Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Angot είπε:

μπα η σκιά είναι εκανα τώρα ένα άλλο και δεν έδειξε τπτ ! 😅

Μήπως δείχνει η ovitrelle? Είχες κάνει? Εμένα και δέκα μέρες μετά την ovitrelle έδειχνε κάτι ανεπαίσθητο. Την 11η μέρα τίποτα, ξεκάθαρα αρνητικό και την 12η μέρα (δλδ 7η ημέρα από την εμβρυομεταφορα με έμβρυα 3ης ημέρας) ειδα κάτι που ίσα το είδα εκείνη την ημέρα, τώρα δεν το βλέπω. Αλλά μέρα με τη μέρα που έκανα τεστ, η γραμμή άρχισε να σκουραίνει, άρα σωστά είχα δει αυτή την τοοοσο αχνή γραμμή. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

μπα η σκιά είναι εκανα τώρα ένα άλλο και δεν έδειξε τπτ ! 😅

Τώρα είναι απόγευμα, αποκλείεται να έδειχνε. Πάντως είναι πολύ νωρίς, θα μας τρελάνεις όλες μαζί και την επιστήμη κορίτσι μου. Ή εισαι το κορίτσι θαύμα ή κυοφορείς σούπερ μαν 💪

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chemist85 είπε:

Μήπως δείχνει η ovitrelle? Είχες κάνει? Εμένα και δέκα μέρες μετά την ovitrelle έδειχνε κάτι ανεπαίσθητο. Την 11η μέρα τίποτα, ξεκάθαρα αρνητικό και την 12η μέρα (δλδ 7η ημέρα από την εμβρυομεταφορα) ειδα κάτι που ίσα το είδα εκείνη την ημέρα, τώρα δεν το βλέπω. Αλλά μέρα με τη μέρα που έκανα τεστ, η γραμμή άρχισε να σκουραίνει, άρα σωστά είχα δει αυτή την τοοοσο αχνή γραμμή. 

οχι δεν εχω κάνει οβιτρελ ! εκανα ωοληψια σε προηγούμενο κύκλο!

πρίν από 1 λεπτό , Σποράκι είπε:

Τώρα είναι απόγευμα, αποκλείεται να έδειχνε. Πάντως είναι πολύ νωρίς, θα μας τρελάνεις όλες μαζί και την επιστήμη κορίτσι μου. Ή εισαι το κορίτσι θαύμα ή κυοφορείς σούπερ μαν 💪

μα να σου πω κάτι μάνα μ; κάνω το τεστ και βλέπω μια δεύτερη κάθετη γραμμουλα να σπάει ελάχιστα όλη την ασπρίλα ! τι να φανταστώ και γω; δεν είναι οτι εχω κάνει και λίγα τεστ να πεις οτι μπερδεύομαι! πάντως τώρα δεν είδα τπτ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Angot είπε:

οχι δεν εχω κάνει οβιτρελ ! εκανα ωοληψια σε προηγούμενο κύκλο!

Κι εγώ τώρα στην εμβρυομεταφορα μας, δεν έκανα ωοληψια, αλλά για να ξερουμε με ακρίβεια την ωορρηξία, κάναμε ovitrelle. Οκ τότε! Κάνε και τις επόμενες ημέρες, εάν έχεις τεστ να δεις τι παίζει! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι εκεί αυτή η γραμμουλα και να σε περιμένει 💗💗

Link to comment
Share on other sites

Just now, Chemist85 είπε:

Οκ τότε! Κάνε και τις επόμενες ημέρες, εάν έχεις τεστ να δεις τι παίζει! Σου εύχομαι ολόψυχα να είναι εκεί αυτή η γραμμουλα και να σε περιμένει 💗💗

από τεστ άλλο τπτ ! εχω κάβα 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


2 hours ago, marmaki said:

Να σας κάνω ένα update για μένα, διαφωνούσα με τον γιατρό για το αν θα πάμε με φυσικό κύκλο ή με διέγερση (εγώ ήθελα διέγερση). Τον πήρα τηλ την 2η ημέρα περιόδου και δεν τον βρήκα κι έτσι πήγαμε με φυσικό και σήμερα πήραμε το ωάριο του μήνα.

