Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

κοριτσια για ενημερωστε λιγο γιατι καπου μπερδευτηκα.κ εγω ανεργη ειμαι και δε συμπληρωνω 200 ενσημα για τα επιδοματα περαν του επιδοματος τοκετου που ετσι κ αλλιως δικαιουμαι.πηγα στο ικα και μου ειπαν αφου γεννησω θα προσκομισω τα δικαιολογητικα και θα παρω το επιδομα τοκετου.δε μου ειπαν κατι αλλο.τη βεβαιωση κυησης που λετε,τη χρειαζομαι;δεν μου ανεφερε κατι τετοιο,ειμαι κ ασχετη οποτε διαφωτιστε με πλιζ!

Αφου δεν συμπληρωνεις τα 200 ενσημα , δεν την χρειαζεσαι...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ποπη καλημερα!!Να χαιρεσαι τον αντρα σου!!!Δεν νομιζω να σου κραταει μουτρα απο χθες?

Καλη η μετρηση χθες βραδυ?Ειδες την φωτο που ειχα βαλει με την αδελφη μου που ειναι στα κυβικα σας(εσενα κ τη Νικη εννοω )?

Ευχαριστω πολυ Σοφια μου !!!ναι εκανα εχθες το βραδυ μια χαρα βγηκε η μετρηση τελικα παιζει μεγαλο ρολο που επαιρνα τα Γιουτοπαρ και μετα μετριομουν!!!!!

Αναστσια μου καλουτσικα ειμαι αλλαξα το ωραριο με τα χαπια και εχω βγει λιγο εκτος προγραμματος...και εχω τρελες καουρες οπως λες και εσυ και δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ..


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα και η αυχενικη και η β' επιπεδου ελεγαν 3/2 ...Και αυτος τα δικα του!!Τι να λεμε τωρα ,χαζομαρες!!!Και εγω την αλλη εβομαδα θα παω στο ικα να καταθεσω τα χαρτια...

Σας αφηνω για λιγο γιατι μολις μου ειπαν οτι ο ανηψιος μου γυρισε απο τον παιδικο με σχισμενο το μετωπο..Παω να δω τι θα κανω , αν θα του κανουν ραμματα και λοιπα...

Θα τα πουμε αργοτερα..

Ωχ μωρέ περαστικά του!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοορυ που δεν σας απανταω αλλα ηρθε ο μπαμπας μου και δεν σας παρακολουθω για τα καλα...δεν σας προλαβαινω κιολας


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμενα και η αυχενικη και η β' επιπεδου ελεγαν 3/2 ...Και αυτος τα δικα του!!Τι να λεμε τωρα ,χαζομαρες!!!Και εγω την αλλη εβομαδα θα παω στο ικα να καταθεσω τα χαρτια...

Σας αφηνω για λιγο γιατι μολις μου ειπαν οτι ο ανηψιος μου γυρισε απο τον παιδικο με σχισμενο το μετωπο..Παω να δω τι θα κανω , αν θα του κανουν ραμματα και λοιπα...

Θα τα πουμε αργοτερα..

Αφου δεν συμπληρωνεις τα 200 ενσημα , δεν την χρειαζεσαι...

περαστικα του σοφακι!ελπιζω να μην χρειαστει ραμματα!

ετσι φανταστηκα κ εγω για τα ενσημα..θενκς!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω πιστευω.. την ολικη τη φοβαμαι!

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΟΒΗΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΑΣ?


aVG8p2.png

s6ucp2.png

Mao8p2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σοορυ που δεν σας απανταω αλλα ηρθε ο μπαμπας μου και δεν σας παρακολουθω για τα καλα...δεν σας προλαβαινω κιολας

Πόπη να τον χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

Ούτε εγω σας προλαβαίνω καλέ τι είναι και αυτό σήμερα!!!:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΦΟΒΗΘΩ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΝΑ ΜΙΛΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ?ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΛΕΤΕ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑΣ ΝΟΣΟΚΟΜΑΣ?

