Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

21 ώρες πρίν, Pagor είπε:

Ναι μωρέ και εγώ έτσι σκέφτομαι...κοίτα μέχρι τον προηγούμενο μήνα που δεν είχα βάλει την σπερματηγχυση μέσα στα πλάνα μου (την είχα για πολύ μετά) το πηγαίναμε λίγο πιο εντατικά...δεν λέω ότι ήταν άσχημα μην κλαιγομαι αλλά εντάξει κάπου το τόσο επίμονο και σώνει και ντε  σήμερα με κούρασε...θέλω λίγο χαλαρότητα τώρα... σεξ για απόλαυση όχι σεξ για παιδι...γιατι από την πολύ λαχτάρα που έχουμε δυστηχως τα μπερδευουμε αυτα...σε εμάς δεν νομίζω να κάτσει αλλιώς πάρα μόνο με σπερματηγχυση η εξωσωματική... δυστυχώς και εμείς ανεξήγητη υπογονιμότητα...σκέψου μου ειπε η γιατρός ότι κάνω τέλειες ωορρηξίες και μέχρι κ δυδιμα κανουμε και από σπερμα τουρμπο...επειδή είναι συγγενείς του άντρα μου βλέπει τα αποτελέσματα του γελάει και μας λέει ρε μπράβο στο σόι... χαχάααχχαχαχαχ...λυθηκαμε στα γέλια... αλλά ανεξήγητα γιατί δεν μας έκατσε ακομα..τι να πω κάποια πράγματα είναι απλά για να γίνουν...δεν πειράζει ας είμαστε καλά εμείς (γιατί τελευταία πολλά άσχημα ακούω από γνωστούς) και θα το κάνουμε και αυτό...όπως έχω ξαναπεί "ο άνθρωπος κάνει ότι μπορεί και ο Θεός δίνει ότι θέλει"...

Ναι βρε κορίτσι, σύμφωνο Απόλυτα μαζί σου !!! Και εγώ  έχω κουραστεί αρκετά με το πρέπει να γίνει γιατί έχω καταντήσει να μην το ευχαριστιέμαι και να το κάνουμε μόνο όταν πρέπει.. και εγώ θέλω το παιδί μας ή και τα παιδιά μας ♡♡ να έρθουν όχι επειδή έπρεπε αλλά επειδή το θέλαμε, πιστεύω να καταλαβαίνεις πως το εννοώ...  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες και να μην ταλαιπωρουμαστε άλλο... 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 ώρες πρίν, Cristina90 είπε:

Ναι βρε κορίτσι, σύμφωνο Απόλυτα μαζί σου !!! Και εγώ  έχω κουραστεί αρκετά με το πρέπει να γίνει γιατί έχω καταντήσει να μην το ευχαριστιέμαι και να το κάνουμε μόνο όταν πρέπει.. και εγώ θέλω το παιδί μας ή και τα παιδιά μας ♡♡ να έρθουν όχι επειδή έπρεπε αλλά επειδή το θέλαμε, πιστεύω να καταλαβαίνεις πως το εννοώ...  εύχομαι να πάνε όλα τέλεια για όλες τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες και να μην ταλαιπωρουμαστε άλλο... 

Μωρέ δίκιο έχεις ...απλά ξέρεις τι βλέπω??στην αρχή όλες το πάμε χαλαρά...μετά από λίγο που δεν έρχεστε αρχίζεις σιγά σιγά τι ανχος...μετά από λίγο πάλι αρχίζεις να έχεις πιο συχνές επαφές και το ανχος μεγαλώνει...και μετά καταντας να έχεις επαφές μόνο τις 5 μέρες που έχεις την ωορρηξία...και επειδή πράγματικα δεν θέλω να γίνω έτσι...και επειδή είχα άρχισει να σκέφτομαι ενώ δεν είχα όρεξη ότι σήμερα πρέπει σώνει και ντε είπα να το κόψω πριν με πάρει από κάτω η κατασταση...εξάλλου το έχω πάρει απόφαση ότι θα κάνω την σπερματηγχυση τον Σεπτέμβριο και ότι πάμε για τοτε και έτσι είπα να το αφήσω.... βέβαια εδώ να πω ότι φυσικά και θα έχουμε επαφές...όπως φυσικά θα περνώ και τα τεστ ωορρηξίας μου...που για εμένα με ξε-ανχωνουν τρέλα...απλά είπα αν δεν έχω όρεξη η είμαι πολύ κουρασμένη (ρε συ δεν το χαίρεσαι και έτσι) δεν θα γίνεται τίποτα και ας βγει θετικό το τέστ...αν έχω οκ....αυτό εννοώ χαλαρά...

