Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Nansy29 είπε:

Πω πω ναι τι πράγμα είναι αυτό;συνέχεια ναυτιες..Τέλος πάντων σημασία έχει να είναι όλα καλά

Για τον προεμφυτευτικο που με Ρωτάς εμένα ποτέ δεν μου είπανε για ποιότητα εμβρύων.μου είπαν ότι είναι εντάξει χρωμοσωμιακα και τέλος..Ούτε που ρωτήσα κάτι άλλο..

Δεν νομίζω να έχει σημασία..χειρότερο στην ποιότητα το εμβρυακι της αλλά ελεγμένα χρωμοσώματα..ξέρεις πόσο σημαντικό είναι αυτό;;τι να το κανεις αν τα αλλα ηταν αριστα αλλα ειχαν τρισωμιες;;βέβαια ότι πει και ο γιατρος.καλη επιτυχία στη φίλη σου εύχομαι!!

Ναι αυτό λέω κ εγώ να είναι όλα καλά κ ας έχουμε συνέχεια ναυτίες!Δεν πειράζει!!!!

Ο γιατρός της είπε ότι είναι σημαντικό που είναι καθαρό από το πρόβλημα που έχει ο άνδρας της,είχε 4 βλαστοκυστες κ της έμεινε η μια...Οι άλλες ήταν άρρωστες...

Δε σου κρύβω ότι θέλω παρα πολύ να πετύχει γιατί εκείνη με πήγε στο γιατρό μου κ τα κατάφερα!!!Κ ξέρω ποσο έχει ταλαιπωρηθεί στις προηγούμενες τρεις προσπάθειες έχει πάρει αρνητικό τις έκανε όμως στον προηγούμενο γιατρό που ήταν κ πριν εντοπίσουν το πρόβλημα...

Σ’ευχαριστω παρα πολύ που απάντησες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε??? Εγώ πάλι δεν είμαι πια στο μανούλες Ιουνίου εχθές είχα αποβολή οπότε καταλαβαίνετε!! Δεν πειράζει όλα καλά θα πάνε έχει ο Θεός και Παναγία. Συνεχίζουμε δυναμικά και όλα θα γίνουν. Εύχομαι σε όλες σας να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά γερά δυνατά και χαμογελαστά!!! Και όλα καλά θα πάνε θα το δείτε με πίστη θετική ενέργεια και σκέψη!!! 

  • Λυπημένη/-ος 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε??? Εγώ πάλι δεν είμαι πια στο μανούλες Ιουνίου εχθές είχα αποβολή οπότε καταλαβαίνετε!! Δεν πειράζει όλα καλά θα πάνε έχει ο Θεός και Παναγία. Συνεχίζουμε δυναμικά και όλα θα γίνουν. Εύχομαι σε όλες σας να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά γερά δυνατά και χαμογελαστά!!! Και όλα καλά θα πάνε θα το δείτε με πίστη θετική ενέργεια και σκέψη!!! 

Αχ βρε κορίτσι μου λυπάμαι πολύ.τι κρίμα..Σου εύχομαι να γίνεις καλά σωματικά και ψυχολογικά σύντομα και σύντομα να έχεις μια νέα τελειομηνη εγκυμοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε??? Εγώ πάλι δεν είμαι πια στο μανούλες Ιουνίου εχθές είχα αποβολή οπότε καταλαβαίνετε!! Δεν πειράζει όλα καλά θα πάνε έχει ο Θεός και Παναγία. Συνεχίζουμε δυναμικά και όλα θα γίνουν. Εύχομαι σε όλες σας να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά γερά δυνατά και χαμογελαστά!!! Και όλα καλά θα πάνε θα το δείτε με πίστη θετική ενέργεια και σκέψη!!! 

