Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Πάμε όλες μαζί να κλείσουμε το ρήμα πεινάω...χαχαχαχα

Εγώ πεινάω

Εσύ πεινάω

Εμείς πεινάω

Χαχαχαχαχαχα 

Just now, Nansy29 είπε:

Γεια σας κορίτσια μου!!σήμερα είναι πολύ δύσκολη μέρα..ήδη 2 εμετοι ναυτιες τρελό ανακάτεμα..δεν εχει μεινει τιποτα στο στομαχι..βγαίνω στο μπαλκόνι να πάρω αέρα και μου μυρίζουν τα φαγητά..αχ..βασανο..και νομίζω ακόμα είμαστε στην αρχή των συμπτώματων :shock:

Εσείς πως ειστε;

Υπομονή Νανσουλινι μου τα σποράκια μας κάνουν οτι θέλουν από τώρα...♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Φούφη είπε:

Πάμε όλες μαζί να κλείσουμε το ρήμα πεινάω...χαχαχαχα

Εγώ πεινάω

Εσύ πεινάω

Εμείς πεινάω

Χαχαχαχαχαχα 

Υπομονή Νανσουλινι μου τα σποράκια μας κάνουν οτι θέλουν από τώρα...♡♡

Τα σποράκια δεν με αφήνουν σε ησυχία σήμερα..ένιωθα να χάνομαι πριν λίγο έτοιμη να λιποθυμησω.πιεση 9.5 με 5.5 πολύ χαμηλη..έφαγα λίγο αλμυρό τυρί και άντε να δούμε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλή εβδομάδαααααα με πολλά χαρούμενα νέα από όλες μας♡♡

11 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Τα σποράκια δεν με αφήνουν σε ησυχία σήμερα..ένιωθα να χάνομαι πριν λίγο έτοιμη να λιποθυμησω.πιεση 9.5 με 5.5 πολύ χαμηλη..έφαγα λίγο αλμυρό τυρί και άντε να δούμε..

Πώς είσαι σήμερα Νανσούλη μου...♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου καλή εβδομάδαααααα με πολλά χαρούμενα νέα από όλες μας♡♡

Πώς είσαι σήμερα Νανσούλη μου...♡

Καλημέρα!!σήμερα ευτυχώς ειμαι μια χαρά προς το παρόν..εντάξει χθες ήταν μεγάλη ταλαιπωρία..εσυ πως είσαι Φουφη μου;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακια μου καλησπερα!!

Ανεβηκαμε στην χοριακη απο 460 --> 1640, εχουν τρελαθει ολοι οτι παιζει να ειναι δυο κι εχω τρομαξει λιγο. :roll:

@Nansy29 μπραβο βρε αγαπη που νιωθεις καλυτερα!  

@Nicool  @Φούφη πως ειστε εσεις?

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου καλησπερα!!

Ανεβηκαμε στην χοριακη απο 460 --> 1640, εχουν τρελαθει ολοι οτι παιζει να ειναι δυο κι εχω τρομαξει λιγο. :roll:

@Nansy29 μπραβο βρε αγαπη που νιωθεις καλυτερα!  

@Nicool  @Φούφη πως ειστε εσεις?

 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!
Κ δυο να είναι τι έγινε;Γιατί να τρομάξεις;Όλα θα πάνε καλά!!

Οι περισσότερες από εδώ δυο έχουμε...Να λες όσα μου στείλει ο θεός γερά κ δυνατά να είναι!

Κοριτσια πως πάτε από συμπτώματα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 said:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!
Κ δυο να είναι τι έγινε;Γιατί να τρομάξεις;Όλα θα πάνε καλά!!

Οι περισσότερες από εδώ δυο έχουμε...Να λες όσα μου στείλει ο θεός γερά κ δυνατά να είναι!

Κοριτσια πως πάτε από συμπτώματα;

Ετυχε στην οικογένεια προσφατα ενα ασχημο περιστατικό με διδυμη κυηση και εκ τοτε εχω τρομαξει. :oops:

Να ειναι ολα καλα για ολες μας ή μαλλον να ειναι ΤΕΛΕΙΑ!! :wub:

Απο συμπτωματα: καουρες και πονους περιοδου [ελεγα οτι γλιτωσα απο την περιοδο.... αμ δε......]

