Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Αφου είχαμε πετυχει μια σκηνη απο μια ταινια που προσπαθουσαν κ μετα τη κρατούσε ο άντρας ψηλα κ λεει ο δικος μ ετσι θα σε βαζω. Κ του απανταω δε σφαξανε να με κρεμας σαν αρνι πριν τη σουβλα χαχαχα.

:lol::lol::lol::lol: εχουν κ χιουμορ οι ανδρες μας παλι καλα !!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagor είπε:

Τι κάνουν τα κορίτσια μου που είναι στις γόνιμες....ποιες είδαν θετικό τεστ ωορρηξίας????

Πάμε δυνατα για τα πρώτα μωράκια του 2020!!!!

@Pagor μου!!! Εγώ είμαι σε γόνιμες νομίζω, χωρίς τεστάκια. Με τον άντρα μου το διασκεδάζουμε πολύ συχνά πρώτη φορά γιατί ως τώρα δεν είχαμε πολύ κοινό χρόνο. 

Συχνότατες επαφές....θα δέίξει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

@Pagor μου!!! Εγώ είμαι σε γόνιμες νομίζω, χωρίς τεστάκια. Με τον άντρα μου το διασκεδάζουμε πολύ συχνά πρώτη φορά γιατί ως τώρα δεν είχαμε πολύ κοινό χρόνο. 

Συχνότατες επαφές....θα δέίξει!

Άντε μπράβο κορίτσι μου ...άντε και να

 

Εύχομαι σε 2 εβδομάδες να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Άντε μπράβο κορίτσι μου ...άντε και να

 

Εύχομαι σε 2 εβδομάδες να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Μακάριιι!!!! Θα έίμαι πολύ τυχερή αν έρθει τόσο γρήγορα.

Σε ευχαριστώ! Εσύ τι κάνεις;

Just now, Pagor είπε:

Άντε μπράβο κορίτσι μου ...άντε και να

 

Εύχομαι σε 2 εβδομάδες να μας πεις τα ευχαριστα!!!

Nα σε ρωτησω...πόσους περίπου κύκλους έχεις τσεκάρει την ωορρηξία σου; εχω μια απορία πάνω σε αυτό. Σου εχει τυχει να μην γινεται 12-16 μερες πριν την περιοδο αλλά σε άκυρη στιγμη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xazo_mother είπε:

Κορίτσια καλησπερα, με χοριακη 36 στην 11η ή 12 μερα μετά την ωορηξια να ελπίζω;

Ε ν ν ο ε ι τ α ι  κοπέλα μου!!!

Χαμογέλα! Με το καλό σου εύχομαι όλα να πάνε κατ'ευχήν.

Συγχαρητήρια!

Link to comment
Share on other sites

Just now, xazo_mother είπε:

Κορίτσια καλησπερα, με χοριακη 36 στην 11η ή 12 μερα μετά την ωορηξια να ελπίζω;

Συνχαρητηρια κοριτσάκι μας ... Χίλια μπράβο...με το καλό να έχεις μια τέλεια και πανέμορφη έγκυμοσυνη....

Just now, Annie4 είπε:

Μακάριιι!!!! Θα έίμαι πολύ τυχερή αν έρθει τόσο γρήγορα.

Σε ευχαριστώ! Εσύ τι κάνεις;

Nα σε ρωτησω...πόσους περίπου κύκλους έχεις τσεκάρει την ωορρηξία σου; εχω μια απορία πάνω σε αυτό. Σου εχει τυχει να μην γινεται 12-16 μερες πριν την περιοδο αλλά σε άκυρη στιγμη;

Θύμησε μου πόσο καιρό προσθέτε???από επιβεβαίωμενη ωορρηξια όχι ποτέ...εγώ πάω βάση ωορρηξια είμαι τώρα στο 4 μήνα....με τα τεστ εννοώ, όχι γενικά προσπαθειων...και μου έχει έρθει 2 φορές 12 μέρα και μια 14...τωρα αυτό...δεν ξέρω θα σου πω τέλος Απριλίου...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Συνχαρητηρια κοριτσάκι μας ... Χίλια μπράβο...με το καλό να έχεις μια τέλεια και πανέμορφη έγκυμοσυνη....

Θύμησε μου πόσο καιρό προσθέτε???από επιβεβαίωμενη ωορρηξια όχι ποτέ...εγώ πάω βάση ωορρηξια είμαι τώρα στο 4 μήνα....με τα τεστ εννοώ, όχι γενικά προσπαθειων...και μου έχει έρθει 2 φορές 12 μέρα και μια 14...τωρα αυτό...δεν ξέρω θα σου πω τέλος Απριλίου...

Ελυθερα εχουμε κανει 2 μηνες, αυτος ειναι ο 3ος. Αλλα τους πρωτους 2 αραιες επαφες λογω ωραρίων δουλειάς.

Ουσιαστικά αυτός ο μήνας θεωρείται σοβαρή προσπάθεια.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Ελυθερα εχουμε κανει 2 μηνες, αυτος ειναι ο 3ος. Αλλα τους πρωτους 2 αραιες επαφες λογω ωραρίων δουλειάς.