8 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Επηρρεαζομαι αλλα θελω να μαθαινω, χωρις αγχος βεβαια. Σε ευχαριστω κ ισα-ισα παιρνω κουραγιο με οσα διαβαζω.Αντε να ανεβουμε λιγο ψυχολογικα γιατι σαν πολυ εχουμε πεσει μου φαινεται!

Με το καλο η βαφτιση! Θα πρεπει κ γω να κοιταξω αλλα δε γνωριζω καποιο. Φετος σε εμας οι γαμοι κανουν παρελαση!

Κακός επηρεάζεσαι ...η κάθε γυναίκα ..ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός...δεν σημαίνει ότι επειδή ακούς θα σου συμβεί και εσένα...φυσικά και αν έχει περάσει κάποιο εύλογο διάστημα και δεν έχει έρθει να το ψάξεις...απλά να ξέρεις ότι μπορεί να είσαι και πάρα πολύ καλά και να μην έρχεται...δεν σημαίνει ότι έχετε κάτι όμως....να μην σκέφτεσαι τίποτα και να μην επηρεάζεσαι από ότι ακούς γιατί θα τρελαθείς και θα σε πιάσουν φοβίες πριν καν μείνεις έγκυος...η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μοναδική....

7 ώρες πρίν, Annie4 είπε:

Ευχαριστώ!!! :-)

Γλυκουλακι μου δεν θυμάμαι ονόματα αλλά επειδή μένω Πειραιά έχει πολύ καλή αγορά και με τέλεια φόρεματα....το λέω γιατί και εγώ θα πάω να πάρω λίγο που έχουμε γάμους πολλούς φέτος...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! @Pagor εμενα Πειραια!

Εχεις απολυτα δικιο κ οσο το σκεφτομαστε τοσο χειροτερο είναι. Ειπαμε, πλησιαζει Πασχα κ σκεφτομαστε τις γιορτες κλπ. Κ γω με τις επαφες τη παταω ετσι καποιες φορές. 

 

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Moomin καλημερααα!!! Θα σου κατι που μου ειπε ο γιατρος μου πριν την επεμβαση.... Ειπε λοιπόν πως μια γυναικα με μεγαλο προβλημα κ στις δυο ωοθηκες κ προβλημα με τις σαλπιγγες κ εστιες ενδομητριωσης κ ενω η γυνακια αυτη ηταν στην φαση πως θα λυσει τα προβληματα της, να μενει εγκυος φυσιολογικα κ οι γιατροι να σηκωνουν τα χερια ψηλα κ μου ειπε οτι αυτο που εγινε ηταν απλα θαυμα, ιατρικα δεν μπορει να συμβει !!!!!! φαντασου λοιπον πως κ προβληματα να εχουμε ή κ να μην εχουμε αν θελει το μωρακι να ερθει,  απλα θα ερθει... :D

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagor είπε:

Μωρέ δίκιο έχεις ...απλά ξέρεις τι βλέπω??στην αρχή όλες το πάμε χαλαρά...μετά από λίγο που δεν έρχεστε αρχίζεις σιγά σιγά τι ανχος...μετά από λίγο πάλι αρχίζεις να έχεις πιο συχνές επαφές και το ανχος μεγαλώνει...και μετά καταντας να έχεις επαφές μόνο τις 5 μέρες που έχεις την ωορρηξία...και επειδή πράγματικα δεν θέλω να γίνω έτσι...και επειδή είχα άρχισει να σκέφτομαι ενώ δεν είχα όρεξη ότι σήμερα πρέπει σώνει και ντε είπα να το κόψω πριν με πάρει από κάτω η κατασταση...εξάλλου το έχω πάρει απόφαση ότι θα κάνω την σπερματηγχυση τον Σεπτέμβριο και ότι πάμε για τοτε και έτσι είπα να το αφήσω.... βέβαια εδώ να πω ότι φυσικά και θα έχουμε επαφές...όπως φυσικά θα περνώ και τα τεστ ωορρηξίας μου...που για εμένα με ξε-ανχωνουν τρέλα...απλά είπα αν δεν έχω όρεξη η είμαι πολύ κουρασμένη (ρε συ δεν το χαίρεσαι και έτσι) δεν θα γίνεται τίποτα και ας βγει θετικό το τέστ...αν έχω οκ....αυτό εννοώ χαλαρά...

