Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenpap είπε:

Τελικά κορίτσια θα χρειαστούμε κάποια κοντομάνικα και κάποια μακρυμάνικα φορμάκια έτσι; αν κ θα ναι καλοκαίρι...

Εγώ να σου πω την αλήθεια πήρα ζιπουνακια κοντομανικα δεν πήρα κανένα μακριμανικο και θα τα συνδιαζω με ζακετουλες 

Τα ολόσωμα φορμακια τα πήρα μακρυμάνικα 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

Εγώ να σου πω την αλήθεια πήρα ζιπουνακια κοντομανικα δεν πήρα κανένα μακριμανικο και θα τα συνδιαζω με ζακετουλες 

Τα ολόσωμα φορμακια τα πήρα μακρυμάνικα 

Άρα πήρες κ μακρυμάνικα...ωραία. αγχώνομαι...δεν ξερω τι θα μας βολέψει ακριβώς...

Επίσης για το μπάνιο του μωρού, πόσες πετσέτες χρειαζόμαστε κ πόσο μεγάλες.

Link to comment
Share on other sites

Βροχή και στον Πειραιά. Ασταμάτητα. Πρόσεχε @Μαρίτσα10 και γενικά να προσέχουμε και πως περπατάμε με την βροχή.

Εγώ πετσέτες ειδικές για το μωρό δεν πηρα. Στο γάμο μου μου έκαναν πάρα πολλές δώρο. Και έχω τουλάχιστον 5 σετ καινούριες. Σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω για το μωρό τις μεσαίου και μικρού μεγέθους. Τι να πάρω παιδικές τώρα για να έχουν επάνω ένα κέντημα με αρκουδάκια; Είναι και γεμάτο το σπίτι σεντόνια και πετσέτες. Δεν χωράνε αλλα :razz:. Εχω πάρει και 6 μικρές χεριων για να τις χρησιμοποιώ όταν τον κάνω μπανακι. Να τον πλένω με πετσέτα και όχι με σφουγγαρι δηλαδή και ένα σετ των 10, χεριων από το ικεα. Για να τις έχω για το τοπικό πλύσιμο μέτα την πανα. 

  • Μου αρέσει 2

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα γνωστη μου που γεννησε Ιουλη και τη ρωτησα μου ειπε κοντομανικα και το βραδυ αν εχει ψυχρα λιγο μακρυμανικα. Επειδη θα ειναι πολυ μωρα ακομα το σωμα τους δε ρυθμιζει σωστα τη θερμοκρασια και συνηθως ζεσταινονται περισσοτερο απο εμας.  

εμεις το δωματιο το καναμε ολολευκο και μαλιστα να πλενονται οι τοιχοι με σφουγγαρι αν της ερθει στο μελλον να ζωγραφισει και θα βαλουμε ενα sticker με ενα δεντρο και απο κατω ζωακια ( απο το ebay). Επισης σκεφτομουν για ραφακια καποια που ειδα που στο πλαι εχουν σχοινια για να τα κρατανε κιολας. για χαλί εχετε σκεφτει τιποτα? ελεγα φλοκατη αλλα η ατιμη μαζευει πολυ σκονη.


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 said:

εμενα γνωστη μου που γεννησε Ιουλη και τη ρωτησα μου ειπε κοντομανικα και το βραδυ αν εχει ψυχρα λιγο μακρυμανικα. Επειδη θα ειναι πολυ μωρα ακομα το σωμα τους δε ρυθμιζει σωστα τη θερμοκρασια και συνηθως ζεσταινονται περισσοτερο απο εμας.  

εμεις το δωματιο το καναμε ολολευκο και μαλιστα να πλενονται οι τοιχοι με σφουγγαρι αν της ερθει στο μελλον να ζωγραφισει και θα βαλουμε ενα sticker με ενα δεντρο και απο κατω ζωακια ( απο το ebay). Επισης σκεφτομουν για ραφακια καποια που ειδα που στο πλαι εχουν σχοινια για να τα κρατανε κιολας. για χαλί εχετε σκεφτει τιποτα? ελεγα φλοκατη αλλα η ατιμη μαζευει πολυ σκονη.

Όμορφα...εγώ ας πούμε παρηγγειλα 3 κοντομάνικα κ τα ποδαράκια θα ναι εξω κ λεω μήπως θα κρυώνει κ τσάμπα τα πήρα;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna17 είπε:

Βροχή και στον Πειραιά. Ασταμάτητα. Πρόσεχε @Μαρίτσα10 και γενικά να προσέχουμε και πως περπατάμε με την βροχή.

Εγώ πετσέτες ειδικές για το μωρό δεν πηρα. Στο γάμο μου μου έκαναν πάρα πολλές δώρο. Και έχω τουλάχιστον 5 σετ καινούριες. Σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω για το μωρό τις μεσαίου και μικρού μεγέθους. Τι να πάρω παιδικές τώρα για να έχουν επάνω ένα κέντημα με αρκουδάκια; Είναι και γεμάτο το σπίτι σεντόνια και πετσέτες. Δεν χωράνε αλλα :razz:. Εχω πάρει και 6 μικρές χεριων για να τις χρησιμοποιώ όταν τον κάνω μπανακι. Να τον πλένω με πετσέτα και όχι με σφουγγαρι δηλαδή και ένα σετ των 10, χεριων από το ικεα. Για να τις έχω για το τοπικό πλύσιμο μέτα την πανα. 

Θα κάτσω σε κάνα υπόστεγο μέχρι να ηρεμήσει η βροχή!

