Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

@Pagor αλλη μια αγκαλιτσα απο μενα, τα γραφεις πολυ ομορφα! 

Εννοειται εχουμε επαφες κ πριν το θετικο καλε, για μενα οι μερες μετα τη κοκκινομουρα ειναι οι καλυτερες, χαχα!

Εγω παντως παιζω σε δυο ταμπλο ακομα.... 19 η 20 χεχε.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Moomin είπε:

@Pagor αλλη μια αγκαλιτσα απο μενα, τα γραφεις πολυ ομορφα! 

Εννοειται εχουμε επαφες κ πριν το θετικο καλε, για μενα οι μερες μετα τη κοκκινομουρα ειναι οι καλυτερες, χαχα!

Εγω παντως παιζω σε δυο ταμπλο ακομα.... 19 η 20 χεχε.

Καλά ναι όντως...και εμένα μετά από την ακατανομαστη το γλενταμε έτσι και αλλιώς....τι γλυκουλααααααααα κοριτσάκια είστε εσείς...σας ευχαριστώ καρδούλες μου ..όλες αξίζουμε μια αγκαλιά γιατί όλες περνάμε το ίδιο κ όλες αγωνία με το ίδιο....σας φιλώ και εγώ και σας στέλνω μια τεράστια αγκαλιά επίσης!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Ααααα όσο για το ανχος που είπες έχεις δίκιο...δεν φεύγει εύκολα και αυτά που λένε βγαλτο από το μυαλό σου και θα έρθει μάλλον δεν ξέρουν πως είναι...εγώ θα σου πω να κάνεις απλά πράγματα που αγαπάς...πχ εγώ πήγα χορό... ξεδινεις τρέλα...να μην ακούς κανεναν...εσύ και ο άντρας σου μονο και θα έρθει θα δεις ..θα σου πω αυτό που μου έχει πει ο άντρας μου τις φορές που με είδε να καταρεω και να κλαιω γιατί απλά ξανά δεν ήρθε.."το παιδάκι μας είναι κάπου εκεί και θα έρθει όταν είναι η δικιά του ώρα να έρθει...ότι κ να κανουμε εμείς...αυτο ξέρει το πότε...και θα είναι το καλύτερο του κόσμου" και να σου πω κάτι...έχει δίκιο...ότι και να περνάμε το αξίζει...και όταν έρθει θα τα ξεχάσουμε για παντα όλα αυτά...

Σε ευχαριστώ πολύ για τα όμορφα σου λόγια...και θα δεις ότι όλα θα γίνουν...και θα γίνουν γρήγορα...άντε να δούμε ποια θα μας κάνει ποδάρικο για το 2020!!!!

Τί γλυκά τα λόγια του άντρα σου!!! Πόσο δίκιο έχει

 Καλή μου δεν εχω αγχος για το πότε θα ερθει, άγχος εχω γενικα, είναι στο γονίδιό μου, κάνω ψυχοθεραπεία, βρίσκω τα κλειδιά αλλά πάντα ένα άγχος το έχω γενικά. Αυτό μου τη δίνει, άγχος για το μωρό δεν εχω ακόμα, είναι πολύ νωρίς άλλωστε.

Τέλος πάντων, θα έρθει όποτε θέλει η μπέμπα μου (ουπς, εκδηλώθηκα)

Just now, Moomin είπε:

@Pagor αλλη μια αγκαλιτσα απο μενα, τα γραφεις πολυ ομορφα! 

Εννοειται εχουμε επαφες κ πριν το θετικο καλε, για μενα οι μερες μετα τη κοκκινομουρα ειναι οι καλυτερες, χαχα!

Εγω παντως παιζω σε δυο ταμπλο ακομα.... 19 η 20 χεχε.

Εεεετσι, enjoy!!! Μα '19 πως; δε βγαινει μανα μου, βγαινει; παιζω κι εγω δηλαδη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι κανετε;; Εγω πηζω στη δουλεια για να ξεχνιέμαι! Να περάσουν αυτοί οι μήνες. Περιμένω περίοδο στις 15 Απριλίου, ελπίζω η απόξεση να μην έχει κάνει τον κύκλο μου μανταρα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Τί γλυκά τα λόγια του άντρα σου!!! Πόσο δίκιο έχει

 Καλή μου δεν εχω αγχος για το πότε θα ερθει, άγχος εχω γενικα, είναι στο γονίδιό μου, κάνω ψυχοθεραπεία, βρίσκω τα κλειδιά αλλά πάντα ένα άγχος το έχω γενικά. Αυτό μου τη δίνει, άγχος για το μωρό δεν εχω ακόμα, είναι πολύ νωρίς άλλωστε.

