Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Nina13 είπε:

Καλα θα κάνεις... Ροζ και κάνε εικόνα τους τρεις σας αγκαλιτσα... :x

Εγώ κάνω τους τέσσερις μας... Το απόγευμα ο γιος με πεθανε στα φιλιά και αναρωτιέμαι.. Θα ναι και η κόρη έτσι? Τόσο τόσο γλυκιά??? Ο γιος είναι έρωτας.. Αλλά παντα ονειρευόμουν ένα κοριτσάκι... Και ο άντρας μου παντα κορίτσια ήθελε.. @Anastasia05

Νομίζω πως κάνουν ότι βλέπουν τα μωρά μας! Κι όταν είμαστε τρυφεροί κ εκδηλωτικοί,μαθαίνουν κι αυτά έτσι !!!

Όλοι τους κορίτσια θέλουν!!! Ακόμη κ ο δικός μου που λέει ευτυχωωωωως δεν έκανε κόρη! Το λέει επειδη ξέρει οτι θα τρελαινοταν τελείως με μια κοριτσάρα!!!


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Φαντάσου!!!!ε ναι κάθε παιδάκι είναι μια τελείως διαφορετική προσωπικότητα και έχουν προτιμήσεις από την κοιλίτσα ακόμη!

Υγ: μόλις έβαλα ανάμεσα από το στρώμα μου και το υπόστρωμα(το οποίο δεν είναι αδιάβροχο αλλά αντιιδρωτικο) ένα μικρό αδιάβροχο υποστρωματακι που το είχα πάρει μήπως και τυχόν μου σπάσουν τα νερά μέσα στη νύχτα!για να μην χαλάσει το στρώμα γιατί άμα βραχει κλαφτα Χαραλαμπε μετά !!:lol:

χααχαχαχχα έντρομη και ανυπόμονη πχια!

Θα το καταλάβεις αγάπη... Και να σπάσουν, δεν τρέχει και τόσο πολυ ώστε να γίνει μοθσκεμα το στρώμα.. Δλδ εγώ ήμουν ξαπλα όταν έσπασαν και δεν λερωσα το στρώμα.. Όταν σηκώθηκα όμως έγινε πανικος... Χαχα ακόμα και το χαλί μας ήταν λες και είχε μουλιασει.. Μην αγχώνεσαι όμως.. Καλά κανεις και προετοιμαζεσαι.. 

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Καλα θα κάνεις... Ροζ και κάνε εικόνα τους τρεις σας αγκαλιτσα... :x

Εγώ κάνω τους τέσσερις μας... Το απόγευμα ο γιος με πεθανε στα φιλιά και αναρωτιέμαι.. Θα ναι και η κόρη έτσι? Τόσο τόσο γλυκιά??? Ο γιος είναι έρωτας.. Αλλά παντα ονειρευόμουν ένα κοριτσάκι... Και ο άντρας μου παντα κορίτσια ήθελε.. @Anastasia05

Θα είναι μια γλύκα κι αυτή γένους θηλυκού!!!

Θα πάρει την αύρα όλης της οικογένειας της και θα είναι αναπόφευκτα γλυκιά!:x

  • Μου αρέσει 2

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Φαντάσου!!!!ε ναι κάθε παιδάκι είναι μια τελείως διαφορετική προσωπικότητα και έχουν προτιμήσεις από την κοιλίτσα ακόμη!

Υγ: μόλις έβαλα ανάμεσα από το στρώμα μου και το υπόστρωμα(το οποίο δεν είναι αδιάβροχο αλλά αντιιδρωτικο) ένα μικρό αδιάβροχο υποστρωματακι που το είχα πάρει μήπως και τυχόν μου σπάσουν τα νερά μέσα στη νύχτα!για να μην χαλάσει το στρώμα γιατί άμα βραχει κλαφτα Χαραλαμπε μετά !!:lol:

χααχαχαχχα έντρομη και ανυπόμονη πχια!

Κι εγώ το είχα κάνει αυτό κ ευτυχώς μου θυμισες να το κάνω κ τώρα!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Νομίζω πως κάνουν ότι βλέπουν τα μωρά μας! Κι όταν είμαστε τρυφεροί κ εκδηλωτικοί,μαθαίνουν κι αυτά έτσι !!!

Όλοι τους κορίτσια θέλουν!!! Ακόμη κ ο δικός μου που λέει ευτυχωωωωως δεν έκανε κόρη! Το λέει επειδη ξέρει οτι θα τρελαινοταν τελείως με μια κοριτσάρα!!!