Κοριτσάκι μου λυπάμαι παρα πολύ.Μην κοιτάζεις καθόλου πίσω συνέχισε για την επόμενη προσπάθεια!Εχει ο θεός κ η Παναγία για όλες μας!Αν δεν είναι η τυχερή μας αυτή η φορά θα είναι η επόμενη!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μια χαρά είμαι και σωματικά και ψυχολογικά. Όλα έγιναν για κάποιο λόγο. Δεν θα τα βάλουμε με το Θεό και την φύση διότι για να αποβάλλω πάει να πει κάτι δεν ήταν σωστό με το ενβριο. Όλα καλά συνεχίζουμε θετικα!! Δεν με πήρε καθόλου από κάτω το αντιμετώπισα με πολύ ψυχραιμία. 

Σας ευχαριστώ πολύ όμως για τις συμβουλές σας και τις ευχές σας!! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια! @Agaph ετσι συνεχισε με θετικη ψυχολογια η επομενη θα είναι η τυχερη!.... Να σας ρωτησω ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειδατε σακους στον υπερηχο?

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Καλημέρα κορίτσια! @Agaph ετσι συνεχισε με θετικη ψυχολογια η επομενη θα είναι η τυχερη!.... Να σας ρωτησω ποσες μερες μετα την εμβρυομεταφορα ειδατε σακους στον υπερηχο?

Γεια σου κορίτσι μου!!εμείς είδαμε τους σάκους περίπου 3 εβδομάδες μετά την ετ.πηγες για υπέρηχο;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεια σας και από μένα!Από συμπτώματα ακριβώς τα ίδια.Εμετούς για μία μέρα αλλά έκτοτε στομάχι χάλια.

Πήγα για υπέρηχο τη περασμένη Δευτέρα.Είδαμε 2 σάκκους και ακούσαμε καρδούλα παρόλο που ο γιατρός είπε ότι ήταν νωρίς.Στο δεύτερο σάκκο δεν υπήρχε έμβρυο ήταν πιο πίσω στις μέρες μας είπαν.Ίσως εμφυτεύτηκε αργότερα σε σχέση με το πρώτο.

Ο γιατρός θα με ξαναδεί σε 2 βδομάδες.Εκεί μου είπε ή θα έχει προχωρήσει και αυτό ή θα έχει απορροφηθεί.

Εύχομαι να ακούσετε καρδούλες σύντομα!Είναι ο ομορφότερος ήχος που άκουσα ποτέ!Και φυσικά κλαίγαμε και οι δύο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 17/10/2019 at 12:47 ΜΜ, Agaph είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου πως είστε??? Εγώ πάλι δεν είμαι πια στο μανούλες Ιουνίου εχθές είχα αποβολή οπότε καταλαβαίνετε!! Δεν πειράζει όλα καλά θα πάνε έχει ο Θεός και Παναγία. Συνεχίζουμε δυναμικά και όλα θα γίνουν. Εύχομαι σε όλες σας να κρατήσετε τα μωράκια σας αγκαλιά γερά δυνατά και χαμογελαστά!!! Και όλα καλά θα πάνε θα το δείτε με πίστη θετική ενέργεια και σκέψη!!! 

Αγάπη μου γλυκιά, λυπάμαι τόσο πολυ!!! Ελπίζω η επόμενη να είναι η τυχερή σας!! Τι σας είπε ο γιατρός γιατί αυτή η αποβολή?

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Γεια σου κορίτσι μου!!εμείς είδαμε τους σάκους περίπου 3 εβδομάδες μετά την ετ.πηγες για υπέρηχο;

Ναι πήγα στις χθες στις 17 μέρες από τη μεταφορά  αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ νωρίς και επίσημα δε μπορεί να δει κάτι ..ανεπίσημα μου κύκλωσε δυο κουκκίδες με ερωτηματικό...και με βαλε να ξανακάνω χοριακη τη Δευτέρα και πάλι υπερηχο την Πέμπτη...στεναχωρήθηκα λίγο η αλήθεια είναι αλλά ότι γίνει δε μπορώ να κάνω και κάτι άλλο :?  


