Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

γεια σας Κοριτσακια!

γεια σου γκρετελ καλως ορισες!

Καλη χρονια σε ολες μας!!!

και φετος στον Κολωνο λιγα παιδια ειπαν τα καλαντα, σε εμας δυο φορες και τα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια (ειμαστε και μονοκατοικια συνεπως επρεπε λογικα να χουμε πιο πολυ πελατεια) και ολα αυτα με συνοδεια γονεων και ολα ως αναμενομενο αλλοδαπα.. τα μονα ελληνακια ηταν μεχρι προπερσι μιας γειτονισσας τα παιδια..

πανε οι εποχες που βγαιναμε απο το ξημερωμα να τα πουμε..

εμεις ησυχα, οικογενειακα στο σπιτι και το μωρακι μας μεγαλωνει. Εκλεισε η κορη μου τα 3 χθες και ειχαμε γενεθλιακια..περιμενουμε να ρθει η ανοιξη, να ξεπεταχτει και ο μικρος για να βολταρουμε περισσοτερο..αν και θα πρεπει να γυρισω στη δουλεια τοτε και θα χω πιο περιορισμενο χρονο

καλα να περνατε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα σε ολεσ !!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!με υγεια πανω απ ολα(γιατι μονο αυτο μασ εμεινε......τα υπολοιπα οτι ονειρευεστε γι αυτο το χρονο να γινουν πραγματικοτητα και να χαιρεστε τισ οικογενειεσ σασ!!!!κι εμεισ περασαμε οικογενειακα....εγω,συζυγοσ,μπεμπακοσ....σε μασ ουτε καν ηρθαν για τα καλαντα(υπογειο βλεπεισ)....την παραμονη τησ πρωτοχρονιασ την περασαμε κοιμισμενοι:):):):)και την πρωτοχρονια πηγαμε στισ μελλουσεσ νονεσ μασ!!!αχ περνανε οι γιορτεσ και δεν καταλαβαινουμε και πολλα πραγματα!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας Κοριτσακια!

γεια σου γκρετελ καλως ορισες!

Καλη χρονια σε ολες μας!!!

και φετος στον Κολωνο λιγα παιδια ειπαν τα καλαντα, σε εμας δυο φορες και τα χριστουγεννα και την πρωτοχρονια (ειμαστε και μονοκατοικια συνεπως επρεπε λογικα να χουμε πιο πολυ πελατεια) και ολα αυτα με συνοδεια γονεων και ολα ως αναμενομενο αλλοδαπα.. τα μονα ελληνακια ηταν μεχρι προπερσι μιας γειτονισσας τα παιδια..

πανε οι εποχες που βγαιναμε απο το ξημερωμα να τα πουμε..

εμεις ησυχα, οικογενειακα στο σπιτι και το μωρακι μας μεγαλωνει. Εκλεισε η κορη μου τα 3 χθες και ειχαμε γενεθλιακια..περιμενουμε να ρθει η ανοιξη, να ξεπεταχτει και ο μικρος για να βολταρουμε περισσοτερο..αν και θα πρεπει να γυρισω στη δουλεια τοτε και θα χω πιο περιορισμενο χρονο

καλα να περνατε!!

πολυχρονη!!!!να τη δειτε οπωσ επιθυμειτε!!!!
Link to comment
Share on other sites

γκρέτελ καλή χρονιά! Εμάς την παραμονή των Χριστουγέννων ήρθαν παιδάκια και τα είπαν. Την παραμονή της Πρωτοχρονιάς ούτε ένα. Μου έκανε πολύ εντύπωση...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλως τη zoupounitsa..

ευχαριστω για τις ευχες παιδια..

και εμας ηρθαν μετα συνοδειας δυο μονο παρεες και τις δυο μερες...στα φωτα δεν ξερω γιατι λειπαμε..αλλα τις περισσοτερες φορες ειναι γυφτοι η αλλοδαποι

μια η δυο χρονιες δεν μας τα ειχαν πει τη μια απο τις δυο παραμονες και ειλικρινα μου εκανε αισθηση..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

prosperous έχεις δίκιο, αν δεν μας πουν τα κάλαντα μας κακοφαίνεται.Έτσι ακριβώς έγινε και την παραμονή της Πρωτοχρονιάς. Χάνονται τα έθιμα μας και δεν είναι καλό αυτό. Μπορεί να φταίμε κι εμεις βέβαια που σαν γονείς δεν φροντίζουμε να περάσουμε το μήνυμα των γιορτών στα παιδιά μας. Όταν ήμουν μικρή, θυμάμαι, τι θεωρούσα αδιανόητο να μην βγω να πω τα κάλαντα...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

γεια!εχω ενα κοριτσακι σχεδον 3 χρονων!δεν ειμαι απο αθηνα αλλα μενω πολλα χρονια στα σεπολια!

να κανω μια ασχετη ερωτηση;;για τι μου βγαζει τα καινουρι αμην στο πανω μερος τις σελιδα; κ οχι συνεχομενα προς τα κατω;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Δεν ξέρω αν είναι θέμα ρύθμισης αλλά κι εμένα έτσι μου τα έβγαζε από την αρχή. Οπότε δεν με παραξενεύει...

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Από που είσαι?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

μανουλεσ καλημερα!!!παει καιροσ απ την τελευταια φορα που μπηκα ..εχουμε πηξει λιγο με τα νοσοκομεια..παθαμε βρογχιολιτιδα μειναμε στ παιδων καμποσο κολλησαμε ουρολοιμωξη εκει μεσα(γγγγγκκκκκκκκρρρρρρ)βγηκαμε και τρεχουμε για εξετασεισ!!!ελπιζω να ειστε ολεσ καλα και τα καμαρια σασ..κι εγω θα χαρω μολισ ανοιξει ο καιροσ να πιουμε καφε και να γνωριστουμε!!!την καλημερα μου και παλι σε ολεσ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...