Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Ιουλίου του 19!!!!


Eleni2512

Recommended Posts

εμενα η αλλαξιερα ηταν μαζι με τη κουνια. πηρα τη πολυμορφικη γιατι ειχε και αρκετα συρταρια. 

λοιπον αυριο θα παω τζαμπο, τι μου προτείνετε να.παρω?  


cPKSp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Elenpap είπε:

3 κοντομάνικα από το cottonbaby. Τα υπόλοιπα π θα πάρω θα ναι πιο απλά, κυρίως λευκά γτ τον πρώτο καιρό θα μαστε αρκετά μέσα  στο σπίτι. :)

Α ωραία ...εγώ δεν πήρα κανένα λευκό όλα με χρώματα και σχέδια τα πήρα ...:)

Just now, Eleni2512 είπε:

εμενα η αλλαξιερα ηταν μαζι με τη κουνια. πηρα τη πολυμορφικη γιατι ειχε και αρκετα συρταρια. 

λοιπον αυριο θα παω τζαμπο, τι μου προτείνετε να.παρω?  

Εγώ σχεδόν όλα τα πήρα από εκεί ... 

Από ρουχαλακια κοίτα εμένα μου άρεσε η ποιότητα ... 

Εγώ πήρα και πιπίλες από εκεί της NUK συγκεκριμένα μιας και έχω διαβάσει ότι είναι καλές ... 

Σελτεδακια και πάνες αγκαλιας ... 

Κάπου θα βρεις την λίστα που είχα κάνει ...

Εσύ τι σκέφτεσαι να πάρεις να σου πω αν αξίζει 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Κορίτσια θα έχει κάποια από εσάς Πορτ μπεμπέ στην αρχή για τον ύπνο???του τύπου 3σε1που είναι τα συστήματα.

Ναι εγω εκει θα τον βαλω γι αρχη..!


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, theodora gel είπε:

Κορίτσια θα έχει κάποια από εσάς Πορτ μπεμπέ στην αρχή για τον ύπνο???του τύπου 3σε1που είναι τα συστήματα.

Και εγώ θα έχω Πορτ μπεμπέ αλλά δεν ξέρω πόσο θα την αφήνω να κοιμάται εκεί ...ίσως την ημέρα ...δεν έχω ακούσει όμως κάτι ότι ζεσταίνονται ...


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giosotpk είπε:

Και εγώ θα έχω Πορτ μπεμπέ αλλά δεν ξέρω πόσο θα την αφήνω να κοιμάται εκεί ...ίσως την ημέρα ...δεν έχω ακούσει όμως κάτι ότι ζεσταίνονται ...

Το βράδυ που θα το έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Just now, theodora gel είπε:

Έχεις ακούσει αυτό που λένε ότι ζεσταίνονται το καλοκαίρι στο Πορτ μπεμπέ??η δεν ισχύει?

Δε νομιζω να ζεσταινεται μωρε ..δεν εχω ακουσει τιποτα..


url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


15 minutes ago, Giosotpk said:

Α ωραία ...εγώ δεν πήρα κανένα λευκό όλα με χρώματα και σχέδια τα πήρα ...:)

Εγώ σχεδόν όλα τα πήρα από εκεί ... 

Από ρουχαλακια κοίτα εμένα μου άρεσε η ποιότητα ... 

Εγώ πήρα και πιπίλες από εκεί της NUK συγκεκριμένα μιας και έχω διαβάσει ότι είναι καλές ... 

Σελτεδακια και πάνες αγκαλιας ... 

Κάπου θα βρεις την λίστα που είχα κάνει ...

Εσύ τι σκέφτεσαι να πάρεις να σου πω αν αξίζει 

Όταν λέω λευκά δεν εννοώ ολόλευκα, με κάποια στάμπα φυσικά αλλα απλά σχετικά. :)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Giosotpk είπε:

Με το καλό να σου έρθει η μπεμπουλα ...

Ναι ναι όπως το είπες και στο πλάι πλέον πονάει ολο το κορμί ...με το ζόρι γυρνάς πλευρό ... 

Μόνο υπομονή μπορώ να κάνω όπως κάνεις και εσύ ...

Το πρώτο σου παιδάκι ? Είχες καλή εγκυμοσύνη ? 

Όλο το κορμί στην κυριολεξία.. Καλά για να γυρίσω πλευρό κάνω κάνα μισάωρο.. Ναι το πρώτο μου είναι.. Σχετικά καλή ναι μονο κάτι εμετούς είχα στην αρχή αλλά κράτησαν λίγο κ όχι κάθε μέρα 3 βδομάδες ταλαιπωρηθηκα.. Εσυ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Όλο το κορμί στην κυριολεξία.. Καλά για να γυρίσω πλευρό κάνω κάνα μισάωρο.. Ναι το πρώτο μου είναι.. Σχετικά καλή ναι μονο κάτι εμετούς είχα στην αρχή αλλά κράτησαν λίγο κ όχι κάθε μέρα 3 βδομάδες ταλαιπωρηθηκα.. Εσυ; 

Έτσι και εγώ ...κάνω πόση ώρα να γυρίσω πλευρό ... Ουφ και έχουμε πόσες νύχτες ακόμα μπροστά μας ...

Εγώ έχω καλή εγκυμοσύνη ούτε εμετούς ούτε τίποτα ... 

 


 B8mAp3.pngjo4pp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Giosotpk είπε:

Έτσι και εγώ ...κάνω πόση ώρα να γυρίσω πλευρό ... Ουφ και έχουμε πόσες νύχτες ακόμα μπροστά μας ...

Εγώ έχω καλή εγκυμοσύνη ούτε εμετούς ούτε τίποτα ... 

 

Μια χαρα είσαι τότε... Μόνο υπομονή κάνε στον ύπνο και όλα καλά.. Έχεις πάρει καθόλου κιλά; εγώ έχω πητ 25/5 και κάθε μέρα που περνάει λέω ένας μήνας έμεινε.. 

7 ώρες πρίν, theodora gel είπε:

Έχεις ακούσει αυτό που λένε ότι ζεσταίνονται το καλοκαίρι στο Πορτ μπεμπέ??η δεν ισχύει?

Εγώ έχω πάρει λίκνο για αρχή κ μετά θα την βάλω στην κούνια στο δικό της δωμάτιο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...