Εσυ πως εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ετυχε στην οικογένεια προσφατα ενα ασχημο περιστατικό με διδυμη κυηση και εκ τοτε εχω τρομαξει. :oops:

Να ειναι ολα καλα για ολες μας ή μαλλον να ειναι ΤΕΛΕΙΑ!! :wub:

Απο συμπτωματα: καουρες και πονους περιοδου [ελεγα οτι γλιτωσα απο την περιοδο.... αμ δε......]

Εσυ πως εισαι?

Αν είναι να μας τύχει κάτι θα μας τύχει όσα μωράκια κ αν έχουμε στην κοιλιτσα μας...Επομένως μην σκέφτεσαι έτσι...
Ευτυχώς δεν κάνω εμετούς αλλά έχω μόνιμες αναγούλες όλη την ημέρα κ νιώθω αδυναμία μερικές φορές.Κατα τα άλλα είμαι καλά απλά δεν έχω διάθεση για φαγητό...Ότι τρώω το τρώω με το ζόρι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 said:

Αν είναι να μας τύχει κάτι θα μας τύχει όσα μωράκια κ αν έχουμε στην κοιλιτσα μας...Επομένως μην σκέφτεσαι έτσι...
Ευτυχώς δεν κάνω εμετούς αλλά έχω μόνιμες αναγούλες όλη την ημέρα κ νιώθω αδυναμία μερικές φορές.Κατα τα άλλα είμαι καλά απλά δεν έχω διάθεση για φαγητό...Ότι τρώω το τρώω με το ζόρι...

Σωστο! Ισχυει αυτο που λες! 

Αδυναμια ειχα κι εγω και ζαλαδα που κ που, και μου εστυβαν πορτοκαλαδα και ναααα καουρα με εκαιγαν τα παντα μεσα.  Ευτυχως τωρα ειναι καλυτερα η ατονια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου καλησπερα!!

Ανεβηκαμε στην χοριακη απο 460 --> 1640, εχουν τρελαθει ολοι οτι παιζει να ειναι δυο κι εχω τρομαξει λιγο. :roll:

@Nansy29 μπραβο βρε αγαπη που νιωθεις καλυτερα!  

@Nicool  @Φούφη πως ειστε εσεις?

 

Τελεια η χοριακη κορίτσι! Γερά να είναι κ ας είναι και ένα και δυο! Εγώ καλά από συμπτώματα μόνο κούραση ,πείνα πολύ και πρήξιμο στ στήθος...πήρα κ εγώ τη 4η χοριακη από 1845 πήγε 8253 όποτε όλα καλά και Πέμπτη υπερηχο μπας κ δούμε τι γίνεται εκεί μέσα 

  • Μου αρέσει 3

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool said:

Τελεια η χοριακη κορίτσι! Γερά να είναι κ ας είναι και ένα και δυο! Εγώ καλά από συμπτώματα μόνο κούραση ,πείνα πολύ και πρήξιμο στ στήθος...πήρα κ εγώ τη 4η χοριακη από 1845 πήγε 8253 όποτε όλα καλά και Πέμπτη υπερηχο μπας κ δούμε τι γίνεται εκεί μέσα 

με το καλο κοριτσακι μου!! :wub:

στην φωτογραφια ειναι το σκυλακι σου? 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Σωστο! Ισχυει αυτο που λες! 

Αδυναμια ειχα κι εγω και ζαλαδα που κ που, και μου εστυβαν πορτοκαλαδα και ναααα καουρα με εκαιγαν τα παντα μεσα.  Ευτυχως τωρα ειναι καλυτερα η ατονια.

Χυμό κ εγώ δεν τον αντέχω καθόλου...Τα μακαρόνια με βοηθούν δοκίμασε τα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 said:

Χυμό κ εγώ δεν τον αντέχω καθόλου...Τα μακαρόνια με βοηθούν δοκίμασε τα....

μακαρονια ακομα δεν εχς δοκιμασει, καλη ιδεα!

δοκιμασα προχτες κατι που δουλεψε σουπερ: ριζογκοφρετες!! :D

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

μακαρονια ακομα δεν εχς δοκιμασει, καλη ιδεα!

δοκιμασα προχτες κατι που δουλεψε σουπερ: ριζογκοφρετες!! :D

Μπράβο για τη χοριακή!Όλα καλά θα πάνε, να μην ανησυχείς!

Εγώ δεν έχω εμετούς αλλά μία μόνιμη αναγούλα.Το πρωί δεν το συζητώ δεν μπορώ να σηκωθώ από τη ζαλάδα.

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...