Τέλος πάντων, θα έρθει όποτε θέλει η μπέμπα μου (ουπς, εκδηλώθηκα)

Εεεετσι, enjoy!!! Μα '19 πως; δε βγαινει μανα μου, βγαινει; παιζω κι εγω δηλαδη;

Χαχαχαχαχα εκδηλώθηκε πολύ....μωρέ ας είναι ότι θέλει...ας έρθει αυτό πρώτα...το 19 παίζει ακόμα γιατί είμαστε στις πρώτες μέρες του 2020 εμείς που τώρα είμαστε στις γόνιμες...και λες εντάξει μπορεί να γίνει 4-5 μέρες νωρίτερα...άρα για αυτό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, xazo_mother είπε:

Κορίτσια καλησπερα, με χοριακη 36 στην 11η ή 12 μερα μετά την ωορηξια να ελπίζω;

Καλησπέρα! Συγχαρητήρια!!! Εύχομαι τελειομηνη εγκυμοσυνη.  Ο γιατρός προφανώς θα σου πει να επαναλάβεις, για να δει την αύξηση της χοριακης!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι κανετε;; Εγω πηζω στη δουλεια για να ξεχνιέμαι! Να περάσουν αυτοί οι μήνες. Περιμένω περίοδο στις 15 Απριλίου, ελπίζω η απόξεση να μην έχει κάνει τον κύκλο μου μανταρα

Καλώς το κορίτσακι μας... χάθηκες ...εμείς εδώ στα ίδια..στην αναμονή...εγώ πήρα απόφαση να πάω για σπερματηγχυση και έτσι το έχω άφησει λίγο χαλαρά αφού πήραμε αυτή την απόφαση.. εμένα να σου πω μια απλή υστεροσκοπιση που έκανα το καλοκαίρι και μου τον χάλασε κάπως 3 μήνες σκέψου δεν έκανα καν ωορρηξία αλλά καλά εγώ δεν είμαι και παράδειγμα χαχαχαχαχα....μην το σκέφτεσαι...θα δεις ότι όλα καλά θα έχουν πάει...μην σκέφτεσαι αρνητικά...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Καλώς το κορίτσακι μας... χάθηκες ...εμείς εδώ στα ίδια..στην αναμονή...εγώ πήρα απόφαση να πάω για σπερματηγχυση και έτσι το έχω άφησει λίγο χαλαρά αφού πήραμε αυτή την απόφαση.. εμένα να σου πω μια απλή υστεροσκοπιση που έκανα το καλοκαίρι και μου τον χάλασε κάπως 3 μήνες σκέψου δεν έκανα καν ωορρηξία αλλά καλά εγώ δεν είμαι και παράδειγμα χαχαχαχαχα....μην το σκέφτεσαι...θα δεις ότι όλα καλά θα έχουν πάει...μην σκέφτεσαι 

Δε νιώθω κανένα σύμπτωμα γι αυτο απορώ! Μπα κι εγώ δε φημίζομαι για την τύχη μου!! 

Έχουν αρχίσει ολοι και απορούν πώς και 1 χρόνο σχεδόν παντρεμενοικι ακομη τιποτα. Δεν το λένε ετσι ευθέως αλλα αυτο εννοούν. Για την αποβολή ξέρουμε μόνο οι 2 μας, οι γιατροί κι εσείς. 

Δεν επηρεάζομαι αλλα δεν μπορώ να καταλάβω την Αδιακρισία τους

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Δε νιώθω κανένα σύμπτωμα γι αυτο απορώ! Μπα κι εγώ δε φημίζομαι για την τύχη μου!! 

Έχουν αρχίσει ολοι και απορούν πώς και 1 χρόνο σχεδόν παντρεμενοικι ακομη τιποτα. Δεν το λένε ετσι ευθέως αλλα αυτο εννοούν. Για την αποβολή ξέρουμε μόνο οι 2 μας, οι γιατροί κι εσείς. 

Δεν επηρεάζομαι αλλα δεν μπορώ να καταλάβω την Αδιακρισία τους

 

Άστα μάτια μου τα ξέρω και εγώ...εμένα έτσι ξαφνικά αρχίζουν κ μου λένε για εξωσωματική και άλλα τέτοια...και να φανταστείς δεν έχω πει κάτι ότι προσπαθούμε και τέτοια...που δεν θεωρώ κακό την εξωσωματική ισα ίσα...αλλά πώς σκέφτονται κάτι τέτοιο χωρίς να ξέρουν τίποτα για εσένα...αν θες...αν δεν θες...αν μπορείς ...αν δεν μπορείς...αν νοιώθεις και τι νοιώθεις...κάνεις τους ...μόνο αδιακρισια και κάτι να πουν...πχ σε εμάς είμαστε όλα καλά δόξα το θεό αλλά τι να κάνουμε που δεν θέλει να έρθει εδώ και 18 μήνες και ας σε πιάσει το παράπονο και τα πεις γυρνάνε και σου λένε εντάξει μικροί είστε μην ανχονεσαι...ότι αυτοί είναι που σε φέρνουν σε αυτή την κατάσταση όμως δεν το βλέπουν...εγώ ξέρεις τι λεω σε όσους μου λένε κάτι???θα έρθει τους λέω...σε λίγο θα έρθει...και έτσι όλοι σταματάνε να με ρωτάνε...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Δε νιώθω κανένα σύμπτωμα γι αυτο απορώ! Μπα κι εγώ δε φημίζομαι για την τύχη μου!! 

