Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Natasa24 είπε:

      euxaristo gia tin apantisi .. ne exeis dikeo omos einai polli psixofthoro den ksero an niothis afto p leo akoma kai gia ton antra m einai diskolo na to apodexti ... apla skeftomoun an einai kalitera na prospathiso akoma mia fora me spermatenxisi apla afti tin fora dipli .. kai an dn iparxi alli epilogi na proxoriso me eksosomatiki. to mono p me anisixise pragmatika einai pu mu ipan oti idi einai pollis o xronos prospathiass kai oti megalonotas ta apothemata ton othikon ligostevoun opotan kai afto me vazi ligo se skepsis.

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες μικρές σε ηλικία!!


Recommended Posts

πρίν από 20 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Το γλυκακι δυνατά μωρακιαα!! Κ τη βάφτιση ποτε την έχετε;;

Δυνατά δεν λες τίποτα την κυνηγάμε σε όλο το σπίτι πλέον...η βάφτιση είναι την επόμενη Κυριακή ...


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Καλησπέρα μικρομανουλες τι κάνετε;; εμείς σήμερα κάναμε το 2ο παρακαλω εμβόλιο κ ήμασταν ψύχραιμοι άντρες κλαψαμε λίγο κ μετα βουτηξαμε στηθος! Χαχαχα η παιδίατρος μ είπε οτι θα περπατήσει κ θα καθίσει γρήγορα κ οτι είναι πολύ δυνατό παιδί!! :-P επίσης σε κάνα μήνα ξεκινάμε 

Καλησπέρα και από μας.βλεπω τα μικρά σας πολύ νωρίς ξεκινάνε στέρεες. Ό ΠΟΥ συστήνει στέρεες στον 6ο.Υπαρχει λόγος που ξεκινάτε τόσο νωρις;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Mamasanty είπε:

Δυνατά δεν λες τίποτα την κυνηγάμε σε όλο το σπίτι πλέον...η βάφτιση είναι την επόμενη Κυριακή ...

Αα κοντευει...μακάρι να σας έχει περάσει μεχρι τοτε να το ευχαριστηθειτε!! 


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Evangeliaaa είπε:

Αα κοντευει...μακάρι να σας έχει περάσει μεχρι τοτε να το ευχαριστηθειτε!! 

Αυτό σκέφτομαι και εγώ είναι και ο καιρός χάλια ...τώρα έπρεπε να μας βρει ..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπέρα και από μας.βλεπω τα μικρά σας πολύ νωρίς ξεκινάνε στέρεες. Ό ΠΟΥ συστήνει στέρεες στον 6ο.Υπαρχει λόγος που ξεκινάτε τόσο νωρις;

Εμενα η παιδίατρος μ είπε οτι είναι ανάλογα το παιδί..απλα επειδή ο δικός μ ήδη της έπιασε το χερι κ πήγε να το βάλει στο στόμα μ είπε οτι θα είναι έτοιμος 4-4,5 μηνών..άλλα μωρακια είναι πιο αργά έτοιμα για στερεες..κ εγώ πάντως για 6 μηνών έβλεπα παντου

πρίν από 2 λεπτά , Mamasanty είπε:

Αυτό σκέφτομαι και εγώ είναι και ο καιρός χάλια ...τώρα έπρεπε να μας βρει ..

Ελα ντε!! Αυτά είναι τα κακά του χειμωνα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Angela123 είπε:

Καλησπέρα και από μας.βλεπω τα μικρά σας πολύ νωρίς ξεκινάνε στέρεες. Ό ΠΟΥ συστήνει στέρεες στον 6ο.Υπαρχει λόγος που ξεκινάτε τόσο νωρις;

 

πρίν από 2 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Εμενα η παιδίατρος μ είπε οτι είναι ανάλογα το παιδί..απλα επειδή ο δικός μ ήδη της έπιασε το χερι κ πήγε να το βάλει στο στόμα μ είπε οτι θα είναι έτοιμος 4-4,5 μηνών..άλλα μωρακια είναι πιο αργά έτοιμα για στερεες..κ εγώ πάντως για 6 μηνών έβλεπα παντου

Ναι και εμένα αυτό μου είπε ότι ανάλογα το παιδί ..πάντως εγώ έχω ακούσει και για άλλα μωράκια που ξεκινάνε τόσο ..και εδώ στο parents είχα βρει κάποιες μανουλες που τα παιδάκια τους ξεκίνησαν στον 4ο..


sLuap3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

 

Ναι και εμένα αυτό μου είπε ότι ανάλογα το παιδί ..πάντως εγώ έχω ακούσει και για άλλα μωράκια που ξεκινάνε τόσο ..και εδώ στο parents είχα βρει κάποιες μανουλες που τα παιδάκια τους ξεκίνησαν στον 4ο..

