Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, xazo_mother είπε:

Δηλαδή το θεωρείτε καλό το 36 στην 11η 12η μερα μετά την ωορηξια ;

Ξερω για εγκυμοσύνη που ξεκινησε με 56 την 3 μερα καθυστέρησης που θα επρεπε να ειναι 3ψηφιο το νουμερο κ ανέβαινε μερα με την μερα κ τις εδωσε κ χαπια ο γιατρός κ μια χαρα μανουλα εγινε!!!! Σκεψου θετικα!!! Το πιο σημαντικο ειναι να διπλασιαζεται εγκυος εισαι αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!! Να μας ενημερωνεις για την τιμουλα !!!!!!! Σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Annie4 είπε:

Προφανώωωως! Κανονικά θα μπορούσε και να μη δείξει ακόμα! Έίναι νωρίς

Κοριτσι μου παντρευτηκα τον περασμένο Ιούλιο κι εγώ!

Και πέρασα τοοοσο ομορφα, έίδα τον αντρα μου στην εκκλησία και τον ξαναερωτευτηκα (δεν τον ειχα ξαναδει με κουστουμι). Χαχα.

Να το χαρείς κοπέλα μου, η ωρα η καλή!

Παιδί μου τέτοια πλύση εγκεφάλου που εχω φαει όταν ερθει εκέίνη η άγια ωρα σε εκεινους δεν θα το πω στην αρχή. Να μη μας πρηζουν οι γονέίς μας και να εχουμε τους άλλους. Ε οχι!

Πώς σε καταλαβαίνω...και εγώ όταν είδα τον άντρα μου να με περιμένει με την ανθοδέσμη είχαν σβήσει όλοι τριγύρω....δεν ήξερα αν ήταν κάποιος αν δεν ήταν αν χειροκρότησαν αν όχι...μονο εκείνος υπήρχε...και όταν τον πλησιασα και είδα τα ματάκια του βουρκωμενα από την συγκίνηση τρελάθηκα...του λέω γυρνά και προχωρά μας βλέπω να κλαιμε και οι δύο....και όχι τι...τσάμπα βάψιμο 2 ωρών... χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Πώς σε καταλαβαίνω...και εγώ όταν είδα τον άντρα μου να με περιμένει με την ανθοδέσμη είχαν σβήσει όλοι τριγύρω....δεν ήξερα αν ήταν κάποιος αν δεν ήταν αν χειροκρότησαν αν όχι...μονο εκείνος υπήρχε...και όταν τον πλησιασα και είδα τα ματάκια του βουρκωμενα από την συγκίνηση τρελάθηκα...του λέω γυρνά και προχωρά μας βλέπω να κλαιμε και οι δύο....και όχι τι...τσάμπα βάψιμο 2 ωρών... χαχαχαχαχα

Χαχαχαχαχα. Είναι και το μακιγιάζ.

Εγω επεσα πάνω του και δεν τον άφηνα κι όλοι γελούσανε.χαχαχα. Αυτα ειναι τα ωραια!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Προφανώωωως! Κανονικά θα μπορούσε και να μη δείξει ακόμα! Έίναι νωρίς

Κοριτσι μου παντρευτηκα τον περασμένο Ιούλιο κι εγώ!

Και πέρασα τοοοσο ομορφα, έίδα τον αντρα μου στην εκκλησία και τον ξαναερωτευτηκα (δεν τον ειχα ξαναδει με κουστουμι). Χαχα.

Να το χαρείς κοπέλα μου, η ωρα η καλή!

Παιδί μου τέτοια πλύση εγκεφάλου που εχω φαει όταν ερθει εκέίνη η άγια ωρα σε εκεινους δεν θα το πω στην αρχή. Να μη μας πρηζουν οι γονέίς μας και να εχουμε τους άλλους. Ε οχι!

Αχ @Annie4 χίλια συγγνώμη μάλλον θυμόμουν κάτι άλλο από κάποια άλλη κοπέλα! Αλλά είσαι και μικρούλα αν θυμάμαι καλά!!! Αχ θα έχουμε ένα χρόνο διαφορά ακριβώς ε;; Αχ τι καλά!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Χαχαχαχαχα. Είναι και το μακιγιάζ.

Εγω επεσα πάνω του και δεν τον άφηνα κι όλοι γελούσανε.χαχαχα. Αυτα ειναι τα ωραια!

