Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

παρεπιμπτοντως ρε συ Τζωρτζια με θυρεοειδη πως εισαι???θα σου πω γιατι ρωτω!!

Εχω κανει και δεν εχω....


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον σταματαω να ψαχνω μανταμ για το δικο σου μωρο.....ε μα πια αρκετα!!:mrgreen::mrgreen:

και ξαναβαζω το καρπουζι μου!!

Τερμα κουραστικα θα αφησω αυτοοο.....ε...εσυ εβαλες εμένα??? τι γλυκο...χιχιχι

Δεν μπορω να μας ξεχωρισω τωρα που τα αλλαξαμε...σκατα...


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΕΙΣ..δεν το πιστευω!!!μου εδωσε το παιδων ενα τηλεφωνο σε ενα ειδικο τμημα του που κανει καρυοτυπο ζευγους..παιρνω και λεω θελω να κανω καρυοτυπο..λεει τι ιστορικο εχετε?λεω δυο αποβολες και λεει οκ θ απαρετε 28 ιουλιου!!!!!!!! στςι 8 το πρωι να σας πω ποτε θα το κανετε διοτι κανουμε σε λιγα επιλεγμενα περιστατικα!!!Εσεις λεει πληρειτε τις προυποθεσεις..ποσο κανει λεω??????55 ευρω η απαντηση!!!!δηλαδη ΠΟΣΟ εμποριο???


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΣΕΙΣ..δεν το πιστευω!!!μου εδωσε το παιδων ενα τηλεφωνο σε ενα ειδικο τμημα του που κανει καρυοτυπο ζευγους..παιρνω και λεω θελω να κανω καρυοτυπο..λεει τι ιστορικο εχετε?λεω δυο αποβολες και λεει οκ θ απαρετε 28 ιουλιου!!!!!!!! στςι 8 το πρωι να σας πω ποτε θα το κανετε διοτι κανουμε σε λιγα επιλεγμενα περιστατικα!!!Εσεις λεει πληρειτε τις προυποθεσεις..ποσο κανει λεω??????55 ευρω η απαντηση!!!!δηλαδη ΠΟΣΟ εμποριο???

Ναι ρε αφου εγω δου λέω το εγραψα στο ΙΚΑ και δεν έδωσα μία


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα αυτό μ'αρέσει καλύτερα!!!....Μεγιά!!!!

Ευχαιστω....

βρε με τις φωτογραφίες μου κολλαει ο Η/υ μονο σε μενα ή και σε εσάς αργει?


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΙ το καλυτερο!!!οαιρνω το κεντρο γενετικςη του Παγκαλου που κανει τους καρυοτυπους το Ιασω..και ειναι 200 ευρω φτηνοτερο λεμεεεεεεεεεεεεε!!!ητη 500 το ζευγαρι!!ρε σεις...τι εκμεταλευση ειναι αυτη???


2011.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ το καλυτερο!!!οαιρνω το κεντρο γενετικςη του Παγκαλου που κανει τους καρυοτυπους το Ιασω..και ειναι 200 ευρω φτηνοτερο λεμεεεεεεεεεεεεε!!!ητη 500 το ζευγαρι!!ρε σεις...τι εκμεταλευση ειναι αυτη???

εμ...γι αυτο και εγω σπαζομαι...που μας βρισκουν σε δυσκολη στιγμή και μας εκμεταλευονται...αλλα εγω δεν του έκανα τη χάρη...

αλλιως τωρα θα ειχα πουλησει και το σπίτι μου για όλες αυτες τι εξετάσεις που έχω κανει και που όπως ξερετε δεν ειναι καθόλου λίγες...χιχιχι

εσει εχεις κανει για θυροιδη


"Όταν το ταξίδι είναι μεγαλύτερο... ο προορισμός είναι παράδεισος."

p0XZp3.png

2013.png

8e5302e56f.png

Link to comment
Share on other sites

εμ...γι αυτο και εγω σπαζομαι...που μας βρισκουν σε δυσκολη στιγμή και μας εκμεταλευονται...αλλα εγω δεν του έκανα τη χάρη...

αλλιως τωρα θα ειχα πουλησει και το σπίτι μου για όλες αυτες τι εξετάσεις που έχω κανει και που όπως ξερετε δεν ειναι καθόλου λίγες...χιχιχι

εσει εχεις κανει για θυροιδη

εγω εντωμεταξυ ολα αυτα τα ακουω τελειως παλαβα και δεν μπηκα ακομα σε μια τετοια κατασταση γιατι οσο πιο πολυ μπανεις τοσο δε βγαινεις.

η αληθεια ειναι οτι ο γιατρος μου ειπε να μην κανω απολυτως τιποτα...τωρα αν θα ναι για καλο η για κακο θα δειξει


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...