Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Soho24 είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Ναι είναι μια χαρά για 1η χοριακή 🤗 Εύχομαι καλό διπλασιασμό. Πότε θα επαναλάβεις? 

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Την Κυριακή ξανά και μου είπε ο γιατρός ότι είναι λίγο χαμηλό το νούμερο,όμως αυτό που μας ενδιαφέρει είναι να ανέβει αρκετά 

Μανούλες Αυγούστου 2019


Rinaki88

Recommended Posts

Just now, Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου εγώ! Ακριβώς το ίδιο, πρόσθιος κ ψηλά κ σήμερα καταλάβαινω λίγα πράγματα.

Έλα κοριτσάκι μου,ο πλακούντας μας έχει την ίδια θέση!Και εγώ έτσι σήμερα λίγα πράγματα.Πριν λίγο ήπια κάτι κρύο και το ένιωσα το μικρακι!

Just now, Mar.da είπε:

Ναι κοριτσι!προσθιο εχω,16w 4d τον πρωτοκαταλαβα,εντονα ομως στις 19 εβδομαδες.τωρα στις 23w 5d γινεται παρτυ.εχει να κανει και τη θεση του μωρου καθε φορα.ποσων εβδομαδων εισαι?

16-17η εβδομάδα το πρωτοαισθανθηκα και εγώ κορίτσι μου!Απλά επειδή είναι το πρώτο μας μωράκι δεν ήξερα να ερμηνεύσω τις εμβρυικες κινήσεις.Νόμιζα ήταν έντερο η κάτι άλλο.

Έχεις δίκιο είναι και η θέση του μωρού,μου το είπε και ο γιατρός ,οπως μου είπε πως ό,τι κινήσεις κάνει το μωράκι αντανακλανε πάνω στον πλακούντα μου και σε εμένα φτάνουν ως ήπιες εμβρυικες κινήσεις,πιο εντονα μου είπε θα το αισθανθώ μετά την 25η εβδομάδα.Είμαστε 25 εβδομάδων!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, 4shinediamonds είπε:

Έλα κοριτσάκι μου,ο πλακούντας μας έχει την ίδια θέση!Και εγώ έτσι σήμερα λίγα πράγματα.Πριν λίγο ήπια κάτι κρύο και το ένιωσα το μικρακι!

16-17η εβδομάδα το πρωτοαισθανθηκα και εγώ κορίτσι μου!Απλά επειδή είναι το πρώτο μας μωράκι δεν ήξερα να ερμηνεύσω τις εμβρυικες κινήσεις.Νόμιζα ήταν έντερο η κάτι άλλο.

Έχεις δίκιο είναι και η θέση του μωρού,μου το είπε και ο γιατρός ,οπως μου είπε πως ό,τι κινήσεις κάνει το μωράκι αντανακλανε πάνω στον πλακούντα μου και σε εμένα φτάνουν ως ήπιες εμβρυικες κινήσεις,πιο εντονα μου είπε θα το αισθανθώ μετά την 25η εβδομάδα.Είμαστε 25 εβδομάδων!

Κοριτσάκι μου όντως πρέπει να έχει να κάνει με την θέση του μωρού μας γιατί εγώ πχ μέχρι 12.30 ένιωθα τα φτερουγίσματα κ είχα νιώσει 1-2 κλωτσιές λες κ έρχονται από το υπερπεραν, τώρα αραιά κ που ρίχνει κλωτσιές αλλά μου φαίνεται πιο ήσυχος σήμερα.Θα το παρατηρήσω βέβαια γιατί μετά από αυτό που έπαθα εγώ τη προηγούμενη φορά φοβάμαι πάρα πολύ όταν δεν καταλαβαίνω το μωρό.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλημέρα,πως είστε;

Καλημεραα!μαλλον καλησπεραα:grin:!καλα ειμαστε,εγω σημερα βγηκα απο το σπιτι:-P..περπατησα 10 βηματα πηγα διπλα στην πεθερα μου,ξαπλωσα στον καναπε της και ειπιαμε ενα καφεδακι και πολυ το φχαριστηθηκα!!τα κοριτσια μου χθες εφτιαξαν κουλουρια και μοσχοβολησε το σπιτι!!αυριο λενε θα κανουν τσουρεκια και τ αυγα.μου ειναι καπως που δε συμετεχω αλλα δε πειραζει.του χρονου θα χουμε και το μπεμπη μας και θα ειναι τελεια!!

1 ώρα πρίν, 4shinediamonds είπε:

Κορίτσια καλημέρα,πως είστε;

Εσυ πως εισαι?


EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mar.da είπε:

Καλημεραα!μαλλον καλησπεραα:grin:!καλα ειμαστε,εγω σημερα βγηκα απο το σπιτι:-P..περπατησα 10 βηματα πηγα διπλα στην πεθερα μου,ξαπλωσα στον καναπε της και ειπιαμε ενα καφεδακι και πολυ το φχαριστηθηκα!!τα κοριτσια μου χθες εφτιαξαν κουλουρια και μοσχοβολησε το σπιτι!!αυριο λενε θα κανουν τσουρεκια και τ αυγα.μου ειναι καπως που δε συμετεχω αλλα δε πειραζει.του χρονου θα χουμε και το μπεμπη μας και θα ειναι τελεια!!

