Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

εμενα μου ειπ εοτι λογω των δυο περιστατικων πρεπει να ελεγξει αυτα ωστε μετ ανα προχωρησει σε αφαιρεση σαλπιγγας η εξωσωματικη..ρε κοριτσια δεν ξερω..θεωρειται αποβολη η 4η προς 5η εβδομαδα που το παθαινω εγω?αν δεν ψαχνουμουν ουτε καν θα το εβρισκα οτι ειμαι...τεσπα.θα παρω και την ενδοκρινολογο μου να δω!σας ζαλισα αλλα δινω χρησιμες πληροφοριες..


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα μου ειπ εοτι λογω των δυο περιστατικων πρεπει να ελεγξει αυτα ωστε μετ ανα προχωρησει σε αφαιρεση σαλπιγγας η εξωσωματικη..ρε κοριτσια δεν ξερω..θεωρειται αποβολη η 4η προς 5η εβδομαδα που το παθαινω εγω?αν δεν ψαχνουμουν ουτε καν θα το εβρισκα οτι ειμαι...τεσπα.θα παρω και την ενδοκρινολογο μου να δω!σας ζαλισα αλλα δινω χρησιμες πληροφοριες..

λοιπον συμφωνα με το γιατρο μου αυτες λεγονται βιοχημικες εγκυμοσυνες και συμβαινουν στο 50-60 % των γυναικων εκ των οποιων οι περισσοτερες δεν το ξερουν γιατι απλα αδιαθετουν καθυστερημενα...ειδικα δε αν δε παει το μυαλο σου σε εγκυμοσυνη δε το ψαχνεις κιολας. μιλαω παντα γι αυτου του ειδους τις εγκυμοσυνες...ο γιατρος σου αφου εχει το πληρη ιστορικο σου ξερει καλυτερα..


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

και εχεις και δοντια......βεβαιως βεβαιως:mrgreen::mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

το δικο μου δεν ειναι τρελα υποπτη φατσα???ε????τι ειναι αγορι η κοριτσι λετε??

αγόρι λέω...:rolleyes:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον συμφωνα με το γιατρο μου αυτες λεγονται βιοχημικες εγκυμοσυνες και συμβαινουν στο 50-60 % των γυναικων εκ των οποιων οι περισσοτερες δεν το ξερουν γιατι απλα αδιαθετουν καθυστερημενα...ειδικα δε αν δε παει το μυαλο σου σε εγκυμοσυνη δε το ψαχνεις κιολας. μιλαω παντα γι αυτου του ειδους τις εγκυμοσυνες...ο γιατρος σου αφου εχει το πληρη ιστορικο σου ξερει καλυτερα..

συμφωνω.............


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τη γκαντεμιά μου μέσα!!!

Λείπει το ένα αφεντικό κι έχω το άλλο και γυρνοβολάει πάνω απ'το κεφάλι μου!!!:twisted:

Πονάω λες και περιμένω να αδιαθετήσω......μπουχαχα!!:rolleyes:

περιμενεις να αδιαθετησεις η μπα??? αν οχι μηπως ειναι τα αυγουλακια που κατεβαινουν???


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεε....καλε τι αλλαγες ειναι αυτες καλε?????????μου αρεσουν αν και δυσκολευουν πολυ το ξανθο μυαλο μου να αντιληφθει σε αστραπιαιες ταχυτητες ποια ειναι ποια:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

εεεεεε δεν γ.....μις το πολυ πολυ να σας μπερδευω....και πριν που σας μπερδευα σαματι το καταλαβατε:tongue::tongue::tongue::tongue:

σκατουλες μου μακια μακια μακια!!!!!


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλα γλωσσααααααααααααα δεν βαλατε μεσα και λειπει και η γλωσσου!!!:mrgreen::mrgreen:

Πολυ ωραια τα αβαταρακια σας ομορφιες μου σας ευχομαι συντομα να εχετε απο ενα τετοιο στις κοιλιτσες σας!!!!

Συμπεθεραααααααααααααααααααααααααααααααα τι κανετε????

Εμμακι μου ειναι πολλααααααααααα και τρελλα τα λεφτα των εξετασεων!!!!

Ναντιμορακι ουουουουουουουου πονας?πονας????κατι γινεται εκει μεσα οεο!!!;):mrgreen:

Κοτοπουλακι μου γιατι ποναει το τσεφαλακι σου??πιες περισσοτερο νερακι!!!

Καρπουζακιιιιιιι ουουουουουουουυου παχυναμε εεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!:mrgreen::mrgreen:


nQeqp3.png

hX2Ap3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα γλωσσααααααααααααα δεν βαλατε μεσα και λειπει και η γλωσσου!!!:mrgreen::mrgreen:

Πολυ ωραια τα αβαταρακια σας ομορφιες μου σας ευχομαι συντομα να εχετε απο ενα τετοιο στις κοιλιτσες σας!!!!

Συμπεθεραααααααααααααααααααααααααααααααα τι κανετε????

Εμμακι μου ειναι πολλααααααααααα και τρελλα τα λεφτα των εξετασεων!!!!

Ναντιμορακι ουουουουουουουου πονας?πονας????κατι γινεται εκει μεσα οεο!!!;):mrgreen:

Κοτοπουλακι μου γιατι ποναει το τσεφαλακι σου??πιες περισσοτερο νερακι!!!

Καρπουζακιιιιιιι ουουουουουουουυου παχυναμε εεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!:mrgreen::mrgreen:

κοπελιαααααα τρεχω να βρω φτηνοτερα οχι τιποτε αλλο μην με δουλευουν..που με δουλευουν!!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κατοπιν ερευνας και εμ τις δικες σας παντα συμβουλες εχουμε και λεμε:ενα συνολο 1800 ευρων εξετασεις εκ των οποιων ηταν 1061,60 με τιμες δημοσιου καποιες στο ΙΑΣΩ και 350 εκατσος γαι καρυοτυπο παντα εκει καταληξαμε...με συνολο 200 ευρω ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ως εξης...στο ιασω με τιμες δημοσιου αυτες που εχει στα 99 ευρω. στο Αρεταιειο καποιες θρομβοφιλιας με 37,20 ευρω στο ΠΑιδων οι καρυοτυποι με 55 ευρω οι δυο...τα οποια θα τα παρω πισω απο το τσμεδε βεβαιως αρα τζαμπα!!!και καποιες με ιδιωτικη ασφαλεια που εχω ισον:200 ευρω!!εχω μεινει κοκκαλο με την κοροιδια ρε!!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...