Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσι μου! Δεν είσαι καθόλου τρελή,έχεις περάσει πολλά,είσαι στο κρεβάτι ζώντας με την αβεβαιότητα.Μολις έρθει ο μπέμπης,θα δεις πόσο πιο όμορφη θα γίνει η ζωή σας και όλα αυτά ούτε που θα τα θυμάσαι.Με το καλό να περάσουν οι εβδομάδες και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τον μπέμπη ❤️

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

πηρα το Ελενα και πρεπει λεει να παω απο εκει να μου πουν τιμες..αλλιως το ωραιο ΙΑΣΩ μου εβγαλε ενα πακετακι 1800 ευρω με τον καρυοτυπο!!καλο ε???
Το πόσο μ'εκνευρίζει το ΙΑΣΩ κι οι τιμές του δεν λέγεται!!!....Κι όσο σκέφτομαι πως κι ο δικός μου γιατρός εκεί είναι, τρελαίνομαι!!!!:twisted::twisted:

 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πηρα το Ελενα και πρεπει λεει να παω απο εκει να μου πουν τιμες..αλλιως το ωραιο ΙΑΣΩ μου εβγαλε ενα πακετακι 1800 ευρω με τον καρυοτυπο!!καλο ε???

για καρυοτυπο θα πατε με τον αντρα σου στο παιδω..εγω δεν εδωσα μία..

παω να βρω μωρο..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

βρε πως τις βαζεις για να μου τις δειξεις έχω βρει και εγω τρεις πως να τι βαλω να μου πειτε πια σας αρέσει?

πανω στη γραμμη εργαλειων εχει εναν κιτρινο φακελο...τον βλέπεις? ωραια...πατα τον φακελο και κανε copy paste τη φωτο σου...θα σου την εμφανισει μονο αν εχει ηλεκτρονικη διευθυνση..αν οχι βαζεις απλα το λινκ οπως το μπιφτεκακι!!!!

ολα εγω θα σου τα μαθαινω πια!!:-D:mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

για καρυοτυπο θα πατε με τον αντρα σου στο παιδω..εγω δεν εδωσα μία..

παω να βρω μωρο..

θελει λεει αναγκαστικα ιασω σε αυτο!!στα αλλα λεει οπου θελω...συνεργαζεται με τον παγκαλο λεει και δεν θελει αλλον!!!πανε 700 ευρω..τα αλλα να δω πως θα μαζεψω!!:tongue::tongue:θα την βρω την ακρη!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το πόσο μ'εκνευρίζει το ΙΑΣΩ κι οι τιμές του δεν λέγεται!!!....Κι όσο σκέφτομαι πως κι ο δικός μου γιατρός εκεί είναι, τρελαίνομαι!!!!:twisted::twisted:

μωρε και εμενα εκει ειναι και μεχρι ωρας οκ διοτι μου κανει τιμες δημοσιου και παω και τ απαιρνω απο το τσμεδε!!φαντασου η χωριακη δινω 12 ευρω..απλα αυτες ειναι περιεργες και δεν εχουν τιμολογιο δημοσιου!


2011.png
Link to comment
Share on other sites

πανω στη γραμμη εργαλειων εχει εναν κιτρινο φακελο...τον βλέπεις? ωραια...πατα τον φακελο και κανε copy paste τη φωτο σου...θα σου την εμφανισει μονο αν εχει ηλεκτρονικη διευθυνση..αν οχι βαζεις απλα το λινκ οπως το μπιφτεκακι!!!!

ολα εγω θα σου τα μαθαινω πια!!:-D:mrgreen:

Ρε με εχετε κατα μπερδεψει..ειναι που ειναι κουδουνι το κεφαλι...

Εμμα αυτα με τις μαλακιες για να τα τρωει το Ιασω δεν τα δεχομαι..Το παιδων αγιας σοφιας είναι απο τα καλυτερα...αλλα ολοι τη μασα σκεφτονται...τα εχω παρει λεμε...δεν μας βρησκουν τη λυση μας υποδεικνιουν που θα τις κανουμε κιολας...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε με εχετε κατα μπερδεψει..ειναι που ειναι κουδουνι το κεφαλι...

Εμμα αυτα με τις μαλακιες για να τα τρωει το Ιασω δεν τα δεχομαι..Το παιδων αγιας σοφιας είναι απο τα καλυτερα...αλλα ολοι τη μασα σκεφτονται...τα εχω παρει λεμε...δεν μας βρησκουν τη λυση μας υποδεικνιουν που θα τις κανουμε κιολας...

Λοιπον οκ..θ απαρω να δω το Παιδων ποτε μπορει και αν του αρεσει!!8):cool:


2011.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε με εχετε κατα μπερδεψει..ειναι που ειναι κουδουνι το κεφαλι...

Εμμα αυτα με τις μαλακιες για να τα τρωει το Ιασω δεν τα δεχομαι..Το παιδων αγιας σοφιας είναι απο τα καλυτερα...αλλα ολοι τη μασα σκεφτονται...τα εχω παρει λεμε...δεν μας βρησκουν τη λυση μας υποδεικνιουν που θα τις κανουμε κιολας...

παρεπιμπτοντως ρε συ Τζωρτζια με θυρεοειδη πως εισαι???θα σου πω γιατι ρωτω!!


2011.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...