Ναι είναι καμποσαα


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;; Εμείς εδώ κρύο και χιόνια ..τι κάνουν τα μωρά σας 

Καλημεραα!! Καλά ειμαστεε εδώ λίγο χιόνι έριξε μια μέρα ίσα για να γλιστράει ο δρόμος αλλά πολυυυυ κρύο!! Κ ο μικρός μια χαρά κ ο.λαιμός του, μονο που έχει πολύ γκρίνια εδώ κ 4 μέρες, δε ξέρω μήπως τον έχουν πιάσει τα ούλα του λέω...


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, Mamasanty είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ;εμείς χθες βαφτηστικαμε η μικρή έκλαψε λίγο αλλά γρήγορα ηρέμησε στην αγκαλιά της νονας της..

Να σας ζησει κορίτσι μου, παντα τυχερή κ γερή!! Εμείς ειχαμε γκρίνια πολύ για 5-6 μέρες αλλά ευτυχώς χθες κ σήμερα μ κοιμάται!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Evangeliaaa άστα να πάνε! Πήγα στη γυναικολόγο το προηγούμενο Σάββατο είδαμε σάκο ακούσαμε καρδούλα, μου έγραψε φιλικό οξυ και προγεστερόνη! Έπαιρνα κάθε βράδυ προγεστερόνη και το πρωί ήμουν κομμάτια αναγουλες πονοκέφαλος δεν μπορούσα να φάω τίποτα μέχρι το μεσημέρι που σιγά σιγά συνερχομουν. Τωρα δυο μερες δεν το πηρα για να δω τι θα γίνει.  Έχθες ήμουν μια χαρά μονο κάτι φουσκωματα μέσα στη μέρα αλλά αυτά ξεπερνιούνται.. σήμερα δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ίωση ή είναι από την εγκυμοσυνη αλλά από το πρωί κανω Συνέχεια "εξαγωγές" αν σηκωθώ από τον καναπέ τρέχω στο μπάνιο! Δεν μπορώ ούτε να φάω ούτε να πιω τίποτα.. έχω ραντεβού αύριο το πρωί.. θα δω τι θα μου πει ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Χρυσα2 είπε:

@Evangeliaaa άστα να πάνε! Πήγα στη γυναικολόγο το προηγούμενο Σάββατο είδαμε σάκο ακούσαμε καρδούλα, μου έγραψε φιλικό οξυ και προγεστερόνη! Έπαιρνα κάθε βράδυ προγεστερόνη και το πρωί ήμουν κομμάτια αναγουλες πονοκέφαλος δεν μπορούσα να φάω τίποτα μέχρι το μεσημέρι που σιγά σιγά συνερχομουν. Τωρα δυο μερες δεν το πηρα για να δω τι θα γίνει.  Έχθες ήμουν μια χαρά μονο κάτι φουσκωματα μέσα στη μέρα αλλά αυτά ξεπερνιούνται.. σήμερα δεν ξέρω τι με έχει πιάσει ίωση ή είναι από την εγκυμοσυνη αλλά από το πρωί κανω Συνέχεια "εξαγωγές" αν σηκωθώ από τον καναπέ τρέχω στο μπάνιο! Δεν μπορώ ούτε να φάω ούτε να πιω τίποτα.. έχω ραντεβού αύριο το πρωί.. θα δω τι θα μου πει ..

Κατάλαβα!! Κ εγωετσι για κάνα 4μηνο πολλοι εμετοί, ζαλάδες χαλιά! Αφού είχα χασει 3 κιλά τπτ δεν έτρωγα κ εγω!! 5 μηνών δε φαινόταν καν κοιλιά!! Να σου πω εμένα μ έδινε σιδηρο σε χάπι αλλά μ έκανε κολικους έντονους κ μετα μ έδωσε σε πόσιμο..οποτε καλά έκανες κ το σταματήσεις για 2 μέρες να τα βλέπεις αυτά! Κάποια αλλη κοπελα μπορεί να μην τη πειράζει..ποσο είσαι τώρα;;


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Evangeliaaa είπε:

Κατάλαβα!! Κ εγωετσι για κάνα 4μηνο πολλοι εμετοί, ζαλάδες χαλιά! Αφού είχα χασει 3 κιλά τπτ δεν έτρωγα κ εγω!! 5 μηνών δε φαινόταν καν κοιλιά!! Να σου πω εμένα μ έδινε σιδηρο σε χάπι αλλά μ έκανε κολικους έντονους κ μετα μ έδωσε σε πόσιμο..οποτε καλά έκανες κ το σταματήσεις για 2 μέρες να τα βλέπεις αυτά! Κάποια αλλη κοπελα μπορεί να μην τη πειράζει..ποσο είσαι τώρα;;

 7 εβδομάδων και 3 ημερών ! Σε είχε πιάσει από νωρίς?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...