Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 32 λεπτά , Nels είπε:

      Η εμφύτευση στην περίπτωση της κοπέλας έχει γίνει και για την προεκλαμψια πιθανον να χρειάζεται μόνο αν υπάρχει ένδειξη για αυξημενη πιθανότητα προεκλαμψιας, και πάλι καλύτερα αντιπηκτικες. Πάντως στην περίπτωση της κοπέλας, συνήθως όταν δουν αποκόλληση κόβουν αν δίνεται προληπτικα γι αυτό ρώτησα 

      Ναι δεν ξέρω κ εγώ γενικά μίλησα κ για τι Μ έχουν πει. Πάντως κ μένα στο παρελθόν που είχε γίνει εμφύτευση και δεν ξέραμε για θρομβοφιλια δεν Μ την έκοψαν. Τώρα δεν ξέρω τι ισχύει ακριβώς γιατί δεν είχα ρωτήσει τότε

θελω και αλλο παιδακι!!!


Recommended Posts

περαστικα σου φιλεναδα και κουραγιο!!!!μετακομιση????χαρα στο κουραγιο σασ....οντωσ οι αντρεσ πλεων βοηθανε πολυ...μπορει να τουσ κακολογουμε που και που αλλα χωρισ αυτουσ δν μπορουμε να τα καταφερουμε η αληθεια ειναι΄,,,πηγαινουμε με πλοιο...εχουμε κλεισει καμπινα γτ αλλιωσ δεν παλευετε τα ,μεγαλα το εχουν συνηθησει καθε χρονο οποτε ειναι οκ τα μικρουλια εχουν ζωηρεψει και δεν καθονται στο καροτσι και στο ρηλαξ με τιποτα οποτε θα κανουμε παρτυ μεσα στην καμπινα εμεισ.....!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Hello....

γκουχου, γκουχου, γκουχου.... ο λαιμός μου ΧΑΛΙΑ!!!!!

Αχ ρε κορίτσια, βοηθάει ο μπαμπάς μας και με το παραπάνω... εχθές τους μαγείρεψε για σήμερα, τα απασχόλησε στη βεράντα όταν πια τα είχα δει όλα και ήθελα να ξαπλώσω λίγο στον καναπέ, βοηθάει στο μπάνιο τους, ταϊζει τον έναν... Δεν έχω παράπονο... αν δεν ήταν εκείνος, δεν ξέρω αν θα την πάλευα...

Παρ'όλ'αυτά... είμαι χάλια, ετοιμάζουμε μετακόμιση και έχω και 4 πλυντήρια για σίδερο!!!!! :cry::cry::cry:

Σηκώνω τα χέρια ψηλά...

Ταζ... τί ωραία η Κρήτη... να ήταν και λίγο πιο κοντά!!! Με πλοίο θα πάτε? χαράς στο κουράγιο σου με 4 παιδιά εκ των οποίων τα δύο βρέφη...

Δημήτρη Σούλα... είσαι στη Ρόδο? Αχ.. τυχερή και 'συ... Ο άντρας μου θέλει να έρθουμε κάποτε στη Ρόδο (έκανε φαντάρος εκεί)... αν δεν ήταν ακριβά τα μεταφορικά...θα είχαμε έρθει....

λιωνουμε και εδω απλως εδω εχουμε τις παραλιες διπλα.καλε ελατε προς τα κατω ,εγω το εχω συνηθισει και δεν το βλεπω οπως εσυ αλλα ειναι ωραια εδω.εγω το εχω κοψει οσο μπορω το σιδερο,δεν γινεται αλλιως με αυτη την ζεστη.σε λυπαμαι κοριτσακι μου και μετακομιση και σιδερο ......

δεν πειραζει καντα να τελειωνεις!!φιλακια πολλα στα κουκλακια σου!!!

καλα κι εμεισ τωρα με τα διδυμα μην φανταστεισ αν δεν ειχαμε σπιτι στην κρητη εδω θα την βγαζαμε...καλα εσυ συμπεθερα μου στην ροδο που μενεισσ εισαι σαν σε διακοπεσ .......εμεισ πριν καμια δεκαρια χρονια ειχε παρει μεταθεση ο αντρασ μου και μειναμε πεντε χρονια σαντορινη ..διακοπεσ πηγα μονο τα 2απο τα 3 χρονια ......ελιζα μου περαστικα σου καλοκαιριατικα με τον καυσωνα και τα διδυμουλια σου πρεπει να ειναι πολυ δυσκολο....υπομονη...!!!νομιζω πω δουλευει ο αντρασ τησ συμπεθερα,δν ειμαι σιγουρη....φιλια πολλα κοριτσακια μου!!!

εγω το εχω συνηθισει και δεν βλεπω την ροδο οπως εσυ.να φανταστεις εβλεπα ενα καναλι στην τηλεοραση και εδειχνε ενα νησι και ελεγα στον αντρα μου τι ωραιο που ηταν και ηταν η ροδος!!!!τι να πω,τωρα παντως ψηνομαστε εδω περα.φιλακια πολλα

κοριτσια γυρισα!!!

κοριτσακι μου περαστικα σου !!!!καλο κουραγιο!!!!

τι κανετε θελω τα νεα σασ μου λειψατε!!!