Ουσιαστικά αυτός ο μήνας θεωρείται σοβαρή προσπάθεια.

Άντε με το καλό κορίτσι μου γλυκό...και γιατί να μην σου έρθει γρήγορα???Μην ακούς εμάς και απογοητεύεσαι....χαααχαχαχα....εμένα σε όλες τις φίλες μου ήρθε με την δευτέρη φορά άντε βαριά με την τρίτη...άρα σου εύχομαι αυτή η φορά σου να είναι και εσένα τόσο τυχερή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, xazo_mother είπε:

Κορίτσια καλησπερα, με χοριακη 36 στην 11η ή 12 μερα μετά την ωορηξια να ελπίζω;

Μια χαρα ειναι, καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

1 hour ago, Pagor είπε:

Τι κάνουν τα κορίτσια μου που είναι στις γόνιμες....ποιες είδαν θετικό τεστ ωορρηξίας????

Πάμε δυνατα για τα πρώτα μωράκια του 2020!!!!

Θετικο δεν ειδα ακομη...αλλα ειμαι μονο στην 9η μερα. Πιστευω δεν θα αργησει.

Just now, Annie4 είπε:

Μακάριιι!!!! Θα έίμαι πολύ τυχερή αν έρθει τόσο γρήγορα.

Σε ευχαριστώ! Εσύ τι κάνεις;

Nα σε ρωτησω...πόσους περίπου κύκλους έχεις τσεκάρει την ωορρηξία σου; εχω μια απορία πάνω σε αυτό. Σου εχει τυχει να μην γινεται 12-16 μερες πριν την περιοδο αλλά σε άκυρη στιγμη;

Δυο φορες με τεστακια ειμαι στο διαστημα αυτο. Τωρα με τη 3η να δουμε.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Άντε με το καλό κορίτσι μου γλυκό...και γιατί να μην σου έρθει γρήγορα???Μην ακούς εμάς και απογοητεύεσαι....χαααχαχαχα....εμένα σε όλες τις φίλες μου ήρθε με την δευτέρη φορά άντε βαριά με την τρίτη...άρα σου εύχομαι αυτή η φορά σου να είναι και εσένα τόσο τυχερή...

Nα σου πω κάτι; Είσαι πολύ ωραίος άνθρωπος, έχεις αγνή ψυχή, τα λόγια σου έρχονται από την καρδιά σου. Σου αξίζουν 4 μωρά να μην ξέρεις κατά που να κάνεις για να γλιτώσεις από τις σκανταλιές τους!

Όσο για μένα...έχω άγχος γενικά σαν άνθρωπος και πιστέύω πως αυτό θα επηρεάσει σίγουρα.

Just now, Moomin είπε:

Μια χαρα ειναι, καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Θετικο δεν ειδα ακομη...αλλα ειμαι μονο στην 9η μερα. Πιστευω δεν θα αργησει.

Δυο φορες με τεστακια ειμαι στο διαστημα αυτο. Τωρα με τη 3η να δουμε.

Άντε, άντε, κάνε σεξάκι και πριν το θετικό για ζέσταμα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Nα σου πω κάτι; Είσαι πολύ ωραίος άνθρωπος, έχεις αγνή ψυχή, τα λόγια σου έρχονται από την καρδιά σου. Σου αξίζουν 4 μωρά να μην ξέρεις κατά που να κάνεις για να γλιτώσεις από τις σκανταλιές τους!

Όσο για μένα...έχω άγχος γενικά σαν άνθρωπος και πιστέύω πως αυτό θα επηρεάσει σίγουρα.

Άντε, άντε, κάνε σεξάκι και πριν το θετικό για ζέσταμα!!!

Χαχαχαχαχα...όλες καλές είμαστε καλό κορίτσακι...γιατί να μην θέλω το καλό σας η να μην χαρώ με την χαρά σας...ξέρω πως είναι ο καημός για ένα παιδί κ δεν εύχομαι σε καμία κοπέλα να το περνάει αυτό... μακάρι να έρθουν όλα όμορφα και γρήγορα...αλλά ακόμα και αν...αν πες δεν έρθουν γρήγορα...να είσαι δυνατή...να πεισμωσεις και να πεις ότι όλα τα μπορείς και όλα θα γίνουν...εγώ έτσι λέω και ας έχουν περάσει 18 μήνες...να έχουμε την υγεία μας και αφού την έχουνε να κάνουμε κ ένα όμορφο υγιέστατο μωρό....4 να κάνω????για το ένα παλεύω και δεν...βουνό μου φαίνεται αλλά που θα πάει θα δω και την κορυφή...βήμα βήμα...μακάρι να κάνουμε όσα πιο πολλά μπορέσουμε...μακάρι για όλες και γρήγορα!!!

Just now, Moomin είπε:

Μια χαρα ειναι, καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Θετικο δεν ειδα ακομη...αλλα ειμαι μονο στην 9η μερα. Πιστευω δεν θα αργησει.

