Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Blue Velvet είπε:

Και εγώ βλέπω μια γραμμουλα Βίρνα μου❤️

χαχαχαχ δε σας μπορώ , αλήθεια!!😅

εντάξει κορίτσια άρα καταλήξαμε ότι δεν ειμαι τρελη! τώρα αν θα γίνει σκούρα ή οχι εκείνοι άλλο θέμα! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια μου!!! 
Update: βιάστηκα χθες να χαρώ ότι σταμάτησαν τα καφέ κτλ…χθες το βράδυ είχα αίμα κατακόκκινο κ πονους αρκετούς… πηρα πρωί πρωί τη γιατρο κ πήγα να με δει περιμένοντας τα χειρότερα… 6η μέρα σήμερα από τον προηγούμενο υπέρηχο κ ο σάκος έχει μεγαλώσει…ειδε λέει ότι ήταν αναμένομενο να δει…ίσως να υπήρξε μια μικρή αποκόλληση…μου είπε να ξεκουράζομαι μεν αλλά αν βγω κ για έναν καφέ δεν θα γίνει τπτ…αρκεί να μην περπατάω ώρα…κ γενικα ότι δεν της αρέσει μεν η εξέλιξη με το αίμα κ τον πόνο αλλά δεν βλέπει κάτι κακό…
@Angot κ εγώ βλέπω γραμμουλα….😘

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχή 4
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vasoula88 said:

Καλημέρα κοριτσια μου!!! 
Update: βιάστηκα χθες να χαρώ ότι σταμάτησαν τα καφέ κτλ…χθες το βράδυ είχα αίμα κατακόκκινο κ πονους αρκετούς… πηρα πρωί πρωί τη γιατρο κ πήγα να με δει περιμένοντας τα χειρότερα… 6η μέρα σήμερα από τον προηγούμενο υπέρηχο κ ο σάκος έχει μεγαλώσει…ειδε λέει ότι ήταν αναμένομενο να δει…ίσως να υπήρξε μια μικρή αποκόλληση…μου είπε να ξεκουράζομαι μεν αλλά αν βγω κ για έναν καφέ δεν θα γίνει τπτ…αρκεί να μην περπατάω ώρα…κ γενικα ότι δεν της αρέσει μεν η εξέλιξη με το αίμα κ τον πόνο αλλά δεν βλέπει κάτι κακό…
@Angot κ εγώ βλέπω γραμμουλα….😘

Αφού δεν βλέπει κάτι, όλα καλα θα πάνε 


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , vasoula88 είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου!!! 
Update: βιάστηκα χθες να χαρώ ότι σταμάτησαν τα καφέ κτλ…χθες το βράδυ είχα αίμα κατακόκκινο κ πονους αρκετούς… πηρα πρωί πρωί τη γιατρο κ πήγα να με δει περιμένοντας τα χειρότερα… 6η μέρα σήμερα από τον προηγούμενο υπέρηχο κ ο σάκος έχει μεγαλώσει…ειδε λέει ότι ήταν αναμένομενο να δει…ίσως να υπήρξε μια μικρή αποκόλληση…μου είπε να ξεκουράζομαι μεν αλλά αν βγω κ για έναν καφέ δεν θα γίνει τπτ…αρκεί να μην περπατάω ώρα…κ γενικα ότι δεν της αρέσει μεν η εξέλιξη με το αίμα κ τον πόνο αλλά δεν βλέπει κάτι κακό…
@Angot κ εγώ βλέπω γραμμουλα….😘

ε καλα προφανώς και δεν θα ήθελε αίμα κλπ αλλά αφού δεν βλέπει κάτι κακό ! μπορείς να ηρεμήσεις! σε πολλά κορίτσια συμβαίνει άλλωστε! 

