Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, tsilona είπε:

Εμενα με πονάει το κουλι μου σας έχω πει. Νομίζω ότι με χουν βάλει 2 παλάμες ενωμένες στα κόκαλα κάτω στο κουλι κ τις ανοίγουν τσουκου τσουκου 

Μάλλον το παρακανες με τον σύζυγο χαχχαχα

  • Χαχα 3

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μάλλον το παρακανες με τον σύζυγο χαχχαχα

Όχι καλέ, από πριν έρθει είχα την αίσθηση αυτή. Ο ντοκτορ λέει ανοίγω από κάτω σιγά σιγά, ετοιμάζεται το σώμα μου


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Όχι καλέ, από πριν έρθει είχα την αίσθηση αυτή. Ο ντοκτορ λέει ανοίγω από κάτω σιγά σιγά, ετοιμάζεται το σώμα μου

Να ανοίγει από κάτω το κουλι; Δε παίζει. Η λεκάνη ανοίγει και τραβάει τα νεύρα της περιοχής... Αν νιώθεις αυτό οκ... Αλλά το κουλι δεν μεταβάλλεται καθόλου ως τη γέννα όπως και ο τράχηλος γιατί μετά θα ειχαμε θεματακια...πάντως κι εγώ έχω ενοχλήσεις εκεί μια απ' το βάρος του μωρού μια κλωτσιές μια μυϊκό πόνο


0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Να ανοίγει από κάτω το κουλι; Δε παίζει. Η λεκάνη ανοίγει και τραβάει τα νεύρα της περιοχής... Αν νιώθεις αυτό οκ... Αλλά το κουλι δεν μεταβάλλεται καθόλου ως τη γέννα όπως και ο τράχηλος γιατί μετά θα ειχαμε θεματακια...πάντως κι εγώ έχω ενοχλήσεις εκεί μια απ' το βάρος του μωρού μια κλωτσιές μια μυϊκό πόνο

Ναι μαρη, η λεκάνη ανοίγει αυτό με είπε ο άνθρωπος, ανοίγεις σιγά σιγά. αλλά εγώ το νοιώθω στο κουλι μου, πως να στο εξηγήσω; αχαχχαχ. 

Εκεί με χτυπάει η αισθηση

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μπρούμυτα επίσης ούτε που το σκέφτομαι... Βάζω μαξιλάρι ανάμεσα στα πόδια και πλάι τη καταβρισκω... Το ότι ο πόνος είναι μόνο δεξιά ίσως φταίει επειδή βολεύτηκε το πλάσμα σου από εκεί.... Για να μη πω για τις επίπονες πλέον κλωτσιές χαχαχαχα

Ναι μωρέ δίνουν πόνο το γλυκάκια μας τώρα πια!!! Κάθε φορά που βάζει ο άντρας μου το χέρι γίνεται πανηγύρι.. Μπαμπόθρεφτο γιο θα βγάλω!

  • Χαχα 4

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Ναι μωρέ δίνουν πόνο το γλυκάκια μας τώρα πια!!! Κάθε φορά που βάζει ο άντρας μου το χέρι γίνεται πανηγύρι.. Μπαμπόθρεφτο γιο θα βγάλω!

Μα όλα το ίδιο είναι ρε παιδί μου; Η πρώτη μου μιλαμε κλωτσαγε ΜΟΝΟ αν έβαζε χέρι ο μπαμπάς..... Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα όλα το ίδιο είναι ρε παιδί μου; Η πρώτη μου μιλαμε κλωτσαγε ΜΟΝΟ αν έβαζε χέρι ο μπαμπάς..... Χαχαχαχα

Χαχαχα αδυναμίες από κοιλιά, ασ'τα να πάνε! Ρε κορίτσια έχετε να προτείνετε κάποια συρταριέρα για το δωμάτιο του μωρού? Πρέπει να πάρω οπωσδήποτε, δεν έχω χώρο για τα ρουχαλάκια του..


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Μα όλα το ίδιο είναι ρε παιδί μου; Η πρώτη μου μιλαμε κλωτσαγε ΜΟΝΟ αν έβαζε χέρι ο μπαμπάς..... Χαχαχαχα

Εμένα σήμερα κανει κάτι περίεργα βέβαια κλωτσαει αλλά κανει κάτι γρήγορα και κάποια στιγμη λαχταρισα η γυναίκα εκεί που καθόμουν βλέπω την κοιλιά απο τα δεξιά στα αριστερα με μια τόσο γρήγορη κυματιστή κίνηση μιλάμε ητανε όντως κυμα που με παρέσυρε δεν ξέρω τι έκανε καλε χαχαχαχχααχ

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα αδυναμίες από κοιλιά, ασ'τα να πάνε! Ρε κορίτσια έχετε να προτείνετε κάποια συρταριέρα για το δωμάτιο του μωρού? Πρέπει να πάρω οπωσδήποτε, δεν έχω χώρο για τα ρουχαλάκια του..

