Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

      • Ευχαριστώ 1

Σχέση με τα πεθερικα μας!!!?


anemoni1989

Recommended Posts

Γεια σας και από μένα κορίτσια! Είμαι νέα μαμά ,έχω ένα κοριτσάκι 3 μηνών! Εμένα η πεθερά μου ευτυχώς μένει σε χωριο αλλά την βλέπω σε γιορτές όπου πηγαίνουμε εμείς να την δούμε! Ηρθε στο σπίτι μας όταν γέννησα για να με βοηθήσει και καλα! Ξυπνούσε η κυρία το μεσημέρι και καθόταν όλη μέρα στην τηλεόραση,το μωρό εκλεγε το βράδυ και αυτή ροχάλιζε δεν ένιωθε τίποτα! Όταν προσπαθούσα να εδραιώσω τον θηλασμό ερχόταν πάνω από το κεφάλι μου,έβαζε την μούρη της κοντά στο στήθος μου για να δει αν τρώει το μωρό( χρησιμοποίησα ψευδοθηλες για ένα διάστημα γιατί η δικές μου ήταν αρκετά μέσα και δεν μπορούσε να πιάσει τ μωρό ) έτσι οποίος την έπαιρνε τηλ για να ευχηθεί του έλεγε πως έχω θέμα με το στήθος και το μωρό δεν τρώει σωστά,μιλάμε έδινε ακριβής περιγραφή για το πως είναι το στήθος μου,όλο το χωριό το ξέρει πια! Τώρα θα πάμε να τους δούμε για Πάσχα και δεν θέλω καθόλου! Ξέχασα να αναφέρω πως ο άνδρας μου είναι ξαναπαντρεμενος όποτε με την πρώην γυναίκα του η πεθερά μου έχουν την ιδανική σχέση....και πολλές φορές σκαρώνουν διαφορα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 676
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, EleniKel είπε:

Τι εννοεις, νεφελακι 10 πως σαρώνουν διαφορά;;;;; 

Να σου ζήσει το μωράκι σου.... Τώρα ξέρεις από που ΔΕΝ θα ζητήσεις ξανά βοήθεια! 

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!! Εγώ δεν ήθελα να έρθει απλά επειδή στο χωριό προσέχει τη πεθερά της ηρθε για να ξεφύγει!! Τι να σου λέω...όταν ηρθε εδώ για να βοηθήσει κανόνισε εκδρομουλα με την πρώην,μιλάνε πολύ συχνά στο τηλέφωνο και γενικά προσπαθεί να την βάζει συνέχεια μέσα σε συζητήσεις! Να πω και κάτι τραγελαφικο..... τρώει κρυφά! Τι εννοώ ; Το παίζει άρρωστη πως έχει το στομάχι της και πίνει μόνο γάλα λέει αλλά συνέχεια έτρωγε από το πιάτο μου, έπινε κρυφά από τον καφέ μου και τ βράδυ τσακιζε κάτι γλυκά,κρυφά από τον άντρα μου αλλά εγώ την έπιασα στα πράσα και κόντεψε να πνιγεί χαχαχ 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nefelaki10 είπε:

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχες!! Εγώ δεν ήθελα να έρθει απλά επειδή στο χωριό προσέχει τη πεθερά της ηρθε για να ξεφύγει!! Τι να σου λέω...όταν ηρθε εδώ για να βοηθήσει κανόνισε εκδρομουλα με την πρώην,μιλάνε πολύ συχνά στο τηλέφωνο και γενικά προσπαθεί να την βάζει συνέχεια μέσα σε συζητήσεις! Να πω και κάτι τραγελαφικο..... τρώει κρυφά! Τι εννοώ ; Το παίζει άρρωστη πως έχει το στομάχι της και πίνει μόνο γάλα λέει αλλά συνέχεια έτρωγε από το πιάτο μου, έπινε κρυφά από τον καφέ μου και τ βράδυ τσακιζε κάτι γλυκά,κρυφά από τον άντρα μου αλλά εγώ την έπιασα στα πράσα και κόντεψε να πνιγεί χαχαχ 

Τραγελαφικες καταστάσεις!! Ο άντρας σου τι λέει για την σχέση όπου έχει ακόμη με την πρώην?

Link to comment
Share on other sites

Ο άντρας σου τι λέει που διατηρούν επαφές αυτές οι δύο;; να σου πω, δε με πολύ αρέσει αυτό...τα άλλα όλα δείχνουν την ποιότητα του χαρακτήρα της.. Αλλά αυτό;;;; δηλ;; τι θέλει να δείξει;; ότι είναι φίλες;; γιατί φίλες δεν είναι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Bloumblou είπε:

Τραγελαφικες καταστάσεις!! Ο άντρας σου τι λέει για την σχέση όπου έχει ακόμη με την πρώην?

