Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Ναι καλέ "helloooo" έλεγε..μούτζες θα θέλουν να μας δώσουν στην εφηβεία μόνο χαχχαα εχουμε λοιπόν ακομη:tongue:

@EugenJen ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν του λες τπτ!!!!! Άσε παιδί μου μη πάθεις τα ίδια με εμενα:mrgreen: μόνο δε ξέρω αν σας το είπε η γιατρός ή αν ισχύει αλλά είχα διαβάσει ότι κ καλά όσο προχωράμε στο μήνα μας δεν κάνει να τελειώνουν μέσα μας γιατί το σπέρμα μπορεί να προκαλέσει πρόωρο τοκετό...τώρα τι να σου πω?! Δε στο λέω να σε αγχωσω αν τελειώνει μέσα σου αλλά ψάξετο κ εσύ ή να μας πει κάποια που ξέρει γτ κ εγώ το είχα απορία..

πρίν από 29 λεπτά , Mariamaraki είπε:

Ευχαριστώ κορίτσια μου!!!!! 

@Renezμου όντως δεν είναι αυτή γιατί σου γράφει κάποια λεπτά πάνω.. εμένα πχ έγραφε 0' 60' 120' και πόσα γραμμάρια θα είναι η γλυκόζη! Συνήθως 75gr. 

Όλα καλά πάει και αυτό!!! 

Άρα προφανώς στις επόμενες εξετάσεις θα μου το γράψει...

Μπραβο εσύ Μαράκι μου ξεμπερδεψες κ με αυτό φτου φτου..

Ρε συ πόση ώρα κρατάει??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Teleia teleia teleia!

Πολυ το χαρηκα! Αντε να ξεχυθεις για φρου φρου και ροζουλια!

Με το καλο το παιδακι σας!

  • Μου αρέσει 1

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Πόσο τέλεια η ζουζούνα σας μωρέ!!!!Με το καλό να ροζισει ο τόπος κορίτσι μου!Με το καλό όλα!!!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

XAXAXA ε οχι και μουντζα καλέ το παιδί, helooooo ήταν αλλά το έκανε με εμφαση να το καταλάβετε!!έτσι έτσι να πάρουν φωτιά τα ροζ!!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, EugenJen said:

εμένα η κακούργα στο πρώτο τρίμηνο μου το είχε κόψει, όταν την ρώτησα στον 4ο μήνα μου είπε με την ευχή της!!:D τωρα έχω μπεί στον 6ο που θεωρητικά είναι το τελευταίο τρίμηνο γιαυτό έχω την απορία!!

@Mariamaraki καλή επιτυχία κορίτσι μου, καλά αποτελέσματα!!

@Renez πες του όπως του είπα κ εγώ οτι μετά ουτε με κυάλι δεν θα το βλέπει κ δεν θα το ξανασκεφτεί!!:tongue:

εμένα καμπύλη ζαχάρου μου είπε σε 2 βδομάδες που θα έχω κλείσει την 25η εβδομάδα να πάω να μου την γράψει, οπότε θα επωφεληθώ του τηλεφωνηματος που θα κάνω για να κλείσω το ραντεβού και θα ρωτήσω και για το κουτουπωμα!!!!!!

49 minutes ago, OctoberMom said:

Καλέ, 6ος ακόμα 2ο είναι! 123/456/789 φτου και βγαίνει!

Κ εγώ διαπίστωσα μια στενότητα φίλες, αλλά όταν βάλαμε μπρος τις δοκιμασμένες συνταγές του ζευγαριού, κανένα πρόβλημα! Απλά δεν πολυέχω όρεξη γτ το μωρό μου κλοτσάει τον τράχηλο/ουροδόχο κύστη/ κάτι πολύ άβολο εκεί κάτω!

Ναι βρε, στον 7ο μήνα μπαίνουμε στο τελευταίο τρίμηνο... ξέρω, κι εγώ νιώθω ότι έχω προχωρήσει πολύ τώρα που φούσκωσε για τα καλά η κοιλιά και ανυπομονώ να δω πού θα φτάσει, αλλά έχουμε μέλλον ακόμα!

