Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

Μανούλες απο Κολωνό, Πλ. Αττικής, Σεπόλια.


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γειά σας κορίτσια!

Είμαι παλιά στην παρέα αλλά να σας συστηθώ!

Έχω ένα κορίτσι 13 χρονών και ένα αγοράκι 2,5 χρονών.

Είμαι γεννημένη και μεγαλωμένη στον Κολωνό αλλά τα τελευταία 15 χρόνια ζω στον Πειραιά. Οι γονείς μου συνεχίζουν να μένουν Κολωνό οπότε και έρχομαι αρκετά συχνά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια.Μενω στον Κολωνο εδω και 5 μηνες περιπου και ειμαι καινουργια μαμα,εχω ενα μπεμπη 2,5 μηνων.Δυστυχως δεν βγαινω πολυ συχνα εδω λογω του μωρου και του καιρου βεβαια.Περιμενω πως και πως να ανοιξει ο καιρος να γνωρισω περισσοτερο την περιοχη καθως ειμαι ανθρωπος του ''εξω'' που λενε και τωρα εχω λιγο περιοριστει.Εσεις πως περνατε τον χρονο σας?

Link to comment
Share on other sites

Γεωργία να σου ζήσει το μωράκι σου!

Μένεις κοντά στον Λόφο του Κολωνού? Όταν στρώσει λίγο ο καιρός θα είναι ότι πρέπει για βολτούλες με το καρότσι εκεί!

Εγώ εργάζομαι τα πρωινά και το απόγευμα που επιστρέφω ασχολούμαι με τα παιδιά και κυρίως με δουλίτσες του σπιτιού.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Για να συστηθω,το ονομα μου ειναι Μαρια(το georgia ειναι συνθηματικο).Μενω πολυ κοντα στον λοφο του Κολωνου,σχεδον διπλα.Εχω παει αρκετες φορες στο παρελθον μονη.Ειναι οντως πολυ ωραια οταν ανοιγει ο καιρος.Εγω δεν εργαζομαι,θηλαζω αποκλειστικα και στον ελευθερο μου χρονο.....κανω κ εγω δουλειτσες.;););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοίτα σαν περιοχή ο Πειραιάς είναι πιο καλά. Ο Κολωνός έχει αλλάξει πολύ τα τελευταία χρόνια, προς το χειρότερο νομίζω...

Εκεί όμως μένουν οι φίλοι μου και οι γονείς μου, οπότε και προσπαθώ να έρχομαι όσο πιο συχνά μπορώ.

Περιστέρι μένει ο αδερφός μου.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...