Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κι απο μενα...ειμαι καινουργια στο forum...εχω ενα γιο 4 μηνων.....τα χω παιξει λιιιιιιιγο....ολη μερα σπιτι,δουλειεσ να προλαβω και το μωρο....δεν εχω και βοηθεια απο πουθενα...αχχχχ...λιγη παρεαααααααααααααααα...διαβαζω οτι στολισατε...κι εμεισ αν και ετσι οπωσ ειμαστε οικονομικα τα στολιδια μασ λειπουν..αλλα για τα παιδακια ,να χαρουν λιγο...εγω αυτην την στιγμη δε δουλευω,ειμαι με το επιδομα μητροτητασ του οαεδ..ο συζυγοσ..ανεργοσ...οποτε καταλαβαινετε...ελπιζω να με δεχτειτε στην παρεα σασ..την καλημερα μου σε ολεσ ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γκρέτελ στην παρέα μας! Να σου ζήσει καταρχήν το μωράκι σου και υπομονή, θα βρεις τους ρυθμούς σου!

Εύχομαι με τον νέο χρόνο να βρείτε δουλειά και εσύ και ο άντρας σου!

Πρόσφατα απέλυσαν τον αδερφό μου, πολύ δύσκολες εποχές.

Σεπόλια που μένεις?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γκρέτελ στην παρέα μας! Να σου ζήσει καταρχήν το μωράκι σου και υπομονή, θα βρεις τους ρυθμούς σου!

Εύχομαι με τον νέο χρόνο να βρείτε δουλειά και εσύ και ο άντρας σου!

Πρόσφατα απέλυσαν τον αδερφό μου, πολύ δύσκολες εποχές.

Σεπόλια που μένεις?

καλημερα ΑΓΓΕΛΙΚΗ..μενω κοντα στον αγιο μελετη...σ ευχαριστω και να σου ζησει και σενα..δε ξερω ,ενα παιδακι εχεισ??πραγματι παρα πολυ δυσκολεσ εποχεσ..και εμεισ ασ πουμε και να μη φαμε μια μερα αντεχουμε....τα παιδια μασ τι θα γινουν????εσυ που κοντα μενεισ??αχ ελπιζω να βρω τουσ ρυθμουσ μου κι εγω καποια στιγμη γιατι οπωσ ολεσ οι μανουλεσ ριχνω κατι ξενυχτια......:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες γκρέτελ στην παρέα μας! Να σου ζήσει καταρχήν το μωράκι σου και υπομονή, θα βρεις τους ρυθμούς σου!

Εύχομαι με τον νέο χρόνο να βρείτε δουλειά και εσύ και ο άντρας σου!

Πρόσφατα απέλυσαν τον αδερφό μου, πολύ δύσκολες εποχές.

Σεπόλια που μένεις?

λυπαμαι και για τον αδερφο σου...τι δουλεια εκανε???μπασ και ακουσω τιποτα..να βοηθαμε ο ενασ τον αλλον τουλαχιστον..αμα μπορουμε....εσυ δουλευεισ??
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

γκρετελ,

Έχω 2 παιδάκια την Κωσταντίνα που είναι 11 χρονών και τον Χρήστο που είναι 17 μηνών.

Τώρα μένω Πειραιά, αλλά γεννήθηκα και μεγάλωσα στον Κολωνό. Συγκεκριμένα κοντά στον Λόφο του Κολωνού σε μία κάθετη της Βορείου Ηπέιρου. Εκεί είναι το πατρικό μου και συνεχίζουν να μένουν οι γονείς μου.

Ο αδερφός μου είναι ηλεκτρολόγος-εγκαταστάτης.

Κι εγώ εργάζομαι σε τραπεζικό όμιλο.

Αυτά!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααααααααααα επανηλθα δρυμητερη.τι κανετε ρε κοριτσια?????εμεις εδω ετοιμαζομαστε για τις γιορτουλες μας στο σχολειο στο σπιτι.ολα καλα.εσεις τι κανει η γειτονια μας???:Dτι θα κανετε χρισουγεννα????γκρετελ καλως ηρθες στη παρρεα μας.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την Χαρούλα!

Αυριο δίνουν βαθμούς στο σχολείο της κόρης μου, την Παρασκευή τα πάνε εκκλησία και μετά διακοπές για 15 μέρες!

Από Δευτέρα θα έχω κι εγώ άδεια 1 εβδομάδα μπας και μας αφήσει ο καιρός να κάνουμε καμία βόλτα.

Η γειτονιά στον Κολωνό δεν ξέρω πως είναι τελευταία. Θα μας κατατοπήσει υποθέτω η Γκρέτελ!

