Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Just now, Agaph είπε:

Μία χαρά είναι κοριτσάκι μου!!όλα καλά θα πάνε!! 

Ακριβώς διπλασιάστηκε από 209 σε 418 ♡ Ναι από ότι διαβάζω στον πίνακα χοριακή είναι καλό.

Εσύ πως είσαι;;;;


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Ακριβώς διπλασιάστηκε από 209 σε 418 ♡ Ναι από ότι διαβάζω στον πίνακα χοριακή είναι καλό.

Εσύ πως είσαι;;;;

Εμ είδες δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι διαφορά!! Εγώ μια χαρά μόλις γύρισα σπίτι είχα κατέβει κάτω κέντρο για κάτι δουλειές!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 38 λεπτά , Nansy29 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!

Νανσούλη πως είσαι; 

1 ώρα πρίν, Agaph είπε:

Καλημέρα!! Τι κάνεις Φούφη μου?? Πως είσαι?? 

Καλά αγάπη μου συνεχίζονται τα συμπτώματα όπως τα ξέρεις εσυ;


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Νανσούλη πως είσαι; 

Καλά αγάπη μου συνεχίζονται τα συμπτώματα όπως τα ξέρεις εσυ;

Καλά είμαι!τι συμπτώματα έχεις;;Εγώ καμία ζαλαδα που και που και αναγουλες..Και κούραση..Αύριο έχω επανάληψη χοριακης.μακαρι να είναι όλα καλά

Εσείς έχετε να κανετε κι άλλη χοριακη;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω πολύ πρήξιμο στο στήθος ζαλάδα τάση εμετούς και έχω επαναληπτική χοριακή το Σάββατο ♡

Όλα καλά θα είναι Νανσούλη μου θα δεις..σου είπε πότε θα πας για υπέρηχο για καρδουλα; 

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Τι κάνετε;Ευχομαι να αυξηθούμε κ να παραμείνουμε εδώ για πολύ πολύ καιρό κ να συζητάμε για τα μωράκια μας!Ποτε με το καλό κάνετε τις επαναληπτικές χοριακες;Από συμπτώματα πως πάτε;Εγώ κορίτσια δεν έχω πολλά πονάκια,υποχώρησαν...Το στομάχι μου με ενοχλεί αρκετά,έχω μόνιμο φούσκωμα,λίγο πονοκέφαλο κ μερικά τραβήγματα που κ που...Έχω λίγο άγχος μέχρι τον πρώτο υπέρηχο δεν περνάνε οι μέρες...

Φουφη αν μπορείς πρόσθεσε κ την daisyz είναι μαζί μας...Είχε πάρει χοριακη μια μέρα πριν από μένα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Εγω πολύ πρήξιμο στο στήθος ζαλάδα τάση εμετούς και έχω επαναληπτική χοριακή το Σάββατο ♡

Όλα καλά θα είναι Νανσούλη μου θα δεις..σου είπε πότε θα πας για υπέρηχο για καρδουλα; 

Κατάλαβα από συμπτώματα καλα πάμε δηλαδή..οχι ακόμα δεν που είπε για υπέρηχο να δούμε τι θα δείξει η χοριακη αύριο και θα μου πει 

Εσύ;σου είπε για υπέρηχο;;

 

Just now, Zina21 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!!Τι κάνετε;Ευχομαι να αυξηθούμε κ να παραμείνουμε εδώ για πολύ πολύ καιρό κ να συζητάμε για τα μωράκια μας!Ποτε με το καλό κάνετε τις επαναληπτικές χοριακες;Από συμπτώματα πως πάτε;Εγώ κορίτσια δεν έχω πολλά πονάκια,υποχώρησαν...Το στομάχι μου με ενοχλεί αρκετά,έχω μόνιμο φούσκωμα,λίγο πονοκέφαλο κ μερικά τραβήγματα που κ που...Έχω λίγο άγχος μέχρι τον πρώτο υπέρηχο δεν περνάνε οι μέρες...

Φουφη αν μπορείς πρόσθεσε κ την daisyz είναι μαζί μας...Είχε πάρει χοριακη μια μέρα πριν από μένα...

Γεια σου κορίτσι μου!να πάνε όλα καλά για όλες μας!!Ποτέ έχεις υπέρηχο;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...