Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

πρίν από 54 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μια χαρα είσαι τότε... Μόνο υπομονή κάνε στον ύπνο και όλα καλά.. Έχεις πάρει καθόλου κιλά; εγώ έχω πητ 25/5 και κάθε μέρα που περνάει λέω ένας μήνας έμεινε.. 

Εγώ έχω πάρει λίκνο για αρχή κ μετά θα την βάλω στην κούνια στο δικό της δωμάτιο 

Ποιο λίκνο πήρες???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! :) γενικά να προσέχουμε ό,τι παίρνουμε να ναι κ πρακτικό. Πχ τα ρουχάκια να χουν πολλά κουμπάκια να μπαίνουν κ να βγαίνουν εύκολα. Τα καημένα αρχικά σαν ζυμαράκια είναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα πηγα τζαμπο παλι χτες δεν θυμαμαι πιο κοριτσι ειπε για νυχτικο κ ρομπες τα ειδα κ γω για την τιμη τους μια χαρα ειναι!!ειναι λιγο γιαγιαδιστικα δεν λεω αλλα για τον πρωτο καιρο θα μας βολεψουν πιστευω!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Καλημερααα πηγα τζαμπο παλι χτες δεν θυμαμαι πιο κοριτσι ειπε για νυχτικο κ ρομπες τα ειδα κ γω για την τιμη τους μια χαρα ειναι!!ειναι λιγο γιαγιαδιστικα δεν λεω αλλα για τον πρωτο καιρο θα μας βολεψουν πιστευω!!

Με πέθανες με τα γιαγιαδιστικα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenpap είπε:

Με πέθανες με τα γιαγιαδιστικα!

Νταξει φιλη ας μην γελιομαστε σουτιεν θηλασμου βρακοτεςμεχρι την κοιλια κ νυχτικιες ειδικα με κουμπια δεν τα λες κ σεξουαλικα η αληθεια!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile said:

Νταξει φιλη ας μην γελιομαστε σουτιεν θηλασμου βρακοτεςμεχρι την κοιλια κ νυχτικιες ειδικα με κουμπια δεν τα λες κ σεξουαλικα η αληθεια!!

Τα μαύρα τους τα χάλια έχουν...εγώ λεω να δω κ στο oysho, πιο νεανικα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Eleni2512και εγωτην πολυμορφικη ειχα την καταευχαριστηθηκε ο μικρος τον ειχα στο κρεβατακι εως 6 ετων !μετα πηρα κατευθειαν εφηβικο...

τα συρταρια ηταν πολυ βολικα μετα γινεται και κομοδινο οποτε δεν ξεμενεις απο χωρους.

Βεβαια να ειμαι ειλικρινης το μονο που δεν χρεισιμοποιησα ηταν η αλαξιερα για πρακτικους λογους..εσενα θα σε βολεψει.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλημερααα πηγα τζαμπο παλι χτες δεν θυμαμαι πιο κοριτσι ειπε για νυχτικο κ ρομπες τα ειδα κ γω για την τιμη τους μια χαρα ειναι!!ειναι λιγο γιαγιαδιστικα δεν λεω αλλα για τον πρωτο καιρο θα μας βολεψουν πιστευω!!

Χαχαχαχχαχαχα...καλημέρα ...

Σε διάβασα τώρα το πρωί και λεω κάτσε να δοκιμάσω την νυχτικια που πήρα και εγώ από τα τζάμπο εγώ δεν την πήρα γιαγιαδιστικη όπως λες με.τιραντα και με μια στάμπα μπροστά είπα να κάνω τον μάγκα κατάλαβες ...ήταν και one size την είδα μεγάλη ωραία λέει μια χαρά θα μου κάνει ...την δοκιμάζω τώρα τεζα με το ζόρι χωραω τώρα ....

Μάλλον θα πάρω και εγώ της γιαγιαδιστικες ... 

Να μας βγει σε καλό το γελοίο σήμερα πρωί πρωί ... 

