Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Αυτό ακριβώς συν τη ναυτία και την ζαλάδα, το παθαίνω όταν μου πέφτει η πίεση..

      έφαγα λίγο πιροσκί με πατάτα που ειχα γιατί νηστεύω και μπυ φάνηκε τρομερά αλμυρό ! ενώ εχω φάει πάλι και μ ήταν μια χαρά , τώρα δεν μπόρεσα να το φάω!

Μωράκια από 3 μηνών


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 578
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evangeliaaa είπε:

μπράβο το κορίτσι!! ετσι να συνεχισετε! Κ με την ίδια όρεξη για φαγητο!

Μακαρι βρε κοριτσι μου τι να πω εγω ημουν πολυ κακοφαγη σαν μωρο την παιδεψα την μανα μου! Αυτην παλι μολις δει κουταλι κανει κατι χαρες!!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Μακαρι βρε κοριτσι μου τι να πω εγω ημουν πολυ κακοφαγη σαν μωρο την παιδεψα την μανα μου! Αυτην παλι μολις δει κουταλι κανει κατι χαρες!!! 

Ο,τι καλυτερο να τρώει το μωρό..κ εγώ τώρα το συνειδητοποιω! Αφού τρώει τα φρουτάκια μη σε αγχωνει, θα τρώει μια χαρά κ σιγά σιγά θα δεις κ τι της αρέσει περισσότερο

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Ο,τι καλυτερο να τρώει το μωρό..κ εγώ τώρα το συνειδητοποιω! Αφού τρώει τα φρουτάκια μη σε αγχωνει, θα τρώει μια χαρά κ σιγά σιγά θα δεις κ τι της αρέσει περισσότερο

Ναι ναι εφοσον τρωει ενα γευμα πληρεις φρουτα δεν αγχωνομαι...! Μακαρι να της αρεσει κ το φαγακι οσο τα φρουτα!! 


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι ναι εφοσον τρωει ενα γευμα πληρεις φρουτα δεν αγχωνομαι...! Μακαρι να της αρεσει κ το φαγακι οσο τα φρουτα!! 

Ετσι θα είναι μωρε μια χαρά θα τα πάτε..για ποτε μεγαλώνουν ουτε που το καταλαβαίνουμε!

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evangeliaaa είπε:

Ετσι θα είναι μωρε μια χαρά θα τα πάτε..για ποτε μεγαλώνουν ουτε που το καταλαβαίνουμε!

Εσεις πως τα πατε με το φαγακι;;; το μπεμπακι σου καλα;;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εσεις πως τα πατε με το φαγακι;;; το μπεμπακι σου καλα;;;;

Καλά μια χαρά τρώει αρκετά, δηλαδή για φρουτοκρεμα τρώει 3 ολόκληρα φρούτα, το μεσημεριανο αρκετό κ χάριν λακτε 250 μλ..είναι φαγανουλης


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Καλά μια χαρά τρώει αρκετά, δηλαδή για φρουτοκρεμα τρώει 3 ολόκληρα φρούτα, το μεσημεριανο αρκετό κ χάριν λακτε 250 μλ..είναι φαγανουλης

Φαγακι δεν ξεκινησατε ετσι;;;; φαριν λακτε τι ωρα δινεις απογευμα;;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Φαγακι δεν ξεκινησατε ετσι;;;; φαριν λακτε τι ωρα δινεις απογευμα;;;

Εχουμε ξεκινησει, τρώμε κ μοσχαράκι..κοιτά, επειδή μ έκανε κάτι περίεργα με τον ύπνο, κανονικά τη δίνω 6 η ωρα αλλά τύχαινε μέρες να κοιμάται 5:30-6 για βράδυ κ έτσι το έχανε το απογευματινο..τώρα προσπαθώ να τον κραταω για να τρώει γτ μου έχασε βαρος


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Εχουμε ξεκινησει, τρώμε κ μοσχαράκι..κοιτά, επειδή μ έκανε κάτι περίεργα με τον ύπνο, κανονικά τη δίνω 6 η ωρα αλλά τύχαινε μέρες να κοιμάται 5:30-6 για βράδυ κ έτσι το έχανε το απογευματινο..τώρα προσπαθώ να τον κραταω για να τρώει γτ μου έχασε βαρος

Αααα καταλαβααα κ εγω το απογευμα 6μιση λεω να της την δινω γτ εκεινη την ωρα δινω γαλα!!! Εμεις 19εχουμε παιδιατρο π κλεινουμε τον 5ο να δουμε τι βαρος εχει τον προηγουμενο μηνα ηταν 6.450!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Αααα καταλαβααα κ εγω το απογευμα 6μιση λεω να της την δινω γτ εκεινη την ωρα δινω γαλα!!! Εμεις 19εχουμε παιδιατρο π κλεινουμε τον 5ο να δουμε τι βαρος εχει τον προηγουμενο μηνα ηταν 6.450!!!

Κοριτσαρος μπράβο σας!! Ετσι γυναικαρες!!

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evangeliaaa είπε:

Κοριτσαρος μπράβο σας!! Ετσι γυναικαρες!!

Ναι το τρωμε το γαλατακι μας κ την κρεμουλα μας ολη χαχαχαχα.....γερα να ειναι κ το βαρος-υψος δεν εχει κ τοσο σημασια


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι το τρωμε το γαλατακι μας κ την κρεμουλα μας ολη χαχαχαχα.....γερα να ειναι κ το βαρος-υψος δεν εχει κ τοσο σημασια

Αυτό Ξαναπές το κορίτσι μου! Γερά κ ευτυχισμένα πανω απ ολα

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Evangeliaaa είπε:

Εχουμε ξεκινησει, τρώμε κ μοσχαράκι..κοιτά, επειδή μ έκανε κάτι περίεργα με τον ύπνο, κανονικά τη δίνω 6 η ωρα αλλά τύχαινε μέρες να κοιμάται 5:30-6 για βράδυ κ έτσι το έχανε το απογευματινο..τώρα προσπαθώ να τον κραταω για να τρώει γτ μου έχασε βαρος

Ευαγγελία εσένα πόσο είναι το βάρος του μπεμπάκι σου ?

On 5/5/2019 at 9:09 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ναι αν κ νομιζω δεν θα εχουμε θεμα τρωει τα φρουτα π ειναι ξινα....

α ναι ε? εγώ βλέπω με τα φρούτα το πρωί δεν έχουμε τόσο επιτυχία! ΑΦήνει αρκετή κρέμα! Εσένα αφήνει κρέμα στο πιάτο ή τη τρώει όλη γενικώς σε κάθε γεύμα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, athina_rain είπε:

Ευαγγελία εσένα πόσο είναι το βάρος του μπεμπάκι σου ?

α ναι ε? εγώ βλέπω με τα φρούτα το πρωί δεν έχουμε τόσο επιτυχία! ΑΦήνει αρκετή κρέμα! Εσένα αφήνει κρέμα στο πιάτο ή τη τρώει όλη γενικώς σε κάθε γεύμα?

Συνηθως την τρωει ολη αλλα κ να αφησει ειναι 2κουταλακια μετρημενα π τα τρωει η μαμα συνηθως το αδειαζουμε το πιατο....σημερα εδωσα κρεμα βανιλια τ απογευμα λιγο γ αρχη να δω πως θα παει αν κ ειχα πει οχι στο ρυζαλευρο ειπα να της δοκιμασω μεχρι να παρω τ οκ για φαριν λακτε ή μπισκοτοκρεμα της εκανα 60μλ φυσικα το τσακισε εκλεγε κιολας οταν την σταματησα αυριο παλι!!! Εσεις πως τα πατε?


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...