Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 hours ago, η ζωή είναι όμορφη said:

      @Eflenew έχω σκάσει το πρωί η γυναίκα μου είχε πόνους στην κοιλιά και ένα έντονο κάψιμο και μόλις τώρα πήγε τουαλέτα και είχε καφέ αίμα στο χαρτί έσκασε πιστεύω μέχρι εδώ το όνειρο 

      Μιλήσατε με τον γιατρό ; Μην πανικοβάλετε δεν είναι κάτι τα καφέ 

ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΣ 2012


εφακη

Recommended Posts

Ωραια!!

εμενα η πεθερα ειναι φανατικη αντικαπνιστρια.. να καταλαβεις 10 χρονια με τον αντρα μου και δεν ξερει οτι καπνιζω:tongue:

θα μουρμουριζει και την βαριεμαι!!

αχ και ναχαμε ενα τσιγαρακι τωρα.....

Μαργαριτα εγω πιστευω οτι το νιωθω επειδη κατεβαινει το μωρο.. δεν ξερω αλλα μου μπηκε η ιδεα οτι κατεβαινει και θα γεννησω πολυ κοντα στην 38η βδομαδα...

ισως επειδη τρωγομαι να τελειωνω:tongue:

ελπιζω να μην απογοητευτω:rolleyes:

μακαρι να γεννησεις νωρις να τελειωνεις! να σου βρηκα 2 θετικα!

1. δεν εχεις παρει πολυ βαρος απ οτι θυμαμαι!

2. δεν εχεις ναυτιες κ γι αυτο θελεις τσιγαρο! εγω ακομα κ τωρα μονο που το μυριζω μου γυρνανε τα αντερα.... υποφερω οταν παμε για καφε εξω με την τσιγαριλα.. μακαρι μετα να μην εχω τοσο τρομερο προβλημα... αν κ θα ηθελα πολυ να μην ξανακαπνισω...

ειναι εγχειρηση μαργαριτα μου ποναει οσο ποναει μια εγχειρηση!!!:rolleyes:

μωρε ειναι που δεν εχω κανει ενχειρηση κ δεν ξερω. εχω κανει διαφραγμα αλλα δεν ποναγα μετα δεν ξερω γιατι αλλα ειναι αλλο το σημειο. στην κοιλια φανταζομαι θα ειναι χειροτερα. πωπω κ με πιανει κ μερικες φορες αλεργικο φταιρνισμα! βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 423
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα παλι η πεθερα μου καπνιζει πολυ και αυτη την περιοδο φιλοξενα και μια θεια της που καπνιζει και αυτη και γινετε χαμος στο σπιτι,ασε που ουτε ο αντρας μου θελει να πηγαινω!!την απιλεισε κιολας οτι δεν θα της πηγαινει το μωρο αμα καπνιζουν ετσι μεσα στο σπιτι!!:rolleyes:ειναι αντικαπνιστης βλεπεις:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

κοντεψες καλε εσυ!!θα γεννησεις που θα παει!!!

καλε η ελευθερια που ειναι??λετε να γεννησε??

γενικα που ειναι ολες? η Ποπη? μπορει να κοιμαται να μου πεις..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εφη δεν νιωθεις τιποτα?? ή νιωθεις απλα δεν πονας;;;

και νοιωθω και ποναω απλα εχω δρομο ακομα μπροστα μου!!!!!

κοριτσακια φευγω.. ξυπνησε ο μικρος θα παω λιγο στην πεθερα και επιστρεφω!

στο καλο αντωνια μου εμεις εδω θα ειμαστε!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? κ εγω απο τις 7 ξυπνησα σημερα, σηκωθηκα να παω τουαλετα κ ειχαμε πολυ κρυο κ αρχισα να σκεφτομαι τους μ@λακες στην πολυκατοικια που δεν πληρωνουν κοινοχρηστα κ μ'επιασε υπερενταση! σκεφτομαι τι θα κανουμε με το μωρο, μαλλον πρεπει να μετακομισουμε την ανοιξη κ δεν θελω καθολου γιατι μ'αρεσει το σπιτι. τα νευρα μου!!

