Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Καφέ Εξωσωματικής 2023 !


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, TaxAgg είπε:

Αααααα κορίτσια πολύ ααα ευχαριστώ για τος ιδέες !! Θα το φάω κ αυτό τι να κάνω (το αβοκάντο )!! Χαχαχαχα 

Έλεγα πως νόμιζα πως σταμάτησαν οι ενέσεις αλλά με ξεκίνησε από εχθές prolutex & Ivor  συν υποθετα Cyclogest κ αυτές οι δυο ενέσεις με πονάνε πιο πολύ από αυτές που έκανα για την διέγερση ! 

κ δεν μπαίνουν το ίδιο κ στο δέρμα ! Ένα δραμα 😂😂😂

κοιταγα την κοιλιά μου εχθές κ έλεγα σπορε το καλό που σου θέλω γατζωσου μονάκριβο μου γιατί αλλιώς ουε κ αλίμονο 😂😂😂😂

Ωχ ωχ ωωωωχ, έχω ακούσει ιστορίες τρόμου για ενέσιμη προγεστερόνη και αντιπηκτικές. Τις φοβάμαι λίγο 😵‍ Πες τα όλα! Πονάει αφού την κάνεις? Δηλαδή πονάει το φάρμακο? Δεν τρυπιέται εύκολα το δέρμα? Αυτό μου συνέβη στη 2η διέγερση με την orgalutran. Αφού όταν πήγα για 2ο υπέρηχο λέω στη μαία "καλέ αυτή δεν μπαίνει". Μου εξήγησε ότι έχει σκληρύνει το δέρμα και η βελονίτσα της orgalutran είναι λίγο πιο χοντρή από την puregon και την meriofert. Ιιιιιχ, φρίκη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

πρίν από 14 λεπτά , Soho24 είπε:

Ωχ ωχ ωωωωχ, έχω ακούσει ιστορίες τρόμου για ενέσιμη προγεστερόνη και αντιπηκτικές. Τις φοβάμαι λίγο 😵‍ Πες τα όλα! Πονάει αφού την κάνεις? Δηλαδή πονάει το φάρμακο? Δεν τρυπιέται εύκολα το δέρμα? Αυτό μου συνέβη στη 2η διέγερση με την orgalutran. Αφού όταν πήγα για 2ο υπέρηχο λέω στη μαία "καλέ αυτή δεν μπαίνει". Μου εξήγησε ότι έχει σκληρύνει το δέρμα και η βελονίτσα της orgalutran είναι λίγο πιο χοντρή από την puregon και την meriofert. Ιιιιιχ, φρίκη!

ααααχχχχ εγώ δεν τα 'ξερααααα χαχαχαχαχα !!! Κοίτα η prolutex η ύπουλη πονάει αρκετή ώρα μετά αφού την κάνεις, πονάει το σημείο εκει φουλ !! Η ivor η αντιπηκτική εχθές με πέθανε, αναψοκοκκίνησα απ τον πόνο ! Σήμερα ήταν πιο λαιτ με πόνο αλλά ανεκτά ! Ναι το δέρμα έχει σκληρύνει φούλ, όχι το κρεατάκι χιχι, αλλα με έχει πάει και σερι, δλδ 9 μέρες διέγερση απο δύο ενεσεις σχεδόν όλες τις ημέρες 2 ημέρες οφ και μετα καπάκια ξεκινησα ενέσεις με την εμβρυομεταφορά! Ε πόσο να αντέξει κ το δερμα κ τις κάνω όλες στο "χαμογελο" κάτω από τον αφαλο ! Και έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά άλλο πραγμα !!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , TaxAgg είπε:

ααααχχχχ εγώ δεν τα 'ξερααααα χαχαχαχαχα !!! Κοίτα η prolutex η ύπουλη πονάει αρκετή ώρα μετά αφού την κάνεις, πονάει το σημείο εκει φουλ !! Η ivor η αντιπηκτική εχθές με πέθανε, αναψοκοκκίνησα απ τον πόνο ! Σήμερα ήταν πιο λαιτ με πόνο αλλά ανεκτά ! Ναι το δέρμα έχει σκληρύνει φούλ, όχι το κρεατάκι χιχι, αλλα με έχει πάει και σερι, δλδ 9 μέρες διέγερση απο δύο ενεσεις σχεδόν όλες τις ημέρες 2 ημέρες οφ και μετα καπάκια ξεκινησα ενέσεις με την εμβρυομεταφορά! Ε πόσο να αντέξει κ το δερμα κ τις κάνω όλες στο "χαμογελο" κάτω από τον αφαλο ! Και έχω ένα πρήξιμο στην κοιλιά άλλο πραγμα !!! 