Κακός επηρεάζεσαι ...η κάθε γυναίκα ..ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός...δεν σημαίνει ότι επειδή ακούς θα σου συμβεί και εσένα...φυσικά και αν έχει περάσει κάποιο εύλογο διάστημα και δεν έχει έρθει να το ψάξεις...απλά να ξέρεις ότι μπορεί να είσαι και πάρα πολύ καλά και να μην έρχεται...δεν σημαίνει ότι έχετε κάτι όμως....να μην σκέφτεσαι τίποτα και να μην επηρεάζεσαι από ότι ακούς γιατί θα τρελαθείς και θα σε πιάσουν φοβίες πριν καν μείνεις έγκυος...η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική και μοναδική....

Γλυκουλακι μου δεν θυμάμαι ονόματα αλλά επειδή μένω Πειραιά έχει πολύ καλή αγορά και με τέλεια φόρεματα....το λέω γιατί και εγώ θα πάω να πάρω λίγο που έχουμε γάμους πολλούς φέτος...

Όντως έχει ωραία αγορά εκεί. Πάω Πειραιά κάθε Παρασκευή στην κουμπάρα μου αλλά τωρα που έχει τον μπεμπάκο δε μπορούμε να πάμε μαζί στα μαγαζιά.

Κοριτσάκι μου, πόσο δίκιο έχεις για το σεξ. Ποτέ κανείς δε γίνεται να έχει πάντα όρεξη κι είναι κρίμα να γίνεται έτσι..

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα στα κοριτσάκια τα όμορφα!!!!!! :) Πώς είμαστε σήμερα;;;; Ποια θα αναλάβει πινακάκι εδώ σε μας;;;;;;;;;;;; 

Καλημέρα Ευάκι! :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , maria_kltha είπε:

@Moomin καλημερααα!!! Θα σου κατι που μου ειπε ο γιατρος μου πριν την επεμβαση.... Ειπε λοιπόν πως μια γυναικα με μεγαλο προβλημα κ στις δυο ωοθηκες κ προβλημα με τις σαλπιγγες κ εστιες ενδομητριωσης κ ενω η γυνακια αυτη ηταν στην φαση πως θα λυσει τα προβληματα της, να μενει εγκυος φυσιολογικα κ οι γιατροι να σηκωνουν τα χερια ψηλα κ μου ειπε οτι αυτο που εγινε ηταν απλα θαυμα, ιατρικα δεν μπορει να συμβει !!!!!! φαντασου λοιπον πως κ προβληματα να εχουμε ή κ να μην εχουμε αν θελει το μωρακι να ερθει,  απλα θα ερθει... :D

 

Αυτό ξαναπεστο....έχω μια φίλη μου έχει ήδη ένα παιδάκι...για δικούς της λόγους δεν ήθελε άλλο παιδί με τίποτα όμως...εεε έρχεται σε επαφή με τον άντρα της και είχαν ατύχημα αλλά όχι ολοκληρωμένο (καταλάβατε)και αυτή από φόβο να μην  μείνει ξανά πήρε το χάπι της επόμενης ημέρας...θα σου πω ότι σε 2 μήνες γεννάει..το μωράκι θα έρθει όποτε θέλει εκείνο ότι και να κάνουμε εμείς...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, maria_kltha είπε:

@Moomin καλημερααα!!! Θα σου κατι που μου ειπε ο γιατρος μου πριν την επεμβαση.... Ειπε λοιπόν πως μια γυναικα με μεγαλο προβλημα κ στις δυο ωοθηκες κ προβλημα με τις σαλπιγγες κ εστιες ενδομητριωσης κ ενω η γυνακια αυτη ηταν στην φαση πως θα λυσει τα προβληματα της, να μενει εγκυος φυσιολογικα κ οι γιατροι να σηκωνουν τα χερια ψηλα κ μου ειπε οτι αυτο που εγινε ηταν απλα θαυμα, ιατρικα δεν μπορει να συμβει !!!!!! φαντασου λοιπον πως κ προβληματα να εχουμε ή κ να μην εχουμε αν θελει το μωρακι να ερθει,  απλα θα ερθει... :D

 

Ακριβως αυτο! Ποσο χαιρομαι να ακουω για τετοια θαυματα!