Δεν το βρίσκει περίεργο ή ύποπτο αλλά έτσι είναι ο τρόπος που σκέφτεται γενικά,δεν έχει λίγη πονηριά 

Just now, EleniKel είπε:

Ο άντρας σου τι λέει που διατηρούν επαφές αυτές οι δύο;; να σου πω, δε με πολύ αρέσει αυτό...τα άλλα όλα δείχνουν την ποιότητα του χαρακτήρα της.. Αλλά αυτό;;;; δηλ;; τι θέλει να δείξει;; ότι είναι φίλες;; γιατί φίλες δεν είναι! 

Θέλει να δείξει ότι είναι πολύ κουλ φαντάζομαι! Αφού λέει στον κόσμο ποσο καλός άνθρωπος είναι και δεν κρατάει κακίες γιαυτο και έχει τόσο κάλλη σχέση μαζί της.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nefelaki10 είπε:

Δεν το βρίσκει περίεργο ή ύποπτο αλλά έτσι είναι ο τρόπος που σκέφτεται γενικά,δεν έχει λίγη πονηριά 

 

Τι σχέση να είχαν άραγε οταν ηταν νύφη της ακόμη? Χαχχα! Πω ρε τραγικό έλεος!!

Link to comment
Share on other sites

Τι γινεται στο κοσμο.ελεος.αχ πρεπεο να πονηρεψει ο αντρας σου.απο τη στιγμη που δεν υπάρχει παιδι απο αυτον υον γαμο δεν τη δικαιολογεί τπτ να εχει σχεσεις μαζι της.

Να ξεφύγει απο τη πεθερα της?αρα παθουσα κι αυτη.γτ τα κανει αυτα σε σενα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, EleniKel είπε:

Αυτή έχει προχωρήσει στη ζωή της;; γιατί κ ένας άντρας δε θα δεχόταν εύκολα η γυναίκα του να έχει επαφές με την πρώην πεθερά της... Πόσο χρονών είναι αυτή;; 

Ναι είναι παντρεμένη και έχει επίσης ένα παιδάκι! Αυτή πρέπει να είναι γύρω στα 38 από όσο θυμάμαι 

Just now, loyloy είπε:

Τι γινεται στο κοσμο.ελεος.αχ πρεπεο να πονηρεψει ο αντρας σου.απο τη στιγμη που δεν υπάρχει παιδι απο αυτον υον γαμο δεν τη δικαιολογεί τπτ να εχει σχεσεις μαζι της.

Να ξεφύγει απο τη πεθερα της?αρα παθουσα κι αυτη.γτ τα κανει αυτα σε σενα.

Πραγματικά η κάθε οικογένεια έχει τα θέματα της!! Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά τουλάχιστον την έχω μακριά! Ούτε και ο άντρας μου αντέχει όταν πάμε για πολλές μέρες,μακριά και αγαπημένοι λέει.....και έχει δίκαιο 

Just now, Bloumblou είπε:

Τι σχέση να είχαν άραγε οταν ηταν νύφη της ακόμη? Χαχχα! Πω ρε τραγικό έλεος!!

Έχω ακούσει πως δεν τα πήγαιναν και πολύ καλα γιατί ανακατευόταν η μάνα της.....αλλά τώρα στάζει μέλι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nefelaki10 είπε:

Ναι είναι παντρεμένη και έχει επίσης ένα παιδάκι! Αυτή πρέπει να είναι γύρω στα 38 από όσο θυμάμαι 

Πραγματικά η κάθε οικογένεια έχει τα θέματα της!! Και εγώ αυτό πιστεύω αλλά τουλάχιστον την έχω μακριά! Ούτε και ο άντρας μου αντέχει όταν πάμε για πολλές μέρες,μακριά και αγαπημένοι λέει.....και έχει δίκαιο 

Έχω ακούσει πως δεν τα πήγαιναν και πολύ καλα γιατί ανακατευόταν η μάνα της.....αλλά τώρα στάζει μέλι! 

ανεξαντλητες οι πεθερες!ακου κανει παρεα με.την πρωην.χα χα χα αυτο κ αν ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nefelaki10 είπε:

 

Έχω ακούσει πως δεν τα πήγαιναν και πολύ καλα γιατί ανακατευόταν η μάνα της.....αλλά τώρα στάζει μέλι! 

Αααιιιιι καλαααα!! Γυρευε τι φρούτο είναι και αυτή!! Και παντρεμένη κιόλας!! 

Link to comment
Share on other sites

Νεφελακι, κάποια στιγμή που θα είσαι μόνη με την πεθερά, μην το ακούσει ο άντρας σου κ δημιουργηθεί θέμα, πες της.... Πόσο σε χαίρομαι πεθερά μου που είσαι προοδευτική... Κ γω μιλάω με πρώην μου, κ η μητέρα μου μιλάει μαζί τους... Ειδικά με έναν έχουμε τέλεια σχέση, κ ίσως κανονίσουμε κ εκδρομουλα... Αλλά σε παρακαλώ, μην το πεις πουθενά, γιατί δεν σκέφτονται όλοι όπως εμείς, γλυκιά μου πεθερουλα! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...