Ιιιιιιιιιι παναγία μου. Εγώ έβλεπα βελόνα και λιποθυμούσα, και τώρα με τις διεγέρσεις εχω πιάσει επίπεδα pro στις ενέσεις. Αυτές όμως σίγουρα θα με ζορίσουν, αν και όταν έρθει η ώρα. Εγώ στις διεγέρσεις έκανα 2 ημερησίως, από την 5η μερα και μετά έγιναν τρεις (έμπαινε ο ανταγωνιστής) και τελευταία μέρα έκανα 4, έμπαινε η arvecap στο παιχνίδι. Κάτω από τον αφαλό δεν πλησίαζα, όλες δεξιά και αριστερά εναλλάξ, έχω πιο πολύ κοψιδάκι εκεί ιχιχιχι. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Soho24 είπε:

Ιιιιιιιιιι παναγία μου. Εγώ έβλεπα βελόνα και λιποθυμούσα, και τώρα με τις διεγέρσεις εχω πιάσει επίπεδα pro στις ενέσεις. Αυτές όμως σίγουρα θα με ζορίσουν, αν και όταν έρθει η ώρα. Εγώ στις διεγέρσεις έκανα 2 ημερησίως, από την 5η μερα και μετά έγιναν τρεις (έμπαινε ο ανταγωνιστής) και τελευταία μέρα έκανα 4, έμπαινε η arvecap στο παιχνίδι. Κάτω από τον αφαλό δεν πλησίαζα, όλες δεξιά και αριστερά εναλλάξ, έχω πιο πολύ κοψιδάκι εκεί ιχιχιχι. 

Χαχαχαχα μια από τα ίδια θυμάμαι την πρώτη gonal την κράταγα κάνα 3λεπτο μέχρι  να την κάνω στο εαυτό μου ! Με την πρώτη cetrotide δε, που έπρεπε να βάλω το υγρό στην σκόνη κτλ κτλ αστα να πάνε !!! 
Πόσες  διεγέρσεις έχεις κάνει ; (Τα χω χάσει δεν θυμάμαι καθόλου, πρέπει η καθεμία μας να έχει ένα μίνι κείμενο στο προφίλ της 😂😂

εγω στην κοιλιά από φύση μου δεν έχω πολύ τσιτσι ! Μου το δώσε όλο μπουτακια κ ποπο ! 😂😂

να σου πω κάτι ;; Θα τις αντέξεις μην τις φοβάσαι ! Εγώ πρώτη εμβρυομεταφορα, μόλις το ένα κ μοναδικό μου κ τις κάνω κ λέω πιάσου εσυ σποριδιο κ χαλάλι σου όλα !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 54 λεπτά , TaxAgg είπε:

Χαχαχαχα μια από τα ίδια θυμάμαι την πρώτη gonal την κράταγα κάνα 3λεπτο μέχρι  να την κάνω στο εαυτό μου ! Με την πρώτη cetrotide δε, που έπρεπε να βάλω το υγρό στην σκόνη κτλ κτλ αστα να πάνε !!! 
Πόσες  διεγέρσεις έχεις κάνει ; (Τα χω χάσει δεν θυμάμαι καθόλου, πρέπει η καθεμία μας να έχει ένα μίνι κείμενο στο προφίλ της 😂😂

εγω στην κοιλιά από φύση μου δεν έχω πολύ τσιτσι ! Μου το δώσε όλο μπουτακια κ ποπο ! 😂😂

να σου πω κάτι ;; Θα τις αντέξεις μην τις φοβάσαι ! Εγώ πρώτη εμβρυομεταφορα, μόλις το ένα κ μοναδικό μου κ τις κάνω κ λέω πιάσου εσυ σποριδιο κ χαλάλι σου όλα !

Χαχαχαχα, το ότι θα ψάχναμε μανιωδώς λιπάκι ποιος να μας το 'λεγε! Νομίζω πως έχεις δίκιο, βρίσκεις τη δύναμη να υπερβείς φοβίες όταν μπει το φασολάκι στην κοιλιά σου. Πόσο υπέροχο! Εγώ πραγματικά ούτε αιματολογικές δεν έκανα επί 10ετία επειδή έτρεμα τις βελόνες. Αφού κατάφερα να τις κάνω μόνη μου στον εαυτό μου και να αστειεύομαι κιόλας για το θέμα, θα καταφέρω και τις υπόλοιπες 😊

Δύο διεγέρσεις έκανα, Μάρτιο και Μάιο. Και τώρα προγραμματίζω τρίτη για τέλη Αυγούστου/Σεπτέμβριο. Πλάκα πλάκα, πρέπει να ρωτήσω αν οι ορμόνες διέγερσης προκαλούν εθισμό. Με έχει σκλαβώσει η διαδικασία 🤣🤣

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Marjie είπε:

Καλησπέρα!!!!!

Η δευτερη χοριακη μου χθες 1254 ! 💗Η πρωτη ηταν 495.50.