στις 12 εχω κ γιατρο


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? κ εγω απο τις 7 ξυπνησα σημερα, σηκωθηκα να παω τουαλετα κ ειχαμε πολυ κρυο κ αρχισα να σκεφτομαι τους μ@λακες στην πολυκατοικια που δεν πληρωνουν κοινοχρηστα κ μ'επιασε υπερενταση! σκεφτομαι τι θα κανουμε με το μωρο, μαλλον πρεπει να μετακομισουμε την ανοιξη κ δεν θελω καθολου γιατι μ'αρεσει το σπιτι. τα νευρα μου!!

στις 12 εχω κ γιατρο

καλημερα Γωγουλα! μα καλα ειναι δυνατον με τα κοινοχρηστα αυτο το πραγμα? τρελλοι ειναι?

γιατι πρεπει να μετακομισετε? που θα πατε?


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να γεννησεις νωρις να τελειωνεις! να σου βρηκα 2 θετικα!

1. δεν εχεις παρει πολυ βαρος απ οτι θυμαμαι!

2. δεν εχεις ναυτιες κ γι αυτο θελεις τσιγαρο! εγω ακομα κ τωρα μονο που το μυριζω μου γυρνανε τα αντερα.... υποφερω οταν παμε για καφε εξω με την τσιγαριλα.. μακαρι μετα να μην εχω τοσο τρομερο προβλημα... αν κ θα ηθελα πολυ να μην ξανακαπνισω...

μωρε ειναι που δεν εχω κανει ενχειρηση κ δεν ξερω. εχω κανει διαφραγμα αλλα δεν ποναγα μετα δεν ξερω γιατι αλλα ειναι αλλο το σημειο. στην κοιλια φανταζομαι θα ειναι χειροτερα. πωπω κ με πιανει κ μερικες φορες αλεργικο φταιρνισμα! βοηθεια!!!!!!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:

ποναει μαργαριτα μου δεν θα σου πω ψεματα αλλα σιγα σιγα με τες μερες θα περασει και αυτο!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!! τι κανετε?? κ εγω απο τις 7 ξυπνησα σημερα, σηκωθηκα να παω τουαλετα κ ειχαμε πολυ κρυο κ αρχισα να σκεφτομαι τους μ@λακες στην πολυκατοικια που δεν πληρωνουν κοινοχρηστα κ μ'επιασε υπερενταση! σκεφτομαι τι θα κανουμε με το μωρο, μαλλον πρεπει να μετακομισουμε την ανοιξη κ δεν θελω καθολου γιατι μ'αρεσει το σπιτι. τα νευρα μου!!

στις 12 εχω κ γιατρο

καλημερα γεωργια μου!!καλα ακομα συνεχιζετε η καταστηση δεν αναβουν την θερμανση??θα σας πεθανουν στο κρυο!!αν δεν αλλαξει κατι μαλλον θα πρεπει να μετακομισετε με το παιδι θα ειναι πολυ δυσκολο!!καλα αποτελεσματα σημερα στο γιατρο!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Γωγουλα! μα καλα ειναι δυνατον με τα κοινοχρηστα αυτο το πραγμα? τρελλοι ειναι?

γιατι πρεπει να μετακομισετε? που θα πατε?

ειναι ο δευτερος χειμωνας που μενουμε απο πετρελαιο!περυσι ειχαμε 2 μηνες χωρις θερμανση! κ λεμε μηπως βρουμε αλλο σπιτι να νοικιασουμε γιατι του χρονου παλι τα ιδια θα'χουμε κ θα εχουμε κ το μωρο! αλλα το σπιτι μου αρεσει, μας εριξε κ το ενοικιο, το μονο θεμα ειναι το πετρελαιο!

σκεφτομαι να γραψω σε ενα χαρτι διαφορα(να τους βρισω δηλαδη) κ να το κολλησω στην εισοδο ή στο ασανσερ αλλα δεν μ'αφηνει ο αντρας μου:cool:


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα γεωργια μου!!καλα ακομα συνεχιζετε η καταστηση δεν αναβουν την θερμανση??θα σας πεθανουν στο κρυο!!αν δεν αλλαξει κατι μαλλον θα πρεπει να μετακομισετε με το παιδι θα ειναι πολυ δυσκολο!!καλα αποτελεσματα σημερα στο γιατρο!!!