Δυο φορες με τεστακια ειμαι στο διαστημα αυτο. Τωρα με τη 3η να δουμε.

Άντε κορτσακι μου...δηλαδή μπαίνεις στις μέρες για τις πιο σφιχτές αγκαλιές....μωρέ να τον βάλεις κάτω και να μην το αφήνεις... χαχχάχαχα...με το καλό σου εύχομαι....άντε βρε κορίτσια μου να πάμε για τα μωράκια του 2020...θέλω πραγματικά να δω πια θα μας κάνει ποδάρικο!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Χαχαχαχαχα...όλες καλές είμαστε καλό κορίτσακι...γιατί να μην θέλω το καλό σας η να μην χαρώ με την χαρά σας...ξέρω πως είναι ο καημός για ένα παιδί κ δεν εύχομαι σε καμία κοπέλα να το περνάει αυτό... μακάρι να έρθουν όλα όμορφα και γρήγορα...αλλά ακόμα και αν...αν πες δεν έρθουν γρήγορα...να είσαι δυνατή...να πεισμωσεις και να πεις ότι όλα τα μπορείς και όλα θα γίνουν...εγώ έτσι λέω και ας έχουν περάσει 18 μήνες...να έχουμε την υγεία μας και αφού την έχουνε να κάνουμε κ ένα όμορφο υγιέστατο μωρό....4 να κάνω????για το ένα παλεύω και δεν...βουνό μου φαίνεται αλλά που θα πάει θα δω και την κορυφή...βήμα βήμα...μακάρι να κάνουμε όσα πιο πολλά μπορέσουμε...μακάρι για όλες και γρήγορα!!!

Άντε κορτσακι μου...δηλαδή μπαίνεις στις μέρες για τις πιο σφιχτές αγκαλιές....μωρέ να τον βάλεις κάτω και να μην το αφήνεις... χαχχάχαχα...με το καλό σου εύχομαι....άντε βρε κορίτσια μου να πάμε για τα μωράκια του 2020...θέλω πραγματικά να δω πια θα μας κάνει ποδάρικο!!!

Όλα τα κορίτσια εδώ έχουν μια αγνότητα, όταν μια γυναίκα θέλει τόσο βαθιά να γίνει μανούλα κρύβει πολλή αγάπη μέσα της.

Απλά ο τρόπος που τα λες δείχνει πόσο ανοιχτόκαρδη κι ενθουσιώδης είσαι. Σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου γιατί αν...λέμε αν αργήσει, θα την χρειαστώ! Μπράβο σου για την δυναμή σου και μια αγκαλιά από μένα για τις στιγμές αδυναμίας σου

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Nα σου πω κάτι; Είσαι πολύ ωραίος άνθρωπος, έχεις αγνή ψυχή, τα λόγια σου έρχονται από την καρδιά σου. Σου αξίζουν 4 μωρά να μην ξέρεις κατά που να κάνεις για να γλιτώσεις από τις σκανταλιές τους!

Όσο για μένα...έχω άγχος γενικά σαν άνθρωπος και πιστέύω πως αυτό θα επηρεάσει σίγουρα.

Άντε, άντε, κάνε σεξάκι και πριν το θετικό για ζέσταμα!!!

Ααααα όσο για το ανχος που είπες έχεις δίκιο...δεν φεύγει εύκολα και αυτά που λένε βγαλτο από το μυαλό σου και θα έρθει μάλλον δεν ξέρουν πως είναι...εγώ θα σου πω να κάνεις απλά πράγματα που αγαπάς...πχ εγώ πήγα χορό... ξεδινεις τρέλα...να μην ακούς κανεναν...εσύ και ο άντρας σου μονο και θα έρθει θα δεις ..θα σου πω αυτό που μου έχει πει ο άντρας μου τις φορές που με είδε να καταρεω και να κλαιω γιατί απλά ξανά δεν ήρθε.."το παιδάκι μας είναι κάπου εκεί και θα έρθει όταν είναι η δικιά του ώρα να έρθει...ότι κ να κανουμε εμείς...αυτο ξέρει το πότε...και θα είναι το καλύτερο του κόσμου" και να σου πω κάτι...έχει δίκιο...ότι και να περνάμε το αξίζει...και όταν έρθει θα τα ξεχάσουμε για παντα όλα αυτά...

Just now, Annie4 είπε:

Όλα τα κορίτσια εδώ έχουν μια αγνότητα, όταν μια γυναίκα θέλει τόσο βαθιά να γίνει μανούλα κρύβει πολλή αγάπη μέσα της.

Απλά ο τρόπος που τα λες δείχνει πόσο ανοιχτόκαρδη κι ενθουσιώδης είσαι. Σε ευχαριστώ για την συμβουλή σου γιατί αν...λέμε αν αργήσει, θα την χρειαστώ! Μπράβο σου για την δυναμή σου και μια αγκαλιά από μένα για τις στιγμές αδυναμίας σου

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια...και θα δεις ότι όλα θα γίνουν...και θα γίνουν γρήγορα...άντε να δούμε ποια θα μας κάνει ποδάρικο για το 2020!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...