Εσείς θα πάτε κάπου τα Χριστούγεννα?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

γκρετελ,

Έχω 2 παιδάκια την Κωσταντίνα που είναι 11 χρονών και τον Χρήστο που είναι 17 μηνών.

Τώρα μένω Πειραιά, αλλά γεννήθηκα και μεγάλωσα στον Κολωνό. Συγκεκριμένα κοντά στον Λόφο του Κολωνού σε μία κάθετη της Βορείου Ηπέιρου. Εκεί είναι το πατρικό μου και συνεχίζουν να μένουν οι γονείς μου.

Ο αδερφός μου είναι ηλεκτρολόγος-εγκαταστάτης.

Κι εγώ εργάζομαι σε τραπεζικό όμιλο.

Αυτά!!!

καλημερα κοριτσια κι απο μενα!!αγγελικη να σου ζησουν τα παιδακια σου..εγω εχω ενα γιο 4 μηνων,νεα μανουλα...:wink:;-):wink:;-)...κι εγω σε καθετη στη βορειου ηπειρου μενω....η γειτονια μασ δεν εχω ιδεα τι θα κανει φετοσ!!!!!!δε μπορω δυστυχωσ πια να καταλαβω χριστουγεννα....πολλοι ξενοι (οχι οτι εχω κατι μαζι τουσ),δεν ειμαι ρατσιστρια...απλα πολλεσ διαφορετικεσ κουλτουρεσ κι εχουν χαθει τα παλια καλα εθιμα μασ...καλαντα..καλημερεσ και κουβεντεσ με τουσ γειτονεσ...επισκεψεισ και μικροδωρακια....ετσι ημασταν παλια..(τι ωραια χρονια)....καμμια ιδεα που να παω το μπεμπακο μου κυριακη να δουμε κανεναν αη βασιλη ???κανουν φετοσ τιποτα στο ζαππειο??ξερετε?περσι ειχαν ωραιεσ δραστηριοτητεσ .....
Link to comment
Share on other sites

καλησπεραααααααααααααα επανηλθα δρυμητερη.τι κανετε ρε κοριτσια?????εμεις εδω ετοιμαζομαστε για τις γιορτουλες μας στο σχολειο στο σπιτι.ολα καλα.εσεις τι κανει η γειτονια μας???:Dτι θα κανετε χρισουγεννα????γκρετελ καλως ηρθες στη παρρεα μας.

καλωσ σασ βρηκα!!!!!!!!!καλεσ γιορτεσ να εχουμε!!!παντα με υγεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!

Γκρέτελ θα συμφωνήσω πως παλαιότερα οι σχέσεις των ανθρώπων ήταν καλύτερες και πιό ζεστές!

Στο Ζάπειο έχουν διάφορες εκδηλώσεις και φέτος οπότε είναι μία πολύ καλή ιδέα να πάς. Βέβαια θα καταλάβει και πολλά πράγματα το ζουζούνι σου αλλά θα το ευχαριστηθείς εσυ!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Γκρέτελ θα συμφωνήσω πως παλαιότερα οι σχέσεις των ανθρώπων ήταν καλύτερες και πιό ζεστές!

Στο Ζάπειο έχουν διάφορες εκδηλώσεις και φέτος οπότε είναι μία πολύ καλή ιδέα να πάς. Βέβαια θα καταλάβει και πολλά πράγματα το ζουζούνι σου αλλά θα το ευχαριστηθείς εσυ!!!

ετσι λεω κι εγω....να ξεφυγουμε λιγο απ το σπιτι..φτανει να μη μασ τα χαλασει ο καιροσ γιατι κατι για παγωνια ακουω το ΣΚ και μασ βλεπω να χουχουλιαζουμε με καμμια κουβερτουλα αγκαλιτσα... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα σεπολιωτισες.τι κανετε??????????χαθηκαμε.πως περασατε?εμεις εδω οικογενειακα.τι κανουν τα μικρουλια σας?πειτε κανα νεο απ τη γειτονια μας.φιλια πολλα σε ολες.μακια.:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλό μεσημέρι και καλή χρονιά σε όλες!!!

Χαρά να τους χαίρεσαι όλους!

Κι εμείς οικογενειακά περάσαμε, ανήμερα τα Χριστούγεννα γιόρταζε το αγοράκι μου και είχα τραπέζι. Την Πρωτοχρονιά γιόρταζε ο αδερφός μου και πήγαμε εκεί για φαγητό. Κοινώς πολύ φαγητό!!!!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...