Εμ πρεπει να μαστε... Εγώ δλδ τον τρώω όλη μέρα, εκτός αν κάνει αταξία που του θυμώνω και μετά τα ξεχνάω αμέσως δλδ.. Γιατί μου λέει μαμά... Και γελάει χαχαχαχαχα μεγάλο μουτρο!! Κάτσε κάτσε.. Μπορεί να παυε και για τριτοοοο

  • Χαχα 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

@Irinoula86 πως γίνεται ρε συ να είσαι 36&3 και να σου μένουν 29 ημέρες κ εγώ 36&2 και να μένουν 26??:huh: ποτέ δε θα καταλάβω πως μετριέται..

ναι έλα ντε..... το έχω δει κ εγω και έχω αναρωτηθειιι.... λες κάτι να ξέρει παραπάνω το φορουμ???? για να δουμε τι θα γίνει..... θα αναμετρηθούμεεεεε......!!!!!χιχιιχ

 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Θα είναι μια γλύκα κι αυτή γένους θηλυκού!!!

Θα πάρει την αύρα όλης της οικογένειας της και θα είναι αναπόφευκτα γλυκιά!:x

Τετοια μας λες και μας φτιάχνεις το βράδυ υυ... Θα γεμίσουμε ροζ καρδουλεςςς

  • Μου αρέσει 2

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Μια χαρά θα πανε ολα κορίτσι μου... Στους καλους ανθρώπους έρχονται καλά... :-Dκανς το σταυρό σου και κρατηθείτε ακόμα δυο βδομάδες... Μάνα και γιος χαχχα

Αντε αντε με το καλοο!!! :P

Η μπεμπα μου παντως κάθεται σταυροπόδι.. Νιώθω τα γονατα της, ακριβώς όπως ήταν και ο γιος... Χαχαχα μιλάμε δεν υπάρχουν τα αδέρφια... 

σταυροπόδι????Είναι μια κιουρία!!!!!από τωραααα.......

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Τετοια μας λες και μας φτιάχνεις το βράδυ υυ... Θα γεμίσουμε ροζ καρδουλεςςς

Ας μην έχουμε άγχος και να πέφτουμε στο κρεβάτι μας γεμάτες ενθουσιασμό!

Πάντως αυτό με τα νερά που περιέγραψες το έκανα εικόνα και αν δεν πονάς,νομίζω πως πρέπει να έχει και λίγο πλάκα ε;;αχχαχαχαχα

Just now, Anastasia05 είπε:

Κι εγώ το είχα κάνει αυτό κ ευτυχώς μου θυμισες να το κάνω κ τώρα!!!

Άρα δεν είμαι τρελή!:mrgreen:

  • Χαχα 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

σταυροπόδι????Είναι μια κιουρία!!!!!από τωραααα.......

Κιουρια όπως το πες... Την κάνω εικόνα 

Όλοι οι υπέρηχοι του γιου ήταν σταυροπόδι.. Αφου κι όταν γεννήθηκε, για μήνες έτσι καθόταν στο καρότσι.. Έχουμε ένα θέμα με το σταυροπόδι στο σόι.. Χαχαχα

Τώρα λοιπόν πιανω ξεκάθαρα γονατα... Κάτω από το στομάχι.. Και βλέπω και τα βουνάλακια ακριβώς όπως ήταν και η κοιλιά μου στον γιο... Για φαντάσου τι γίνεται εκεί μέσα... Οκλαδον

Just now, Hliolousti είπε:

Ας μην έχουμε άγχος και να πέφτουμε στο κρεβάτι μας γεμάτες ενθουσιασμό!

Πάντως αυτό με τα νερά που περιέγραψες το έκανα εικόνα και αν δεν πονάς,νομίζω πως πρέπει να έχει και λίγο πλάκα ε;;αχχαχαχαχα

Άρα δεν είμαι τρελή!:mrgreen:

Πολυ πλακα αφου έλεγα στον άντρα μου, φέρε φέρε ρουχα, έβαζα, και εβγαζα.. Άλλαξα τρεις φορές, εκανα ντουζ, ντυθηκα και έβαλα σερβιέτα, τις τεράστιες και σκέψου τυλίχτηκα και με πςτσετες, στο Ρέα έφθασα μουσκεμα... 

  • Χαχα 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hliolousti είπε:

Φαντάσου!!!!ε ναι κάθε παιδάκι είναι μια τελείως διαφορετική προσωπικότητα και έχουν προτιμήσεις από την κοιλίτσα ακόμη!

Υγ: μόλις έβαλα ανάμεσα από το στρώμα μου και το υπόστρωμα(το οποίο δεν είναι αδιάβροχο αλλά αντιιδρωτικο) ένα μικρό αδιάβροχο υποστρωματακι που το είχα πάρει μήπως και τυχόν μου σπάσουν τα νερά μέσα στη νύχτα!για να μην χαλάσει το στρώμα γιατί άμα βραχει κλαφτα Χαραλαμπε μετά !!:lol:

χααχαχαχχα έντρομη και ανυπόμονη πχια!

