Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Ο γιατρός έχει απόλυτο δίκιο...έχουμε δει υψηλές χοριακες να πέφτουν και χαμηλές να γίνονται υγιη μωράκια! Πάνω από 25 είναι έξω από την γκρι ζώνη και θεωρείται θετικη χοριακη! Επίσης υπάρχουν καθυστερημένη ες εμφυτεύσεις. Να είστε αισιόδοξοι ως την επαναληπτική. Η κακή διάθεση και το στρες δε κάνει καλό. Επηρεάζει το νευρικό σύστημα και ίσως κάνει συσπασεις η μήτρα! Σας εύχομαι τα καλύτερα  γιατί νιώθω απολυτα το άγχος σας!!!

      Just now, Fay_ είπε:

      Στην 8η είμαι με δίδυμα. Έχω καφέ που πάνε και έρχονται από πριν την χοριακη. Τώρα έχω ηρεμήσει κάπως. Κάνω ξαπλοθεραπεια και Τετάρτη έχω προγραμματισμένο υπέρηχο.. 

      Τι ωραια! Διδυμακια! Η φίλη μου με δίδυμα 50 ετών είχε πολλές φορές αίμα. Κάποιες φορές ήταν μικρή αποκόλληση που ήθελε ξάπλα και μια ένεση. Τώρα εχει 2 πανέμορφα αγοράκια! Όσο μπορείς να ξεκουράζεται και εννοείται να ενοχλείς τον γιατρό! 😄

Μια νέα αρχή ....στην Αγγλία ;


Recommended Posts

Τραβελ ευχαριστω για το κοπλιμεντο :tongue: απλα εγω δεν εχω συνηθισει το "μωρακι":tongue:

Καλα αν επρεπε να φυγει ταξιδι για δουλεια οσο ηταν οι αλλοι διπλα σιγουρα θα μ επαιρνε μαζι, εδω δεν ηθελε καν να μενω μονη στο σπιτι γτ δεν τους εμπιστευοταν..και εμας κατι παιδαρελια ηταν θεοχαζα.


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωπω μέλια. Καλέ χτες τον γνώρισες; Και εγώ μωρό λέω τον δικό μου, αλλά όταν είμαστε μόνοι μας. Με τα παιδιά (τον μεγάλο γιο δηλαδή) είναι ο "μπαμπάς" και εγώ η "μαμά". Έχουμε ξεχάσει τα ονόματα μας μιλάμε.


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ακούστε πλάκα.

Ψάχναμε όνομα για το μωρο. Και του λέω να του βγάλουμε το δικό σου? Λέω μετα όχι θα μπερδευομαστε μέσα στο σπιτι. Και μου λέει οχι δεν θα μπερδευομαστε αφου.... εμένα με λες μωρακι.... χαχαχα.

Θα έχουμε και ζηλιτσες...

Και στα δυο γυρίζει Χρυσσα. Εμένα κάποιες φορές με λέει μωΓακι. χαχαχαχα

χαχαχαχχαχαα ..ζηλειες!!!Θα χεις δυο μωρα!!!

Εμενα που με ελεγε Αρ(γ)απη μου τι να πω????


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω μέλια. Καλέ χτες τον γνώρισες; Και εγώ μωρό λέω τον δικό μου, αλλά όταν είμαστε μόνοι μας. Με τα παιδιά (τον μεγάλο γιο δηλαδή) είναι ο "μπαμπάς" και εγώ η "μαμά". Έχουμε ξεχάσει τα ονόματα μας μιλάμε.

Eμένα με λέει καμιά φορά "mummy" ο δικός μου όταν είμαστε μόνοι μας (ο άντρας δηλαδή, ο μικρός δεν μιλάει ακόμα) και τρελαίνομαι!!! Αν το κάνει ποτέ όταν είμαστε έξω, θα πεθάνωωωωωω!

