Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 57 λεπτά , Alex@ είπε:

      Καλησπέρα, πόση ώρα πέρασε που έδωσε αιμα για την εξέταση και που ξύπνησε. Για την προλακτινη να δείξει σωστή τιμή θέλει τουλάχιστον 2 ώρες μετά που θα ξυπνήσει κάποιος να δώσει αιμα αλλιώς μπορεί να έχει ανεβασμένη τιμή. Μου το είχανε πει στο διαγνωστικό.

       

      Κορίτσια θα ήθελα την γνώμη σας, αρχές Απριλίου θα ξεκινήσουμε την ετ, σκέφτομαι να πάω τις επόμενες μέρες να κάνω θεραπεία κερατινης φυτική στα μαλλια, μπορεί να επηρεάσει αργότερα την ετ;;

      Καλησπέρα !!! Στον άντρα μου του είπαν πως πρέπει να έχει ξυπνήσει μισή ώρα ΟΤΕ παραπάνω ούτε λιγότερο για να δείξουν όλες πι εξετάσεις που έκανε και ήταν μέσα και η προλακτινηη 

      της έκανε και εμένα προχθές για αυτό το θυμάμαι τι του είπαν !!!

      μπορει να αλλάζει από διαγνωστικό σε διαγνωστικό δεν ξέρω 

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

Just now, Φούφη είπε:

Όλα καλα κοριτσάκια μου διπλασιάστηκε η χοριακή από Δευτέρα θα πάρω στο ιατρείο να κλείσω  για υπέρηχο ♡♡

Τέλεια αντε με το καλό!! Θα δεις όλα καλά θα πάνε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Zina21 είπε:

Από συμπτώματα πως πάτε κορίτσια;

Ζαλάδες σταδιακά κ πόνους περιόδου αλλα οχι με την ίδια συχνοτητα και φυσικά δυσκοιλιότητα ♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Ζαλάδες σταδιακά κ πόνους περιόδου αλλα οχι με την ίδια συχνοτητα και φυσικά δυσκοιλιότητα ♡♡

Κορίτσια εγώ για την ώρα δεν έχω πολύ δυσκοιλιότητα...Μέρα παρα μέρα συνήθως θα πάω.Ειδικα τώρα που ξεκίνησα κ πίνω γάλα κ τρώω μαρμελάδα πάω κάθε μέρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 @Zina21 και εγω μερα παρα μερα παω πλέον αλλά εγω πήγαονα 3 φορες την ημερα wc και με ενοχλει..βεβαια εκοψα καφε κ τσιγαρο κ ισως φταιει κ αυτό..πίνεις γαλα ε;;; να δω εγω πως θα το καταφερω:@

 

@Nicool  εδώ είμαστε♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

 @Zina21 και εγω μερα παρα μερα παω πλέον αλλά εγω πήγαονα 3 φορες την ημερα wc και με ενοχλει..βεβαια εκοψα καφε κ τσιγαρο κ ισως φταιει κ αυτό..πίνεις γαλα ε;;; να δω εγω πως θα το καταφερω:@

 

@Nicool  εδώ είμαστε♡♡

Το ξεκίνησα αυτές τις μέρες...Κ εγώ δεν έπινα αλλά προσπαθώ να το καθιερώσω.Λογικα θα είχες δυσκοιλιότητα κ λιγες μέρες νωρίτερα από την προγεστερονη που παίρνουμε!Σιγουρα παίζει ρόλο κ το ότι έκοψες καφέ κ τσιγάρο...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zina21 είπε:

Το ξεκίνησα αυτές τις μέρες...Κ εγώ δεν έπινα αλλά προσπαθώ να το καθιερώσω.Λογικα θα είχες δυσκοιλιότητα κ λιγες μέρες νωρίτερα από την προγεστερονη που παίρνουμε!Σιγουρα παίζει ρόλο κ το ότι έκοψες καφέ κ τσιγάρο...

Όχι τώρα 4 μέρες έχω δυσκοιλιότητα πριν πήγαινα 2 3 φορές την μέρα  με τα φάρμακα... θα το συζητήσω με τον γιατρό όταν πάω για υπέρηχο αν κ η μαία μου είπε πως είναι συνήθεις φαινόμενο..


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κορίτσια-μελλοντικές μανούλες :-D έκανα σήμερα τη 2η επαναληπτική χοριακη..από 227 πήγαμε 506! Και τη Δευτέρα θα κάνουμε και την 3η..μου πρόσθεσαν κ ένα ουτρο το πρωί ..από συμπτώματα θα συμφωνήσω με τη δυσκοιλιότητα (πάντα σε σχέση με πριν) και τα ψιλο τραβήγματα στην κοιλιά και το πρήξιμο στο στήθος (ΠΟΟΟΝΟΣ)...ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες!!! Κοριτσια με το γυναικολόγο (που θα σας παρακολουθεί στην εγκυμοσύνη) επικοινωνήςατε ή θα έχετε τον εξωσωματικο; 

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Καλημέρα Αγάπη!!εγω καλα έχω Δευτέρα υπέρηχο!Η χοριακη μου είπε ο γιατρός ότι είναι πολύ καλή!! Και άντε να δούμε την Δευτέρα..Βήμα Βήμα και αγωνία..

