Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , amelie77 είπε:

Θυμάσαι να την έβλεπες και άλλες φορές; Εγώ όχι αλλά εχω κανει ελάχιστα τεστ στη ζωή μου. Νομίζω κάτι όμορφο γίνεται…😉

την προηγούμενη φορά ξεκάθαρα δεν είδα τπτ! απλώς φοβάμαι μήπως είναι ιδέα μου! γι αυτό ρωτάω εσάς , να μου πείτε αν όντως βλέπετε κάτι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Just now, Angot είπε:

την προηγούμενη φορά ξεκάθαρα δεν είδα τπτ! απλώς φοβάμαι μήπως είναι ιδέα μου! γι αυτό ρωτάω εσάς , να μου πείτε αν όντως βλέπετε κάτι 

Εγώ ξεκάθαρα βλέπω κάτι. Δεν είμαι έμπειρη στα τεστ όμως. Λογικά θα κάνεις και αύριο και θα δεις σίγουρα κατιτις παραπάνω 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , amelie77 είπε:

Εγώ ξεκάθαρα βλέπω κάτι. Δεν είμαι έμπειρη στα τεστ όμως. Λογικά θα κάνεις και αύριο και θα δεις σίγουρα κατιτις παραπάνω 

χαχαχ ξεκάθαρα θα κάνω ! άμα δεν δω τπτ σημαίνει ότι είναι στη κούτρα μου και ότι θυμαμαι χαίρομαι 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. Να ρωτήσω κάτι , έχει τύχει σε καμία σας να πονάει πολύ το στήθος της για δυο τρεις ημέρες και μετά να ξυπνάς και να πονάς λιγότερο; Γιατί έχω αγχωθεί τώρα… την Πέμπτη είναι να πάω για την χοριακη αλλά εχθές και προχθές είχα πολύ πόνο στο στήθος. Σήμερα ξύπνησα και ποναω λιγότερο! Ελπίζω να μην είναι κάτι κακό αυτό….

θα ήθελα τη γνώμη σας….

γενικα τα συμπτώματα παραμένουν ίδια τον πρώτο καιρό η έχουν σκαμπανεβάσματα γιατί και η κοιλιά μου πονάει λιγότερο από εχθές. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Perdikoula είπε:

Καλημέρα σε όλες. Να ρωτήσω κάτι , έχει τύχει σε καμία σας να πονάει πολύ το στήθος της για δυο τρεις ημέρες και μετά να ξυπνάς και να πονάς λιγότερο; Γιατί έχω αγχωθεί τώρα… την Πέμπτη είναι να πάω για την χοριακη αλλά εχθές και προχθές είχα πολύ πόνο στο στήθος. Σήμερα ξύπνησα και ποναω λιγότερο! Ελπίζω να μην είναι κάτι κακό αυτό….

θα ήθελα τη γνώμη σας….

γενικα τα συμπτώματα παραμένουν ίδια τον πρώτο καιρό η έχουν σκαμπανεβάσματα γιατί και η κοιλιά μου πονάει λιγότερο από εχθές. 

Καλημέρα οι περισσότερες μελέτες λένε ότι αδίκως ψάχνουμε συμπτώματα μετά την εμβρυομεταφορά. Τα πάντα προέρχονται απο τα φάρμακα και κυρίως απο την προγεστερόνη. Καλώς ή κακώς ψάχνουμε να πιαστούμε απο κάτι για να μας δώσει δύναμη και σπουδαιολογούμε συμπτώματα που δεν θα αξιολογούσαμε. Και εγώ στην ίδια φάση είμαι, αλλά παλεύω να μην αρχίσω τις χοριακές από τωρα! Εχω λιγο πρησμένο στήθος ηδη σπο την δεύτερη μερα που άρχισα την προγεστερονη. Οπότε δεν ξέρω τι να περιμένω. Ελπίζω όμως όλες μας εδώ !! 

Just now, amelie77 είπε:

Καλημέρα οι περισσότερες μελέτες λένε ότι αδίκως ψάχνουμε συμπτώματα μετά την εμβρυομεταφορά. Τα πάντα προέρχονται απο τα φάρμακα και κυρίως απο την προγεστερόνη. Καλώς ή κακώς ψάχνουμε να πιαστούμε απο κάτι για να μας δώσει δύναμη και σπουδαιολογούμε συμπτώματα που δεν θα αξιολογούσαμε. Και εγώ στην ίδια φάση είμαι, αλλά παλεύω να μην αρχίσω τις χοριακές από τωρα! Εχω λιγο πρησμένο στήθος ηδη σπο την δεύτερη μερα που άρχισα την προγεστερονη. Οπότε δεν ξέρω τι να περιμένω. Ελπίζω όμως όλες μας εδώ !! 

