Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Χοριακη που αργει να ανεβαινει


Recommended Posts

Γεια σε όλες τις μανούλες και μέλλουσες μητέρες. Θέλω αν έχει συμβεί σε καμιά να μου πει τη γνώμη της . Τελευταία περίοδο είχα 6/6,  στις 6/7 περίμενα περίοδο. Μέτα από δυο μέρες έκανα χοριακή μαζί με θετικό τεστ στις 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν 360 (τη Δευτέρα), την Παρασκευή είχα 1360 και την Δευτέρα είχα 2056.

Έπαιρνα φιλισίν πήγαμε στο γιατρό χθες και είδαμε πως ήταν ενδομήτριο (είδαμε τον σάκο αλλά όχι εμβριακά στοιχεία) μου έδωσε Utrojestan να παίρνω 1 το πρωί και 2 το βράδυ άλλα και σαλοσπίρ ένα καφέ βράδυ. Τα συμπτώματα εξαρχής ήταν πονάκια χαμηλά και πρήξιμο στο στήθος με κάποιες φλέβες. Ωστόσο από την Κυριακή δεν νιώθω έντονα πονάκια μόνο λίγο το στήθος μου πρησμένο. Φοβάμαι πως θα είναι παλίνδρομη καθώς είχα πριν 2 χρονιά. Μου είπε πως είναι ντεμί η αύξηση της χοριακής. Εγώ το έχω προεξοφλήσει και κυρίως ο σύντροφός μου. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πάει καλά; Μου είπε αύριο να κάνω άλλη μια χοριάκη.

Έχει συμβεί σε καμία να πάνε όλα καλά?:sad:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Sofm said:

Γεια σε όλες τις μανούλες και μέλλουσες μητέρες. Θέλω αν έχει συμβεί σε καμιά να μου πει τη γνώμη της . Τελευταία περίοδο είχα 6/6,  στις 6/7 περίμενα περίοδο. Μέτα από δυο μέρες έκανα χοριακή μαζί με θετικό τεστ στις 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν 360 (τη Δευτέρα), την Παρασκευή είχα 1360 και την Δευτέρα είχα 2056.

Έπαιρνα φιλισίν πήγαμε στο γιατρό χθες και είδαμε πως ήταν ενδομήτριο (είδαμε τον σάκο αλλά όχι εμβριακά στοιχεία) μου έδωσε Utrojestan να παίρνω 1 το πρωί και 2 το βράδυ άλλα και σαλοσπίρ ένα καφέ βράδυ. Τα συμπτώματα εξαρχής ήταν πονάκια χαμηλά και πρήξιμο στο στήθος με κάποιες φλέβες. Ωστόσο από την Κυριακή δεν νιώθω έντονα πονάκια μόνο λίγο το στήθος μου πρησμένο. Φοβάμαι πως θα είναι παλίνδρομη καθώς είχα πριν 2 χρονιά. Μου είπε πως είναι ντεμί η αύξηση της χοριακής. Εγώ το έχω προεξοφλήσει και κυρίως ο σύντροφός μου. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πάει καλά; Μου είπε αύριο να κάνω άλλη μια χοριάκη.

Έχει συμβεί σε καμία να πάνε όλα καλά?:sad:

 

Δεν μου φαίνονται άσχημες οι χοριακές σου. Μην προεξοφλείς τίποτα. Μπορεί όλα να πάνε πολύ καλά. :)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofm είπε:

Γεια σε όλες τις μανούλες και μέλλουσες μητέρες. Θέλω αν έχει συμβεί σε καμιά να μου πει τη γνώμη της . Τελευταία περίοδο είχα 6/6,  στις 6/7 περίμενα περίοδο. Μέτα από δυο μέρες έκανα χοριακή μαζί με θετικό τεστ στις 2 μέρες καθυστέρηση και ήταν 360 (τη Δευτέρα), την Παρασκευή είχα 1360 και την Δευτέρα είχα 2056.

Έπαιρνα φιλισίν πήγαμε στο γιατρό χθες και είδαμε πως ήταν ενδομήτριο (είδαμε τον σάκο αλλά όχι εμβριακά στοιχεία) μου έδωσε Utrojestan να παίρνω 1 το πρωί και 2 το βράδυ άλλα και σαλοσπίρ ένα καφέ βράδυ. Τα συμπτώματα εξαρχής ήταν πονάκια χαμηλά και πρήξιμο στο στήθος με κάποιες φλέβες. Ωστόσο από την Κυριακή δεν νιώθω έντονα πονάκια μόνο λίγο το στήθος μου πρησμένο. Φοβάμαι πως θα είναι παλίνδρομη καθώς είχα πριν 2 χρονιά. Μου είπε πως είναι ντεμί η αύξηση της χοριακής. Εγώ το έχω προεξοφλήσει και κυρίως ο σύντροφός μου. Πόσες πιθανότητες υπάρχουν να πάει καλά; Μου είπε αύριο να κάνω άλλη μια χοριάκη.

Έχει συμβεί σε καμία να πάνε όλα καλά?:sad:

 

Κορίτσι μου, ούτε κι εμένα μου φαίνονται άσχημες οι χοριακες σου! Κάνε και την αυριανή κι ελπίζω να έχεις πολύ πολύ θετικά αποτελέσματα! Θετική σκέψη, όλα θα πάνε καλά!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elenpap είπε:

Δεν μου φαίνονται άσχημες οι χοριακές σου. Μην προεξοφλείς τίποτα. Μπορεί όλα να πάνε πολύ καλά. :)

Νομίζω θα καταρρεύσω !! Δεν έχω ψυχολογία καθόλου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofm said:

Νομίζω θα καταρρεύσω !! Δεν έχω ψυχολογία καθόλου 

Τπτ δεν θα πάθεις! Κ μν ξεχνάς, ακόμα κ αν στη χειρότερη δν ειναι αυτή η τυχερή φορά, θα είναι η επόμενη. Αλλά αλήθεια μπορεί να ναι κ αυτή. Έχεις πολλές πιθανότητες! Ψυχραιμία. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...