Κ γω κάτι τέτοιο σκέφτομαι για τις πετσέτες. Θα βάλω λευκές για να μπορώ να τις πλένω σε υψηλή θερμοκρασία. 

  • Μου αρέσει 2

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eleni2512 είπε:

εμενα γνωστη μου που γεννησε Ιουλη και τη ρωτησα μου ειπε κοντομανικα και το βραδυ αν εχει ψυχρα λιγο μακρυμανικα. Επειδη θα ειναι πολυ μωρα ακομα το σωμα τους δε ρυθμιζει σωστα τη θερμοκρασια και συνηθως ζεσταινονται περισσοτερο απο εμας.  

εμεις το δωματιο το καναμε ολολευκο και μαλιστα να πλενονται οι τοιχοι με σφουγγαρι αν της ερθει στο μελλον να ζωγραφισει και θα βαλουμε ενα sticker με ενα δεντρο και απο κατω ζωακια ( απο το ebay). Επισης σκεφτομουν για ραφακια καποια που ειδα που στο πλαι εχουν σχοινια για να τα κρατανε κιολας. για χαλί εχετε σκεφτει τιποτα? ελεγα φλοκατη αλλα η ατιμη μαζευει πολυ σκονη.

Ωραίο και το λευκό. Έχει άλλη ομορφιά. Και με το αυτοκόλλητο κάνεις ότι θες. Τα βαριέσαι περνεις αλλά. Χαλί ακόμη εγώ δεν θα βάλω. Το χειμώνα θα ψάξω. Αλλά σκεφτόμουν κάτι με χαμηλό πέλος για να μπουσουλαει άνετα και αργότερα να τσούλανε και τα αυτοκινητάκια :grin:

  • Μου αρέσει 1

zrz3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα κορίτσια μου έκαναν ένα σετ κρεβατοκάμαρας παιδικό δώρο από τώρα ...οπότε για αργότερα είμαι καλυμμένη από χαλιά .. 

Από πετσέτες πήρα 6 μικρές των χεριών για το τοπικό πλύσιμο και για το μπάνιο θα της χωρίσω εννοείται ποιες θα είναι για τι και πήρα έτσι για να υπάρχουν γιατί μου άρεσαν τα χρώματα δύο μεσαίες ... 

Από πετσέτες έχουμε δωξα το θεό ... 

Σήμερα έβαλα και την κουρτίνα την έπλυνα και μύριζε πολύ έντονα το μαλακτικό που έβαλα και την κρέμασα για να φύγει η μυρωδιά δεν το περίμενα να μυρίσει τόσο έντονα ... 

Από ρούχα πιστεύω πως θα βολευτουμε με κοντομανικα μόνο για το βράδυ και αυτό αν χρειαστεί κάνα μακρυμάνικο ... 

Εγώ όπως σου είπα @Elenpap πήρα και δυο ζακετουλες μήπως της χρειαστώ ...

 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk said:

Εμένα κορίτσια μου έκαναν ένα σετ κρεβατοκάμαρας παιδικό δώρο από τώρα ...οπότε για αργότερα είμαι καλυμμένη από χαλιά .. 

Από πετσέτες πήρα 6 μικρές των χεριών για το τοπικό πλύσιμο και για το μπάνιο θα της χωρίσω εννοείται ποιες θα είναι για τι και πήρα έτσι για να υπάρχουν γιατί μου άρεσαν τα χρώματα δύο μεσαίες ... 

Από πετσέτες έχουμε δωξα το θεό ... 

Σήμερα έβαλα και την κουρτίνα την έπλυνα και μύριζε πολύ έντονα το μαλακτικό που έβαλα και την κρέμασα για να φύγει η μυρωδιά δεν το περίμενα να μυρίσει τόσο έντονα ... 

Από ρούχα πιστεύω πως θα βολευτουμε με κοντομανικα μόνο για το βράδυ και αυτό αν χρειαστεί κάνα μακρυμάνικο ... 

Εγώ όπως σου είπα @Elenpap πήρα και δυο ζακετουλες μήπως της χρειαστώ ...

 

Η ζακετούλα είναι καλή λύση, σωστά. Τα ποδαράκια τους δεν θα κρυώνουν με τα κορμάκια; μάλλον όχι εκτός από κανένα βράδυ π θα χει ψύχρα. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Η ζακετούλα είναι καλή λύση, σωστά. Τα ποδαράκια τους δεν θα κρυώνουν με τα κορμάκια; μάλλον όχι εκτός από κανένα βράδυ π θα χει ψύχρα. 

Ναι είναι καλή λύση και βολεύει ... 

Εγώ πήρα και κάτι καλτσουλες να υπάρχουν 4 ζευγάρια ... 

Τώρα δεν ξέρω αν θα χρειαστούν ... 

 

  • Μου αρέσει 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Ναι είναι καλή λύση και βολεύει ... 

Εγώ πήρα και κάτι καλτσουλες να υπάρχουν 4 ζευγάρια ... 

Τώρα δεν ξέρω αν θα χρειαστούν ... 

 

Καλτσες του φορας μονιμα βρε δεν ειναι ξυπόλυτο απο οσο ξερω δεν κανει κ γω πηρα αρκετά ζευγαρακια..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλτσες του φορας μονιμα βρε δεν ειναι ξυπόλυτο απο οσο ξερω δεν κανει κ γω πηρα αρκετά ζευγαρακια..

Θα κρυώνουν λογικά τόσο μικρά ποδαράκια ε? 

Μην με βάζεις σε πειρασμό και πάω να πάρω και άλλες κάλτσουλες χαχαχαχ ...θα με δέσει σε λίγο ο άντρας μου όλοι μέρα ρουχαλακια κοιτάω ... 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...