Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Kate89 είπε:

      Θα περιμένω αν αντέξω μέχρι την χοριακη γιατί φοβάμαι μην απογοητευτω ♥️☺️

      Αύριο περιμένω την χοριακη σου πως και πως 🙏🙏

      Θα πάω πρωί πρωί να κάνω λογικά θα μου την βγάλουν σύντομα 🥰

      @Terry1986 εσυ κατά τ ώρα θα έχεις νεα ; 

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κορίτσια ηρθα και εγω!!!!!!!!!!!!!!! δεν σας προλαβαινω να σας διαβασω!!!!!!!!!

διαλεξα ταπετσαρια αυριο θα ερθουν να μου παρουν τα μετρα!! :D

μπραβο Αναστασια μου τι χρωμα παρηγγειλες??θα σου την περασουν αυτοι κιολας??

θελω να ρωτησω εχει απο εχθες που με χτυπαει συνεχεια η μικρη και ποναω...λετε να μην χωραει στην μητρα μου για αυτο να ποναω??

υποψην ποναω μονο στα σημεια που με χτυπαει...σαν να βαζει δυναμη και με φερνει πονο :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Αναστασια μου τι χρωμα παρηγγειλες??θα σου την περασουν αυτοι κιολας??

θελω να ρωτησω εχει απο εχθες που με χτυπαει συνεχεια η μικρη και ποναω...λετε να μην χωραει στην μητρα μου για αυτο να ποναω??

υποψην ποναω μονο στα σημεια που με χτυπαει...σαν να βαζει δυναμη και με φερνει πονο :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

χαχαχαχαχα θα χωρεσει μην ανησυχεις!!! οσο μεγαλωνει ετσι θα ειναι!!!;)

η ταπετσαρια ειναι αυτη αλλα εδω δεν φενεται και πολυ καλα!

376545_302115536475136_100000300756180_980952_1738750494_n.jpg


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γυρισα κ εφαγα μπριαμ που ειχα ετοιμασει απο το πρωι.... σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα!!!!

και εγω φοβαμαι την ωρα που θα μου κανουν την τομη στην καισαρικη μην φρικαρω αλλα ενταξει ελπιζω να ειμαι ψυχραιμη!....αχ κοριτσια εχω βαρυνει πολυ.. νιωθω πολυ δυσφορια ειδιακ στο στομαχι λες και θα μου βγει απο το στομα. κ ταυτοχρονα πειναω κιολας συνεχεια. ελεος πια μα τι φαταουλας ειμαι εγω!!!!!!!!!!! :confused::confused::confused::confused:

η κοπελα που μου εκανε τα νυχια εχει ενα κοριτσακι 3 ετων και την ρωτησα για τι θηλασμο κ μου ελεγε οτι ειναι η πιο απολαυστικη εμπειρια για εκεινη! γενικα εχω ακουσει ολες τις αποψεις και κατεληξα οτι ειναι καθαρα πως θα βγει στην καθε μανουλα το θεμα. η αρχη ειναι λιγο δυσκολη παντως. αυτο το εχω ακουσει απο ολες!!!!!

θα παμε παλι στο γιαπι μας να μιλησουμε με ηλεκτρολογο να πουμε που θελουμε πριζες κτλ κτλ. εχω καταχαρει που θα παμε σε δικο μας καινουργιο σπιτι! δεν το περιμενα οτι θα γινοταν αυτο!!!!!


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεωργια μου ευχαριστω για το διαιτολογιο!!!!

κοριτσια δειτε αυτο! http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=83940

Τίποτα Αναστασία μου αυτά τα λέει ο δικός μου ενδοκρινολόγος τώρα η καθεμία έχει τους γιατρούς της έτσι?Σήμερα του έστειλα τις μετρήσεις και θα μιλήσω μαζί του το βράδυ για τα σχόλιά του.

Αχ Αναστασία μου το θέμα με το θηλασμό είναι τεράστιο οι βιομηχανίες έχουν τα συμφέροντά τους και εμείς κάνουμε ότι θεωρούμε σωστό γι ατα παιδιά μας.Το κακό είναι που έχουν βάλει και στο κόλπο και τους "γιατρούς" και δεν μπορείς να βρεις άκρη.Εγω ευτυχώς είχα συμπαράσταση και από την παιδίατρο και από τον γυναικολόγο μου.Και λέω ευτυχώς γιατι δέχθηκα μεγάλο πόλεμο για να αποθηλάσω από το περίγυρό μου που αν δεν είχα και αυτούς θα είχα κακά ξεμπερδέματα.Η κάθε μανούλα κρίνει τι είναι το καλύτερο και αυτό πράττει απλά δε μου αρέσει να με καθοθηγούν-χειραγωγούν.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γυρισα κ εφαγα μπριαμ που ειχα ετοιμασει απο το πρωι.... σας διαβασα αλλα δεν θυμαμαι τιποτα!!!!

