Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Aνωοθυλακιορρηξία: όταν το ωάριο παίρνει απουσία.


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 42 ετών, έχω μια κόρη 13 ετών και πριν από 3 μήνες γέννησα με καισαρική το νεκρό μου μωρό. Πριν από 1 μήνα μας επέτρεψε ο γιατρός μου να ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες. Στην 12η μέρα του κύκλου μου πήγα για τεστ ΠΑΠ και τσεκάπ. Όλα ήταν μια χαρά αλλά κατά πάσα πιθανότητα είχα κατεβάσει άδειο ωοθηλακιο. Ο γιατρός μου μου είπε να προσέχω τα βάρη μην σπάσει απότομα και ότι η περίοδος μπορεί να μου έρθει νωρίτερα ή και πιο αργά. Σήμερα είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης. Έχει συμβεί σε καμία κοπέλα κάτι αντίστοιχο; έχασε κύκλο ή καθυστέρησε πολύ η περίοδος; εννοείται βέβαια πως αύριο θα μιλήσω και με τον γιατρό μου, αλλά όπως καταλαβαίνετε με τρώει και η αγωνία μιας και προσπαθούμε πάλι για μωρό. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, tetakom είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι 42 ετών, έχω μια κόρη 13 ετών και πριν από 3 μήνες γέννησα με καισαρική το νεκρό μου μωρό. Πριν από 1 μήνα μας επέτρεψε ο γιατρός μου να ξεκινήσουμε πάλι τις προσπάθειες. Στην 12η μέρα του κύκλου μου πήγα για τεστ ΠΑΠ και τσεκάπ. Όλα ήταν μια χαρά αλλά κατά πάσα πιθανότητα είχα κατεβάσει άδειο ωοθηλακιο. Ο γιατρός μου μου είπε να προσέχω τα βάρη μην σπάσει απότομα και ότι η περίοδος μπορεί να μου έρθει νωρίτερα ή και πιο αργά. Σήμερα είμαι στην 4η μέρα καθυστέρησης. Έχει συμβεί σε καμία κοπέλα κάτι αντίστοιχο; έχασε κύκλο ή καθυστέρησε πολύ η περίοδος; εννοείται βέβαια πως αύριο θα μιλήσω και με τον γιατρό μου, αλλά όπως καταλαβαίνετε με τρώει και η αγωνία μιας και προσπαθούμε πάλι για μωρό. 

Έχουμε αποκλείσει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;;;Να το αποκλείσουμε πρώτα κ μετά να δουμε τα υπόλοιπα. Ε;;;;εύχομαι κοριτσάρα μου να μην το αποκλείσουμε. Άντε αναμένουμε νεα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Lilly28 είπε:

Έχουμε αποκλείσει το ενδεχόμενο εγκυμοσύνης;;;Να το αποκλείσουμε πρώτα κ μετά να δουμε τα υπόλοιπα. Ε;;;;εύχομαι κοριτσάρα μου να μην το αποκλείσουμε. Άντε αναμένουμε νεα.

Κοριτσάκι μου γλυκό, δεν πιστεύω ότι είμαι έγκυος. Εννοείται βέβαια ότι θα το εξετασω σαν ενδεχόμενο. Θα το ζητήσει σίγουρα και ο γιατρός μου. Αλλά  δεν ελπίζω σε θετικό αποτέλεσμα. Σε φιλώ γλυκά και περιμένω και δικα σου νεα ε; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...