Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Την ίδια απορία είχα κ εγώ αλλά είμαι ευγενικό κορίτσι κ δεν είπα τίποτα!!!:lol:

Κορίτσια ζουλεψα σας βάζω κ εγώ την κοιλουμπα μου!!!

 

https://ibb.co/6vwHJ34

Έλα σταματά ίδια φάση είμαστε!!!! Κ φοράς ακόμη sml αερατο!!! Εγώ είμαι medium σε παντελόνι εγκυμοσυνης!!!

Πένα το γαλλικό φίλη αλλααααα αφήνω ασχολιαστη τη θήκη του κινητού σου γκουχου γκουχου!! Απορώ αν το φορμακι το πήρες για τη μπέμπα ή για εσενα:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Θα βγάλω το πρωί γιατί τώρα είναι τεράστια κ θα σας την ανεβάσω αύριο!!! Να δεις τι πάει να πει κοιλιά....

 

Έχω αιρ-κοντίσιον ανοιχτό εδώ κ 20 μερες σίγουρα! 

Καλά εσύ είσαι κ σε χωριό Ισμηνακιιιι!!!!:twisted:

Εδώ στη πόλη είχε ψυχρά να ξέρεις κ έκανε κ βροχές κάτι μεσημέρια!!!

Έλα σταματά ίδια φάση είμαστε!!!! Κ φοράς ακόμη sml αερατο!!! Εγώ είμαι medium σε παντελόνι εγκυμοσυνης!!!

Πένα το γαλλικό φίλη αλλααααα αφήνω ασχολιαστη τη θήκη του κινητού σου γκουχου γκουχου!! Απορώ αν το φορμακι το πήρες για τη μπέμπα ή για εσενα:mrgreen:

@EugenJen

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλά εσύ είσαι κ σε χωριό Ισμηνακιιιι!!!!:twisted:

Εδώ στη πόλη είχε ψυχρά να ξέρεις κ έκανε κ βροχές κάτι μεσημέρια!!!

Είπα κ εγώ δε θα πετάξεις την κακια σου σήμερα;;;; Δεν πειράζει κυρία μου! Εμένα θα μεγαλώσουν στη φύση τα παιδιά μου!

  • Χαχα 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Άλλο αυτό!! Με παπλωμα κ εγώ αλλά το πρωί με κοντομανικο, σήμερα έβαλα κ πεδιλάκι έβγαλα δαχτυλακια οξω!

Εεελα πολύ καλή η κοιλίτσα! Θα βάλω κι εγώ φωτό αυριο!:)

Τη δική σου @Renez δεν την πρόλαβα ούτε εγώ!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, marianna1986 είπε:

Χαχα ωραίες κοιλιτσες! Μπράβο κορίτσια! Κ έχουμε κ τα ίδια κινητα:rolleyes: εγώ έχω το redmi note7

Χαχαχα κ οι 3 redmi?! Είναι πολύ καλά για τη τιμή τους φίλη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κοιλουμπιτσα Ευγενακι!και τέλειο μανικιούρ επίσης!Όπως επίσης έχω κι εγώ ακριβώς το ίδιο ρεντμι!χααχχαχα 

Αρετουλα ούτε εγώ πρόλαβα τη δική σου!

Αχ κορίτσια αν είναι αύριο με το καλό μετά τη β επιπέδου μου θα ανεβάσω κι εγώ την κοιλίτσα μου!Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να σας γράψω τα νέα μου χαρούμενη!

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 7

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Καλά εσύ είσαι κ σε χωριό Ισμηνακιιιι!!!!:twisted:

Εδώ στη πόλη είχε ψυχρά να ξέρεις κ έκανε κ βροχές κάτι μεσημέρια!!!

Έλα σταματά ίδια φάση είμαστε!!!! Κ φοράς ακόμη sml αερατο!!! Εγώ είμαι medium σε παντελόνι εγκυμοσυνης!!!

Πένα το γαλλικό φίλη αλλααααα αφήνω ασχολιαστη τη θήκη του κινητού σου γκουχου γκουχου!! Απορώ αν το φορμακι το πήρες για τη μπέμπα ή για εσενα:mrgreen:

@EugenJen

Χαχαχαχα ήμουν σίγουρη ότι θα σχολιαζες την θηκουλα μου , κακουργααα προσπάθησα να κρύψω το υπόλοιπο :lol:

@marianna1986 άμα με ρωταγες ποιο κινητό έχω δεν θα ήξερα να σου απαντήσω!! Τόσο καλά!!! 

Ααααααντε κ οι υπόλοιπες να δούμε κοιλίτσες!!! :x

Πάντως νομίζω σε συγκριση με την αγορομανα @Renezοντως η δικιά μου που έχω κορίτσι είναι πιο τούρλα ενώ η δική της που έχει αγόρι είναι πιο χαμηλά, έτσι δεν λένε??

 

Just now, Hliolousti είπε:

Τέλεια κοιλουμπιτσα Ευγενακι!και τέλειο μανικιούρ επίσης!Όπως επίσης έχω κι εγώ ακριβώς το ίδιο ρεντμι!χααχχαχα 

Αρετουλα ούτε εγώ πρόλαβα τη δική σου!

Αχ κορίτσια αν είναι αύριο με το καλό μετά τη β επιπέδου μου θα ανεβάσω κι εγώ την κοιλίτσα μου!Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να σας γράψω τα νέα μου χαρούμενη!

 

 

 

 

Όλα τέλεια θα πάνε κορίτσι μου, θα ανεβάσεις την κοιλίτσα με ένα τερρρρραστιο ροζ φιόγκο πάνω!! :x

Πόσο χαρούμενη με κάνετε που μου λέτε για τα νυχακια μου, 2 μήνες είχα να τα φτιάξω με την καραντίνα 2 μήνες ύστερα  από πάνω από 10 χρόνια που έχω να τα δω απεριποιητα!!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Τέλεια κοιλουμπιτσα Ευγενακι!και τέλειο μανικιούρ επίσης!Όπως επίσης έχω κι εγώ ακριβώς το ίδιο ρεντμι!χααχχαχα 

Αρετουλα ούτε εγώ πρόλαβα τη δική σου!

Αχ κορίτσια αν είναι αύριο με το καλό μετά τη β επιπέδου μου θα ανεβάσω κι εγώ την κοιλίτσα μου!Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να σας γράψω τα νέα μου χαρούμενη!

 

 

 

 

Όλα καλά θα πάνε!!!! Έχεις όλη τη θετική μας σκέψη..... γουρλοομαδα ενωμένη!

  • Μου αρέσει 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@EugenJen πολύ ωραία κοιλίτσα γλυκούλααααα!!!! 

Της @Renezεμένα πάλι δεν μου την βγάζει!

https://ibb.co/WsHx0b5 

Να και η δικιά μου κοιλουμπα αν και την βγάζει λοξα και δεν μπορώ να το αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Ευγενία μου, δεν την πρόλαβα την δική σου... αφήστε τες βρε λίγο παραπάνω. 

Αρετούλα, νομίζω οι κοιλίτσες μας μοιάζουν, ίιιιιιισως η δική μου είναι λίγο μεγαλύτερη:P, αλλά στη φωτο είμαι με την νυχτικιά και δεν φαίνεται και τόσο καλά!

Ορίστε και η δικιά μου κοιλοφωτο (θα διαγραφεί σε μια ώρα περίπου).

https://ibb.co/n03jZNK


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...