Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

κοριτσια απο τα παλια.!που ειστε?


elina1978

Recommended Posts

βρε αη απο εδω που θες κατι αλλο!!!!!!και εγω τοσο καιρο αυτο κερδιζα.θυμαμαι οτι στοιχημα και να βαζαμε ειτε το κερδιζα ειτε το εχανα το ιδιο βραβειο κερδιζα:roll::roll::roll: νομιζω πως με επιανε λιγο κοτσο ο κορδελας μου τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα....:roll::roll::roll:

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: καλοοο...συμφωνω απολυτως...μας πιασανε κοροιδα δεν εξηγειται αλλιως. εσυ βεβαια εκτος απο αυτο κερδισες και ενα φασολι....εμεις παλι τιποτα:mrgreen::mrgreen:


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 21,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • αθηνά76

    3031

  • happiness

    2651

  • Elpidaz

    2248

  • elina1978

    2114

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λοιπον γλυκουλες μου φευγω παω να ετοιμαστω γιατι πλεον δεν εχω και γρηγορες ταχυτητες!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λιγο τα ζα μου αργα παω....φιλουσκες πολλες πολλες και καλο μεσημεριιιι!!!!!!!:D:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον γλυκουλες μου φευγω παω να ετοιμαστω γιατι πλεον δεν εχω και γρηγορες ταχυτητες!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

λιγο τα ζα μου αργα παω....φιλουσκες πολλες πολλες και καλο μεσημεριιιι!!!!!!!:D:D:D:D

φιλακια λελουδομωροοοο:-D:-D


211442lg20recj1j.gif

444914kf3lbt8439.jpg 1133346w4u12kvdti.gif

Link to comment
Share on other sites

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: καλοοο...συμφωνω απολυτως...μας πιασανε κοροιδα δεν εξηγειται αλλιως. εσυ βεβαια εκτος απο αυτο κερδισες και ενα φασολι....εμεις παλι τιποτα:mrgreen::mrgreen:

ναι δεν εχω παραπονο αλλα μεχρι να το κερδισω....ενα φουρνο με τοσα κουλουρακια τον ανοιγα η ερμη:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

οποτε συμπερασμα...............σαραντα χρονια φουρναρηηηηηης εχω ψησειειειειε..........(τωρα καταλαβαινω τι σημαινε αυτο οταν το λεγανε):rolleyes::rolleyes:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Ααααααααααααα καλε τι φωτο ωραιες ειναι αυτες για να πειτε καλημερα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αιντε που ειστε σε λιγο θα εχω την πεθερα και δεν θα μπορω!!!:roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες αγαπες μου!!!!Ευτυχω μου ειδες τι ατιμες ειναι???:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αντε καλε ελατε εχω γυναικα δεν θα μπορω μετα να μιλησω!!!:roll::roll::roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...