Αχχχχχ ναιιι ωραίες στιγμές....πωωωωω πάλι θα ήθελα να το ζήσω μαζί του... χαχαχαχαχα...μου λέει μια φορά έδωσα μια περιουσία δεν ξαναδινω χαχχαχάχαχααχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ κορίτσια όπως σας έχω ξαναπει δεν είμαι του γάμου. Ούτε το ονειρεύτηκα ποτέ. Η σχέση μου άρεσε πάντα αλλά ο γάμος εντάξει θεωρώ πως είναι περιττα έξοδα κ σκέτη ταλαιπωρία για κάποιες ώρες. Συγγνώμη είναι η γνώμη μου αν θα αναθεωρήσω δεν ξέρω αλλά προς το παρόν το κάνω για χάρη του αγοριού μου κ της οικογένειας μου. Οπότε δεν ξέρω θα προτιμούσα σίγουρα με αυτά τα χρήματα να κάνουμε κάτι άλλο για το μέλλον μας αλλά ας μην κλαίγομαι εντάξει. Όλα καλά είναι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Εγώ κορίτσια όπως σας έχω ξαναπει δεν είμαι του γάμου. Ούτε το ονειρεύτηκα ποτέ. Η σχέση μου άρεσε πάντα αλλά ο γάμος εντάξει θεωρώ πως είναι περιττα έξοδα κ σκέτη ταλαιπωρία για κάποιες ώρες. Συγγνώμη είναι η γνώμη μου αν θα αναθεωρήσω δεν ξέρω αλλά προς το παρόν το κάνω για χάρη του αγοριού μου κ της οικογένειας μου. Οπότε δεν ξέρω θα προτιμούσα σίγουρα με αυτά τα χρήματα να κάνουμε κάτι άλλο για το μέλλον μας αλλά ας μην κλαίγομαι εντάξει. Όλα καλά είναι!

Εμένα παντρεύεται η αδελφή μου με θρησκευτικό κ εχει απο ολα ο μπαξες. Εγω εκανα πολιτικο, είχαμε μπομπονιερες, καναμε κ μετα τραπεζι, ηταν Σαββατο. Περίπου 30 ατομα. Ο θρησκευτικος εχει αλλη χαρη....αλλα δεν καιγομαι να κανω. κι ο συζυγος ιδια γνωμη εχει, αν ειχε αλλη ισως κ να εκανα.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Eva_Lou είπε:

Αχ @Annie4 χίλια συγγνώμη μάλλον θυμόμουν κάτι άλλο από κάποια άλλη κοπέλα! Αλλά είσαι και μικρούλα αν θυμάμαι καλά!!! Αχ θα έχουμε ένα χρόνο διαφορά ακριβώς ε;; Αχ τι καλά!!!!! 

Ναιιι. Εγώ 7/7 παντρευτηκα, 29 χρονων ειμαι. Εσυ;

πρίν από 39 λεπτά , Pagor είπε:

Αχχχχχ ναιιι ωραίες στιγμές....πωωωωω πάλι θα ήθελα να το ζήσω μαζί του... χαχαχαχαχα...μου λέει μια φορά έδωσα μια περιουσία δεν ξαναδινω χαχχαχάχαχααχαχαχα

Εμείς πάλι το αντίθετο λέμε, να ξαναπαντρευτούμε να μαζέψουμε λεφτά, χαχαχα. Γενικά, κάναμε πολύ οικονομικό γαμο.

πρίν από 13 λεπτά , Eva_Lou είπε:

Εγώ κορίτσια όπως σας έχω ξαναπει δεν είμαι του γάμου. Ούτε το ονειρεύτηκα ποτέ. Η σχέση μου άρεσε πάντα αλλά ο γάμος εντάξει θεωρώ πως είναι περιττα έξοδα κ σκέτη ταλαιπωρία για κάποιες ώρες. Συγγνώμη είναι η γνώμη μου αν θα αναθεωρήσω δεν ξέρω αλλά προς το παρόν το κάνω για χάρη του αγοριού μου κ της οικογένειας μου. Οπότε δεν ξέρω θα προτιμούσα σίγουρα με αυτά τα χρήματα να κάνουμε κάτι άλλο για το μέλλον μας αλλά ας μην κλαίγομαι εντάξει. Όλα καλά είναι!

Είναι όμορφες στιγμές, θα το χαρείς, θα δεις. Με τους αγαπημένους σου ανθρώπους εκεί όλα θα έίναι υπεροχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Annie4 είπε:

Ααααντε!!! Ουάου!!!!!!! Κοίτα να δεις....

Εγω γίνομαι 29 τον Ιούνιο! Παντρευόμαστε 13 Ιουλίου... κ μεις για οικονομικά το ξεκινήσαμε αλλά δεν το κόβω τελικά κ πολύ.... μακάρι να μαζέψουμε τίποτα μήπως βγάλουμε τουλάχιστον τα έξοδα του γάμου... εγώ θα ήθελα θρησκευτικό αλλά όχι με πολλά άτομα & το ξεκινήσαμε έτσι αλλά όλο κ μαζεύονται κορίτσια... όλο αυξάνονται κ πληθύνονται....