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nicool είπε:

Ναι πήγα στις χθες στις 17 μέρες από τη μεταφορά  αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ νωρίς και επίσημα δε μπορεί να δει κάτι ..ανεπίσημα μου κύκλωσε δυο κουκκίδες με ερωτηματικό...και με βαλε να ξανακάνω χοριακη τη Δευτέρα και πάλι υπερηχο την Πέμπτη...στεναχωρήθηκα λίγο η αλήθεια είναι αλλά ότι γίνει δε μπορώ να κάνω και κάτι άλλο :?  

Να μη στενοχωριέσαι είναι πολύ νωρίς ακόμα!Ακόμα και 4ων εβδομάδων θεωρείται νωρίς για υπέρηχο.Όλα καλά θα πάνε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Ναι πήγα στις χθες στις 17 μέρες από τη μεταφορά  αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ νωρίς και επίσημα δε μπορεί να δει κάτι ..ανεπίσημα μου κύκλωσε δυο κουκκίδες με ερωτηματικό...και με βαλε να ξανακάνω χοριακη τη Δευτέρα και πάλι υπερηχο την Πέμπτη...στεναχωρήθηκα λίγο η αλήθεια είναι αλλά ότι γίνει δε μπορώ να κάνω και κάτι άλλο :?  

Περιμένε βρε ίσως ήταν πολύ νωρίς ακόμα για να φανει.. τι χοριακη ειχες πριν πας;;την πεμπτη θα έχετε πιο ξεκάθαρη εικόνα.προσπαθησε να μην στεναχωριέσαι. σε καταλαβαίνω απόλυτα όμως.να δεις που  όλα θα είναι καλα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Ναι πήγα στις χθες στις 17 μέρες από τη μεταφορά  αλλά ο γιατρός είπε ότι είναι πολύ νωρίς και επίσημα δε μπορεί να δει κάτι ..ανεπίσημα μου κύκλωσε δυο κουκκίδες με ερωτηματικό...και με βαλε να ξανακάνω χοριακη τη Δευτέρα και πάλι υπερηχο την Πέμπτη...στεναχωρήθηκα λίγο η αλήθεια είναι αλλά ότι γίνει δε μπορώ να κάνω και κάτι άλλο :?  

Καλε πηγες στις 17 μέρες από την εμβρυομεταφορα;Είναι παρα πολύ νωρίς...Μην στεναχωριέσαι χωρίς λόγο όλα καλά θα πάνε!Εγω πήγα σήμερα για πρώτο υπέρηχο 26 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 είπε:

Περιμένε βρε ίσως ήταν πολύ νωρίς ακόμα για να φανει.. τι χοριακη ειχες πριν πας;;την πεμπτη θα έχετε πιο ξεκάθαρη εικόνα.προσπαθησε να μην στεναχωριέσαι. σε καταλαβαίνω απόλυτα όμως.να δεις που  όλα θα είναι καλα!

 

Just now, Zina21 είπε:

Καλε πηγες στις 17 μέρες από την εμβρυομεταφορα;Είναι παρα πολύ νωρίς...Μην στεναχωριέσαι χωρίς λόγο όλα καλά θα πάνε!Εγω πήγα σήμερα για πρώτο υπέρηχο 26 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα...

Ήταν 1845 τη Δευτέρα η χοριακη...από την κλινική μου ειπαν να πάω :-? κ εγώ παραξενεύτηκα γτ ξέρω ότι είναι αρκετά νωρίς αλλά είπα γ ν μ λένε ν πάω κάτι θ ξέρουν...πως πήγε ο υπέρηχος κορίτσι ;


qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

 

Ήταν 1845 τη Δευτέρα η χοριακη...από την κλινική μου ειπαν να πάω :-? κ εγώ παραξενεύτηκα γτ ξέρω ότι είναι αρκετά νωρίς αλλά είπα γ ν μ λένε ν πάω κάτι θ ξέρουν...πως πήγε ο υπέρηχος κορίτσι ;

Νομίζω ήταν πολύ οριακα η χοριακη σου για να φανει..σου ειπαν να πας πολυ νωρις.οπότε αυτές οι κουκιδουλες που είδε ο γιατρός θα είναι τα εμβρυακια σου!θα δεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...