Θέα!! Σ' αγάπησα!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Κιουρια όπως το πες... Την κάνω εικόνα 

Όλοι οι υπέρηχοι του γιου ήταν σταυροπόδι.. Αφου κι όταν γεννήθηκε, για μήνες έτσι καθόταν στο καρότσι.. Έχουμε ένα θέμα με το σταυροπόδι στο σόι.. Χαχαχα

Τώρα λοιπόν πιανω ξεκάθαρα γονατα... Κάτω από το στομάχι.. Και βλέπω και τα βουνάλακια ακριβώς όπως ήταν και η κοιλιά μου στον γιο... Για φαντάσου τι γίνεται εκεί μέσα... Οκλαδον

Πολυ πλακα αφου έλεγα στον άντρα μου, φέρε φέρε ρουχα, έβαζα, και εβγαζα.. Άλλαξα τρεις φορές, εκανα ντουζ, ντυθηκα και έβαλα σερβιέτα, τις τεράστιες και σκέψου τυλίχτηκα και με πςτσετες, στο Ρέα έφθασα μουσκεμα... 

Στο Ρέα έφτασα ωσάν αρχαία θεα τυλιγμένη με σεντόνια και πετσέτες σαν χλαμύδα νόμιζα θα διαβάσω!:lol:

Αχ πρέπει να είναι κωμικοτραγικό ρε σε σαν φάση!χαχαχαχα!

Άντε να δούμε κοριτσαρες πως θα αρχίσει ο τοκετός στην καθεμία!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Hliolousti το έχω σκεφτεί να το κάνω  κ ργω αλλα λέω ότι θα αγχωθώ περισσότερο.

έχω βάλει προς το παρόν μια πετσέτα στο άυτοκίνητο του αντρα μου για αυτό το λόγο.

αλλά στο κρέβατι??? θα αγχωθώωω κ έχω π έχω πρόβλημα με το ύπνο..... αστο καλύτερα να κοιμηθώ και κανενα βραδακι ακόμη.....

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Στο Ρέα έφτασα ωσάν αρχαία θεα τυλιγμένη με σεντόνια και πετσέτες σαν χλαμύδα νόμιζα θα διαβάσω!:lol:

Αχ πρέπει να είναι κωμικοτραγικό ρε σε σαν φάση!χαχαχαχα!

Άντε να δούμε κοριτσαρες πως θα αρχίσει ο τοκετός στην καθεμία!

Έτσι όπως; τα λες... Κωμικοτραγική η κατάσταση, αλλά την ώρα που φευγεις από το σπίτι λες.. Πάω να γνωρίσω το μωρό μας. Ε εκεί πεθαίνω ωωω

Όλα καλά θα πανε!!!! 

Just now, Irinoula86 είπε:

@Hliolousti το έχω σκεφτεί να το κάνω  κ ργω αλλα λέω ότι θα αγχωθώ περισσότερο.

έχω βάλει προς το παρόν μια πετσέτα στο άυτοκίνητο του αντρα μου για αυτό το λόγο.

αλλά στο κρέβατι??? θα αγχωθώωω κ έχω π έχω πρόβλημα με το ύπνο..... αστο καλύτερα να κοιμηθώ και κανενα βραδακι ακόμη.....

 

Κτατησοθ κι εσυυυυ... Έχετε μέρες ακόμα... Κρατηθείτε!! Να ναι όσο πιο κοντά στην πητ. Οχι βάρη και πολλες δουλειές και όχι σκάλες θα έλεγα... 

  • Μου αρέσει 3

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nina13 είπε:

Έτσι όπως; τα λες... Κωμικοτραγική η κατάσταση, αλλά την ώρα που φευγεις από το σπίτι λες.. Πάω να γνωρίσω το μωρό μας. Ε εκεί πεθαίνω ωωω

Όλα καλά θα πανε!!!! 

Κτατησοθ κι εσυυυυ... Έχετε μέρες ακόμα... Κρατηθείτε!! Να ναι όσο πιο κοντά στην πητ. Οχι βάρη και πολλες δουλειές και όχι σκάλες θα έλεγα... 

εγώ μένω στο 2 και έχω σκάλες..... εντάξει δεν ανεβοκατεβαίνω συνέχεια αλλά πόσο να αντέξω?????αυτές τις μέρες ο άντρας μου είναι βραδυνός στη δουλειά!!!! νομίζω με έχει πιάσει ενας φόβος ότι θα γεννήσω αυτές τις μέρες.... βέβαια έχει πει σε συανδέλφους να είναι stand by........έχει καταλάβειτο φόβο μ ο γλυκός μου και με παιρνει συνέχεια τηλ και με ρωτάει πως είμαι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...