αχ μακάρι! τώρα λέω είναι η του τεστ μαία τρίο δε θα δω τπτ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια ,καλημέρα την πένα puergon που τη βρίσκω ?μενώ Αθήνα κ δυστυχώς επειδή μου είχε δώσει μια ο γιατρός , την άφησα επαρχία γτ πηγαινοέρχομαι...μπορώ να βρω στο φαρμακείο? ευχαριστώ πολύ 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ναι, πραγματικά τελειώνεις μπαμ μπαμ. Και πρόσεξε, να ζητήσεις να μην σε δει καρδιολόγος γιατί σε βάζουν ακόμα και χωρίς μέθη. Και μην φοβάσαι που θα σου πει ότι παίρνεις την ευθύνη πάνω σου και τέτοια. Η διαδικασία είναι σε χρόνο σαν τεστ παπ. Είναι κοροϊδία τα 40-50€ του καρδιολόγου 

α, εδώ είναι χειρότερα...δεν έχει καρδιολόγο η μονάδα για την εξωσωματική, και πρέπει να πηγαίνω κάθε μήνα σε εξωτερικό ιατρό για τον καρδιολογικό έλεγχο...αυτό είναι που μου την έχει σπάσει, 1ον ο χρόνος που χρειάζομαι για όλα αυτά 2ον όλα αυτά μου κοστίζουν μέχρι στιγμής μία ωοληψία περίπου...ε, κάπου έλεος!


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n said:

α, εδώ είναι χειρότερα...δεν έχει καρδιολόγο η μονάδα για την εξωσωματική, και πρέπει να πηγαίνω κάθε μήνα σε εξωτερικό ιατρό για τον καρδιολογικό έλεγχο...αυτό είναι που μου την έχει σπάσει, 1ον ο χρόνος που χρειάζομαι για όλα αυτά 2ον όλα αυτά μου κοστίζουν μέχρι στιγμής μία ωοληψία περίπου...ε, κάπου έλεος!

Μα στο Γεν δεν εισαι;; 🤔


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Perdikoula είπε:

Καλημέρα σε όλες. Να ρωτήσω κάτι , έχει τύχει σε καμία σας να πονάει πολύ το στήθος της για δυο τρεις ημέρες και μετά να ξυπνάς και να πονάς λιγότερο; Γιατί έχω αγχωθεί τώρα… την Πέμπτη είναι να πάω για την χοριακη αλλά εχθές και προχθές είχα πολύ πόνο στο στήθος. Σήμερα ξύπνησα και ποναω λιγότερο! Ελπίζω να μην είναι κάτι κακό αυτό….

θα ήθελα τη γνώμη σας….

γενικα τα συμπτώματα παραμένουν ίδια τον πρώτο καιρό η έχουν σκαμπανεβάσματα γιατί και η κοιλιά μου πονάει λιγότερο από εχθές. 

Καλημέρα σου, τα περισσότερα συμπτώματα δημιουργούντα από τα φάρμακα που λαμβάνουμε και μεταβάλλονται από μέρα σε μέρα χωρίς καμιά λογική σειρά. Εγώ προσωπικά όταν είχα κάνει την εμβρυομεταφορά δεν ένιωθα σχεδόν τίποτα, άντε λίγο το στήθος να είναι κάποια στιγμή πρησμένο, κάποιο ανεπαίσθητο τράβηγμα στην κοιλιά, ήμουν τόσο σίγουρη ότι η προσπάθεια είχε αποτύχει που όταν πήρα την θετική χοριακή δεν την πίστευα, μπήκα αισίως στην 12η εβδομάδα και ακόμα δεν έχω συμπτώματα. Καλή επιτυχία να έχεις!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, Angot είπε:

κορίτσια εκανα ένα τεστ σήμερα 5η μέρα με 3ων ημερών! δείτε στο προφίλ μ !🤨

Πράγματι κάτι φαίνεται αλλά δεν φαίνεται να είναι η γραμμή ροζ, έτσι δεν είναι; 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, kateriiina25 είπε:

Ναι, πραγματικά τελειώνεις μπαμ μπαμ. Και πρόσεξε, να ζητήσεις να μην σε δει καρδιολόγος γιατί σε βάζουν ακόμα και χωρίς μέθη. Και μην φοβάσαι που θα σου πει ότι παίρνεις την ευθύνη πάνω σου και τέτοια. Η διαδικασία είναι σε χρόνο σαν τεστ παπ. Είναι κοροϊδία τα 40-50€ του καρδιολόγου 

Ω δεν ήξερα ότι μπορείς να αποφύγεις τον καρδιολόγο, μου το είχαν παρουσιάσει ως υποχρεωτικό ναι ακόμα και χωρίς μέθη... Και τις τελευταίες φορές πήγαινα δικό μου καρδιογράφημα το οποίο έκανα δωρεάν έξω αλλά σήμερα το ξέχασα τελείως να είχα κάνει από πριν. Χωρίς απόδειξη είναι τα μισά λεφτά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...