Εγώ πάλι λέω στο μωρό "είσαι ο άντρας μου και σ' αγαπάω πολύ, είσαι ο καλύτερος άντρας στον κόσμο" και τότε με κοιτάει ο σύζυγος με μισό μάτι :lol:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Τραβελ εγω πρεπει να του μαθω το "μου σπας τα νευρα":p Προς το παρον λεει μονο "σκασε" χαιδευτικα:tongue:

Ρε Μπιγκι τι ειναι αυτα που λες στο μωρο καλε?? τον καημενο τοω συζυγο! Φανταζεσαι να κανεις κορη και να καθεται να της λεει εισαι η γυναικα της ζωης μου???


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε Μπιγκι τι ειναι αυτα που λες στο μωρο καλε?? τον καημενο τοω συζυγο! Φανταζεσαι να κανεις κορη και να καθεται να της λεει εισαι η γυναικα της ζωης μου???

Μωρέ ας κάνω εγώ κόρη κι ας της λέει είσαι η βασίλισσά μου :tongue:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!! Ελένη πρέπει να τους γνωρίσουμε! Φαντάζομαι το σ΄αγαπω θα το λέει σ΄αΡαπω ε? χαχαχαχαχα

Χρυσσα μου είμαστε πέντε χρόνια μαζι. Μόνο όταν τσακωνομαστε λέμε το όνομα του αλλού και μάλιστα με στόμφο. Ξέρεις και καλα τα εχω πάρει τώρα, είμαστε δυο ξένοι κλπ. χαχαχαχα

Biggi, μην του το κανεις χειρότερο! Ζηλεύουν που ζηλεύουν. Εγω του λέω μπούρδες ότι το μωρο κλωτσαει κατευθείαν μόλις ακούει την φωνή του ενώ είναι ήσυχο όλη μέρα και έτσι θα το παω για να μην το βλέπει ανταγωνιστικά.


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι λεει αν κανει γιο θα τον κανει ροκα, θα παιζουν ποδοσφαιρο κλπ. Εγω πιστευω οτι θα τον ταραξει στη σφαλιαρα στανταρντ:tongue: Αν κανουμε ποτε κορη θα λιωσει σα χαλβας...:tongue:

Τραβελ ασε στην αρχη Σαραπω ηταν!! Που να δεις φαση να στεκεται στη σκαλα κ να φωναζει..αραπη μουυυυυ!!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, έχει μάθει (απο σποντα όταν οδηγαω), τα εξής:

Ηλίθια, χαζό, το βλάκα με το μ@£&£@ το έχει κάνει ένα δηλ. βαλακα, με εκνευριζεις, τα νεύρα μου, σκάσε και η προϊσταμένη του mothercare στο Enfield που είναι ελληνιδα τις προάλλες προσπαθούσε να του μάθει το κ@(£!@ (κρεβάτι στα ιταλικά). Της λέω τι κανεις χριστιανή μου αυτός δεν καταλαβαίνει, φαντάσου να αρχίσει να με αποκαλει έτσι!!!!!!


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Με κάνατε και γέλασα! Να ΄στε καλά! Καλό βράδυ γιατί κουτουλάω :)


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα ξερει το μ@λ@κα, ηλιθιος, δε νομιζω να ξερει αλλες βρισιες..το κ@ριολ@ οχι σιγουρα δε το ξερει.

Μπιγκι ο δικος σου ξερει απο ελληνικες βρισιες?

Καληνυχτα Χρυσσα!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς το κ@£!@@ δεν το συγκρατησε αλλιώς την είχα πατήσει. Να τον δεις όμως να ωρυεται....

.......με εκνευριιιιζεις......και να βάζει τα χέρια του στα μηνιγγια του ακριβώς όπως το κάνω. Πολυ γέλιο!


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ κορίτσια, άρχισε να κλαίει ο μπέμπης και σας άφησα για λίγο.

Ξέρει βρισιές, αλλά δεν τις χρησιμοποιεί. Εκτός από όταν οδηγεί, πού καμιά φορά μουτζώνει κιόλας :mrgreen:


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Μπιγκι εμενα προσπαθει να με μουτζωσει αλλα δε το κανει καλα και ειναι σα να κανει το φλας που αναβοσβηνει:tongue:

Ρε Τραβελ τον εκανες και να ωρυεται στα ελληνικα???:eek:

αληθεια εσεις σκεφτεστε ποτε να μεινετε Ελλαδα η' θα κατσετε εδω?


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...