Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κοριτσιααα αύριο εχω γιατρό να δούμε τον τράχηλο και μεθαύριο εχω υπερηχογράφημα καρδιάς του εμβρύου !!! για ποιο να πρώτο αγχωθώ δεν ξέρω! το θετικό είναι ότι σήμερα ξύπνησα 4η μέρα σερί χωρίς πονάκια περιόδου…. δεν έχει ξαναγίνει ! βασικα από την περιδεση κ έπειτα δλδ 12 μέρες με έχουν πιάσει μόνο 2 φορες! λέτε ν γίνεται  δουλίτσα ; 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα ΜΑΝΟΥΛΕΣ όμορφη και ευλογημένη Κυριακή για όλο τον κόσμο.Αναψα λαμπάδα για όλες μας να μας βοηθήσει η Παναγίτσα να αξιωθουμε να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας♡♡♡♡♡♡

Καλημέρα!!να σαι καλά κορίτσι μου!!Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωρα..

Πως είστε γενικα;; Εγώ χθες έκανα έμετο βράδυ και είχα ναυτια για καμιά ώρα μετα...Και τώρα νιώθω λες και είμαι σε καράβι που κουναει...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Nansy29 είπε:

Καλημέρα!!να σαι καλά κορίτσι μου!!Ο Θεός να μας βοηθήσει όλες να έχουμε τελειομηνες εγκυμοσύνες και υγιή μωρα..

Πως είστε γενικα;; Εγώ χθες έκανα έμετο βράδυ και είχα ναυτια για καμιά ώρα μετα...Και τώρα νιώθω λες και είμαι σε καράβι που κουναει...

Ωχ νωρίς νωρίς σου άρχισαν...δν πειράζει αρκεί να είναι καλά το/ τα νινακια σου...Εγώ πολύ υπνηλία και μπουκωσε η μυτούλα μου πήρα γιατρό κ μου δώσε κάτι για την μύτη που είναι για εγκυμονούσες ◇♡

Dexarin spray για την μυτη...Έτσι λέγεται..

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Ωχ νωρίς νωρίς σου άρχισαν...δν πειράζει αρκεί να είναι καλά το/ τα νινακια σου...Εγώ πολύ υπνηλία και μπουκωσε η μυτούλα μου πήρα γιατρό κ μου δώσε κάτι για την μύτη που είναι για εγκυμονούσες ◇♡

Dexarin spray για την μυτη...Έτσι λέγεται..

Κρυωσες δηλαδη;;ωχ περαστικα σου. αφου υπαρχει λυση παλι καλα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Ωχ νωρίς νωρίς σου άρχισαν...δν πειράζει αρκεί να είναι καλά το/ τα νινακια σου...Εγώ πολύ υπνηλία και μπουκωσε η μυτούλα μου πήρα γιατρό κ μου δώσε κάτι για την μύτη που είναι για εγκυμονούσες ◇♡

Dexarin spray για την μυτη...Έτσι λέγεται..

Καλημέρα σε όλες! Και εγώ την άρπαξα μάλλον από τα παιδάκια μου (διδάσκω αγγλικά) και ειμαι με μπούκωμα...με έδωσε Physiomer π είναι αλατονερο στην ουσία και μ είπε μπορώ ν βάζω και λίγο βιξ στ στήθος κ κάτω από τη μύτη γ ανακούφιση..

  • Μου αρέσει 1

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Agaph είπε:

Καλημέραααααα κορίτσια τι κάνετε πως είστε?!! Καλή εβδομάδα σε όλες! 

Καλημέρα αγαπούλα♡♡♡♡ @Agaph

Just now, Nicool είπε:

Καλημέρα!!! Με λίγο χαζές ζαλάδες ξεκίνησε η μέρα...περιμένω κ τ αποτελέσματα της 3ης χοριακης..εσείς πως είστε ; Φουφη πως πάει το κρύωμα; 

 

Just now, Nicool είπε:

Καλημέρα!!! Με λίγο χαζές ζαλάδες ξεκίνησε η μέρα...περιμένω κ τ αποτελέσματα της 3ης χοριακης..εσείς πως είστε ; Φουφη πως πάει το κρύωμα; 

@Nicool Καλημέρα όλα καλά θα πάνε με την χοριακή σου ♡♡ ζαλάδες φυσιολογικό να έχουμε... Όσο για το κρύωμα είναι σε χαλαρούς τόνους κ λίγο μπούκωμα κ λίγο βήχα...θα περάσει...υπομονή θα κάνω...♡♡

@Nansy29 που είσαι; όλα καλά;;;

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Εγω από το πρωί έχω πολύ χάλια στομάχι....Κ η τάση για εμετό δεν λέει να φύγει....Φανταστείτε ότι δεν έχω σηκωθεί ακόμη από το κρεβάτι...

