Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

Εχω συγκρατημενη αισιοδοξια...:P:p:p

Περιμενω κ εγω ναδω....λεω Δευτερα να κανω τεστακι ή χοριακη...:rolleyes: σημερα εμαθα κ γι μια φιλη μου οτι ειναι εγκυος στο τεταρτο κ χαρηκα πααρα πολυ...υπεροχη η αισθηση της εγκυμοσυνης, υπεροχα τα μωρακια, ολα ειναι υπεροχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κατερίναααα.......συγχαρητήρια!!!!! απίστευτο νέο!!!! μπράβο σας και ... χαρά στο κουράγιο σας!!!! Πολλές μα πάρα πολλές ευχές!!! - αναμένω νέα!!!

Sweeti... εύχομαι αύριο να ακούσεις μια πολύ θετική χοριακή!!!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

εκανα 2τεστ και βγηκαν θετικα!αυριο παω στον γυναικολογο!

Καλα ειστε φοβεροι! Μπραβο σας! Πηγες γυναικολογο? Ολα καλα? Δεν το πιστευω 5ο μπραβο ρε παιδια θα το λυσουμε το προβλημα υπογεννητικοτητας!

Sweeti εκανες τεστακι?


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

σασ ευχαριστω πολυ κοριτσια για τισ ευχεσ και εσεισ οτι επιθυμειτε!πηγαμε και επιβαιβεωσαμε την εγκυμοσυνη!!ειμαι 4εβδομαδων και 5ημερων!!!αυταααα!!!!!παω τωραα γιατι πεινασαν τα διδυμουλια μου!!!πολλα φιλια σε ολεσ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

συγχαρητηρια και απο εδω συμπεθερα.με το καλο και το πεμπτο,μπραβο και παλι μπραβο.

sweety με το καλο να παρεις και εσυ καλα νεα !!!

αχ μακαρι να τα καταφερνα αλλα ετσι οπως παμε εμεις και με τα οικονομικα μας χαλια δεν το βλεπω για τεταρτο.δεν πειραζει εχω εσας για να χαιρομαι!!!με το καλο!!!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα!Δέχεστε άλλη μια τρελή στην παρέα σας που θέλει τέταρτο?Έχω τρία αγοράκια αλλά δε μου φτάνουν, χαχα!:P:p:p

Με το καλό στη Μαρία το τρίτο της και στην Ταζ το πέμπτο της (γουάου, όμως!!!).Φαντάζομαι η sweetie ως τώρα θα έχει μάθει αν έρχεται μωράκι...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!Ανοιξα τυχαία αυτό το θέμα, ετοιμάζομαι να πάω τον μικρό στον παιδικό και χαζεύω λίγο πριν τον ξυπνήσω!!Μαριαπαπ82 νομίζω οτι σε παρακολουθώ πολύ καιρό, από την πρώτη σου εγκυμοσύνη, πρέπει να έμεινες έγκυος λίγο πριν από μένα και μιλάγαμε!!!!Να σου ζήσουν τα μωράκια και με το καλό το επόμενο!!!Συγχαρητήρια και σε όλα τα υπόλοιπα κορίτσια!!Εγω προσπαθώ για δεύτερο και το σκ θα χω λογικά ωορρηξία, ψάχνομαι με τα τεστάκια και ελπίζω να μου κάτσει αυτό το μήνα γιατί αλλιώς πάω για ανεργία φουλ λόγω επαγγέλματος(καθηγήτρια ξένων γλωσσών)!!

Χάρηκα πολύ με όλες σας και ειδικά με όσες έχουν 2 και 3 παιδιά!

Καλήμέρα!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, Μάιο ε?Μια χαρά, ανοιξιάτικο!Άντε να το δεις να ησυχάσεις!Γερό να είναι κι ας είναι ό,τι θες ;););)

Gema, δώστου να καταλάβει, αλλά χωρίς άγχος ε, είναι ό,τι χειρότερο για να συλλάβεις! Είναι υπέροχο να είναι γεμάτο το σπίτι, ώρες ώρες δεν αντέχεται, εντάξει, αλλά δε θα το άλλαζα για τίποτα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...