάγραμμα έχετε κάνει εσείς;

Έτσι και εγώ μετά την απόξεση είχα λίγα πονάκια σα περιόδου, όχι τόσο ωορρηξίας. 

Κωνσταντίνα μου προσπάθησε να χαλαρώσεις, γιατί νομίζω πως από τη λαχτάρα μας δημιουργούμε ένα σοκ στο σώμα μας και το μπλοκάρουμε. Προσπάθησε να ξεχαστείς και αν δεν αδιαθετήσεις μέχρι το ΣΚ να επαναλάβεις ένα τεστάκι.

Σήμερα πάμε για σπερμοδιαγραμμα και κατακερματισμό DNA

Είχαμε κάνει και παλιότερα αλλά το απλό σε μικροβιολογικό που δεν είναι πλήρες 

Εντάξει αυτό καλό ήταν Δόξα το Θεό

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Σήμερα πάμε για σπερμοδιαγραμμα και κατακερματισμό DNA

Είχαμε κάνει και παλιότερα αλλά το απλό σε μικροβιολογικό που δεν είναι πλήρες 

Εντάξει αυτό καλό ήταν Δόξα το Θεό

Καλά αποτελέσματα εύχομαι! Και εμείς έχουμε κάνει και τα δύο, λόγω της παλίνδρομης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaela_123 said:

Σίγουρα και εγώ θα το ήθελα γιατί έχω γενέθλια τον Απρίλιο αλλά πουυυ χαχαχα!  Δε πειράζει όποτε θα έρθει το τεστ θετικό θα είναι έκπληξη όποτε έρθει κορίτσια!!

Και εγώ δεν κλείνω ακόμα τίποτα γιατί στη Κύπρο μας βλέπω εμας σπίτι με sms και τους τουριστες να αλωνίζουν έξω χαχα

Ραφαέλα μουυυυ μαζί κοντά τα γενέθλιά μας!! Εύχομαι να είναι τα πιο ευτυχισμένα γενέθλια της ζωής μας!! Αν τα καταφέρουμε σου έχω και πρόταση γενεθλίων...............χαχαχα αλλά δε θα στην πω τώρα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...