καλε τι κανεις εσυ?πως πας,εκανες τις διακοπες σου,ξεκουραστηκες?μια χαρα ειμαστε εμεις,λιωνουμε εδω,δεν παλευεται.αφου ουτε να πλησιασω τον αντρα μου δεν μπορω που να τον βαλω κατω για μωρο!!!!ασε να κρυωσει λιγο ο καιρος και βλεπουμε.φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

συμπεθερα sorry που αργω να μπω,αλλα τα παιδια εχουν παρει τον υπολογιστη δικο τους.αντε να ανοιξουν τα σχολεια να ησυχασω.τα ειδα τα κουκλια σου,καλε ολα πανεμορφα ειναι,ειδα και την δικη σας και για αυτο τα παιδια ειναι κουκλακια.λοιπον την κορη την εκλεισα για τον μεγαλο μου,τον αλεξη για την μικρη,το μονο παραπονο συμπεθερα μου ειναι οτι επρεπε να ειχες ακομα μια κορη για τον μεσαιο μου.εφτιαξες facebook η ακομα?περιμενω και θα δεις την νυφουλα και τον γαμπρο σου που εφτασε το 1.80 και μου ριχνει ενα κεφαλι.ουφ!!πια

οσο για τα μωρακια σαν τα μοντελα που εχουν στις μωρουδιακες φωτογραφιες ειναι.πολυ μου αρεσαν οι φωτο .φιλα μου τα ολα!!!φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οταν το θες πολυ καποια στιγμη θα σου ερθει.να σου ζησουν τα παιδακια σου.εμενα ο αντρας δεν θελει τεταρτο και δυσκολευομαι πολυ να τον πεισω.βεβαια εχει και τα δικια του αλλα και εγω τα δικα μου.στο τριτο εκανα εννεα μηνες να τον καταφερω αλλα τωρα λεει οτι εχουμε δυο γιους ,καναμε και την κορη υπαρχει και η κριση,φτανει πια.ελπιζω να τα καταφερεις πιο γρηγορα απο μενα παντως που δεν το βλεπω ευκολο!!!φιλακια και καλως ηρθες στην παρεα!!!

:D


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα!!!!!!

χαχαχα εισαι φοβερη! Και τεταρτο ε? Μπραβο! Σε μας μαλλον το αντιθετο εγινε! Ελεγα εγω δεν θελω να κανω τριτο ακομα εχουμε καιρο και τετοια αλλα ο συζηγος μου ελεγε αν ειναι να κανουμε τωρα γιατι μετα δεν θα εχει αντοχες (ειναι και 7 χρονια μεγαλυτερος μου). Ε ψησε ψησε στις διακοπες πειστηκα! Δεν του χαλαω και χατιρι ;)

Για να δουμε γιατι νομιζω οτι παλι με την πρωτη θα φουσκωσω! Ηδη νιωθω στην κοιλια μου να γινεται κατι αλλα αργω ακομα πολυ για καθυστεριση.

Αχ δωστε μου κουραγιο γιατι με τα 2 εχω τρελαθει!!!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

καταρχασ τα δυο καινουργια κοριτσιατησ παρεασ να χαιρονται ταπαιδακια τουσ και με το καλο να αποκτησουν συντομα και ενα ακομα μωρακι!

κοριτσια μου διαθεση να εχουμε και ολα γινονται!εσενα μερια μου ειναι μικρουλια κιολασ ......κι εγω τα ηθελα πιο κοντα ηλικιακα αλλα δν μου εκατσε αλλα δν πειραζει και τρ μια χαρα ειναι!οτν ημουν εγκυοσ στα διδυμα ψηνομουν και για 5ο τρ δυσκολο το βλεπω!

ευη γτ τρεμεισ καλε???ψυχχραιμια...ποσοσ ειναι το πρωτο ??

συμπεθερα σε καταλαβαινω...εδω εμενα και τσακωνοντε που ο μικροσ ειναι 7!τησ κουναδιασ μου τησ εχει καει ο υπολογιστησ!ολα καλα με την εγκυμοσυνη τησ !πλησιαζει και ο τριτοσ τησ γιοσ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σευχαριστω taz! Εισαι ο ηρωας μας! 4 παιδια και με διδιμα κιολας!

Τσακωνονται και εσενα η μεγαλη με τον μεσαιο? Μα σε ποια διαφορα ηλικιας τελικα δεν τσακωνονται τα παιδια?Μαλλον σε καμια! Εμενα τωρα εχουν αρχισει να "συνυπαρχουν" στον ιδιο χωρο χωρις να τσακωθουν για 10 λεπτα (δηλαδη 10 λεπτα ειναι το ρεκορ μας!)

Ευη κι εγω οταν ημουν εγκυος στη Λυδια δεν την ευχαριστηθηκα καθολου την εγκυμοσυνη ο Χαρης ακομα θηλαζε και ξυπναγε 3 φορες τη νυχτα, μου χτυπαγε την κοιλια και γενικα δυσκολος σε ολα του ημουν ετοιμη να κλαταρω. Οποιος με εβλεπε καπου εκει στον 8ο μου λεγε "ποπο εισαι πολυ κουρασμενη ε?" Αλλα ολα αυτα γιατι ο πρωτος ητανε αντερο αμα το πρωτο σου παιδακι ειναι βολικο τοτε μια χαρα θα βγαλεις την εγκυμοσυνη σου και τα καταφερνεις ολα! Ελπιζω να εισαι σαυτην την κατηγορια!


ZVPwp2.png q0sgp2.pngQbD4p3.png
Link to comment
Share on other sites

μαρια απο τσακωμουσ αλλο τιποτα!και χωρισ λογο τισ περισσοτερεσ φορεσ!εμενα παντωσ ο γιοσ μου εωσ τωραειναι πιο υσηχοσ απο οτι ηταν η κορη μου στην ηλικια του!

ευη τη ηλικια ειναι το πρωτο παιδακι σου?

παντωσ εμενα με το που εσκασε μυτη το δευτερο η κορη μου ηρεμησε ειχαμε ταξη και προγραμμα στο σπιτι για καποιο ανεξηγητο λογο!φαντασου να ακνεισ διδυμα!γιατι και ειμεισ τριτο περιμεναμε και τελικα μασ ηρθε αλλο ενα δωρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...