Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Mανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2012


sophie jolie

Recommended Posts

Γεωργια να σε ρωτησω κατι ?Ποτε εχεις ΠΗΤ?Εχεις παει στο γιατρο του ικα για την βεβαιωση κυησης?

Εχω ειχα πητ 3/2 και ο βλακας του ικα μου εγραψε στο χαρτι 5/2 γιατι λεει αυτο ειναι το σωστο...Δεν του εφταναν οι εξετασεις που ελεγαν 3/2 αυτος τα δικα του!!!

Ουτως η αλλιως δεν αλλαζει κατι για μενα , μιας και ειμαι ανεργη αλλα λεμε τωρα...


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 55,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • fouskitsa82

    6607

  • dolphin73

    5860

  • kalliopi poul

    5830

  • εφακη

    4884

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πω πω εισαι μια ανασα μακρια πραγματικα!!με το καλο!!μη στεναχωριεσαι για τον αντρα σου.να πανε ολα καλα εχει σημασια κ μετα εχετε μια ζωη ολοκληρη μπροστα σας να χαρειτε παρεα το παιδακι σας!εγω παντως,ψηφιζω επισκληριδιο,κ αν χρειαστει να κανω καισαρικη,αυτην θα προτιμησω.

και εγω πιστευω.. την ολικη τη φοβαμαι!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια να σε ρωτησω κατι ?Ποτε εχεις ΠΗΤ?Εχεις παει στο γιατρο του ικα για την βεβαιωση κυησης?

Εχω ειχα πητ 3/2 και ο βλακας του ικα μου εγραψε στο χαρτι 5/2 γιατι λεει αυτο ειναι το σωστο...Δεν του εφταναν οι εξετασεις που ελεγαν 3/2 αυτος τα δικα του!!!

Ουτως η αλλιως δεν αλλαζει κατι για μενα , μιας και ειμαι ανεργη αλλα λεμε τωρα...

ποσο ζωο μπορει να ηταν αυτος????? και αν δεν ησουν ανεργη δηλαδη θα τα εχανες?? δεν παμε καλα!! μου φενεται εχουν σαλταρει.....


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μωρε, μετα να δεις που δεν θα θελεις να γυρισεις πισω!!!! θα κανεις και τις αγορες σου πλησιαζουν και οι γιορτες!!! μια χαρα!!!! κοιτα και εμας που δεν μπορουμε να ξεμυτισουμε!!!!

γι'αυτο δεν ηθελα κιολας να ψωνισω νωριτερα! τουλαχιστον τωρα που καθομαι θα εχω κατι να ασχολουμαι!;)


BJVqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ και εγω Γεωργια μου ετσι νιωθω...Τελευταια φορα ειδαμε τον μπεμπη 15 Νοεμβρη και θα περιμενουμε μεχρι την επομενη Δευτερα 12 Δεκεμβρη για να παμε για το ντοπλερ...Επειτα μετα απο 10 μερες (22 /12) θα παω στην δικια μου γιατρο...Ποιος περιμενει μεχρι τοτε???

Καλημέρα Σοφάκι είμαι στη δουλειά και δε σας προλαβαίνω καλέ!Κι εγω από 17/11 έχω να την δω:(Εσυ κοντεύεις τουλάχιστον εγω δυο βδομαδες γεμάτες έχω κι αυτη τη στιγμη προσπαθεί να βολευτεί και κουνιέται όλη η κοιλιά μου!!!:tongue:


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποσο ζωο μπορει να ηταν αυτος????? και αν δεν ησουν ανεργη δηλαδη θα τα εχανες?? δεν παμε καλα!! μου φενεται εχουν σαλταρει.....

Να φανταστεις οτι αλλαζω εβδομαδα καθε Παρασκευη και 3/2 ειναι το τελος 40η εβδομαδα...

Αυτος λοιπον μου εγραψε 5/2 που ειναι ημερα ΚΥΡΙΑΚΗ !!Αν ειναι δυνανον!!Οτι να'ναι!!!


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Γωγω μου!!Ουτε εγω θα αγορασω φορμα εξοδου.Εχω μια του ανηψιου μου, περιπου αφορετη και θα δω τι θα μου φερουν και απο δωρα...

Ουτε εγω τις αγορασα κοριτσια!! χι,χι,χι!!

Η ροζ ειναι απο τα κοριτσια της αδερφης μου, και η κοκκινη ειναι δωρο.

Εβαλα το φαγητο μου, γι'αυτο με χασατε!


3Gz7p3.png?5cHmUUoQΤα αντρακια μου!!! aaDPp3.png?AkLVSpTEoAKkp3.png?779pTsvT

Η πριγκηπισσα μας γεννηθηκε στις 4-2-2012!!

Link to comment
Share on other sites

Γεωργια να σε ρωτησω κατι ?Ποτε εχεις ΠΗΤ?Εχεις παει στο γιατρο του ικα για την βεβαιωση κυησης?

Εχω ειχα πητ 3/2 και ο βλακας του ικα μου εγραψε στο χαρτι 5/2 γιατι λεει αυτο ειναι το σωστο...Δεν του εφταναν οι εξετασεις που ελεγαν 3/2 αυτος τα δικα του!!!