 

Just now, Christinα said:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Μπράβο την ζουζούνα που σας έκανε και κόλπα!!! Άντε καλά ψώνια!! :wink:


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Μπράβο κοριτσάρα μου!!! Ναι καλέ "helloooo" έλεγε..μούτζες θα θέλουν να μας δώσουν στην εφηβεία μόνο χαχχαα εχουμε λοιπόν ακομη:tongue:

@EugenJen ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ δεν του λες τπτ!!!!! Άσε παιδί μου μη πάθεις τα ίδια με εμενα:mrgreen: μόνο δε ξέρω αν σας το είπε η γιατρός ή αν ισχύει αλλά είχα διαβάσει ότι κ καλά όσο προχωράμε στο μήνα μας δεν κάνει να τελειώνουν μέσα μας γιατί το σπέρμα μπορεί να προκαλέσει πρόωρο τοκετό...τώρα τι να σου πω?! Δε στο λέω να σε αγχωσω αν τελειώνει μέσα σου αλλά ψάξετο κ εσύ ή να μας πει κάποια που ξέρει γτ κ εγώ το είχα απορία..

Άρα προφανώς στις επόμενες εξετάσεις θα μου το γράψει...

Μπραβο εσύ Μαράκι μου ξεμπερδεψες κ με αυτό φτου φτου..

Ρε συ πόση ώρα κρατάει??

ναι καλά που δεν θα είχε ρωτήσει ο άντρας μου την γιατρό , αν επιτρέπεται να τελειώνει μεσα !!του είχε πει γιατί τι φοβάσαι μην μείνει έγκυος?:lol: αλλά έτσι κ αλλιώς δεν το κάνει , τώρα το κάνει από φόβο??το κάνει γιατί σκέφτεται οτι εκει μέσα είναι η κόρη του??θα σε γελάσω!!

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που λέει η @Eva137 ,για τη κοιλίτσα γελαωωωω γτ σκέφτομαι τη φάτσα της @OctoberMom όταν βλέπει την κοιλιά μου χαχχαχα

Κάτσε να προσπαθήσω να σας δείξω να μου πείτε αν εκεί παίζεται κ εσείς ή εγώ έχω όντως ξεχυλωσει..

Just now, EugenJen είπε:

ναι καλά που δεν θα είχε ρωτήσει ο άντρας μου την γιατρό , αν επιτρέπεται να τελειώνει μεσα !!του είχε πει γιατί τι φοβάσαι μην μείνει έγκυος?:lol: αλλά έτσι κ αλλιώς δεν το κάνει , τώρα το κάνει από φόβο??το κάνει γιατί σκέφτεται οτι εκει μέσα είναι η κόρη του??θα σε γελάσω!!

Χαχαχα ωραία η γιατρός :D

Ναι παίζει για αυτό που λες να μη το κάνει..να μη του αρέσει σαν ιδέα...λογικό κ αυτό..

https://ibb.co/j6vxWRR

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Τώρα που λέει η @Eva137 ,για τη κοιλίτσα γελαωωωω γτ σκέφτομαι τη φάτσα της @OctoberMom όταν βλέπει την κοιλιά μου χαχχαχα

Κάτσε να προσπαθήσω να σας δείξω να μου πείτε αν εκεί παίζεται κ εσείς ή εγώ έχω όντως ξεχυλωσει..

Χαχαχα ωραία η γιατρός :D

Ναι παίζει για αυτό που λες να μη το κάνει..να μη του αρέσει σαν ιδέα...λογικό κ αυτό..

φίλη κ εγώ κοιλάρα νιώθω οτι  έχω, θες να τις μετρήσουμε???:razz:  αν και το πρωί που ήμουν στη σειρά με άλλες δύο είχα την μικρότερη, αλλά η άλλη μου έλεγε  είχε πάρει 15 κιλά κ ήταν ένα μήνα παραπάνω από εμας οπότε λογικό μου ακούγεται!!!

@Renez Μαρήηηηη αυτό δεν είναι κοιλιάααα είναι κοιλίτσα,  η δικιά μου κοιλουμπα  έχει φτάσει ίσα με τα πεπόνια μου κ μιλάμε για πεπόνια 80D!!!!!!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

φίλη κ εγώ κοιλάρα νιώθω οτι  έχω, θες να τις μετρήσουμε???:razz:  αν και το πρωί που ήμουν στη σειρά με άλλες δύο είχα την μικρότερη, αλλά η άλλη μου έλεγε  είχε πάρει 15 κιλά κ ήταν ένα μήνα παραπάνω από εμας οπότε λογικό μου ακούγεται!!!

