Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΤΟ ΠΕΤΥΧΑ!!!ετσι ενα τετοιο θελω μωρο...με σκεπτικο βλεμμα!!του στυλ ΑΥΤΗ ειναι η μανα μου????

Καλοοοοοοοοοοοοοοοοο..αργυσες..αλλα βγηκε καλο..:-D:-D:-D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Η τυφλώθηκα η δεν έχεις αλλαξει τίποτα...ειπαμε έχω πονοκέφαλο..μα να χασω και το φως μου...απο και κλείεται:rolleyes::rolleyes:

και εγω εχω..διοτι ψαχνω απο χτες που να κανω τις εξετασεις θρομβοφιλιας χωρις να με γδυσουν!!!:tongue::tongue:τις κανει κανενα δημοσιο νοσοκομειο ξερεις???


2011.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω..διοτι ψαχνω απο χτες που να κανω τις εξετασεις θρομβοφιλιας χωρις να με γδυσουν!!!:tongue::tongue:τις κανει κανενα δημοσιο νοσοκομειο ξερεις???

Λοιπον εγω τις εκανα στο Αρεταιειο...(καλα του εβγαλα τα ματια) ..εδωσα καποια χρηματα κανα 400 αλλα πήρα το ένα τριρο απο το ΙΚΑ..

τωρα ακριβως δεν θυμαμαι ποσα εδψσα μπορω όμως να το βρω..

αν θες πες μου να σου πω που θα πας..Εμενα μου το ειπε η Ιολη..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Βεβαια γινινται και Στο Λαικο και Ιποκράτειο με 700 ευρω περνει και απο εκει πίσω απο το ΙΚΑ αλλα εχει μεγαλη αναμονη για να τις κανεις..εμενα μου ειχαν πει μετα απο 2΄ή τρεις μήνες αν θυμαμαι καλα..


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον εγω τις εκανα στο Αρεταιειο...(καλα του εβγαλα τα ματια) ..εδωσα καποια χρηματα κανα 400 αλλα πήρα το ένα τριρο απο το ΙΚΑ..

τωρα ακριβως δεν θυμαμαι ποσα εδψσα μπορω όμως να το βρω..

αν θες πες μου να σου πω που θα πας..Εμενα μου το ειπε η Ιολη..

κοιτα εγω εχω τσμεδε.κανω τις εξετασεις πληρωνω και μετα παω και παιρνω τα χρηματα.Δεν εχει ομως ο γιατρος τιμες και μου ειπε καντε τες εσυ και εγω θα παρω ενα νοσοκομειο δημοσιο και θα μαθω τιμες.. οποτε αν παω σε δημοσιο νοσοκομειο θα μου τα δωσει ολα καταλαβες?παιρνω και κλεινω ραντεβου καποια μερα κυκλου η οτι να ειναι?


2011.png
Link to comment
Share on other sites

κοιτα εγω εχω τσμεδε.κανω τις εξετασεις πληρωνω και μετα παω και παιρνω τα χρηματα.Δεν εχει ομως ο γιατρος τιμες και μου ειπε καντε τες εσυ και εγω θα παρω ενα νοσοκομειο δημοσιο και θα μαθω τιμες.. οποτε αν παω σε δημοσιο νοσοκομειο θα μου τα δωσει ολα καταλαβες?παιρνω και κλεινω ραντεβου καποια μερα κυκλου η οτι να ειναι?

Οποια μερα να ειναι δεν παιζει ρόλο...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

τσααααα!!!!

ηρθα κι εγω......

Που εισαι μουρλοκαμπερο μου....

Εχεις τιποτα να μας πεις και εμφανιστηκες????

αντε περιμενω...!!!!


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Που εισαι μουρλοκαμπερο μου....

Εχεις τιποτα να μας πεις και εμφανιστηκες????

αντε περιμενω...!!!!

εχω να σας πω......γεια σας και χαρα σας....πως ειστε τι κανετε, εμεις καλα το ιδιο επιθυμουμε και δια εσας:P:p


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εχω να σας πω......γεια σας και χαρα σας....πως ειστε τι κανετε, εμεις καλα το ιδιο επιθυμουμε και δια εσας:P:p

μανουλι θα σε δαγκάσω ...το ξέρεις?:-D:-D


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αχ...ποσο θα ήθελα να ήμουν σε ένα σκάφος και να γυρναγα απο παραλία σε παραλία...και να ρέκλιαζα και να έτρωγα όλα τα καλούδια..και να κατεβαζα τις μπυρες τι μία πισω την άλλη...ΜΠΟΡΩ????


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

αχ...ποσο θα ήθελα να ήμουν σε ένα σκάφος και να γυρναγα απο παραλία σε παραλία...και να ρέκλιαζα και να έτρωγα όλα τα καλούδια..και να κατεβαζα τις μπυρες τι μία πισω την άλλη...ΜΠΟΡΩ????

ναιιιιιιιι!!!! μπορεις και παραμπορεις.... εγω βαζω το καρπουζι....βαλε εσυ το σκαφος!!

(δικαιη μοιρασια νομιζω):-D:-D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

ναιιιιιιιι!!!! μπορεις και παραμπορεις.... εγω βαζω το καρπουζι....βαλε εσυ το σκαφος!!

(δικαιη μοιρασια νομιζω):-D:-D

ειπες να αλλαξεις καρπουζάκι...εχεις δίκιο..μεγάλωσες και σε στενευε το άλλο...

Οσο για τι μοιρασια..τι να πω..πανω απο όλα εισαι δίκαιη...τυχαιο!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Δεν νομιζω....χιχιχιχ:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...