Εσύ τι κάνεις;;;

@Φούφη περιμένουμε την χοριακη σου σήμερα!!

Να μου στειλεις αμέσως μύνημα όταν κανείς υπέρηχο

  • Μου αρέσει 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nicool είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια-μελλοντικές μανούλες :-D έκανα σήμερα τη 2η επαναληπτική χοριακη..από 227 πήγαμε 506! Και τη Δευτέρα θα κάνουμε και την 3η..μου πρόσθεσαν κ ένα ουτρο το πρωί ..από συμπτώματα θα συμφωνήσω με τη δυσκοιλιότητα (πάντα σε σχέση με πριν) και τα ψιλο τραβήγματα στην κοιλιά και το πρήξιμο στο στήθος (ΠΟΟΟΝΟΣ)...ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες!!! Κοριτσια με το γυναικολόγο (που θα σας παρακολουθεί στην εγκυμοσύνη) επικοινωνήςατε ή θα έχετε τον εξωσωματικο; 

Τέλεια θα πάει κ η 3η χοριακη!Εγω θα έχω τον εξωσωματικό μου επομένως δεν χρειάζεται να ψάξω για κάποιον άλλον.Αναλαμβανει κανονικά έως κ τον τοκετό πρώτα ο θεός να φτάσουμε εκεί!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια-μελλοντικές μανούλες :-D έκανα σήμερα τη 2η επαναληπτική χοριακη..από 227 πήγαμε 506! Και τη Δευτέρα θα κάνουμε και την 3η..μου πρόσθεσαν κ ένα ουτρο το πρωί ..από συμπτώματα θα συμφωνήσω με τη δυσκοιλιότητα (πάντα σε σχέση με πριν) και τα ψιλο τραβήγματα στην κοιλιά και το πρήξιμο στο στήθος (ΠΟΟΟΝΟΣ)...ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες!!! Κοριτσια με το γυναικολόγο (που θα σας παρακολουθεί στην εγκυμοσύνη) επικοινωνήςατε ή θα έχετε τον εξωσωματικο; 

Κάλώς το Καλώς ήρθες στις μελλοντικές μανούλες ♡♡καλοστεριωτη κουκλίτσα μου♡♡

Εμένα ο γιατρός μου είναι δύο σε ένα οπότε και αυτόν θα έχω μέχρι να γεννήσω πρώτα ο θεός♡♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nicool είπε:

Γεια σας και από μένα κορίτσια-μελλοντικές μανούλες :-D έκανα σήμερα τη 2η επαναληπτική χοριακη..από 227 πήγαμε 506! Και τη Δευτέρα θα κάνουμε και την 3η..μου πρόσθεσαν κ ένα ουτρο το πρωί ..από συμπτώματα θα συμφωνήσω με τη δυσκοιλιότητα (πάντα σε σχέση με πριν) και τα ψιλο τραβήγματα στην κοιλιά και το πρήξιμο στο στήθος (ΠΟΟΟΝΟΣ)...ελπίζω να πάνε όλα καλά σε όλες!!! Κοριτσια με το γυναικολόγο (που θα σας παρακολουθεί στην εγκυμοσύνη) επικοινωνήςατε ή θα έχετε τον εξωσωματικο; 

Γεια σου κορίτσι μου!τελεια η χοριακη!! Κι εγώ τον εξωσωματικο θα κρατήσω μέχρι το τέλος..Έτσι κι αλλιώς δεν έχω τωρα κάποιον άλλον..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση κοριτσια! Εγώ θέλω να κρατήσω τον παλιό μου γυναικολόγο για την εγκυμοσύνη γιατί το κέντρο μας πέφτει λίγο μακριά και του έχω εμπιστοσύνη, ο ίδιος αλλωστε μας έστειλε εκεί. Θα τον πάρω από Δευτέρα τηλέφωνο λογικά μετά τα αποτελέσματα της χοριακης :)

  • Μου αρέσει 2

qhpZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ΜΑΝΟΥΛΕΣ όμορφη και ευλογημένη Κυριακή για όλο τον κόσμο.Αναψα λαμπάδα για όλες μας να μας βοηθήσει η Παναγίτσα να αξιωθουμε να πάρουμε αγκαλίτσα τα μωράκια μας♡♡♡♡♡♡

  • Μου αρέσει 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...