Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Thalia30 είπε:

Τι όμορφη κοιλίτσα!! Και μένα κάπως έτσι είναι τώρα αν και έχω τα κοιλακια μου οπότε δεν καταλαβαίνουν εύκολα ότι είμαι έγκυος!! 

Κ σκέψου είναι μια εβδομάδα πριν η φωτό..

Τα βράδυα βέβαια φουσκώνει ακόμη περισσότερο τρομάρα της!!

Μωρεεε όπως κ να ναι σκεφτείτε γμτ ότι εκεί έχουμε τα νινακια μας...ξέρω πρέπει να ζούμε τη κάθε στιγμή κ ημέρα αλλά θέλω τόσο πολύ να έρθει η ώρα που θα τον έχω στην αγκαλιά μου:oops:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Κ εγώ εδώ!!! Αύριο θα βάλω κ την δικιά μου! Αν τα καταφέρω γιατί με copy-paste με κοκκινίζει... Καλά @Christinα αυτό με το χαιδεμα της κοιλιάς και εγώ το κανω... Μερικές φορές έχω πιάσει γυναίκες να με κοιτάνε στην κοιλιά αδιάκριτα και αισθάνομαι λίγο άβολα γιατί σκέφτομαι ότι οι ίδιες μπορεί να θέλουν μωρό ή να δυσκολεύονται να κάνουν...:???:

@Ninamc Μια χαρά τα νέα σου!!! Για απλο υπέρηχο είχες πάει ή β επιπέδου;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ σκέψου είναι μια εβδομάδα πριν η φωτό..

Τα βράδυα βέβαια φουσκώνει ακόμη περισσότερο τρομάρα της!!

Μωρεεε όπως κ να ναι σκεφτείτε γμτ ότι εκεί έχουμε τα νινακια μας...ξέρω πρέπει να ζούμε τη κάθε στιγμή κ ημέρα αλλά θέλω τόσο πολύ να έρθει η ώρα που θα τον έχω στην αγκαλιά μου:oops:

Εεελα κοιλίτσα μικρούλα έχεις κι εσύ!!! Τι ωραία!

Μη βιάζεσαι θα τον έχεις αγκαλίτσα κ θα σου λείπει η κοιλίτσα καμία φορα!

  • Μου αρέσει 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , EugenJen είπε:

Σε ποια βιβλίο ομάδα;;για πες...

@Christinαεφαγα goodys την εποχή των εμετών κ με μισό μπέργκερ έβγαλα τα σώθηκα μου, ε αυτό ήταν τώρα βλέπω μπέργκερ κ μου έρχεται....θα το ξεπεράσω ποτεεεε??

@Anastasia05 Λοιπόν, εγώ έχω μπει στην "Βιβλία μέχρι 6 ευρώ" και στην "Βιβλία μεταχειρισμένα- ανταλλαγές", πολύ πράγμα και συμφέρον, ειδικά αν τα καταβροχθίζετε με τη σέσουλα τα βιβλία όπως συμβαίνει σε πολλές ψυχές εκεί έξω... :P Στο facebook όλα αυτά ε!


JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Κ εγώ εδώ!!! Αύριο θα βάλω κ την δικιά μου! Αν τα καταφέρω γιατί με copy-paste με κοκκινίζει... Καλά @Christinα αυτό με το χαιδεμα της κοιλιάς και εγώ το κανω... Μερικές φορές έχω πιάσει γυναίκες να με κοιτάνε στην κοιλιά αδιάκριτα και αισθάνομαι λίγο άβολα γιατί σκέφτομαι ότι οι ίδιες μπορεί να θέλουν μωρό ή να δυσκολεύονται να κάνουν...:???:

@Ninamc Μια χαρά τα νέα σου!!! Για απλο υπέρηχο είχες πάει ή β επιπέδου;

Εγώ πάντα όταν έβλεπα εγκύους να χαϊδεύουν κοιλίτσα τους χαμογελούσα, πάντα! Και τώρα εννοείται περισσότερο!! Επίσης έχεις μια ευκολία στο να μιλάς σε άλλες εγκύους όταν είσαι έγκυος!!! Λεςνκ τις ξέρεις!!

Αυτές που βλέπεις εσύ μπορεί απλά να είναι περίεργες, μη δίνεις σημασια. Ακόμη κι αυτό που λες να είναι, δεν κοιτάς μια έγκυο αδιάκριτα κ περίεργα..:(

  • Μου αρέσει 4

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Δικό σου βιβλίο?? Γι αυτό απολαμβάνουμε να σε διαβάζουμε??

Ποιες βιβλίο ομάδες? Είμαι βιβλιοφαγος!!!

Όχι ακόμα αλλά μικρή ήθελα να γίνω συγγραφέας (λες να βγει??)

  • Μου αρέσει 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Χαχαχα είναι κ αυτά τα προσόντα σωστά :P

Άντε άντε αύριο περιμένω τις δικές σας λοιπόν!!