και εγω φοβαμαι την ωρα που θα μου κανουν την τομη στην καισαρικη μην φρικαρω αλλα ενταξει ελπιζω να ειμαι ψυχραιμη!....αχ κοριτσια εχω βαρυνει πολυ.. νιωθω πολυ δυσφορια ειδιακ στο στομαχι λες και θα μου βγει απο το στομα. κ ταυτοχρονα πειναω κιολας συνεχεια. ελεος πια μα τι φαταουλας ειμαι εγω!!!!!!!!!!! :confused::confused::confused::confused:

η κοπελα που μου εκανε τα νυχια εχει ενα κοριτσακι 3 ετων και την ρωτησα για τι θηλασμο κ μου ελεγε οτι ειναι η πιο απολαυστικη εμπειρια για εκεινη! γενικα εχω ακουσει ολες τις αποψεις και κατεληξα οτι ειναι καθαρα πως θα βγει στην καθε μανουλα το θεμα. η αρχη ειναι λιγο δυσκολη παντως. αυτο το εχω ακουσει απο ολες!!!!!

θα παμε παλι στο γιαπι μας να μιλησουμε με ηλεκτρολογο να πουμε που θελουμε πριζες κτλ κτλ. εχω καταχαρει που θα παμε σε δικο μας καινουργιο σπιτι! δεν το περιμενα οτι θα γινοταν αυτο!!!!!

Γεια σου κοπέλα μου τι κάνεις?Αααχ αυτό με το σπίτι ήταν το μεγαλύτερο δώρο πιστεύω είναι πολύ καλό να ετοιμάζεις ένα σπίτι που θα μείνεις μέσα για πάντα και στο λέω εγω που έχω άντρα στρατιωτικό και αυτό για εμάς θα αργήσει ακόμα.Να το χαρείς σου εύχομαι να γεμίσει χαρά και ευτυχία!

Κι εγω που θήλασα 15 μήνες το ίδιο θα σου πω ήταν η πιο μεγάλη ευτυχία που έχω νιώσει όταν με κοίταγε στα μάτια και θήλαζε απιστευτο.Βέβαια δεν είχα και κανένα πρόβλημα πέρα της κούρασης αν είχα μάλλον διαφορετικά θα στα έλεγα.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιατι έτσι βρε Ελευθερία μου επειδή είναι μεγάλη η μπεμπα ή γιατι έχεις πάρει τον αέρα τώρα??:tongue:

Τάισα, άλλαξα, κοίμισα το αγγελάκι μου και ήρθα:P

Γεωργία μου επειδή είχα την 1η φορά οξύ τοκετό, είμαι υποψήφια να το ξαναπάθω. Μου το είχε πει ο γυναικολόγος μου μόλις γέννησα και μου το ξαναείπε και στην προηγούμενη επίσκεψη που είχα.

Αύριο έχω οφθαλμίατρο το πρωί για να δώσει ξανά το οκ για φυσιολογικό τοκετό και το βραδάκι γιατρό να δούμε την μπέμπα μας!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα Αναστασία μου αυτά τα λέει ο δικός μου ενδοκρινολόγος τώρα η καθεμία έχει τους γιατρούς της έτσι?Σήμερα του έστειλα τις μετρήσεις και θα μιλήσω μαζί του το βράδυ για τα σχόλιά του.

Αχ Αναστασία μου το θέμα με το θηλασμό είναι τεράστιο οι βιομηχανίες έχουν τα συμφέροντά τους και εμείς κάνουμε ότι θεωρούμε σωστό γι ατα παιδιά μας.Το κακό είναι που έχουν βάλει και στο κόλπο και τους "γιατρούς" και δεν μπορείς να βρεις άκρη.Εγω ευτυχώς είχα συμπαράσταση και από την παιδίατρο και από τον γυναικολόγο μου.Και λέω ευτυχώς γιατι δέχθηκα μεγάλο πόλεμο για να αποθηλάσω από το περίγυρό μου που αν δεν είχα και αυτούς θα είχα κακά ξεμπερδέματα.Η κάθε μανούλα κρίνει τι είναι το καλύτερο και αυτό πράττει απλά δε μου αρέσει να με καθοθηγούν-χειραγωγούν.

σιγουρα!! μακαρι να μπορεσω να θηλασω παντως! αυτο που ξερω ειναι οτι θα προσπαθησω!;)


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...