Εσυ πως εισαι?

Τι ωραίες στιγμές,μπράβο κορίτσι μου και του χρόνου με τον μπέμπη σας!

Καλά και εμείς κοριτσι μου, δοξασμένο το όνομά Τους!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!! Πληρώθηκε καμία αναρρωτικες από το ΙΚΑ χθες κ να πήρε κ δώρο Πάσχα? Εγώ πληρώθηκα τις αναρρωτικες αλλά όχι το δώρο του Πάσχα, ενώ έχω χαρτί που μου λένε ότι θα μου βάλουν κ μέρος από το δώρο Πάσχα.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Πληρώθηκε καμία αναρρωτικες από το ΙΚΑ χθες κ να πήρε κ δώρο Πάσχα? Εγώ πληρώθηκα τις αναρρωτικες αλλά όχι το δώρο του Πάσχα, ενώ έχω χαρτί που μου λένε ότι θα μου βάλουν κ μέρος από το δώρο Πάσχα.

Καλησπερα κοριτσια..Σορρυ που πεταγομαι..λοιπον αναρρωτικες τις πληρωνομαι κανονικα αλλα το δωρο μου πε θα μπει το μαιο...τωρα εξαρταται να ξερεις απο το ικα της καθε περιοχης..εχουν μεγαλες διαφορες..

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

Just now, Γλυκερια123 είπε:

Καλησπερα κοριτσια..Σορρυ που πεταγομαι..λοιπον αναρρωτικες τις πληρωνομαι κανονικα αλλα το δωρο μου πε θα μπει το μαιο...τωρα εξαρταται να ξερεις απο το ικα της καθε περιοχης..εχουν μεγαλες διαφορες..

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Αααα ίσως γι'αυτό δεν μου το έβαλαν χθες μαζί με τις αναρρωτικες!!!Μα αναρωτιομουν κ εγώ τι έγινε το δώρο, αφού μου έδωσε χαρτί με την απόφαση ότι το δικαιούμαι!!!Σου είπε πότε τον Μάιο κορίτσι μου??


 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!Αααα ίσως γι'αυτό δεν μου το έβαλαν χθες μαζί με τις αναρρωτικες!!!Μα αναρωτιομουν κ εγώ τι έγινε το δώρο, αφού μου έδωσε χαρτί με την απόφαση ότι το δικαιούμαι!!!Σου είπε πότε τον Μάιο κορίτσι μου??

Κι εγω χτες πληρωθηκα...10 μαιου μου ειπανε..!

  • Μου αρέσει 1

url=https://lilypie.com]wfMmp3.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααα!!!

Καταρχας καλες γιορτές να έχουμε!!! 

Να σας συστηθώ και εγω είμαι η Ελένη! 26 χρονών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!! Είμαι 23+2 εβδομάδων και είναι μπεμπουλα!!! Έχω ΠΗΤ έως 20 Αύγουστου!!

Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνη!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλημερααα!!!

Καταρχας καλες γιορτές να έχουμε!!! 

Να σας συστηθώ και εγω είμαι η Ελένη! 26 χρονών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!! Είμαι 23+2 εβδομάδων και είναι μπεμπουλα!!! Έχω ΠΗΤ έως 20 Αύγουστου!!

Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνη!!! 

Καλωσηρθες κορίτσι μου!!!Με το καλό το κοριτσάκι σου!!!Εγώ περιμένω μπεμπουλη!!!Με το καλό σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελένη Ταφ1993 είπε:

Καλημερααα!!!

Καταρχας καλες γιορτές να έχουμε!!! 

Να σας συστηθώ και εγω είμαι η Ελένη! 26 χρονών και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι!! Είμαι 23+2 εβδομάδων και είναι μπεμπουλα!!! Έχω ΠΗΤ έως 20 Αύγουστου!!

Εύχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη και όμορφη εγκυμοσυνη!!! 

Καλως ηρθες ελενη!!με το καλο η μπεμπουλα σου!!

Καλο πασχα με υγεια σε σενα και στην οικογενεια σου!!

  • Μου αρέσει 1

EUW2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Χρόνια πολλά. Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία. Αυτές τις ημέρες κουράστηκα λίγο παραπάνω. Λίγο με τα κουλουράκια λίγο με τα αυγά και πλέον δεν μπορώ την ορθοστασία καθόλου. Πονούν πολύ τα πόδια μου. Εσείς πως είστε με αυτό το θέμα;

@Ελένη Ταφ1993 Καλωσόρισες κορίτσι μου στην παρέα μας. Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και με το καλό να δεχθείς την μπεμπουλα σου. Θα χαιρόμαστε να ακούμε νέα σου.

  • Μου αρέσει 2

Lilypie Pregnancy tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...