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Αυτό ξαναπεστο....έχω μια φίλη μου έχει ήδη ένα παιδάκι...για δικούς της λόγους δεν ήθελε άλλο παιδί με τίποτα όμως...εεε έρχεται σε επαφή με τον άντρα της και είχαν ατύχημα αλλά όχι ολοκληρωμένο (καταλάβατε)και αυτή από φόβο να μην  μείνει ξανά πήρε το χάπι της επόμενης ημέρας...θα σου πω ότι σε 2 μήνες γεννάει..το μωράκι θα έρθει όποτε θέλει εκείνο ότι και να κάνουμε εμείς...

@Moomin @Pagor Το πιο τελειο ειναι να σου λεει αυτες τις ιστοριες γιατρος με μεγαλη εμπειρια κ να στα λεει με θαυμασμο ειδικα αυτη την ιστορια που σας ειπα μου την ειπε πριν εναν μηνα σε φαση οτι αυτα απλα ΔΕΝ γινονται γιατι η συγκεκριμενη ειχε μεγαλο προβλημα. Αυτο με το χαπι της επομενης μερας εχει συμβει κ στην νυφη μου!!! Θα σας πω πως μετα απο 10 μηνες προσπαθειων με τον αντρα μου κ με τα θεματα που ειχα, ειχα παρει αποφαση οτι θα δωσω 3 μηνες ευκαιρια ελευθερων επαφων εφοσον δεν μπορω να μεινω κ μετα εξωσωματικη όπως εσυ @Pagor οποτε ημουν εντελλως σιγουρη οτι δεν μπορω μονη μου να μεινω εγκυος κ παμε διακοπες 15Αυγουστο ξυπναμε ενα πρωι κ ηξερα οτι ηταν η μερα ωορρηξιας μου χωρις ο αντρας μου να ειχε όρεξη γιατι μας πειμεναν οι φιλοι μας στην αυλη να φυγουμε για μπανιο κ ηταν κ ξενυχτισμενος κτλ ηρθαμε σε επαφη εκατσα 5 λεπτα ξαπλωμενη ειπα στον εαυτο μου δεν βαριεσαι μην παει κ η μερα χαμενη κ μετα πηγαμε για μπανιο εμεινα στην θαλασσα 2 ωρες παιζοντας μηλα, μετα ρακετες, μετα περπατημα 1 ωρα κ μετα εμεινα εγκυος...!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Οοοοσες φορες το ειχα στο μυαλλο μου οτι μηπως να προσεχω μωρε κ αν ειμαι εγκυος δεν υπηρξα ποτε...:wink:

και θελω να πω σε οσες κοπελες εχουν βιοχημικες κυησεις να μην στεναχωριουνται να σκεφτονται οτι απλα μπορουν !!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κι εγώ ποτέ δεν έκατσα έτσι με τα πόδια σηκωμένα κλπ κλπ...!! Και ούτε το πιστεύω να πω την αλήθεια μου!! Αν είναι να γίνει θα γίνει! Όπως εμένα 2 φορές που έγινε σηκώθηκα κατευθείαν και πήγα στο μπάνιο!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bloumblou είπε:

Κι εγώ ποτέ δεν έκατσα έτσι με τα πόδια σηκωμένα κλπ κλπ...!! Και ούτε το πιστεύω να πω την αλήθεια μου!! Αν είναι να γίνει θα γίνει! Όπως εμένα 2 φορές που έγινε σηκώθηκα κατευθείαν και πήγα στο μπάνιο!! 

Καλα ναι συμφωνω, αλλα σκεφτεσαι εκεινη την στιγμη μηπως να το κανω? Που ξερεις :-D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Αφου είχαμε πετυχει μια σκηνη απο μια ταινια που προσπαθουσαν κ μετα τη κρατούσε ο άντρας ψηλα κ λεει ο δικος μ ετσι θα σε βαζω. Κ του απανταω δε σφαξανε να με κρεμας σαν αρνι πριν τη σουβλα χαχαχα.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...