Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

΄Καλημέρα Γκρέτελ και περαστικά σας! Αυτή η βροχιολίτιδα πολύ της.....μόδας αυτές τις μέρες. Τα περισσότερα παιδιά που έχουν αρρωστήσει είναι με βριχιολίτιδα. Τι να πω....

Καλά για την ουρολοίμωξη δεν το συζητώ, πας για να γίνεις καλά στο νοσοκομείο κι επιστρέφεις χειρότερα :confused::confused::confused:

Εμείς ευτυχώς μέχρι τώρα την έχουμε βγάλει καθαρή με κάτι συναχάκια. Ελπίζω να συνεχίσουμε μόνο έτσι:wink:

Που είστε οι υπόλοιπές????????


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

΄Καλημέρα Γκρέτελ και περαστικά σας! Αυτή η βροχιολίτιδα πολύ της.....μόδας αυτές τις μέρες. Τα περισσότερα παιδιά που έχουν αρρωστήσει είναι με βριχιολίτιδα. Τι να πω....

Καλά για την ουρολοίμωξη δεν το συζητώ, πας για να γίνεις καλά στο νοσοκομείο κι επιστρέφεις χειρότερα :confused::confused::confused:

Εμείς ευτυχώς μέχρι τώρα την έχουμε βγάλει καθαρή με κάτι συναχάκια. Ελπίζω να συνεχίσουμε μόνο έτσι:wink:

Που είστε οι υπόλοιπές????????

καλημερα!!οντωs...το ποσα παιδακια ηρθαν στο παιδων τιs10 μερεs που ειμασταν μεσα δε μπορω να σου περιγραψω!!!τωρα εχουμε κλειστει στο σπιτι και ουτε επισκεψειs δε δεχομαι γιατι ειναι ολοι αρρωστοι και δυστυχωs σ αυτεs τιs περιπτωσειs αναγκαζομαι να ρωταω γιατι φοβαμαι....ουτε να διανοηθω δε θελω να ξανακολλησει...ουφ..αντε να ερθει η ανοιξη να ηρεμησουμε λιγο....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Όσες έχουμε μείνει δηλαδή....

Γκρέτελ ελπίζω να είσαστε καλά τώρα! Σήμερα πήρα τηλέφωνο να ευχηθώ σε μία φίλη για τον άντρα της και μου είπε πως ο γιός της έπαθε λοιμώδη μονοπυρίνωση από την ίωση και οι κόρες της βρογχίτιδα. Η μικρή δε είναι 1 έτους και αναγκάστηκε να της δώσει αντιβίωση:confused::confused::confused:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Όσες έχουμε μείνει δηλαδή....

Γκρέτελ ελπίζω να είσαστε καλά τώρα! Σήμερα πήρα τηλέφωνο να ευχηθώ σε μία φίλη για τον άντρα της και μου είπε πως ο γιός της έπαθε λοιμώδη μονοπυρίνωση από την ίωση και οι κόρες της βρογχίτιδα. Η μικρή δε είναι 1 έτους και αναγκάστηκε να της δώσει αντιβίωση:confused::confused::confused:

καλησπερα σε ολεσ!!παιρνουμε ακομα αντιβιωση γιατι κολλησε και ουρολοιμωξη μεσα στο παιδων και μεχρι να κανουμε κυστεουρηθρογραφια πρεπει να παιρνει ια χημειοπροφυλαξη!!!μισω τισ αντιβιωσεισ.......:mad:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολεσ!!παιρνουμε ακομα αντιβιωση γιατι κολλησε και ουρολοιμωξη μεσα στο παιδων και μεχρι να κανουμε κυστεουρηθρογραφια πρεπει να παιρνει ια χημειοπροφυλαξη!!!μισω τισ αντιβιωσεισ.......:mad:

Καλημέρα!

Έχεις δίκιο! Εμένα ο μικρός δεν τα θέλει καθόλου τα φάρμακα γενικώς και κάθε φορά που πρέπει να του δώσω έστω και λίγο ντεπόν δίνουμε μάχη:rolleyes:

Πότε θα κάνετε την εξέταση?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Έχεις δίκιο! Εμένα ο μικρός δεν τα θέλει καθόλου τα φάρμακα γενικώς και κάθε φορά που πρέπει να του δώσω έστω και λίγο ντεπόν δίνουμε μάχη:rolleyes:

Πότε θα κάνετε την εξέταση?

καλημερα !!!χρονια πολλα !αντε να ευθυμησουμε λιγο!!!στισ 29 εχουμε ραντεβου στο παιδων αγγελικη...που χαθηκαν οι υπολοιπεσ???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλημέρα σας μόλις έγινα μέλος στο parents cafe... είμαι μανούλα ενός γλυκού κοριτσιού ενός ετους περίπου και μένω στον Κολωνό... θα χαρώ αν με συμπεριλάβετε στην παρέα σας...


rOyHp3.png

tt13d0a2.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...