@Nansy29 πως πήγε ο υπέρηχος;Όλα εντάξει;

Κοριτσια σας είπαν οι γιατροί σας πως υπολογίζεται σε ποια εβδομάδα είστε;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Καλημέρα αγαπούλα♡♡♡♡ @Agaph

 

@Nicool Καλημέρα όλα καλά θα πάνε με την χοριακή σου ♡♡ ζαλάδες φυσιολογικό να έχουμε... Όσο για το κρύωμα είναι σε χαλαρούς τόνους κ λίγο μπούκωμα κ λίγο βήχα...θα περάσει...υπομονή θα κάνω...♡♡

@Nansy29 που είσαι; όλα καλά;;;

 

Just now, Zina21 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Εγω από το πρωί έχω πολύ χάλια στομάχι....Κ η τάση για εμετό δεν λέει να φύγει....Φανταστείτε ότι δεν έχω σηκωθεί ακόμη από το κρεβάτι...

@Nansy29 πως πήγε ο υπέρηχος;Όλα εντάξει;

Κοριτσια σαν είπαν οι γιατροί σας πως υπολογίζεται σε ποια εβδομάδα είστε;

Κορίτσια μου έκανα υπέρηχο!!είδαμε 2 εμβρυακια όλα μια χαρά!!!ευτυχώς γιατί χθες είδα λίγο αιμα και είχα κατααγχωθει..ουφ...

οι εβδομαδες υπολογίζονται από την 1η μερα  τελευταίας περίοδου κανονικα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nansy29 είπε:

 

Κορίτσια μου έκανα υπέρηχο!!είδαμε 2 εμβρυακια όλα μια χαρά!!!ευτυχώς γιατί χθες είδα λίγο αιμα και είχα κατααγχωθει..ουφ...

οι εβδομαδες υπολογίζονται από την 1η μερα  τελευταίας περίοδου κανονικα..

Τι όμορφα νέα είναι αυτά;;;;Διδυμάκια;;;;Τέλεια!!!Μπραβο κοριτσάκι μου!!!

Εσενα ποσο σου είπε δηλαδή ότι είσαι;

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά;;;;Διδυμάκια;;;;Τέλεια!!!Μπραβο κοριτσάκι μου!!!

Εσενα ποσο σου είπε δηλαδή ότι είσαι;

Να σαι καλά κοριτσάκι μου βήμα βήμα προχωραμε!!Τώρα περιμένουμε τους δικούς σας υπέρηχους!!

Να σου πω ούτε καν μου είπε ούτε και ρώτησα αλλά με 09/09 τελευταία περιοδο ειμαι σήμερα 5 εβδομαδων..εχω μια εφαρμογή ημερολόγιο περιοδου που το υπολογίζει..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Να σαι καλά κοριτσάκι μου βήμα βήμα προχωραμε!!Τώρα περιμένουμε τους δικούς σας υπέρηχους!!

Να σου πω ούτε καν μου είπε ούτε και ρώτησα αλλά με 09/09 τελευταία περιοδο ειμαι σήμερα 5 εβδομαδων..εχω μια εφαρμογή ημερολόγιο περιοδου που το υπολογίζει..

Ο υπολογισμός με μπερδεύει λίγο γιατί εμένα μου είπαν ότι δεν πιάνεται η τελευταία περίοδος γιατί ήμουν σε κύκλο με διέγερση...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Ο υπολογισμός με μπερδεύει λίγο γιατί εμένα μου είπαν ότι δεν πιάνεται η τελευταία περίοδος γιατί ήμουν σε κύκλο με διέγερση...

Ε τότε θα σου πουν στον υπέρηχο καλύτερα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

 

Κορίτσια μου έκανα υπέρηχο!!είδαμε 2 εμβρυακια όλα μια χαρά!!!ευτυχώς γιατί χθες είδα λίγο αιμα και είχα κατααγχωθει..ουφ...

οι εβδομαδες υπολογίζονται από την 1η μερα  τελευταίας περίοδου κανονικα..

Άντε τα διδυμάκια...♡♡ με το καλό ψυχη μου♡♡

@Zina21 μου κ εγω όλο νυστάζω :) εχω κ το συνάχι αστα !!

  • Ευχαριστώ 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...