 

  • Χαχα 1

 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleniko79 είπε:

 

 

 

Ενταξει δεν το εχω με τα μνμ το παραπανω δεν μπορω να το σβησω ....τελοσπαντων

πηγα γιατρο εχθες μπηκα στην 27η εβδομαδα σημερα!Ζυγιζουμε 1.078Kgr!!!!!!

του ειπα οτι με ξυπναει τις νυχτες απο τις κλωτσιες και μου ειπε οτι αυτο το θελουμε!

την επομενη εβδομαδα παω Oysho για ψωνια...:D

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giosotpk είπε:

Χαχαχαχχαχαχα...καλημέρα ...

Σε διάβασα τώρα το πρωί και λεω κάτσε να δοκιμάσω την νυχτικια που πήρα και εγώ από τα τζάμπο εγώ δεν την πήρα γιαγιαδιστικη όπως λες με.τιραντα και με μια στάμπα μπροστά είπα να κάνω τον μάγκα κατάλαβες ...ήταν και one size την είδα μεγάλη ωραία λέει μια χαρά θα μου κάνει ...την δοκιμάζω τώρα τεζα με το ζόρι χωραω τώρα ....

Μάλλον θα πάρω και εγώ της γιαγιαδιστικες ... 

Να μας βγει σε καλό το γελοίο σήμερα πρωί πρωί ... 

 

Αααα λες ε να κατεβαζουμε τιραντα οχι να ανοίγουμε κουμπι μμμ πιο μοιραιο νομιζω θα παρω κ τετοια!!η ρομπα π ειδες ηταν γκρι μακο με λιγο δανδελα στα μανικια?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , theodora gel είπε:

Ποιο λίκνο πήρες???

Πήρα από το Λητώ αυτό που είναι υφασμάτινο γύρω γύρω γτ ειναι κ εύκολο στην αποθήκευση μετά.. Το μοντέλο λέγεται τσιπολινο.. Απο εκεί πήρα κ ενδοεπικοινωνια με κάμερα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αααα λες ε να κατεβαζουμε τιραντα οχι να ανοίγουμε κουμπι μμμ πιο μοιραιο νομιζω θα παρω κ τετοια!!η ρομπα π ειδες ηταν γκρι μακο με λιγο δανδελα στα μανικια?

Εγώ πήρα την γκρι ρόμπα με την δαντέλα και πήρα μια γκρι νυχτικια με κουμπιά που ταιριάζει γάντι με τη ρόμπα. Οι ροζ νυχτικιές που έχει μου φάνηκαν γιαγιαδιστικες! 

  • Μου αρέσει 1

POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρίτσα10 είπε:

Εγώ πήρα την γκρι ρόμπα με την δαντέλα και πήρα μια γκρι νυχτικια με κουμπιά που ταιριάζει γάντι με τη ρόμπα. Οι ροζ νυχτικιές που έχει μου φάνηκαν γιαγιαδιστικες! 

Κ γω αυτα μπανισα την.γκρι την.νυχτικια κ την ρομπα ευχομαι να μην.ειναικ αυτα φτιαγμενα για κινεζες!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Κ γω αυτα μπανισα την.γκρι την.νυχτικια κ την ρομπα ευχομαι να μην.ειναικ αυτα φτιαγμενα για κινεζες!

Την δοκίμασα! Έχει περιθώρια ακόμα κ αν φουσκωσεις αρκετά μην ανησυχείς. Κ αν σου πω ότι σκέφτομαι να αγοράσω άλλη μία γκρι για να αλλάζω. Εκτός αν θυσιάσω το γούστο μου κ πάρω κ μια ροζ.

Φαντάζεσαι όλες στο δωμάτιο του μαιευτηρίου να φοράνε νυχτικιές τζάμπο κ συγκεκριμένα τις γκρί. Θα είμαστε λες κ φοράμε στολή μαιευτηρίου. 

Γτ εδώ που τα λέμε πλέον όλες κοιτάνε την οικονομία. 


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...