λογικα θα εχεις καποια μαια μαζι σου,αλλα κ ετσι να μην ειναι,δε θα σε εχουν του πεταματου καλε.θα ασχολουνται και θα σου μιλανε λογικα.ετσι εχω ακουσει τουλαχιστον οτι γινεται.μη φοβασαι παντως!ενα τεταρτακι υποθεση ειναι και μετα θα δεις το μωρακι σου κ θα τα ξεχασεις ολα!!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πόπη να τον χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

Ούτε εγω σας προλαβαίνω καλέ τι είναι και αυτό σήμερα!!!:tongue:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΟΥ!!!!!σε ευχαριστω πολυ κουκλα μου !!!!!!!!!

εσυ τι κανεις??


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα εχεις καποια μαια μαζι σου,αλλα κ ετσι να μην ειναι,δε θα σε εχουν του πεταματου καλε.θα ασχολουνται και θα σου μιλανε λογικα.ετσι εχω ακουσει τουλαχιστον οτι γινεται.μη φοβασαι παντως!ενα τεταρτακι υποθεση ειναι και μετα θα δεις το μωρακι σου κ θα τα ξεχασεις ολα!!

η καισαρικη μονο 15 λεπτα κραταει??εγω στην καισαρικη φοβαμαι το μετα που σε βαζουν με καθεκτηρες και ορους και τετοια και δεν μπορεις να κανεις τπτ ασε που 2 μερες μενεις νηστικια...α πα πα πα πα μακρια απο εμας...

με την ευκαιρια χθες στον υπνο μου ειδα ολη την γεννα με πληρη ανατριχιαστικες λεπτομερειες...ελπιζω να μην ειναι οπως το ειδα γιατι πραγματικα μου φανηκε σαν εφιαλτης και το μωρακι μου το ειδα να γεννιεται παραμορφωμενο...τι εφιαλτης Θεε μου...πρωτη φορα ετσι..ενω παντα την ονειρευομουν πανεμορφη...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

η καισαρικη μονο 15 λεπτα κραταει??εγω στην καισαρικη φοβαμαι το μετα που σε βαζουν με καθεκτηρες και ορους και τετοια και δεν μπορεις να κανεις τπτ ασε που 2 μερες μενεις νηστικια...α πα πα πα πα μακρια απο εμας...

με την ευκαιρια χθες στον υπνο μου ειδα ολη την γεννα με πληρη ανατριχιαστικες λεπτομερειες...ελπιζω να μην ειναι οπως το ειδα γιατι πραγματικα μου φανηκε σαν εφιαλτης και το μωρακι μου το ειδα να γεννιεται παραμορφωμενο...τι εφιαλτης Θεε μου...πρωτη φορα ετσι..ενω παντα την ονειρευομουν πανεμορφη...

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι, εγω που εχω κανει 2 καισαρικες?

Αυτο το μενεις για 2 μερες νηστικη που το εχετε ακουσει?

Γιατι οσες δεν εχετε γεννησει αλλη φορα ετσι λετε εδω μεσα...


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι, εγω που εχω κανει 2 καισαρικες?

Αυτο το μενεις για 2 μερες νηστικη που το εχετε ακουσει?

Γιατι οσες δεν εχετε γεννησει αλλη φορα ετσι λετε εδω μεσα...

εμενα μου το ειπαν οι μαιες απο την κλινικη που θα γεννησω στο σεμιναριο που ειχα παρακολουθησει..:-(:sad::-(:sad:και τον καθεκτηρα μου ειπαν οτι τον εχουν για μια μερα ολοκληρη συνδεμενο με την ουροδοχο κυστη...


B4Itp2.png

ΘΕΟΔΩΡΑ!! 08/02/2012!! ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!

χτες ελειπα ολη μερα στο σπιτι που χτιζουμε. μετα πηγαμε για καφε με την παρεα κ γυρισαμε 12μιση. σημερα ηρθε η κοπελα μου εκανε πεντικιουρ-μανικιουρ που ειχα πολυ καιρο να κανω. τωρα παω για μπανακι κ φευγω για τον γιατρο του ικα.

θα παρω βεβαιωση πητ αλλα δεν ξερω γιατι την χρειαζομαι αφου δεν συμπληρωνω 200 ενσημα ετσι κ αλλιως. μονο επιδομα τοκετου θα παρω. 120 ενσημα εχω.


Σ' αγαπω τοσο πολυ...

JGUxp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...