Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Τώρα που λέει η @Eva137 ,για τη κοιλίτσα γελαωωωω γτ σκέφτομαι τη φάτσα της @OctoberMom όταν βλέπει την κοιλιά μου χαχχαχα

Κάτσε να προσπαθήσω να σας δείξω να μου πείτε αν εκεί παίζεται κ εσείς ή εγώ έχω όντως ξεχυλωσει..

Χαχαχα ωραία η γιατρός :D

Ναι παίζει για αυτό που λες να μη το κάνει..να μη του αρέσει σαν ιδέα...λογικό κ αυτό..

Έλα ούτε εγώ είδα..... αν κ φοβάμαι μην είναι πολύ μικρή κ βάλω τα κλαμματα


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Μπράβο κοριτσαρα! Σας έκανε νάζια κ σας τρελανε!! Καλά ψώνια!!!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Λοιπόν έτοιμες??? Την ανεβάσω για ένα τεταρτακι ε?? 

https://ibb.co/x5VLMbb

Έλα μια χαρά είσαι.... θα ανεβάσω κ εγώ! Απλά έχω μια απορια! Που πας με το πουλοβερ; Εγώ θέλω να κυκλοφορώ γυμνή, έχω βγάλει τη μπεμπελη


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Renez Έλα μια χαρά είσαι, εγώ είμαι έτσι το το Πρωι ξεφούσκωτη.... θα ανεβάσω κ εγώ! Απλά έχω μια απορια! Που πας με το πουλοβερ; Εγώ θέλω να κυκλοφορώ γυμνή, έχω βγάλει τη μπεμπελη

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

@Renez Έλα μια χαρά είσαι, εγώ είμαι έτσι το το Πρωι ξεφούσκωτη.... θα ανεβάσω κ εγώ! Απλά έχω μια απορια! Που πας με το πουλοβερ; Εγώ θέλω να κυκλοφορώ γυμνή, έχω βγάλει τη μπεμπελη

Μαρή είναι από τη προηγούμενη εβδομάδα..την έβγαλα στο μαγαζί να τη στείλω στη φίλη μου που λυσσαξε!! 

Πάω 7η ώρα εκεί κ κρύωνα..

Δε ξέρω τι έγινε αλλά κοκκίνισε το σχόλιο μου με την φωτό κ λέει "βρίσκεται σε απόκρυψη" ..

Καλο χρυσό το φόρουμ αλλά τελείως ζαβο ρε φίλε!! Θες να σβήσεις κάτι δεν μπορείς,θες να αλλάξεις κάτι δε μπορείς,θες να ανεβάσεις κάτι δε μπορείς ,τι φάση?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μαρή είναι από τη προηγούμενη εβδομάδα..την έβγαλα στο μαγαζί να τη στείλω στη φίλη μου που λυσσαξε!! 

Πάω 7η ώρα εκεί κ κρύωνα..

Τίποτα φίλη μια χαρά είσαι.... κ αν δεν ήταν στενή η μπλούζα δε θα φαινόταν καν! Ήθελα να ξερά εκείνη η κακούργα η @OctoberMom που το έχει το παιδί!

  • Χαχα 3

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

@Renez Έλα μια χαρά είσαι, εγώ είμαι έτσι το το Πρωι ξεφούσκωτη.... θα ανεβάσω κ εγώ! Απλά έχω μια απορια! Που πας με το πουλοβερ; Εγώ θέλω να κυκλοφορώ γυμνή, έχω βγάλει τη μπεμπελη

Την ίδια απορία είχα κ εγώ αλλά είμαι ευγενικό κορίτσι κ δεν είπα τίποτα!!!:lol:

Κορίτσια ζουλεψα σας βάζω κ εγώ την κοιλουμπα μου!!!

 

https://ibb.co/6vwHJ34

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Την ίδια απορία είχα κ εγώ αλλά είμαι ευγενικό κορίτσι κ δεν είπα τίποτα!!!:lol:

Βλαμμένα!! Αφού είχε κρύο ρε τη προηγούμενη εβδομάδα...η μόνο εγώ κοιμόμουν ακόμη με παπλωματακι...??

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Για να δω κ εσάς τώρα κυουριες μου!!

Θα βγάλω το πρωί γιατί τώρα είναι τεράστια κ θα σας την ανεβάσω αύριο!!! Να δεις τι πάει να πει κοιλιά....

 

Just now, Renez είπε:

Βλαμμένα!! Αφού είχε κρύο ρε τη προηγούμενη εβδομάδα...η μόνο εγώ κοιμόμουν ακόμη με παπλωματακι...??

Έχω αιρ-κοντίσιον ανοιχτό εδώ κ 20 μερες σίγουρα! 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Βλαμμένα!! Αφού είχε κρύο ρε τη προηγούμενη εβδομάδα...η μόνο εγώ κοιμόμουν ακόμη με παπλωματακι...??

Άλλο αυτό!! Με παπλωμα κ εγώ αλλά το πρωί με κοντομανικο, σήμερα έβαλα κ πεδιλάκι έβγαλα δαχτυλακια οξω!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...