Χαχαχαχαχαχαχαχα εγώ δεν ξέρω που παν τα τεσσερα μην περιμένεις να σου πω εγώ ρωταω εδώ μέσα να μου πουν Εχω ντουλάπα οποτε δεν θα χρειαστεί συρταριερα

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Εμένα σήμερα κανει κάτι περίεργα βέβαια κλωτσαει αλλά κανει κάτι γρήγορα και κάποια στιγμη λαχταρισα η γυναίκα εκεί που καθόμουν βλέπω την κοιλιά απο τα δεξιά στα αριστερα με μια τόσο γρήγορη κυματιστή κίνηση μιλάμε ητανε όντως κυμα που με παρέσυρε δεν ξέρω τι έκανε καλε χαχαχαχχααχ

Χαχαχαχαχαχαχαχα εγώ δεν ξέρω που παν τα τεσσερα μην περιμένεις να σου πω εγώ ρωταω εδώ μέσα να μου πουν Εχω ντουλάπα οποτε δεν θα χρειαστεί συρταριερα

Χαχαχα εσύ κοριτσάρα μου είπαμε είσαι ειδική στα παρκοκρέβατα (που επίσης θέλω να αγοράσω) χαχαχα φαντάσου έχω και ντουλάπα στο παιδικό αλλά και πάλι δε χωράνε γιατί έχουμε κι εμείς πολλά ρούχα, δε βγαίνω μάνα μου!!!


nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα αδυναμίες από κοιλιά, ασ'τα να πάνε! Ρε κορίτσια έχετε να προτείνετε κάποια συρταριέρα για το δωμάτιο του μωρού? Πρέπει να πάρω οπωσδήποτε, δεν έχω χώρο για τα ρουχαλάκια του..

Θα σου πρότεινα όσο τέλειες και αν είναι να μη καταφύγεις σε παιδικές συρταριερες αλλαξιερες μιας που συνήθως πληρωνεις πιο πολύ τη φάτσα παρά τη χωρητικότητα.... Εμείς έχουμε μια απλή από σουηδικό μαγαζί και κάνει μια χαρά τη δουλειά της. 

  • Μου αρέσει 1

0dftp2.png rVxgp2.pnghHSMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα εσύ κοριτσάρα μου είπαμε είσαι ειδική στα παρκοκρέβατα (που επίσης θέλω να αγοράσω) χαχαχα φαντάσου έχω και ντουλάπα στο παιδικό αλλά και πάλι δε χωράνε γιατί έχουμε κι εμείς πολλά ρούχα, δε βγαίνω μάνα μου!!!

Ιιιιιιιιιι καλά αμα δεν ξέρω εγώ απο παρκοκρεβατα καλέ ποια ξέρει εδώ μέσα όλα τα κατέχω βρε δεν ξέρω που πάνε τα τεσσερα πρόσφατα έμαθα τι είναι οι πάντες χαχαχαχχαχαχαχχα

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamacita Alina είπε:

Θα σου πρότεινα όσο τέλειες και αν είναι να μη καταφύγεις σε παιδικές συρταριερες αλλαξιερες μιας που συνήθως πληρωνεις πιο πολύ τη φάτσα παρά τη χωρητικότητα.... Εμείς έχουμε μια απλή από σουηδικό μαγαζί και κάνει μια χαρά τη δουλειά της. 

Ναι όπως το λες ακριβώς δε θέλω κάποια μόνο για τον πρώτο καιρό τύπου αλλαξιέρα, αλλά κάτι που θα μείνει στο δωμάτιό του για τα ρούχα του και αργότερα.. Θα ψάξωωω! Αχ πόσο τρελαίνομαι με τα ψώνια του ζουζουνακίουυυυυ μουυυυυυ :x:x:x

  • Μου αρέσει 1

nZmZp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giwtouli1990 είπε:

Χαχαχα εσύ κοριτσάρα μου είπαμε είσαι ειδική στα παρκοκρέβατα (που επίσης θέλω να αγοράσω) χαχαχα φαντάσου έχω και ντουλάπα στο παιδικό αλλά και πάλι δε χωράνε γιατί έχουμε κι εμείς πολλά ρούχα, δε βγαίνω μάνα μου!!!

Γιώτα μου εμείς από βρεφικά πήραμε, αλλά την πήρα σε λευκή απόχρωση, χωρίς σχέδια κτλ ώστε να μπορεί να είναι διαχρονική και να μείνει στο δωμάτιο. Ουσιαστικά τις διαστάσεις κοιτούσα για να έχει βάθος και χωρητικότητα! Η ντουλάπα που έχουμε στο παιδικό είναι λευκή, οπότε κούνια και συρταριερα τα πήραμε επίσης σε λευκό. Και λίκνο πήραμε το nanna της kikka boo από τα Λητώ.

Just now, tsilona είπε:

Εμενα ήρθε 4 μέρες, έβαζε το χέρι κ μόλις το παίρνε, τότε κλωτσαγε. Δεν το κατάλαβε καθόλου. Ααχαχ

Αντιδραστικό το νινι, του έκανε νάζια, χαχαχα!

Just now, Giotitsa είπε:

Ιιιιιιιιιι καλά αμα δεν ξέρω εγώ απο παρκοκρεβατα καλέ ποια ξέρει εδώ μέσα όλα τα κατέχω βρε δεν ξέρω που πάνε τα τεσσερα πρόσφατα έμαθα τι είναι οι πάντες χαχαχαχχαχαχαχχα

Φίλη όταν ψάξω για παρκοκρεβατο θέλω τη βοήθεια σου, χαχαχαχα! 

Πάντως εγώ σε καταλαβαίνω, έκανα καιρό να μάθω τι είναι τα σελτεδακια!!!Χαχαχα

Επίσης κορίτσια νομίζω το μωρό έχει τρελαθεί! Μιλάμε για κωλοτούμπες όχι αστεία. Με τρομάζει ώρες ώρες! Απορώ πότε κοιμάται, πραγματικά! Χτες βράδυ πάρτυ! Λέει ο άντρας μου" δε μ'αρέσουν τα ωράρια της μπέμπας" χαχαχαχα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...