Του είπα την ώρα της ωοληψίας όμως ότι τον έψαχνα για να του πω ότι ήθελα διέγερση και μου είπε οκ για επόμενη φορά αρκεί να έχω καλό κύκλο=καλή fsh. Τώρα είχα 17, τον Σεπτέμβρη που είχα κάνει την καλή μου διέγερση είχα 13,7. Μου είπε ότι την θέλουμε μέχρι 15, το πολύ 16.

Πολύ καλά σου είπε για την FSH. Καλύτερα που δεν έκανες σε αυτόν τον κύκλο διέγερση οπότε. Καλή επιτυχία στο αυγουλάκι του μήνα! 

 

1 hour ago, Angot said:

μπα η σκιά είναι εκανα τώρα ένα άλλο και δεν έδειξε τπτ ! 😅

Βρε κορίτσι μου πολλά δεν ζητάς να σου βγει και απόγευμα 3ης μέρας (από βλαστοκύστες μετράω εγώ) αχνή γραμμή? Τώρα αυτό τι το ήθελες; Ήταν βέβαιο ότι θα βγει αρνητικό. Και αν ήταν κατασκευαστικό το θέμα της πρωινής γραμμής τότε θα στην έβγαζε πάλι. Κανόνισε σε 2 ώρες να πας να ξανακατουρησεις άλλο. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 3

eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , kateriiina25 είπε:

Πολύ καλά σου είπε για την FSH. Καλύτερα που δεν έκανες σε αυτόν τον κύκλο διέγερση οπότε. Καλή επιτυχία στο αυγουλάκι του μήνα! 

 

Βρε κορίτσι μου πολλά δεν ζητάς να σου βγει και απόγευμα 3ης μέρας (από βλαστοκύστες μετράω εγώ) αχνή γραμμή? Τώρα αυτό τι το ήθελες; Ήταν βέβαιο ότι θα βγει αρνητικό. Και αν ήταν κατασκευαστικό το θέμα της πρωινής γραμμής τότε θα στην έβγαζε πάλι. Κανόνισε σε 2 ώρες να πας να ξανακατουρησεις άλλο. 

κατασκευαστικό είναι το θέμα έχει δίκιο η@Linoula ! εκεί που είναι η άχνη γραμμή στην πίσω πλευρά έχει κάτι πλαστικές γραμμουλες και κάνει σκιά ! το τσέκαρα τώρα που γύρισα ! τσάμπα η χαρά ! 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Angot said:

κατασκευαστικό είναι το θέμα έχει δίκιο η@Linoula ! εκεί που είναι η άχνη γραμμή στην πίσω πλευρά έχει κάτι πλαστικές γραμμουλες και κάνει σκιά ! το τσέκαρα τώρα που γύρισα ! τσάμπα η χαρά ! 

το θέμα είναι χωρίς φως από πίσω την βλέπεις την σκιά; Δηλαδή πριν το κατουρήσεις δεν υπήρχε και μετά εμφανίστηκε; Εγώ δεν το πιστεύω παντως. Έχω δει άπειρα θετικά τεστ όπως το δικό σου 3η και κυρίως 4η μέρα. Αλλά αν περίμενες λίγο δεν θα κάναμε τώρα τους ντετέκτιβ 🧐


eardp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angot είπε:

έξαλλη εχω γίνει με τον κατασκευαστή ! αυτός φταίει 😐

Καλά σε αυτό δεν έχεις αδικο...δυστηχως μου έχει τύχει 4 φορές...κ όχι τόσο αχνη αλλά πιο έντονη κ ήταν ψευδές...χωρίς να έχω κάνει κάποια ένεση για να επηρεαστεί...αλλά κάτσε εσύ...μην απογοητεύσαι..με απογευματινά κ τόσο νωρίς αδύνατο να φανεί κάτι....εγώ πιστεύω ότι θα έχεις τέλεια νέα σε λίγες μέρες....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας , 12η μέρα χοριακη 10,7 ο γιατρός είπε να συνεχίσω άλλες δυο μέρες τα φάρμακα να είμαστε σίγουροι … 

τι να κάνω τώρα το ξέρω πως δεν πάει αλλά λες μια στο εκατομμύριο …

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...