Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

καθέξιν αποβολές (5 στο σύνολο). τέλμα


Recommended Posts

7 ώρες πρίν, Elsa2006 είπε:

Πραγματικά είναι πολύ δύσκολο !
Δεν ξέρω αν είναι κάτι . Εγώ απέβαλα την Παρασκευή με φάρμακα κ είχα πολύ αίμα κ βγήκαν όλα την Παρασκευή και σήμερα έχω λίγο ροζ στο σκούπισμα. Λίγα ποναλακια . Έχω φοβηθεί πολύ . 
Μπορει να είναι φυσιολογικό γτ άλλαξε ο κύκλος σου . Σημασία έχει να καθαρίσει σωστά . Αφού θα πας στο γιατρό θα το δεις σύντομα 💗

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πώς ήταν η εμπειρία σου με τα φάρμακα; πονεσες; Προτιμούσα με φάρμακα, ήμουν 9+2 εβδομάδων κ δεν ήθελε η γιατρός, αποξεση λέει ότι είναι καλύτερα. Παρόλα αυτά είχε μείνει μόνο ο σάκος, δε ξέρω τι να πω.

Σου εύχομαι ο, τι καλύτερο! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

6 ώρες πρίν, Anji είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Πώς ήταν η εμπειρία σου με τα φάρμακα; πονεσες; Προτιμούσα με φάρμακα, ήμουν 9+2 εβδομάδων κ δεν ήθελε η γιατρός, αποξεση λέει ότι είναι καλύτερα. Παρόλα αυτά είχε μείνει μόνο ο σάκος, δε ξέρω τι να πω.

Σου εύχομαι ο, τι καλύτερο! 

Την Τετάρτη μου έδωσαν ένα χάπι στο νοσοκομείο κ ένιωθα μικρά τσιμπήματα . Την Παρασκευή το πρωί ξεκίνησε να έχω αίμα σαν περίοδο . 9 η ώρα το πρωί μετά από οδηγίες του γιατρού εβαλα κολπικά 4 χάπια, πήρα παυσίπονα  και έκατσα ξαπλωμένη. Ένιωσα δυνατές συσπάσεις που τις άντεχα και μέσα σε μια ώρα είχα βγάλει παρά πολλά μεγάλα πηγματα και μετά βγήκε ο σάκος . Μετά από το σάκο δεν ένιωθα τίποτα . Καθόλου πονο και σταδιακά σταμάτησε η αιμορραγία κ σήμερα Δευτέρα δεν έχω καθόλου αίμα . 
Στην αρχή δεν μου άρεσε που δεν είχα επιλογή να κάνω αποξηση τώρα σκέφτομαι ότι ήταν η καλύτερη επιλογή μετά από όλα αυτά που διάβασα ! Βέβαια η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική ! Ότι θες είμαι εδώ για εσένα να το συζητήσουμε . 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...