Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Εξωσωματικη με τον Κυριάκο Παπανικολάου


Recommended Posts


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, kroxa είπε:

Καλημέρα σας!! Θα ήθελα να μάθω την γνώμη σας και εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό και αν πετυχατε μαζί του. 

Καλημέρα, έκανα το πρώτο ραντεβού μαζί του εχθές. τον έμαθα από τα κορίτσια εδώ, αφού έχω περάσει τις απογοητεύσεις μου. στο cafe με δωρεά ωαρίων υπάρχουν πολλές κοπέλες που πέτυχαν μαζί του μετά από πολλές περιπέτειες. και με δικά τους και με δωρεά.  εμένα μου άφησε την εντύπωση ενός γιατρού που νοιάζεται και σκέφτεται την περίπτωση που έχει μπροστά του. επίσης ξέρει να μιλήσει με σεβασμό και ευγένεια. 

θα προχωρήσω μαζί του ότι και αν γίνει, τον εμπιστεύτηκα κατευθείαν. δυστυχώς μου ζήτησε να επαναλάβω την σαλπιγγογραφία, θέλει να σιγουρευτεί ότι δεν είναι υδροσάλπιγγα η μία... πράγμα που άν συμβαίνει οι άλλοι τρεις που έχω επισκεφτεί δεν είδαν και πιθανόν οι 2 εμβρυομεταφορές να οδηγήθηκαν σε αποτυχία για αυτον το λόγο.  

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2023 at 9:54 ΠΜ, kroxa είπε:

Καλημέρα σας!! Θα ήθελα να μάθω την γνώμη σας και εμπειρία με τον συγκεκριμένο γιατρό και αν πετυχατε μαζί του. 

Δεν έχω κάνει εξωσωματική αλλά είναι ο γιατρός μου που με παρακολουθούσε και με ξεγεννησε! Καταπληκτικός σε όλα και πολύ καλός άνθρωπος πάνω από όλα! Με κλειστά μάτια να τον εμπιστευτείς!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Λουλούδια 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...