σ'ευχαριστω Εφη! αστα , οταν ξυπνησα το πρωι ειχε πεσει στους 13 βαθμους στην κρεβατοκαμαρα!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι ο δευτερος χειμωνας που μενουμε απο πετρελαιο!περυσι ειχαμε 2 μηνες χωρις θερμανση! κ λεμε μηπως βρουμε αλλο σπιτι να νοικιασουμε γιατι του χρονου παλι τα ιδια θα'χουμε κ θα εχουμε κ το μωρο! αλλα το σπιτι μου αρεσει, μας εριξε κ το ενοικιο, το μονο θεμα ειναι το πετρελαιο!

σκεφτομαι να γραψω σε ενα χαρτι διαφορα(να τους βρισω δηλαδη) κ να το κολλησω στην εισοδο ή στο ασανσερ αλλα δεν μ'αφηνει ο αντρας μου:cool:

εμενα ο δικος μου ειναι το αντιθετο απο τον δικο σου! χτες τους κολλησε χαρτι επειδη δεν κλεινουν την εξωπορτα της πολυκατοικιας τα ζωα.

τους γραφει

"ειναι τοσο δυσκολο να κλεινετε την πορτα ειδικα τις νυχτερινες ωρες? πρεπει να ανησυχουμε ποιος θα μπει μεσα?" επειδη τους το εχουμε ξαναπει.. χαχαχαχα πολυ γελασα οταν το ειδα..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω Εφη! αστα , οταν ξυπνησα το πρωι ειχε πεσει στους 13 βαθμους στην κρεβατοκαμαρα!

να σου πω γιατι δεν παιρνετε ενα ηλεκτρικο καλοριφερ? εχω στο εξοχικο κ κανει πολυ καλη δουλεια. ε με το μωρο δεν θα γινεται να εχει τοσο κρυο..


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα ο δικος μου ειναι το αντιθετο απο τον δικο σου! χτες τους κολλησε χαρτι επειδη δεν κλεινουν την εξωπορτα της πολυκατοικιας τα ζωα.

τους γραφει

"ειναι τοσο δυσκολο να κλεινετε την πορτα ειδικα τις νυχτερινες ωρες? πρεπει να ανησυχουμε ποιος θα μπει μεσα?" επειδη τους το εχουμε ξαναπει.. χαχαχαχα πολυ γελασα οταν το ειδα..

χαχα καλα εκανε!! ο μπαμπας μου ειναι ετσι, ειναι κ μονιμα διαχειριστης κ ολη την ωρα με μηνυματα ειναι!! αλλα ο αντρας μου δεν θελει! εγω εχω κοψει την καλημερα σε οσους ξερω οτι χρωστανε!:D


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σου πω γιατι δεν παιρνετε ενα ηλεκτρικο καλοριφερ? εχω στο εξοχικο κ κανει πολυ καλη δουλεια. ε με το μωρο δεν θα γινεται να εχει τοσο κρυο..

κατι τετοιο πρεπει να κανουμε. εχουμε αεροθερμο+κλιματιστικο αλλα μολις τα κλεινεις παγωνει το σπιτι! θα ρωτησω την παιδιατρο οταν παω τι απ'ολα ειναι καλυτερο για το μωρο!


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαχα καλα εκανε!! ο μπαμπας μου ειναι ετσι, ειναι κ μονιμα διαχειριστης κ ολη την ωρα με μηνυματα ειναι!! αλλα ο αντρας μου δεν θελει! εγω εχω κοψει την καλημερα σε οσους ξερω οτι χρωστανε!:D

εχω ενα σπιτι που νοικιαζω. τωρα ειναι ξενοικιαστο απο τον Μαιο που εφυγε ο νοικαρης νυχτα κ μου αφησε κοινοχρηστα 800 ευρω... ακομα δεν τα εχω ξεχρεωσει. αλλα η διαχειριστρια δεν με ειχε ενημερωσει κ τωρα μου τα ζηταει κ δεν εχω να της τα δωσω! δραμα η κατασταση... αλλα που να τα βρω ρε συ τοσα λεφτα? βασικα μολις περασει η γεννα κ δω οτι μενει κατι θα της δωσω οτι μπορεχω κ τα υπολοιπα σιγα-σιγα...


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...