Ουτως η αλλιως δεν αλλαζει κατι για μενα , μιας και ειμαι ανεργη αλλα λεμε τωρα...

Στην αυχενική είχα 2/2 και στην Β' 6/2 και 6/2 μου έγραψε και ο γιατρός στο ΙΚΑ ότι έγραφε η Β΄ και την προηγούμενη φορά απλα΄το αντέγραψε.

Ναι τα λεφτά σου κανονικά θα τα πάρεις δε νομίζω να έχει διαφορά.Καλά στο ΙΚΑ ότι να΄ναι μακάρι να μη πέσουμε στην ανάγκη τους που λένε ότι θα καταργήσουν τα άλλα ταμεία.Δε σε έχω ξεχάσει αύριο θα πάω στην παιδίατρο και θα τη ρωτήσω.


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να φανταστεις οτι αλλαζω εβδομαδα καθε Παρασκευη και 3/2 ειναι το τελος 40η εβδομαδα...

Αυτος λοιπον μου εγραψε 5/2 που ειναι ημερα ΚΥΡΙΑΚΗ !!Αν ειναι δυνανον!!Οτι να'ναι!!!

και ξερεις ε? και λαθος να γινει, το πληρωνουμε εμεις στο τελος!!!:mad:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Στην αυχενική είχα 2/2 και στην Β' 6/2 και 6/2 μου έγραψε και ο γιατρός στο ΙΚΑ ότι έγραφε η Β΄ και την προηγούμενη φορά απλα΄το αντέγραψε.

Ναι τα λεφτά σου κανονικά θα τα πάρεις δε νομίζω να έχει διαφορά.Καλά στο ΙΚΑ ότι να΄ναι μακάρι να μη πέσουμε στην ανάγκη τους που λένε ότι θα καταργήσουν τα άλλα ταμεία.Δε σε έχω ξεχάσει αύριο θα πάω στην παιδίατρο και θα τη ρωτήσω.

κοριτσια φευγω!! τα λεμε μετα!! φιλακια!!!!!!!!!!!!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια για ενημερωστε λιγο γιατι καπου μπερδευτηκα.κ εγω ανεργη ειμαι και δε συμπληρωνω 200 ενσημα για τα επιδοματα περαν του επιδοματος τοκετου που ετσι κ αλλιως δικαιουμαι.πηγα στο ικα και μου ειπαν αφου γεννησω θα προσκομισω τα δικαιολογητικα και θα παρω το επιδομα τοκετου.δε μου ειπαν κατι αλλο.τη βεβαιωση κυησης που λετε,τη χρειαζομαι;δεν μου ανεφερε κατι τετοιο,ειμαι κ ασχετη οποτε διαφωτιστε με πλιζ!


GjJbp3.png7IWup3.png
Link to comment
Share on other sites

Στην αυχενική είχα 2/2 και στην Β' 6/2 και 6/2 μου έγραψε και ο γιατρός στο ΙΚΑ ότι έγραφε η Β΄ και την προηγούμενη φορά απλα΄το αντέγραψε.

Ναι τα λεφτά σου κανονικά θα τα πάρεις δε νομίζω να έχει διαφορά.Καλά στο ΙΚΑ ότι να΄ναι μακάρι να μη πέσουμε στην ανάγκη τους που λένε ότι θα καταργήσουν τα άλλα ταμεία.Δε σε έχω ξεχάσει αύριο θα πάω στην παιδίατρο και θα τη ρωτήσω.

Εμενα και η αυχενικη και η β' επιπεδου ελεγαν 3/2 ...Και αυτος τα δικα του!!Τι να λεμε τωρα ,χαζομαρες!!!Και εγω την αλλη εβομαδα θα παω στο ικα να καταθεσω τα χαρτια...

Σας αφηνω για λιγο γιατι μολις μου ειπαν οτι ο ανηψιος μου γυρισε απο τον παιδικο με σχισμενο το μετωπο..Παω να δω τι θα κανω , αν θα του κανουν ραμματα και λοιπα...

Θα τα πουμε αργοτερα..


ClTwp3.png

zjQ4p3.png

Ο μικρος μας Δημητρης ηρθε στον κοσμο 20-01-2012

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Γωγώ Πόπη Αννίτα δε προλαβαίνω καλέ σας λέω πρέπει να κλείσω μήνα να λέτε λιγότερα σήμερα χιχιχι!!

Το ξέρω ότι θα χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο μόλις σταματήσω γιατι είπαμε στο σπίτι θα κουραζόμαστε παραπάνω.

Γωγώ μου εγω θα έχω και το μικρό που θα μου βγάζει την ψυχή εσύ κόψε καμιά βόλτα όσο ο καιρός είναι καλός δες καμιά βιτρίνα πιες καφεδάκια με τις φίλες σου πλύνε-σιδέρωσε τα ρουχαλάκια κάνε κανένα γλυκό θα περάσει ο καιρός.Εγω αναπολώ τον καιρό που ήμουν μόνη μου σπίτι χωρις υποχρεώσεις!


zxG9p3.png

owokp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...