Τέλεια κοιλιτσα....εμενα έτσι είναι το πρωι....το βράδυ η διπλή και τριπλή μην σας πωωω..... Αυριο εχω κ εγώ άδεια.... Θα βάλω τον άντρα μ να με βγάζει φωτο.... Του έκανα παραπονα σήμερα ότι δεν έχω φωτο κοιλιτσας καθόλου και δεν θα έχω κάτι να θυμάμαι από την εγκυμοσυνη μου.... αυριο σας έρχεται και η δική μου..... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Λοιπόν, εγώ έχω μπει στην "Βιβλία μέχρι 6 ευρώ" και στην "Βιβλία μεταχειρισμένα- ανταλλαγές", πολύ πράγμα και συμφέρον, ειδικά αν τα καταβροχθίζετε με τη σέσουλα τα βιβλία όπως συμβαίνει σε πολλές ψυχές εκεί έξω... :P Στο facebook όλα αυτά ε!

Metabook! Εγω από εκεί έχω πάρει 2-3 φορές κ όλα τα βιβλία άριστα!!

Με το facebook όσα βλέπω(στην σελίδα της ανακύκλωσης που βάζουν κ πολλά από βιβλιοθήκες κλπ) δεν προλαβαίνω τίποτα, ή είναι κρατημένα .

  • Λυπημένη/-ος 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Κ εγώ εδώ!!! Αύριο θα βάλω κ την δικιά μου! Αν τα καταφέρω γιατί με copy-paste με κοκκινίζει... Καλά @Christinα αυτό με το χαιδεμα της κοιλιάς και εγώ το κανω... Μερικές φορές έχω πιάσει γυναίκες να με κοιτάνε στην κοιλιά αδιάκριτα και αισθάνομαι λίγο άβολα γιατί σκέφτομαι ότι οι ίδιες μπορεί να θέλουν μωρό ή να δυσκολεύονται να κάνουν...:???:

@Ninamc Μια χαρά τα νέα σου!!! Για απλο υπέρηχο είχες πάει ή β επιπέδου;

Ναι κ εμένα στο φόρουμ δε Μ αφήνει..μόνο σε προσωπικό μνμ μπορώ οπότε όσες προσπαθήσετε αύριο αν πάλι κοκκινίζει στείλτε τες σε μνμ σε όσες συμμετεχουμε σε αυτή τη κοιλιτσοτρελα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, OctoberMom είπε:

Όχι ακόμα αλλά μικρή ήθελα να γίνω συγγραφέας (λες να βγει??)

Για αρχή κανε ένα μπλογκ για εμάς τις μάνες που έχεις ηδη κοινό κ θα έχεις σίγουρη επιτυχία!!!:mrgreen:

  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, OctoberMom είπε:

Όχι ακόμα αλλά μικρή ήθελα να γίνω συγγραφέας (λες να βγει??)

Φίλη έχεις μεγάλη ευφράδεια στο γραπτό σου λόγο.. γράφεις με συνοχή κ όσο κωμικά χρειάζεται ώστε να κρατήσεις τον αλλονε ενδιαφέρον σε όσα λες χωρίς να τα θεωρήσει γελοία..

Ξανά σκέψου το λοιπόν,εμείς θα σε στηρίξουμε να ξες!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Ναι κ εμένα στο φόρουμ δε Μ αφήνει..μόνο σε προσωπικό μνμ μπορώ οπότε όσες προσπαθήσετε αύριο αν πάλι κοκκινίζει στείλτε τες σε μνμ σε όσες συμμετεχουμε σε αυτή τη κοιλιτσοτρελα!!

Έχει ένα εικονίδιο'συνδεσμο' που εγώ επέλεξα το λινκ,πάτησα το κουμπί,μετά πάτησα αφαιρεση συνδέσμου κ μου το δημοσιευσε


Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

Τέλεια κοιλιτσα....εμενα έτσι είναι το πρωι....το βράδυ η διπλή και τριπλή μην σας πωωω..... Αυριο εχω κ εγώ άδεια.... Θα βάλω τον άντρα μ να με βγάζει φωτο.... Του έκανα παραπονα σήμερα ότι δεν έχω φωτο κοιλιτσας καθόλου και δεν θα έχω κάτι να θυμάμαι από την εγκυμοσυνη μου.... αυριο σας έρχεται και η δική μου..... 

ΝΑι ρε αγάπη κ εμένα το βράδυ γίνεται τούρλα!! Αφού αν κάνω το λάθος κ φάω λίγο παραπάνω για βράδυ μετά νιώθω να τεντώνει τοοοσο που λέω θα σκάσει τώρα δε παίζει..(επίσης ξανά λέω είναι κ μια εβδομάδα πριν η φωτό κ πιστέψτε με τον τελευταίο μήνα αλλάζω αρκετά από εβδομάδα σε εβδομάδα!!)

 

Θα περιμένουμε κ τη δική σου λοιπόν :-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Φίλη έχεις μεγάλη ευφράδεια στο γραπτό σου λόγο.. γράφεις με συνοχή κ όσο κωμικά χρειάζεται ώστε να κρατήσεις τον αλλονε ενδιαφέρον σε όσα λες χωρίς να τα θεωρήσει γελοία..

Ξανά σκέψου το λοιπόν,εμείς θα σε στηρίξουμε να ξες!!!

Μα τί καλέςςςς <3 Εκεί στα 60 που θα βρω χρόνο θα το επιδιώξω! 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

JeY7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...