Ισως και να αρχιζω να το πιστευω!    🙏

 

Αχ μπράβοοοοοο!! Και έτσι να συνεχίσει κορίτσι μου, εύχομαι τα καλύτερα 🥰

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Marjie είπε:

Καλησπέρα!!!!!

Η δευτερη χοριακη μου χθες 1254 ! 💗Η πρωτη ηταν 495.50.

Ισως και να αρχιζω να το πιστευω!    🙏

 

Να το πιστέψεις !!!!!!!!!!! Τι ωραία νέα !!!!! Μπράβο κορίτσι μου !!!! Υπερδιπλάσια τιμή εύχομαι στην επόμενη !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,καλημέρα...βγήκα από την υστεροσκοπηση.λοιπον ,έφτιαξε το τόξο στη μήτρα κ είπε έτσι πιστεύει θα συνέλθει κ το ενδομήτριο...δεν κατάλαβα να υπήρχε άλλο εύρημα ούτε μιλήσαμε πολύ γτ είχε χειρουργείο...τα φώτα σας κοριτσάρες μου κ συγγνώμη αν σας κουράζω !!λογικά αν υπήρχε κάποιος τραυματισμός δε θα το έβλεπε???επίσης αυτό π θέλω να τον ρωτήσω είναι το εξής:πάντα είχα 12 ενδομήτριο τώρα ξαφνικά το πείραξε το τόξο ;;;δε φάνηκε κάτι άλλο εξ όσον κατάλαβα .είπε έγινε τέλεια δουλειά ...θα με χαροποιουσαν οι γνώμες σας..πήρα κ ντιβιντι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lotos είπε:

Κορίτσια,καλημέρα...βγήκα από την υστεροσκοπηση.λοιπον ,έφτιαξε το τόξο στη μήτρα κ είπε έτσι πιστεύει θα συνέλθει κ το ενδομήτριο...δεν κατάλαβα να υπήρχε άλλο εύρημα ούτε μιλήσαμε πολύ γτ είχε χειρουργείο...τα φώτα σας κοριτσάρες μου κ συγγνώμη αν σας κουράζω !!λογικά αν υπήρχε κάποιος τραυματισμός δε θα το έβλεπε???επίσης αυτό π θέλω να τον ρωτήσω είναι το εξής:πάντα είχα 12 ενδομήτριο τώρα ξαφνικά το πείραξε το τόξο ;;;δε φάνηκε κάτι άλλο εξ όσον κατάλαβα .είπε έγινε τέλεια δουλειά ...θα με χαροποιουσαν οι γνώμες σας..πήρα κ ντιβιντι!

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχω καμία γνώση επι του θέματος ! Έχω όμως πολύ θετική ενέργεια και σου την στέλνω !! Να πανε όλα τέλεια ♥️♥️♥️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Lotos είπε:

Κορίτσια,καλημέρα...βγήκα από την υστεροσκοπηση.λοιπον ,έφτιαξε το τόξο στη μήτρα κ είπε έτσι πιστεύει θα συνέλθει κ το ενδομήτριο...δεν κατάλαβα να υπήρχε άλλο εύρημα ούτε μιλήσαμε πολύ γτ είχε χειρουργείο...τα φώτα σας κοριτσάρες μου κ συγγνώμη αν σας κουράζω !!λογικά αν υπήρχε κάποιος τραυματισμός δε θα το έβλεπε???επίσης αυτό π θέλω να τον ρωτήσω είναι το εξής:πάντα είχα 12 ενδομήτριο τώρα ξαφνικά το πείραξε το τόξο ;;;δε φάνηκε κάτι άλλο εξ όσον κατάλαβα .είπε έγινε τέλεια δουλειά ...θα με χαροποιουσαν οι γνώμες σας..πήρα κ ντιβιντι!

Καλημέρα,

Μπορεί λόγω του τόξου τώρα να το επιρρεαζει το ενδομήτριο, αφού δεν βρέθηκε κάτι άλλο. Βιοψία σου έκανε;

Συγνώμη αν πω χαζομάρα, είχες κάνει αποξεση;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Xristina96 είπε:

Καλημέρα,

Μπορεί λόγω του τόξου τώρα να το επιρρεαζει το ενδομήτριο, αφού δεν βρέθηκε κάτι άλλο. Βιοψία σου έκανε;

Συγνώμη αν πω χαζομάρα, είχες κάνει αποξεση;

Ναι είχα κάνει ....γτ λες να έχει κάνει ζημιά κ να μη φάνηκε  ?δε θα έδειχνε κάτι στην κάμερα?

πρίν από 13 λεπτά , TaxAgg είπε:

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν έχω καμία γνώση επι του θέματος ! Έχω όμως πολύ θετική ενέργεια και σου την στέλνω !! Να πανε όλα τέλεια ♥️♥️♥️

Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ για την απάντησηκ την ενέργεια σου !

  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...