Την ανέβασα αν είδες στο λινκ που έβαλα..δε ξέρω αν μπορείτε να τη δείτε..

15κιλα 5 μηνών?? Ελεοςςς

Just now, EugenJen είπε:

φίλη κ εγώ κοιλάρα νιώθω οτι  έχω, θες να τις μετρήσουμε???:razz:  αν και το πρωί που ήμουν στη σειρά με άλλες δύο είχα την μικρότερη, αλλά η άλλη μου έλεγε  είχε πάρει 15 κιλά κ ήταν ένα μήνα παραπάνω από εμας οπότε λογικό μου ακούγεται!!!

@Renez Μαρήηηηη αυτό δεν είναι κοιλιάααα είναι κοιλίτσα,  η δικιά μου κοιλουμπα  έχει φτάσει ίσα με τα πεπόνια μου κ μιλάμε για πεπόνια 80D!!!!!!!

Ακούς @OctoberMom?? Χαχαχα

Αλήθεια...νιώθω λίγο καλύτερα τώρα :D 

ΧΑ τώρα που έμαθα να ανεβάζω φωτό χαμουλης!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Την ανέβασα αν είδες στο λινκ που έβαλα..δε ξέρω αν μπορείτε να τη δείτε..

15κιλα 5 μηνών?? Ελεοςςς

νιιιιι την είδα!!!:wub:  ναι ρε συ νταξει δεν είναι μεγάλη, δλδ η μανδαμ @OctoberMom πόσο πιο μικρη κοιλίτσα έχει?θέλετε να πάθω καταθλιψή όλες σας??


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

νιιιιι την είδα!!!:wub:  ναι ρε συ νταξει δεν είναι μεγάλη, δλδ η μανδαμ @OctoberMom πόσο πιο μικρη κοιλίτσα έχει?θέλετε να πάθω καταθλιψή όλες σας??

Ρε στην Οκτομπερ δε φαίνεται καν ότι είναι έγκυος αν δε στο πει..πολυυυ λίγο..

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Την ανέβασα αν είδες στο λινκ που έβαλα..δε ξέρω αν μπορείτε να τη δείτε..

15κιλα 5 μηνών?? Ελεοςςς

Ακούς @OctoberMom?? Χαχαχα

Αλήθεια...νιώθω λίγο καλύτερα τώρα :D 

ΧΑ τώρα που έμαθα να ανεβάζω φωτό χαμουλης!! 

μάθε μας κ εμάααααας κ ας είμαστε γριές κ δεν τα καταφέρνουμε με αυτά τα πράματα του διαβόλου!!:D


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

μάθε μας κ εμάααααας κ ας είμαστε γριές κ δεν τα καταφέρνουμε με αυτά τα πράματα του διαβόλου!!:D

Ρε μπες απλά στο imgbb.com κ λέει φωτό για ανέβασμα ανεβάζεις οποία θες κ από κάτω σου βγάζει λινκ να κάνεις copy και το κάνεις paste εδώ.εγω βάζω κ την επιλογή να διαγράφεται αυτόματα η φωτό σε 5 ή 15 λεπτά ;)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

Κορίτσια κοριτσάκια μου!!!!:x Είδαμε τη κουκλίτσα μας και είναι μια χαρά!!! Όλα καλά κι ωραία! Έκρυβε πάλι το φατσακι της το πονηρό αλλά τν είδα λίγο, χειλάκια ζάχαρη και μυτούλα τρέλα! Ζωηρή ,ναζιάρα και χαδιαρα εξερευνούσε το μουτράκι της με τα χεράκια! Έπιασε τη μύτη της, χασμουρηθηκε και μας μουτζωσε πολλές φορές αλλά είπαμε ότι έλεγε "Hello"!!! Τωρα shopping να ροζισει ο τόπος όλος!!!:x

Τρέλα!!! Μπραβο σας!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Ρε μπες απλά στο imgbb.com κ λέει φωτό για ανέβασμα ανεβάζεις οποία θες κ από κάτω σου βγάζει λινκ να κάνεις copy και το κάνεις paste εδώ.εγω βάζω κ την επιλογή να διαγράφεται αυτόματα η φωτό σε 5 ή 15 λεπτά ;)

Α, γι'αυτό δεν μου την εμφανίζει εμένα... Άσε την μωρέ λίγο παραπάνω να προλάβουμε να την δούμε κι εμείς!


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...