Έχουν αρχίσει ολοι και απορούν πώς και 1 χρόνο σχεδόν παντρεμενοικι ακομη τιποτα. Δεν το λένε ετσι ευθέως αλλα αυτο εννοούν. Για την αποβολή ξέρουμε μόνο οι 2 μας, οι γιατροί κι εσείς. 

Δεν επηρεάζομαι αλλα δεν μπορώ να καταλάβω την Αδιακρισία τους

 

Γειά σου κοπέλα μου. Όλα καλά, εγώ πλησιάζω στις γόνιμες υποθέτω.

Αυτό που λες σχεδόν ενα χρονο παντρεμενοι κλπ ποσο δικιο εχεις...αλλά πρέπει να βρούμε τον τρόπο να μην επιβαρυνόμαστε ΚΑΙ από αυτά. Από την άλλη αν έμενες εγκυος ανυπαντρη θα έλεγαν "Καλα, πότε θα παντρευτούν?" Δεν τους πιάνεις πουθενά. Εμένα η νονά μου (για την οποία μόνο περήφανη δεν έίμαι) κάθε φορά με κοιτάει στην κοιλιά με το φρύδι πάνω. Τελευταία φορά της λέω "Είμαι στείρα, ικανοποιήθηκες?". Κι άλλαξε 10 χρώματα. Και παιδί να κανουμε, μετά θα περιμένουν το 2ο κορίτσι μου, αυτοί έίναι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Annie4 εμενα με επισκεφτηκε Πρωταπριλια οποτε θα ειμαι στο τσακ αν γινει κατι σε αυτο το κυκλο.

Just now, Cupcake είπε:

Δε νιώθω κανένα σύμπτωμα γι αυτο απορώ! Μπα κι εγώ δε φημίζομαι για την τύχη μου!! 

Έχουν αρχίσει ολοι και απορούν πώς και 1 χρόνο σχεδόν παντρεμενοικι ακομη τιποτα. Δεν το λένε ετσι ευθέως αλλα αυτο εννοούν. Για την αποβολή ξέρουμε μόνο οι 2 μας, οι γιατροί κι εσείς. 

Δεν επηρεάζομαι αλλα δεν μπορώ να καταλάβω την Αδιακρισία τους

 

Ετσι κανουν συνηθως... Κ για μας ρωτανε. Καποιοι καλοπροαιρετοι κοιτανε κ κοιλια κ επειδη πεταει λιιιιγο νομιζουν οτι κατι γινεται. Παντα ετσι γινεται δυστυχως.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

@Annie4 εμενα με επισκεφτηκε Πρωταπριλια οποτε θα ειμαι στο τσακ αν γινει κατι σε αυτο το κυκλο.

Ετσι κανουν συνηθως... Κ για μας ρωτανε. Καποιοι καλοπροαιρετοι κοιτανε κ κοιλια κ επειδη πεταει λιιιιγο νομιζουν οτι κατι γινεται. Παντα ετσι γινεται δυστυχως.

Ααααα...εμένα 22/3 άρα κι εγώ πάίζω μπάλα στο 19. Χαχαχαχα.

Αυτό με την κοιλιά πάλι που κοιτάνε...ούτε πιτόγυρα δε μπορούμε να φάμε, θα το παρατηρήσουν!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου καληνύχτα....μας πήρε η ώρα με την κουβεντουλα...τελειώνει και ο spider Man στον Αντ1... χαχχααχαχχαχα...φιλιά πολλααααααααααααα ...και αφήστε τους να λένε...μάλλον οι δικές μας ζωές είναι πιο ενδιαφέρουσες για να μην κοιτάνε την δικιά τους ζωή...μπράβο μας λοιπόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Cupcake είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!! Τι κανετε;; Εγω πηζω στη δουλεια για να ξεχνιέμαι! Να περάσουν αυτοί οι μήνες. Περιμένω περίοδο στις 15 Απριλίου, ελπίζω η απόξεση να μην έχει κάνει τον κύκλο μου μανταρα

Εμένα μετά την απόξεση μου ήρθε μετά από 45 μέρες και μετά ήταν λίγο ότι να ναι για λίγους μήνες!! 

Just now, Annie4 είπε:

 

Αυτό με την κοιλιά πάλι που κοιτάνε...ούτε πιτόγυρα δε μπορούμε να φάμε, θα το παρατηρήσουν!

Καλά αυτό με την κοιλιά έχει καταντήσει αηδία!!! Άκρως απαράδεκτοι!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Κοριτσαρες μου καληνύχτα....μας πήρε η ώρα με την κουβεντουλα...τελειώνει και ο spider Man στον Αντ1... χαχχααχαχχαχα...φιλιά πολλααααααααααααα ...και αφήστε τους να λένε...μάλλον οι δικές μας ζωές είναι πιο ενδιαφέρουσες για να μην κοιτάνε την δικιά τους ζωή...μπράβο μας λοιπόν!!!

Σωστήηηη!!!

Φιλάκια, καλό βράδυ κορίτσι μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...