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Bloumblou είπε:

Εμένα μετά την απόξεση μου ήρθε μετά από 45 μέρες και μετά ήταν λίγο ότι να ναι για λίγους μήνες!! 

Καλά αυτό με την κοιλιά έχει καταντήσει αηδία!!! Άκρως απαράδεκτοι!!

Bloumblou για πόσους μηνες;; πανω απο 3; Και ωορρηξία ποτε θα ξέρω ότι κανω; Με τα τεστ; Τέλεια! Ο γιατρός μου πε ότι πρέπει να προσπαθήσω μετά από 3 μήνες. Τέλος παντων.  Εσυ σε τι φάση εισαι;;

21 ώρες πρίν, Moomin είπε:

@Annie4 εμενα με επισκεφτηκε Πρωταπριλια οποτε θα ειμαι στο τσακ αν γινει κατι σε αυτο το κυκλο.

Ετσι κανουν συνηθως... Κ για μας ρωτανε. Καποιοι καλοπροαιρετοι κοιτανε κ κοιλια κ επειδη πεταει λιιιιγο νομιζουν οτι κατι γινεται. Παντα ετσι γινεται δυστυχως.

Ευχαριστω, κορίτσια για τις απαντήσεις!! Δεν είναι κάτι που θα μοιραστούμε με τον καθένα, δεν καταλαβαίνω τι απάντηση περιμένουν!!Καλο σας βραδυ!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Bloumblou για πόσους μηνες;; πανω απο 3; Και ωορρηξία ποτε θα ξέρω ότι κανω; Με τα τεστ; Τέλεια! Ο γιατρός μου πε ότι πρέπει να προσπαθήσω μετά από 3 μήνες. Τέλος παντων.  Εσυ σε τι φάση εισαι;;

 

Εγώ είμαι λιγάκι περίπτωση γιατί έχω και πολυκυστικες οπότε η αστάθεια μου οφείλεται εκεί!! Έχω πάρει κιόλας χάπια για να έρθει η περίοδος!! Με τεστ ωορρηξίας για να είσαι μέσα!! Εγώ σώθηκα με αυτά λόγω τεράστιου κύκλου!!!  Τώρα κάνω θεραπεία για τις πολυκυστικες και πρέπει να πάω να κάνω εξετάσεις καποια στιγμή!! Το έχουμε αφήσει λίγο πίσω το θέμα εγκυμοσύνη γιατι μας έχει κάτσει ανάποδια μεγάλη στα οικονομικά μας!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Bloumblou είπε:

Χαχχαχαχαχαχ ναιιιι 7 το απόγευμα εσύ?? 

Εγώ 8.00!!! Χαχαχα. Στο τσακ

1 ώρα πρίν, Eva_Lou είπε:

Εγω γίνομαι 29 τον Ιούνιο! Παντρευόμαστε 13 Ιουλίου... κ μεις για οικονομικά το ξεκινήσαμε αλλά δεν το κόβω τελικά κ πολύ.... μακάρι να μαζέψουμε τίποτα μήπως βγάλουμε τουλάχιστον τα έξοδα του γάμου... εγώ θα ήθελα θρησκευτικό αλλά όχι με πολλά άτομα & το ξεκινήσαμε έτσι αλλά όλο κ μαζεύονται κορίτσια... όλο αυξάνονται κ πληθύνονται....

Αν αυξάνονται λέει! Άσε. Εμείς αποφασίσαμε να έίμαστε κάθετοι στα όρια που θα θεσουμε για να μην ξεπερασουμε κατά πολύ τον αριθμό των καλεσμένων. Έιχαμε πει 150 και φτάσαμε 170, κομπλέ. Σκέψου όμως ότι ο μπαμπάς μου έχει περίπου 35 πρώτα ξαδέρφια κι από την αρχή επέλεξα ποιους θα καλέσουμε και ποιους όχι φυσικά και με την συγκατάθεση του μπαμπά μου και της μαμας μου. Γενικά οι γονείς και των δυο μας έδειξαν απόλυτη κατανόηση σε αυτό, από μόνοι τους περιόρισαν τα σόγια παρολο που εκείνοι εκαναν όλα τα εξοδα του γαμου χωρίς δευτερη κουβέντα. 

Έίναι λοιπόν σημαντικό και αυτό γιατί συχνα τα ατομα αυξάνονται λόγο σογιού.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...