Η αιμμόροια μόνο είναι σημάδι εμφύτευσης που όμως δεν συμβαίνει σε όλες. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Angot είπε:

διακρίνεται ελαφρώς βέβαια και γυρισμένο στο φως οχι ακόμα όταν το εχω επίπεδο! αλλά φαινόταν μια γραμμουλα ακόμα ! τι να πω! έτσι κι αλλιώς τόσο νωρίς σκούρα δεν θα ήταν ! 

Γιατί όχι;; Κάποιες φορές γίνεται ποιο νωρίς η εμφύτευση. Δεν λένε στην 3η με 5η; Φίλη μου είχε χοριακη μόνο 54 10η μέρα εμβρυομεταφορας με Βλαστοκυστες. Άρα έγινε ποιο μετά η εμφύτευση και άλλες βλέπουν 3η μέρα αιματακι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Perdikoula είπε:

Καλημέρα σε όλες. Να ρωτήσω κάτι , έχει τύχει σε καμία σας να πονάει πολύ το στήθος της για δυο τρεις ημέρες και μετά να ξυπνάς και να πονάς λιγότερο; Γιατί έχω αγχωθεί τώρα… την Πέμπτη είναι να πάω για την χοριακη αλλά εχθές και προχθές είχα πολύ πόνο στο στήθος. Σήμερα ξύπνησα και ποναω λιγότερο! Ελπίζω να μην είναι κάτι κακό αυτό….

θα ήθελα τη γνώμη σας….

γενικα τα συμπτώματα παραμένουν ίδια τον πρώτο καιρό η έχουν σκαμπανεβάσματα γιατί και η κοιλιά μου πονάει λιγότερο από εχθές. 

Το στηθος εχει σκαμπανεβασματα.... μεχρι τωρα καποιες μερες το νιωθω πολυ σκληρο και πρησμενο και καποιες αλλες σχεδον καθολου. Στην πρωτη μου εγκυμοσυνη στον 8ο μηνα πρηστικε!

  • Μου αρέσει 1

age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Xristina96 είπε:

Γιατί όχι;; Κάποιες φορές γίνεται ποιο νωρίς η εμφύτευση. Δεν λένε στην 3η με 5η; Φίλη μου είχε χοριακη μόνο 54 10η μέρα εμβρυομεταφορας με Βλαστοκυστες. Άρα έγινε ποιο μετά η εμφύτευση και άλλες βλέπουν 3η μέρα αιματακι. 

εγώ ειμαι 5η μέρα μεταφοράς με 3ων ημερών άρα 8 ημερών στην ουσία !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Angot είπε:

κορίτσια εκανα ένα τεστ σήμερα 5η μέρα με 3ων ημερών! δείτε στο προφίλ μ !🤨

Δεν καταλαβα που μπορουμε να δουμε το τεστ, αλλα στα δυο τεστ θετικα που εχω δει στη ζωη μου... η γραμμη ηταν πολυ αχνη. Εγω εκανα τα όνομα εταιρείας που ακομα και με 230 αχνη φαινοταν η γραμμη... τωρα η τελευταια φορα που εκανα ηταν τα χριστουγεννα που ημουν διακοπες, πραγματικα απορουσα αν την βλεπω ή την φανατζομαι... αναγκασα τον συζυγο να παμε στην πιο κοντινη πολη για να κανω χοριακη! και ηταν 100 κατι δε θυμαμαι ακριβως.

*χομτεστ


age.pngpreg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , αστα είπε:

Δεν καταλαβα που μπορουμε να δουμε το τεστ, αλλα στα δυο τεστ θετικα που εχω δει στη ζωη μου... η γραμμη ηταν πολυ αχνη. Εγω εκανα τα όνομα εταιρείας που ακομα και με 230 αχνη φαινοταν η γραμμη... τωρα η τελευταια φορα που εκανα ηταν τα χριστουγεννα που ημουν διακοπες, πραγματικα απορουσα αν την βλεπω ή την φανατζομαι... αναγκασα τον συζυγο να παμε στην πιο κοντινη πολη για να κανω χοριακη! και ηταν 100 κατι δε θυμαμαι ακριβως.

*χομτεστ

πατά πάνω στο όνομα μου 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Angot said:

κορίτσια εκανα ένα τεστ σήμερα 5η μέρα με 3ων ημερών! δείτε στο προφίλ μ !🤨

Εγώ 2 πράγματα εχω να πω.
1ον τις έφαγες τις αμερικανες κοπελιααα! 5η μερα απο 3ων ημερών αχνό θετικό. Θα μας έρθεις πάλι με καμία χοριακή 5000 🥳

2ον η μεζονέτα σου εχει πολύ ωραία θέα στον 6ο 😛

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 9

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , kateriiina25 είπε:

Εγώ 2 πράγματα εχω να πω.
1ον τις έφαγες τις αμερικανες κοπελιααα! 5η μερα απο 3ων ημερών αχνό θετικό. Θα μας έρθεις πάλι με καμία χοριακή 5000 🥳

2ον η μεζονέτα σου εχει πολύ ωραία θέα στον 6ο 😛

το βλέπεις και συ; μια γραμμουλα άχνη;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...